Loading

Články

NVIDIA.jpg
Úterý - 19.3. 2019            Autor: Jakub Hergesell

NVIDIA plánuje už na příští měsíc vydat aktualizaci, která povolí parádní ray-tracing také starším GTX kartám. Nepůjde však o plnohodnotný zážitek, ale jen pár základních efektů. Jaké modely se dočkají?
Call of Duty Mobile.jpg
Úterý - 19.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Oblíbené Call of Duty: Mobile, které se v Číně v posledních měsících chytlo, zamíří také do Evropy a Ameriky, oznámila to společnost Activision. V pokračování článku najdete odkaz na BETU.
System Shock 3.jpg
Úterý - 19.3. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Survival horor System Shock 2 z roku 1999 dostane konečně pořádné pokračování, a vypadá skvěle! OutherSide Entertainment ukazuje vůbec první teaser trailer System Shocku 3, mrkněte na to.
Apex Legends.jpg
Úterý - 18.3. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Už dnes vyjde větší aktualizace, která do hry přidá nejen novou legendu Octane, ale také několik novinek včetně spuštění první sezóny, co nabídne? Ve článku navíc první záběry legendy Octane.
Sekiro Shadows Die Twice.jpg
Úterý - 19.3. 2019           Autor: Jakub Hergesell

Zatím skvěle vypadající RPG hardcore hra Sekiro: Shadows Die Twice od FromSoftware (tvůrci Dark Souls) se ukazuje v novém gameplay traileru, má více než 5 minut nových záběrů.
Half Life Tactics.jpg
Úterý - 19.3. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Na internet se dostala sakra zajímavá zpráva. Společnost Nintendo údajně v roce 2017 oslovilo Valve stím, zda-li by nebylo možné připravit exkluzivní spin-off díl Half-Life pro konzoli Switch.
Firedtorm.jpg
Pondělí - 18.3. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Battle-royale režim Firestorm by mohlo zvednout aktivitu nebo prodej ne zrovna úspěšného dílu Battlefield V. DICE právě ukázalo mapu z ptačí perspektivy a musíme říct, bude to obří mapa!
WRC 8.jpg
Pondělí - 18.3. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Kylotonn studio ukazuje vůbec první gameplay záběry závodů WRC 8. Naplní konečně hráčská očekávání nebo půjde o další podprůměrný díl? Ve článku téměř hodinový záznam oficiálního streamu.
PlayStation VR.jpg
Pondělí - 18.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Zdá se, že Sony připravuje nový headset PlayStation VR, ovšem bezdrátový! Pohodlnost na prvním místě? Rozhodně. Prozradil to uniklý plán, který si Sony nechalo nedavno patentovat.
Devil May Cry 5.jpg
Pondělí - 18.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Oficiální a finální HW požadavky TPS akce Devil May Cry 5 právě zveřejnilo studio Capcom. Vychází 30.3. 2019 na PC Windows. Požadavky jsou průměrné na poměry roku 2019.
Sniper Elite V2.jpg
Pondělí - 18.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Nedavné oznámení Sniper Elite V2 - Remastered nyní doprovodily první screenshoty. Upřímně si nejsem jistý, zda-li zde je nějaké velké vylepšení grafické stránky, ale budiž. Podívejte se sami.
Red Dead Redemption 2.jpg
Pondělí - 18.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Že bylo Red Dead Redemption 2 od začátku jednou z nejkrásnějších her aktuální generace konzol, o tom není pochyb, hráči si však po novém patchi 1.06 stěřují na downgrade grafiky. Ve článku ukázka.
The Sims 4.jpg
Neděle - 17.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Máte starší počítač nebo 32bitový operační systém a stále paříte simulator The Sims 4? Potom pro Vás máme špatné zprávy, EA ukončuje podporu a to jak pro Windows, tak Mac OS. Kdy?
Star Wars Dark Forces.jpg
Neděle - 17.3. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Zatím co jsme se před pár dny dočkali fanouškovského remasteru Star Wars: Racer, tu máme další skvost. Tentokrát se dostalo na Star Wars: Dark Forces, které jeden z móderů předělal v Unreal Engine 4.
Two Point Hospital.jpg
Neděle - 17.3. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Pojďte si zahrát na doktory, simulator velké nemocniční hry Two Point Hospital je do pondělí zcela zdarma, bohužel však jde pouze o trial, každopádně, s dobrou 33% slevou. 
Epic Store.jpg
Pátek - 15.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Epic Games Store je tu s námi už více než 3 měsíce, přesto zdaleka nekonkuruje Steamu, což byl hlavní plán - být konkurencí Valve. Jaké jsou další plány Epicu do dalších měsíců? Pár nových funkcí vypsali.
Sniper Elite 5.jpg
Pátek - 15.3. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Britské studio Rebellion o sobě nedávalo pěkně dlouho vědět. Naštěstí nelenili a usilovně pracovali na dalších hrách. Ji bržy se dočkáme Sniper Elite V2 - remasteru a třetího dílu pro Switch. Pracuje se i na novém díle.
Russia 2055.jpg
Pátek - 15.3. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Studio Invictus Volition oznámilo akci Russia 2055 už před několika týdny, nebylo však o čem psát, dnes už jsme na tom lépe. Vidět můžeme několik záběrů, máme základní informace a HW nároky.
T2.jpg
Pátek - 15.3. 2019           Autor: Jakub Hergesell

Sony před několika hodinami oficiálně potvrdilo, že se nepokouší ani není plánu kupovat vydavatelskou společnost Take-Two Interactive. Sony nechápe, kde se tyto spekulace vzaly.
GRID 2.jpg
Čtvrtek - 14.3. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Parádní závody GRID 2 od Codemasters z května 2013 jsou k mání zcela zdarma! Ve článku už najdete odkaz a pokud si hru stihnete aktivovat, zůstane Vám už napořád.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one