20 nejočekávanějších her roku 2022

Games 2022.jpg

3. strana


Startuje nový rok a sním i katalog her 2022. V něm již nyní najdeme více než 70 různých titulů, nicméně my vybrali dvacet nejočekávanějších. Pojďme si je společně shrnout a klidně o nich debatovat. Souhlasíte s naším výběrem? Na každé straně najdete 5 her, jejich pořadí je čistě náhodné.

Unknown 9: Awakening

2022 | PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S
Reflector Entertainment
Je to už více než rok, co nové studio Reflector oznámilo adventuru Unknown 9: Awakening. Od prvního teaseru (vidět můžete níže) jsme se ničeho nového nedočkali. Ve hře se ujmeme role mladé indické dívky, která zjistí, že ovládá nadpřirozené schopnosti, jak je ale bezpečně ovládnout? Stím je časem poradí mentor. Hra byla původně naplánována na rok 2021, nicméně ten je u konce a jistě dříve než ve 2022 nevyjde.

Outlast Trials

2022 | PC, PlayStation, Xbox
Red Barrels
Survival horor Outlast pravděpodobně nemusíme představovat. Zatím co první díl byl naprosto úžasný, dvojka měla jisté zádrhely, přesto šlo nakonec o povedené pokračování. Třetí díl s podtitulem Trials bude poprvé kooperačním titulem, o tom ale studio Red Barrels dlouhé měsíce nic nezveřejňuje. I v tomto případě mělo jít o datum vydání v roce 2021.

BioShock Isolation

2022 | PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S
Cloud Chamber / Take-Two
Že Take-Two a 2K Games chystají už nějakou dobu nový BioShock, víme. Pověřené bylo studio Cloud Chamber, které údajně, podle nedavných zpráv od důvěryhodných insiderů připravuje podtitul Isolation, ten prý nabídne dva světy, zatím co "horní" část bude svobodná, podnikatelská a úspěšná, dolní bude pod izolací vedená diktátorem. Trailer bohužel zatím nemáme, nicméně budeme článek aktualizovat.
spite cz.jpg

Six Days in Fallujah

2022 | PC, PlayStation, Xbox
Highwite Studios / Victura
Hráčům chybí taktické hry jak sůl, rok 2021 zachránila zbrusu nová hra Ready or Not, která nahradila absence původního Rainbow 6 či SWAT. V roce 2022 by pak mělo vyjít Six Days in Fallujah. To nás pošle na mise do iráku, kde proběhne realistický nebezpečný boj s teroristy.

Abandoned

2022 | PC, PlayStation 5
Blue Box Game Studios
Abandoned (pracovní název) zamotal hlavy snad každému redaktorovi i hráčům. Pořádně nikdo neví, o co vlastně půjde. Nicméně oficiální informace hovoří o akční realistické hře s prvky hororu. A proč je jednou z nejočekávanějších? O Abandoned se psalo snad každý měsíc a všichni netrpělivě čekají, co z toho bude.
1.png
2.png
3.png
4.png
5.png
2326890-200.png
  
Jakub Hergesell       
   
Zakladatel (2011) a šéfredaktor herního deníku SPITE.cz.
Velký fanoušek open-world a survival her.
  
 
31.12.2021 11:35:46
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one