AC Sparta Praha se podívá do FIFA 18

FIFA SPARTA.jpg
Dnes se na internetu objevila hodně překvapivá a oficiální informace, fotbalový klub AC Sparta Praha se po dlouhých letech vrátí do série FIFA, konkrétně už do letošního ročníku FIFA 18. Oznámila to před malou chvílí oficiální stránka klubu. Tahle super zpráva doprovodila i trailer.
Už je to nějaký ten rok, co EA vyřadilo českou fotbalovou ligu ze své série a bohužel i oblíbeného komentátora J. Bosáka, který svými legendárními hláškami po sobě zanechal nezapomenutelnou stopu v sérii FIFA. A právě proto, je velkým překvapením, že do #FIFA 18 se podívá český tým AC SPARTA PRAHA, dnes to oznámila oficiální stránka klubu. Ten po vydání najdete v kategorii Svět, kde najdeme i další slavné týmy světa, které nemají místo pro svou celou ligu ve hře.

A právě Sparta si vyjednala tuto zajímavou spolupráci společně s EA, udělají to i další kluby? Co třeba Slavia, takové derby by se určitě líbilo každému českému hráči.

Níže ještě oficiální trailer, který bohužel neukáže záběry ze hry, nýbrž pár akcí z posledních sezón. FIFA 18 vychází 29.9. 2017 i s českými titulky.18.07.2017 16:59:51
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one