Koupit v obchodě JRC.cz

2K představují MAFIA Trilogy

Článek  Úterý - 19.5. 2020
Konečně, čekání na úterý bylo totálně nekonečné! Společnost 2K Games společně s Hangar 13 představilo MAFIA Trilogy, dočkali jsme se všech důležitých informací, trailerů a dat vydání, a dostalo se také na potvrzení českého dabingu MAFIA 1.
 

MAFIA: Definitive Edition

Legendární první díl série MAFIA bude opravdu postaven zcela od základu, přesto bude kompletně "kopírovat" původní, originální díl. Mafia Remake byl postaven na vylepšeném enginu, který před pár lety poháněl MAFIA 3, jak dobře se nám bude ovládat teprve uvidíme. 

Později po představení hry se dozvídáme, že ve hře si zajezdíme také na motocyklu, avšak pouze v případě, že se přihlásíte na 2K Games. MAFIA 1: Definitive Edition vyjde 28.8. 2020 na PC, PlayStation 4 a Xbox One a bude obsahovat český dabing. Co stále nevíme, zda-li půjde o vysekaný původní dabing nebo se studio postaralo o nový či "namixovaný". Cena je stanovena na 40€.
1.jpg
3.jpg
2.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg

MAFIA 2: Definitive Edition

Svoji vylepšenou verzi dostane také deset let starý druhý díl. Půjde však "jen" o lehčí remaster. Ten si mimochodem můžete zahrát už dnes, pokud máte na Steamu původní díl, dostanete zdarma remaster. Nás některé pasáže ale zklamaly, vypadají o něco hůře než původní díl, nicméně to snad spraví updaty! Celkově se ale dočkáme kvalitní hry, což by mohla dokazovat i velikost hry. Zatím co původní díl má pouhé 8GB, remaster 46GB.

Vychází dnes (19.5. 2020) za 30€. 

MAFIA 3: Definitive Edition

A konečně třetí díl trilogie. I ten vyšel dnes (19.5. 2020), ten však bez větších úprav, nicméně obsahuje všechny DLC balíčky a dodatečné obsahy. MAFIA 3 obsahuje české titulky. 
  AUTOR: JAKUB HERGESELL                                                             

TAGY MAFIA Trilogy
    

 
 
Našli jste ve článku překlep v textu nebo jinou chybu? 
Kontaktujte nás kliknutím na obálku nad tímto upozorněním, děkujeme.
MAFIA remake.jpg
19.05.2020 20:42:35
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one