Loading

Články

World of Warcraft Classic.jpg
Pondělí - 23.9. 2019          Jakub Hergesell

World of Warcraft: Classic mělo velká očekávání, Blizzard jej spustil v průběhu minulého měsíce a jak se zdá, vše jde podle plánu, Blizzardu se sypou pořádné peníze, podívejte na statistiky.
Call of Duty Modern Warfare.jpg
Pondělí - 23.9. 2019           Jakub Hergesell

Po celý víkend až do dnešního večera jsme mohli všichni testovat multiplayer nového Call of Duty: Modern Warfare. Bety se zúčastnili i profesionální esport hráči, jako Shroud, který ukázal, jak zabít 8 hráčů bez výstřelu.
SK Slavia Praha.jpg
Pondělí - 23.9. 2019           Jakub Hergesell

Minulý týden jsme se podívali na hodnocení hráčů AC Sparta Praha, dnes jsou k dispozici statistiky hráčů SK Slavia Praha. Jsou na tom o poznání lépe a není divu, rozdíly ukázalo i včerejší derby.
Batman Arkham.jpg
Pondělí - 23.9. 2019          Jakub Hergesell

Jak jsme Vás informovali, Batman slaví již 80. narozeniny a tak se po světě dějí nejrůznější Bat akce. Jednou z nich jsou hry zdarma, oznámení Batman updatu pro Fortnite nebo možný teaser nové Batman hry. 
Red Dead Redemption 2.jpg
Neděle - 22.9. 2019          Jakub Hergesell

PC verze Red Dead Redemption 2 je nyní jistotou, Rockstar Games se spojil s Australskou ratingovou společností, kde se pokoušel ohodnotit hru, to však z neznámých důvodů nevyšlo, proč?
Call of Duty Modern Warfare.jpg
Neděle - 22.9. 2019           Jakub Hergesell

Je to už nějakou dobu, co Infinity Ward oznámili nový režim Ground War pro Call of Duty: Modern Warfare, nabídnout má vůbec největší mapy v historii Call of Duty a boje 32 vs. 32 hráčů, že by konkurent Conquestu?
State of Play.jpg
Sobota - 21.9. 2019           Jakub Hergesell

Sony oficiálně oznámilo, že následující díl pořadu State of Play nabídne mimo další hry také informace ohledně očekávaného survivalu The Last of Us 2. Ve článku přesný datum a čas.
Conan Exiles.jpg
Sobota - 21.9. 2019          Jakub Hergesell

Další víkend, další skvělá nabídka! Steam aktuálně nabízí hned dvě hry zdarma, obě jsou ze světa Conana. Akce je pouze dočasná, potrvá tak pouze do pondělí 23. září 2019.
Narcos Rise of the Cartels.jpg
Sobota - 21.9. 2019           Jakub Hergesell

Po skoro roce nám Curve Digital ukazuje nové záběry ze hry NARCOS: Rise of the Cartels (Narcos podle oblíbeného seriálu Netflixu). Ve článku můžete vidět dva nové trailery a informace.
CONTROL.jpg
Sobota - 21.9. 2019           Jakub Hergesell

Na internet se dostala informace, která prozradila, kolik Epic Games zaplatilo studio Remedy za exkluzivitu PC verze Control. Málo to zrovna není, pojďme se na to detailně podívat do článku.
Batman Arkham.jpg
Sobota - 21.9. 2019          Jakub Hergesell

Tak tahle akce za to stojí! Nemáte kompletní edici Batman Arkham nebo LEGO: Batman? Potom dávejte pozor, Epic Games Store nabízí celé balíčky zcela zdarma a pokud akci stihnete, zůstanou Vám hry už napořád.
Terminator Resistance.jpg
Pátek - 20.9. 2019           Jakub Hergesell

Studio Reef Entertainment to zkouší znovu, po "hře" Rambo: The Video Game, která byla vyhlášena jako jedna z nejhorších v historii, přichází oficiální Terminator. Pojďme na detaily.
DOPORUČENÉ
 
 


 
Rockstar Games rozdává GTA: San Andreas
Středa — 18.8. 2019
 
 Beta Modern Warfare odhalila loot-boxy
Pátek — 13.9. 2019
 
 
 
 
 
Teasuje Crytek nový díl
Crysis?

Sobota — 31.8. 2019


BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one