Amazonu se v sekci Games opravdu sakra nedaří. Po několika zrušených titulech došlo i na očekávané MMO.
ČlánekNeděle - 18.4. 2021
V červenci 2019 Amazon Game Studios oznámilo ve spolupráci s Athlon Games velkou AAA masivně multiplayeru hru The Lord of the Rings. Za poslední téměř dva roky nám ale nikdo nic neukázal, otázkou tak bylo, co se děje - to už dnes bohužel víme. Amazon Game Studios hru po více než 2 letech vývoje zrušilo, tvrdí agentura Bloomberg. To po té potvrdilo také vedení Amazonu s vyjádřením.
"Milujeme značku The Lord of the Rings a jsme zklamaní, že musíme vývoj ukončit."
Podle důvěrných zdrojů došlo k problémům a neshodám Amazonu a Tencentu, což vedlo až ke zrušení celého free-to-play projektu. Hra byla oznámena pro PC a konzole. Jde o další zrušenou hru Amazonu po Breakaway a Crucible a bohužel zahozených minimálně sto milionů dolarů.
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Pro lepší fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.