Abandoned je buď nový Metal Gear Solid či Remake, tvrdí důvěryhodný insider

Důvěryhodný insider podpořil spekulaci, že Abandoned bude Metal Gear Solid 6 či nedavno spekulovaný remake.

Článek  Čtvrtek - 29.7. 2021
O tajemném Blue Box Game Studios a jejich Abandoned (pracovní název) píšeme poměrně často a to navzdory neznámého původu studia. Díky několika indíciím se ještě před pár týdny zdálo, že půjde o nový díl Silent Hill, nasvědčoval tomu snad každý detail. Každopádně oficiální vyjádření šéfa studia znělo jasně "Nepracujeme na Silent Hill", zvláštní, finální název hry má totiž začínat na S a končit na L.

Když už hráči přestali věřit v Silent Hill, objevil se teaser na blížící se představení hry, kde můžeme vidět muže s páskou přes oko. A spekulace byly na světě, Blue Box Game Studios pracuje na Metal Gear Solid, měli hráči jasno. A tuto spekulaci nyní podpořil důvěryhodný insider Anton Logvinov, to je ten chlápek, co jako první věděl o PC verzích Death Stranding a Horizon Zero Dawn. Na svém Twitteru tvrdí, že jde buď o Metal Gear Solid 6 nebo Remake jednoho ze starších dílů. Já osobně se přikláním k remaku, už v dubnu letošního roku se totiž objevila informace, že právě Remake má být už brzy oznámen. 

Zatím co někteří věří v Metal Gear Solid, jiní už mají ze studia Blue Box srandu a na Redditu píší, že Abandoned nakonec bude Castlevania nebo Bomberman.
 Abandoned
 
  
Jakub Hergesell       
   
Zakladatel (2011) a šéfredaktor herního deníku SPITE.cz.
Velký fanoušek open-world a survival her.
  
Nahlásit chybu v článku
 
Abandoned.jpg
29.07.2021 14:03:48
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one