Amazon prodával pirátské verze Frostpunk a Survival Mars

Frostpunk.jpg
Úterý - 17.7. 2018              Autor: Jakub Hergesell

S celkem kuriózní situací se nyní potýká gigantický obchod Amazon. Podle několika uživatelů, se zde prodávali pirátské verze strategií Frostpunk a Survival Mars. Jak to je to možné? Lidé to popsali na Redditu.
Není to poprvé, co by se řešil podobný problém s Amazonem, už v minulosti si hráči stěžovali na podivné chování své kopie. Tentokrát se přišlo na to, že Amazon opravdu nabízel pirátské kopie strategií Frostpunk a Survival Mars. A podle odpovědí Helpdesku je to ani nějak netrápí a neřeší to s Vámi.

Uživateli na Redditu se podařilo odhalit, jak je to možné. Přes Amazon může prodávat produkty a další věci prakticky kdokoliv, tady si však někdo zahrál na "oficiálního vydavatele" těchto her a vydělal pěknej balík. Instalátor upravil tak, aby se tvářil jako pravý, horší už to bylo s odinstalací, která nefungovala. Že jde o podezřelé "chování" lidé mohli odhalit i tím, že ceny těchto her byly opravdu hodně nízké, mohli být Vaše v rámci "slevy" pouze za 3 až 4 libry.

Pokud patříte mezi tyto hráče, rozhodně se obraťte na podporu Amazonu, z tohodle asi bude ještě velký problém.17.07.2018 09:03:11
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one