Abandoned poběží na Unreal Engine 5

Šéf studia Blue Box v rozhovoru přiznal, že jejich teaser na Abandoned je zklamáním + že hra poběží na Unreal Engine 5.

Článek  Úterý - 17.8. 2021
Šéf Blue Box Game Studios Hasan Kahraman pro zahraniční herní magazín prozradil pár detailů o vývoji Abandoned i problémech, které v posledních několika dnech nastaly. K odhalení hry mělo dojít 10.8. 2021, jenže problémy s aktualizací aplikace Realtime Experience to nedovolily, po třech dnech čekání na update jsme se dočkali obrovského zklamání, aplikace totiž ukázala pouze 5 sekundový teaser trailer, který již byl dávno veřejný na Twitteru studia.

Hráči i novináři byli velmi zklamaní, a šéf Hasan Kahraman si toho je dobře vědom, všiml si velké kritiky hráčů, kteří Blue Box Game Studios už nevěří. A není divu, když jsme detailně rozebrali historii studia, nemohli jsme věřit vlastním očím. Studio od roku 2015, do dnešního dne oznámilo sedm her, nikdy ale žádnou nedodělali a nevydali. Potká podobný osud i hru s pracovním názvem Abandoned?

Na závěř Kahraman prozradil, že Abandoned poběží na Unral Engine 5. Proč zrovna Unreal Engine 5, který je teprve v předběžném přístupu a nemá spuštěné všechy funkce? Navíc s tímto novým enginem je potřeba nějakou dobu pracovat. Odpověď zní..
"Potřebujeme Unreal Engine 5 a to i přes doporučení, abychom jej u Abandoned nepoužili. Potřebujeme next-gen funkce, které nabízí, jiné enginy to neumí."
Kahraman znovu nezapomněl připomenou, že Abandoned opravdu není nový Silent Hill ani Metal Gear Solid, značky patří Konami a Blue Box nespolupracuje ani s Konami, ani Kojimou, jak se dlouho spekulovalo, navíc muž s páskou přes oko nemůže být Snake z Metal Gear, nýbrž má jít o hlavního záporáka Abandoned.

Abandoned prý ve finále není ani horor, jde o akční survival hru s menšími prvky hororu.
 Abandoned
 
  
Jakub Hergesell       
   
Zakladatel (2011) a šéfredaktor herního deníku SPITE.cz.
Velký fanoušek open-world a survival her.
  
Nahlásit chybu v článku
 
Abandoned.jpg
17.08.2021 19:10:56
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one