Anonymous: Vytvořili vlastní Operační Systém pro hackery

2.png
19.3. 2012 - Je to už pár dní, co Anonymous vytvořilo, neboli dalo ke stažení vlastní operační systém Anonymous OS. Je to pomůcka, s kterou se pracuje velmi snadno a naučí Vás praktiky, které bylo asi lepší neznat. Více uvnitř.

3.png
Ubuntu Linux, to je operační systém, který si našel pár přiznivců, je rychlý a často využívaný pro právě tyto předělávky. Ted toho využilo také hnutí Anonymous, kteří mají na svědomí řadu úspěšných akcích. Poslední týdny o nich můžeme číst takřka všude. Anonymous také prohlásilo, že s jejich systémem může pracovat i amater, který nemá zkušenosti skoro s ničím. Pojdme si povědět více.
3.jpg
NÁHLED NA PLOCHU - výrobce OS tvrdí, že jej vyrobili jako pomůcku pro vývojáře a také běžné uživatele. Sami si můžete zjistit, jestli stránka kterou navštěvujete není nebezpečná a dobře zabezpečená. OS je také pohodlný tím, že už po nainstalování budete mít nainstalované LIVE
programy. Ty Vám umožní například procházet internet Anonymě, neukládají se nikam vaše přístupy a nikdo o Vás vlastně nemá ani tušení. Další programy Vám také pomůžou přejít přes různá hesla nebo sledovat bezpečí stránek.

Asi nejvýužívanější aplikace DDoS také na systému nechybí. Že nevíte co to je? Hackeři ji používají, když chtějí přetížit server. Pokud se na takový server zaměříte, můžete na něj vyvolat až 300 tisíc přístupů za sekundu. To server nevydrží a web spadne. Ten potom nějakou dobu nereaguje a uživatele jej vidí jako nedostupný.
Systém se na první pohled může zdát velmi složitý, přesto se ale stačí proklikat pár tlačítky a program začne sám pracovat. Ovladatelnost anonymous OS je jednoduchý a jak jsme psali výše, dokáže jej ovládat i naprostý amatér.

Systém nemusíte na svůj počítač ani instalovat, stačí mu pouze spuštění přes mechaniku. Anonymous také upozornuje co by jste dělat neměli. 

„Nepoužívejte žádné programy k napadení internetových stránek. Pokud zaútočíte na jakýkoliv web, můžete skončit ve vězení, protože ve většině zemí je to zločin,"
napsali anonymous. Od prvních minut vydání se ale také tvrdí, že Anonymous nemá nic společného s tímto systémem. Někdou pouze použil jejich jméno, aby využil posledních dnů slávy hackerů. Podle zahraničních magazínů je v programu několik VIRů, které ani nepoznáte že jde v PC máte. Ovšem jestli to je pravda nikdo neví. My jsme OS nevyzkoušeli a zatím nehodláme, a co Vy, vyzkoušíte jej? Hlasujte v anketě prosím.


Velikost: 1.3 GB
Kategorie: OS (Ubuntu Linux)
Upload: LinuxTracker.org

Jazyk: EN
Platforma: PC (Windows)


Torrent
facebook.png

Vyzkoušíte OS ?

Ano (26 | 37%)
Ne (44 | 63%)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8523"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
poslite mi nato dowload na Ghost8971@centrum.sk
poviem tak vypisuje mi bad id neviem preco kebi to stahuje us bi som to skusal tim co stoho blbne pc maji asi slabe pc nevim ....
Jinak tento OS nevytvořila Hackerská skupina "Anonymous" pouze ho tak nějaký šikovný programátor upravil a teď se baví tím kolik je na světě naivních lidí a věří že je to OS od Anonymous.
VAROVÁNÍ: Nedoporučuji lamám aby tenhle System vůbec stahovaly mohou být lehce vystopováni nebo si poškodit sami sobě osobní údaje a soukromý !!
Nikdo ti nebude Hackovat Doménu zadarmo..
Společnost AKCENTA v Hradci králové úmyslně vyhazují tělesně postižené. Jestli byste na podporu zdravotně postižených nemohli zablokovat stranky www.akcenta.cz.
díky
To bych nedělal. Jsou v tom Hack programy a ty programy jsou samy osobě virem. Když tam dáte Antivirák můžete přít o všechny programy co jsou v systému a pak vám zůstane obyčejný OS Linux.
Neodzkoušeli jsme to. Ovšem lidé (co to neodzkoušeli) tvrdí, že v tom může být až několik virů. Když si to tak vezmeme, říká se to o všem, co stahujeme z internetu. Pokud máš kvalitní antivir, vyzkoušej a dej vědět.
Je to bezpečný?
Společnost AKCENTA v Hradci králové úmyslně vyhazují tělesně postižené. Jestli byste na podporu zdravotně postižených nemohli zablokovat stranky www.akcenta.cz.
díky
Takže,toto je čista blbosť...stiahol som si to z inej ORIGINAL stranky kde je ten OS Anonymous....takže cely PC mi pošiel z prepačenim do PIČI....všetko sa mi na ňom pokazilo...spalila sa mi cela matična doska...ani nie 30 min. som si zapol PC z tymto OS a začalo mi to hadzať chyby a potom mi to všetko spadlo a veľkym dym z PC mi šiel...takže neodporučam... :( pišem to z NTB :(( neskušať
Takže lidi, tady hlavní administrator. Jelikož mi dnes v 19:00 odešel HDD, čekám na nový notebook. Hned jak přijde budou další články atd. Download tohoto OS bude ke stažení nejdříve zítra (23.3.) v 19:00. Děkuji za pochopení.
Kdy bude teda ten funkcni download?
Podle všeho někdo soubor smazal. Download napravíme v dalších hodinách.
20.11.2012 07:58:50
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one