20 nejočekávanějších her roku 2022

Games 2022.jpg

2. strana


Startuje nový rok a sním i katalog her 2022. V něm již nyní najdeme více než 70 různých titulů, nicméně my vybrali dvacet nejočekávanějších. Pojďme si je společně shrnout a klidně o nich debatovat. Souhlasíte s naším výběrem? Na každé straně najdete 5 her, jejich pořadí je čistě náhodné.

Saints Row

23.8. 2022 | PC, PlayStation, Xbox
   Volition / THQ Nordic
V druhé polovině roku vyjde další díl série Saints Row, ten ale nebude navazovat na minulé díly, nýbrž restartuje sérii, která se tak trochu vydá jiným směrem. Žádné bláznivé mimozemské invazce a další. Těšit se znovu můžeme na velký otevřený svět, bláznivé přestřelky, honičky s policií a spoustu druhů zbraní. Dobrou zprávou také je, že vydavatelství chystá českou lokalizaci.

Sonic Frontiers

15.11. 2022 | PC, PlayStation, Xbox, Switch
Sonic Team / SEGA
Sonic byl oznámen na TGA 2021 (v době psaní článku teprve před pár dny) a už pravděpodobně známe datum vydání, ten unikl z databáze PlayStationu. Nicméně k základnímu popisu, vůbec poprvé půjde o velký a propracovaný otevřený svět! Více asi k Sonicu dodávat nemusíme. Informace budeme aktualizovat.

Test Drive Unlimited: Solar Crown

22.9. 2022 | PC, PlayStation, Xbox
Kylotonn / Nacon
Na nový díl závodního "simulatoru" čekáme pěknou řádku let, a i po oznámení, o Solar Crown nevíme prakticky nic (v době psaní článku), přesto hru zařazujeme mezi neojčekávanější, přeci jen je série Test Drive Unlimited populární téměř 20 let.

Scorn

Říjen 2022 | PC, Xbox Series X/S
Ebb Software
Vývoj hororovky Scorn je prozatím spíše nešťastným. Hra byla původně oznámena už v roce 2014 a měla naplánovaných hned několik dat vydání. Tím posledním byl konec roku 2021, bohužel ale ani tentokrát to nevyšlo. Studio se omluvilo a hru chystá vydat v říjnu 2022, snad už opravdu půjde o poslední a bezproblémové vydání.

Starfield

11.11. 2022 | PC, Xbox Series X/S
Bethesda / Xbox Game Studios
Starfield? Takové vesmírné The Elder Scrolls. O hře toho stále příliš nevíme, nicméně hráči se vypraví s vlastně vyrobenou postavou, odhalit záhady lidstva. Na první pořádné informace si musíme počkat. Co je ale velká škoda, i gigant jako Microsoft s téměř neozmeným finančním rozpočtem nechystá českou lokalizaci (tedy aspoň v době psaní článku).
1.png
2.png
3.png
4.png
5.png
2326890-200.png
  
Jakub Hergesell       
   
Zakladatel (2011) a šéfredaktor herního deníku SPITE.cz.
Velký fanoušek open-world a survival her.
  
 
31.12.2021 11:35:46
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one