Activision oficiálně představuje Call of Duty: WW II

Call of Duty WW II.jpg
Před pár hodinami Activision oficiálně konečně představili svůj nový Call of Duty díl s podtitulem WW II (druhá světová válka). Stejně jako každým rokem se do představení zahnuly první informace, delší trailer nebo první screenshoty. Dokonce byl prozrazen zombie mod.
Zdá se, že by nový díl Call of Duty mohl získat zpět těch miliónů fanoušků, které za poslední roky pomalu ztratil a to včetně nás v redakci. Před pár hodinami Activision oficiálně představilo letošní WW II a musíme uznat, vypadá to sakra dobře.

#Call of Duty: WW II nabídne nezapomenutelný singleplayerový zážitek, jejich dějová linka je prý filmová a fotorealistická, což opravdu můžeme vidět v prvním traileru níže. Příběh nás vezme hned do několika zemí v Evropě, podíváme se do Německa, Británie nebo Francie, chybět však nebudou ani další země. Kam se ale například nepodíváme, je Rusko. Naším hlavním hrdinou bude Ronald, mladý muž, který nemá žádné zkušenosti s válkou, přesto je oddaný bojovat. V příběhové kampani si však zkusíme i další postavy z jiných zemí, za koho si však nezahrajeme, jsou Němci.

Velkou změnou v kampani bude uzdravování nebo doplnění nábojů. Životy už se Vám automaticky nedoplní, zkrátka jako v jiných hrách budete potřebovat medica, který Vám pomůže, stejně tak v případě s náboji. Už žádné nemáte? Tak bude mít kolega vedle Vás. Zda-li to takhle bude i v multiplayru nevíme, spíš ale pochybujem, co se týče módů, prozrazen byl jeden a to zombie mód, který by mohl po letech opravdu parádní, takový zombie nazi, ty neomrzí. Co se týče multiplayeru, ten nás vrátí ke kořenům, jeho představení však máme očekávat až na E3 2017. Prozatím víme, že na jednom serveru bude až 48 hráčů.

Call of Duty: WW II vychází 3.11. 2017.
4.jpg
5.jpg
3.jpg
2.jpg
1.jpg27.04.2017 10:03:22
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one