20 nejočekávanějších her roku 2022

Games 2022.jpg

4. strana


Startuje nový rok a sním i katalog her 2022. V něm již nyní najdeme více než 70 různých titulů, nicméně my vybrali dvacet nejočekávanějších. Pojďme si je společně shrnout a klidně o nich debatovat. Souhlasíte s naším výběrem? Na každé straně najdete 5 her, jejich pořadí je čistě náhodné.

God of War: Ragnarok

2022 | PlayStation 4, PlayStation 5
   Santa Monica / PlayStation Studios
Nový díl God of War samozřejmě v seznamu nejočekávanějších nesměl chybět. Podtitul Ragnarok je již devátým dílem série a vůbec bychom se nedivili, kdyby posledním, něco v tomto smyslu prozradili tvůrci hry. 

Ghostwire: Tokyo

2022 | PC, PlayStation 5
Tango GameWorks / Bethesda
Ghostwire: Tokyo patřilo mezi nejočekávanější hry už v roce 2021, nicméně na vydání nakonec nedošlo. Tvůrci celkem úspěšné značky The Evil Within potřebovali více času a hru odložili na rok 2022. Dokážete přijít na to, proč v japonsku začali mizet lidé? Tak snad už letos na PC a PS5 (později pravděpodobně také Xbox).

AVATAR: Frontiers of Pandora

2022 | PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S
Massive / Ubisoft
Ubisoft už jednou hru ze světa AVATAR vytvořil, vyšla v roce 2009 na PC a konzole a nedopadla vůbec špatně. A stejně tak to prozatím vypadá s připravovanou novinkou Frontiers of Pandora, na které pracují tvůrci The Division. Dokážete zachránit západní část Pandory, kterou napadly členové RDA?

Hogwarts Legacy

2022 | PC, PlayStation, Xbox
Avalanche Software / WB Games
Během roku 2022 bychom se už konečně měli podívat do bradavické školy kouzel včetně okolí, jako jsou prasinky a husté lesy. I Hogwarts Legacy bylo bohužel odloženo, Avalanche nestíhalo a tak pověřilo na pomoc hned dvě další studio od Sumo Digital. Prozatím jde o jednu z top nejočekávanějších her roku 2022 (stejně jako v roce 2021).

The Lord of the Rings: Gollum

2022 | PC, PlayStation, Xbox
Deadalic / Nacon
Po letech také očekáváme AAA hru ze světa pána prstenů, tentokrát se však ujmeme role problémového Glůma, který jak jistě většina z Vás ví, trpí rozdvojenou osobností. Cesta za cílem tak nebude vůbec jednoduchá. Tvůrci se také zaměřili na stealth, který Glům vždy perfektně využíval.
1.png
2.png
3.png
4.png
5.png
2326890-200.png
  
Jakub Hergesell       
   
Zakladatel (2011) a šéfredaktor herního deníku SPITE.cz.
Velký fanoušek open-world a survival her.
  
 
31.12.2021 11:35:46
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one