Alan Wake - PREVIEW

1.png
6.2. 2012 - Alan Wake je pomalu za rohem a my si dnes povíme něco o příběhu, co nás bude čekat ve hře, jak ji hodnotíme z informací "officiálních" a pustíme si gameplay dlouhý 10 minut na ukázku. Bude to vážně skvělá hra!

» Číst celý článek  |  Komentář  |  Autor: Jakub Hergesell
2.png
O Alanovi se píše již pár let...
První informace o Alanovi jsme mohli číst již v roce 2008. To se všechno začalo hemžit dokonce i trailery, které jsou dnes v deseti-tisících zhlédnuté. Nikdy ale informace nebyly tolik zveřejnovány jako poslední 2 měsíce. Ještě před půl rokem běžní hráči a lidé nevěděli o této hře ani to, že má vyjít. Hra už dokonce i vyšla, mohli si ji zahrát lidé s platformou XBOX 360 od Microsoftu. 
3.png
Titul jako samotný je celkem originální vydání, moc takových her není, je to spíše filmové. Hodně se budete domlouvat a získávat informace od občanů městečka Bright Falls. Jen mimochodem, doufejme, že hra bude obsahovat český překlad, hodně lidí s neznalostí EN by zbytečně přišlo o pořádnou hru a její celý smysl.

 Ve hře budete muset dost přemýšlet a hledat. Poslední dobou vychází více a více RPG her nebo stříleček, kde míte samé snipery a baterka, kterou máte například na tlačítku F vůbec nepoužijete, proč? Protože většinou není potřeba. V této hře to pro Vás bude nutnost a samozřemost. Pokud baterku mít nebudete, je to Váš konec a dloho žít nebudete.

Jako tomu však v thrillerech je, nic nepůjde podle plánu. Vše začíná úsnosem jeho ženy a Alan, jako velmi nadaný spisovatel se ji snaží najít. Postupem času se však střetne s jeho nočními můrami a Vaše lekačky začínájí. Hororvý příběh nebude nic pro slaboty. 
4.png
Tma bude hlavní součástí hry. I když lidé na tmu v hrách dost nadávali, zde je vše uděláno přesně tak, aby jste se vžili do situace a snažili se přežít překážky, které Vám městečko nabídne. Nepřátel neni nikdy málo a proto budete muset dávat pozor i na občany kolem. Ti jsou nebezpeční a chtějí Vás požerat nebo utlouct. Aby toho nebylo málo, tak i zde budou střelné zbraně. Podle videí a screenů jsme zatím viděli pouze ruční malé automatické zbraně, 9mm nebo Uzi. 

Jak již bylo řečeno, aby jste se dostali k unesené ženě, budete potřebovat dostatek času k prohlédání města. Ve hře se podívámé k firmám, domečkům, k jezeru nebo se projedeme autem, ovšem pěšky toho nachodíme dost.

Graficky hra bude velmi dobře udělána, její požadavky můžete zhlédnout v sekci HW nároky, kde jsme Vás již informovali. Pokud bych hru hodnotil dle nápadu, děje a všeho, dal by jsem s přehledem 9.5. Jen doufejme, že nás Gameplay osobně nezklame. Můžete také očekávat RECENZI, až hra vyjde. A jak hru hodnotíte Vy?
SPITE TV

facebook.png

Zkusíte Alana Waka?

Ano! (26 | 93%)
Ne (2 | 7%)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5180"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Tohle bude super hra :-) .. hororvé a lekací prostředí, to je prostě něco pro mě :)
Hlavní Administrator
06.02.2012 22:35:05
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one