Loading

Články

PlayStation.jpg
Pondělí - 20.5. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Sony PlayStation právě oznámilo své zburu nové studio Productions, které se bude starat o hry podle exkluzivní videoher, co to znamená? Filmy The Last of Us, Uncharted nebo God of War?
Mortal Kombat film.jpg
Pondělí - 20.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Zhruba před týdnem jsme Vás informovali o připravovaném celovečerním filmu Mortal Kombat, který se aktuálně začíná natáčet v Austrálii, nyní vyšla oficiální zpráva oznamující datum premiery.
THQ Nordic.jpg
Pondělí - 20.5. 2019           Autor: Jakub Hergesell

Stále rozvíjející se společnost THQ Nordic přijde na E3 2019 a mimo již oznámených her, se dočkáme i dvou oznámení. Tvůrci trochu naznačili o co by mohlo jít. Dokážete si správně tipnout?
Modern Warfare 4.jpg
Pondělí - 20.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Že se letos dočkáme dalšího dílu Call of Duty a i v roce 2020, to je téměř jistotka, otázkou vždy je, o jaký díl či zasazení půjde. Podle spekulací bychom se letos opravdu měli dočkat MW4, příští rok BO5.
E3 2019.jpg
Pondělí - 20.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Není snad jiného studia, kterému by těsně před E3 2019 festivalem uniklo na veřejnost tolik informací. Pokud je plán opravdu pravý, máme se na co těšit, dozvíme se data vydání i oznámení nových her.
Activision.jpg
Neděle - 19.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Herní veletrh E3 2019 se pomalu blíží a jak se zdá, festival přišel o dalšího vydavatele. Ani Activision se nám totiž nepředvede, ikdyž na akci bude. Proč? Zdá se, že zkrátka nemají co ukázat.
Capcom.jpg
Neděle - 19.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Capcomu se finančně daří, RE Engine se zlepšuje a počítá se sním i do budoucna, pro tvůrce je velmi důžitý, navíc prozradili, že mají hned několik titulů ve vývoji, které jej využívají.
Lords of the Fallen.jpg
Sobota - 18.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

První díl Lords of the Fallen společnosti CI Games opět v problémech a jeho vydání je zase nejisté. CI Games právě oznámilo ukončení spoluprací s vývojářským studiem Defiant. 
Microsoft Earth.jpg
Sobota - 18.5. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Přesně jak se spekulovalo už začátkem měsíce, Microsoft opravdu oznámil Minecraft pro rozřířenou realitu mobilů a tabletů. Jmenuje se Minecraft Earth a co nabídne, o tom už si řekneme ve článku.
Minecraft.jpg
Sobota - 18.5. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Kostičky vystřídaly kostičky, videoherní trůn se po více než 30 letech mění. První místo obsadila multiplatformní hříčka Minecraft. Ten sesadil legendární Tetris z roku 1984. Jaké jsou další nejprodávanější hry?
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one