10. září proběhne další Ubisoft Forward

Ubisoft naplánoval další konferenci Ubisoft Forward, proběhne překvapivě už za pár dnů.

Ubisoft Forward.jpg
Článek  Středa - 2.9. 2020
Absense letošní E3 2020 možná lehce pomohla některým společnostem. Ty si totiž připravili vlastní konference, které větší sledovanost než měly v minulých letech na E3. Taková společnost Eletronic Arts to zjistila už před lety a tak si každoročně odvysílá vlastní EA PLAY LIVE. Podobně to vyřešilo také SONY, které pravidelně vysílá pořad State of Play. Uvidíme, kolik společností je bude následovat a vyhne se E3 v dalších letech.

Nicméně zpět k hlavnímu tématu. Ubisoft po debutové konferenci Ubisoft Forward, která proběhla v červenci letošního roku oznámil, že rozhodně nešlo o poslední takový výstup. Uběhly tři měsíce a máme tu další naplánovaný díl. V kalendáři si zaškrtněte 10.9. 2020 - 20:00 našeho času.

Co uvidíme? Oficiálně víme o Roller Champions, Hyper Scape, Watch Dogs: Legion a Gods & Monsters, který se zatím z nejobjasněných důvodů přejmenoval na Immortals: Fenyx Rising. Očekávat ale máme i jedno překvapení. Teď už se jen můžeme dohadovat o co půjde.

My bychom moc rádi viděli gameplay z Far Cry 6, Rainbow Six: Quarantine, Skull & Bones nebo Beyond Good & Evil 2. Také se v posledních několika dnech mluví o remasteru/remaku starého Prince of Persia. Hráče by však jistě potěšil také nový Splinter Cell.
 Ubisoft Forward
 
  
Jakub Hergesell      
   
Zakladatel (2011) a šéfredaktor herního deníku SPITE.cz.
Velký fanoušek open-world a survival her.
  
Nahlásit chybu v článku
02.09.2020 12:16:27
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one