612 Games oznamují westernovou akci Wild West Online

sd.jpg
Určitě si pamatujete na údajně uniklý screenshot z Red Dead Redemption 2, který se objevil na stránkách GTAForums. Jelikož o žádné jiné westernovce mimo připravované hry Ubisoftu nevíme, zdá se to být celkem důvěryhodně. Ale nene, jde o hru Wild West Online.
Na herní scénu se připojilo zcela nové vydavatelství DJ2 a herní studio 612 Games, a že by začaly zrovna férově se říct nedá. Pamatujete ještě na středeční článek, který jsme psali ohledně "možná" uniklého sceenu z Red Dead Redemption 2? Tak teď s jistotou můžeme říct, že o pravý obrázek nešlo.

Studio na to šlo jinak, trošku chytře, o jejich připravované hře #Wild West Online, kterou Vám právě představíme, jsme nikdo neměli ani to nejmenší tušení, každopádně obrázek obletěl snad každej herní web světa a tak měli tvůrci reklamu zdarma, všichni totiž čekali, co se ze screenu vyklube. 

Teď už je 100%, že o screenshot z RDR2 nejde. 

Představujeme Vám online akci Wild West Online od studia 612 Games, které se skládá z vývojářů, kteří pracovali například na Crysis či League of Legends. Hra nabídne jak už asi tušíte, online otevřený svět (MMO), kde se setkají stovky hráčů na jednom serveru. Nikde by se neměla objevit žádná NPC postava. Tvůrci tvrdí, že tenhle žánr v herním světě skoro nenajdeme a když už Rockstar plánuje RDR2 pouze na konzole, my dostaneme alespoň něco na PC. 

Hra se nyní nachází v pokročilém stádiu vývoje, přesto se každým dnem objeví na KickStarteru, kde zkusí na hráčích vybrat 250.000$. Prozatím můžeme vidět pouze pár screenshotů, gameplay či trailer pravděpodobně až na KickStarterové kampani, která by mohla začít na konci tohoto měsíce.
3.jpg
2.jpg
4.jpg
5.jpg
7.jpg
6.jpg
1.jpg12.05.2017 15:11:35
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one