10 nejočekávanějších her roku 2016

Far Cry Primal.png
Vítejte u speciálního článku, je věnovaný 10 nejočekávanějším hrám pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Zkusili jsme za redakci vybrat opravdu ty nejlepší oznámené hry. Najdete zde například Ghost Recon: Wildlands, Mafia 3 nebo Mass Effect: Andromeda.
Vítejte ve speciálu věnovaný 10 nejočekávanějších her roku 2016 na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Je samozřejmě možné, že počas roku 2016 bude zveřejněna další hra, o které nyní nemáme tušení a bude lepší hrou, než uvedeme v této desítce. Pokud možno nabídneme i datum vydání.
Dishonored 2
PC / PS4 / XONE
Vývojář: Bethesda
Datum vydání: začátek roku 2016
Dishonored 2 nás zavede do Carnacu, vše se bude odehrávat 15 let po prvním díle. Hlavní hrdina už ale nebude sám, vypomáhat mu bude vlastním dějem již velká Emily. Ona, i hrdina z prvního dílu Curvo, dostali nové nadpřirozené schopnosti. Bohužel ještě dnes, na konci roku 2015 nevíme, zda-li půjde o otevřený svět, tipujeme však, že nikoliv.
  
The Division
PC / PS4 / XONE
Vývojář: Ubisoft
Datum vydání: 8.3. 2016
The Division je velké pokračování série Tom Clancy's. The Division je MMORPG v otevřeném světě (New York), který napadl nějaký virus, svět je nebezpečný, plný nemocí a klasické fungování světa prostě nefunguje. Hra nabídne upravování zbraní, vylepšení hlavní postavy a velké craftování.

Far Cry: Primal
PC / PS4 / XONE
Vývojař: Ubisoft
Datum vydání: Březen 2016
Oblíbená série Far Cry stále nekončí, Ubisoft před několika týdny oznámili nový díl, který se tak trošku vymyká sérii, podíváme se do pravěku, tady už nenajdete odstřelovací pušky, granátomety, miny nebo molotovy. Stačit Vám budou muset především zbraně na blízko. Střelné zbraně? Nejspíše jen luk a šípy + házení kyjí. Naší zbraní budou také divoké zvířata, které si půjde ochočit, mezi ty patří velcí medvědi, ale i šavlozuvý tygři nebo orli.

Rise of the Tomb Raider
PC / PS4 / XONE / X360
Vývojář: Crystal Dynamics
Datum vydání: Duben 2016
Nový díl Tomb Raider série asi netřeba moc představovat. Lara Croft se vydá na nové dobrodrzužství do Himalájí, kde jí čeká spousty hádanek, hrobek a nebezpečných nepřátel. Chybět nebude klasicky crafting a otevřené prostředí (ne, otevřený svět). Celkově toho nový díl nabídne více, než ten minulý z roku 2013.

MAFIA 3
PC / PS4 / XONE
Vývojář: 2K
Datum vydání: Duben 2016
Mafia 3 byla oznámena na letošním Gamescom 2015 festivalu, 2K se chtěli pochlubit velkým oznámením, ukázali několik screenů a gameplay video. Jenže místo obdivu se tvůrci dočkali pouze kritiky. Podle mnohých je to náhražka GTA V, jiným se zase nelíbí, že nehrajeme za Vita, ale za afro-američana. Afro-amerčan se jmenuje Lincoln, vyrůstal v dětském domově a jeho život obsahují pouze války, hlavně ta poslední ve Vietnamu. Po delší době se ho však ujmou mafiáni, pro které pracuje. Vše se odehrává v New Orleans, kde uvidíme vilové čtvrti, chudé čtvrti, doky nebo lesy.

Homefront: The Revolution
PC / PS4 / XONE
Vývojář: Crytek / Deep Silver
Datum vydání: Duben 2016
Druhý díl není pokračováním prvního, který vyšel v roce 2011. Crytek ale kvůli krachu THQ koupili hru v aukci, na které nyní pracují a tvrdí, ať na první díl zapomenem, prý to bude uplně jiná hra. A také, že ano. Podíváme se do otevřeného světa, kde na náš čeká obsazování lokací, které jsou barevně rozděleny, někde spíše najdete jídlo, vodu nebo motorky. Jinde jsou zase zbraně, které jsou ale dobře střeženy Korejskou armádou. Hra využije CryEngine 4. 

Mass Effect: Andromeda
PC / PS4 / XONE
Vývojář: BioWare
Datum vydání: Prosinec 2016
Mass Effect: Andromeda se řeší už roky, bohužel jsme až do dnes neviděli žádné screeny nebo gameplay přímo ze hry. Vše byly uměle vytvořené trailery a artworky. Každopádně o hře už něco víme. Ve hře se neobjeví známá osoba Sheppard. Dočkáme se ale prý zase zajímavých postav, které můžou zase hrát celou trilogii. Čtvrtý díl nabídne už známé zbraně nebo automobil z druhého dílu. Andromeda poběží na Frostbite 3 engine.

Quantum Break
XONE / (PC možná časem)
Vývojář: Remedy
Datum vydání: 5.4. 2016
Quantum Break byl původně vyvíjen jako Alan Wake od Remedy studia, jenže vývoj se trošku vymkl z rukou a tak vznikl psychologický thriller, kde si pohrajete s časem, ten vlastně budem Vaší velkou zbraní. Ve hře rozhodně nečekejte otevřený nebo pokročile otevřené prostředí/svět, tohle je zkrátka o ději, kdy my, jako hlavní chceme přežít a všechny ty problémy zastavit. Problém však je čas, kdy přeskakujeme v údálostech tam a zase zpět.

Horizon: Zero Dawn
PS4
Vývojář: Guerrilla Games
Datum vydání: 2016
Horizon: Zero Dawn tvoří autoři série Killzone, jenže tady se dostaneme do otevřeného RPG světa, kde se nepohybují normální lidi a zvěř, ale robotické monstra připomínající dinosaury. O hře toho zatím moc nevíme, každopádně po prvích záběrech ji můžeme s klidem zařadit mezi nejočekávanější hry roku 2016. Bohužel však jde o exkluzivní hru pro PlayStation 4. 

Ghost Recon: Wildlands
PC / PS4 / XONE
Vývojář: Ubisoft
Datum vydání: 2016
Obrovské překvapení, ostatně jako každou E3, si Ubisoft pečlivě naplánoval nějakou novinku, kterou nikdo nečekal. Došlo na pokračování série Ghost Recon s podtitulem Wildlands. Ve hře se podíváme do koksové země Bolívie, kde budem nečekaně bojovat s dealery a ukončením výroby a prodeje kokainu. Vyrazíme jako čtyřčlenná skupina, která si takticky vypomůže, zatím co jeden sniperuje, druhý čeká pod kopcem a další v autech. O hře toho ale zatím moc nevíme, každopádně to zatím vypadá na jednu z top her roku 2016.

 

Na jakou z her se nejvíce těšíte?

Dishonored 2 (41 | 9%)
The Division (38 | 9%)
Far Cry: Primal (68 | 15%)
Mafia 3 (143 | 32%)
Quantum Break (5 | 1%)
Horizon: Zero Dawn (9 | 2%)07.12.2015 19:23:14
Administrator
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one