Akční Hellblade byl oznámen také pro PC

Hellblade.png
Tvůrci DmC: Devil My Cry oznámili po dlouhé době zajímavý titul, jmenuje se Hellblade, oznámení patřilo pouze pro PlayStation 4 sekci, dnes ale přišla zpráva o tom, že by rádi vzali také PC komunitu a to i z vícero důvodů. Nějaké to info, video a obrázky najdete v článku.
Hellblade přichází z kategorie Hack 'n' Slash, byla oznámena již v říjnu pro PS4, přičemž se tvůci rozhodli oznámit titul také pro PC platformu Windows. Na Hellblade pracuje pouze 13 lidí, i tak Ninja studio tvrdí, že jde o jejich nejlepší hru, kterou zatím mohli udělat. 

Hellblade nabídne otevřený svět, podle všeho nebude k dispozici ani mapa, jak jsme u těchto her zvyklí, že si zmáčknem "M" a prostě se rozhodnem jít tudy. Nějaké ukazatele ale přeci jen budou, jednou z nich bude například střed mapy, kde najdete velkou Vikingskou loď a říši mrtvých.

Celkově toho o hře stále moc nevíme, tvůrci ukázali jen několik málo obrázků, které napoví jen to, jak asi bude vypadat lokace, kde se budem pohybovat. Jde o místo, kde před lety vybouchla sopka, celkově tedy vše vypadá jak v postakopalypstickém světě.

Hellblade podle všeho vyjde v Early Access na Steamu, i to je jeden z důvodů, proč se rozhodli udělat značku také pro PC.
Hellblade vychází někdy v průběhu roku 2015
09.01.2015 23:44:34
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one