Amazon Game Studios oznamuje své hned tři hry

New World.png
Amazon vtrhl do herní branže celkem aktivně, založili studio Amazon Games, nedavno koupili Twitch.tv, před několika měsíci oznámili svůj herní engine Lumberyard postavený na CryEngine 5 a nyní oznámili hned první tři hry z různých kategorií. Tohle jsou Breakaway, New World a Crucible. 
Jak už nějakou dobu víme, Amazon vidí ve videohrách velkou budoucnost. Před několika měsíci založili Amazon Game Studios, které se skládá ze streamerů, kteří vědí, co hráče, streamery a uživatele Twitch.tv baví. Hned na to Amazon koupil Twitch.tv za obrovských 980 miliónů dolarů. A aby toho nebylo málo, mají nejspíše již skoro hotový herní engine Lumberyard postavený na CryEngine 5. 

Teď, po delší odmlce Amazon Game Studios oznamují hned 3 nové hry. Pojďme si je detailně představit.
New World
New World je masivně multiplayerová akční hra s otevřeným světem. Zavede nás do Ameriky v 17. století. Bohužel je to ale zatím vše, co tvůrci řekli, jedná se o nejpropracovanější hru ze vše vyvíjených her Amazonu. 
Crucible
Crucible je multiplayerová střílečka z pohledu třetí osoby (TPS), kde se setkáme ve hře 6vs6. Hra je primárně určena na míru streamovací službě Twitch.tv. 
Breakaway
Breakaway je MOBA hra, na které hodně spolupracují streameři, kteří zkrátka vědí, co streameři milují. O hře toho také moc nevíme, každopádně se už nyní můžete zkusit přihlásit do ALPHA verze.
 02.10.2016 13:45:30
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one