Analytik říká: GTA V nevyjde do března 2013

1.png
Náš oblíbený otevřený svět v gansterském Grand Theft Auto podle analytika Colina S. nevyjde tento rok na 100%. Jeho odhad je Q2 - Q4 v roce 2013 až Q1 ve 2014. Víme proč.


Informace o GTA, nebo spíše spekulace běhají po internetu rychlostí blesku a nikdy se neví zdali to je pravda nebo ne. Pomalu každý týden se objeví informace, kterou zkrátka Rockstar (výrobce) nepotvrdil ani nikdy nenapsal. 

Rockstar si hold dává velký pozor na únik informací a zrovna u GTA si informace může shovávat jak dlouho chce, úspěch to bude mít stejně.

Teď ale k hlavní zprávě. Analytik Colin S. napsal na svůj Twitter, že GTA rozhodně nevyjde až do března roku 2013. Napsal i několik důvodů, proč by mělo vyjít až za takovou dobu.

» Zatim výrobce ani vydavatel nedal jedinou ani tu nejmenší informaci nebo náznak na přibližný datum vydání. Ačkoli už teď můžete vidět předobjednávky za cca. cenu 1.100 kč a to i v českých eshopech, tak nemají tušení datum vydání.

» Rockstar vždy upřednostňoval kvalitu, i proto L.A. Noire a Max Payne 3 byly ve vývoji tak dlouho.

Vydavatel T2 také oznámil, že za rok 2012 (ten končí právě březen 2013) chce vydělat něco kolem 1.8 miliardy dollarů. To ovšem analytik nechápe, nebo že by se Borderlands 2 prodávalo až tak dobře? Ano, vysoký prodej má, ovšem že by to bylo až tak extremní se nezdá. Že by v tech 1.8 miliardy bylo i GTA? Nejvyšší předobjednávky od Rockstaru se ve statistikách zaznamenaly GTA San andreas a GTA IV. 

O vydání GTA V by se dalo spekulovat i díky minulým vydání her od R*. Největší tituly totiž vyšly kolem duben - květen. Takže můžeme očekávat GTA V až v květnu? Doufejme že se to už konečně brzy dozvíme. R* nám stále nedal druhý trailer ze hry.
.
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2790"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Hlavně, že minulej rok psali 9. září. :D
26.09.2012 14:06:19
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one