Loading

Microsoft zrušil vývoj RPG hry Scalebound

Scalebound.png
Microsoft dnes vydal oficiální tiskovou zprávu, kde oznámil ukončení dlouholetého vývoje, RPG hry s draky Scalebound, která byla vyjít letos na Xbox One a Windows 10 skrze Xbox Play Anywhere. Vývojáři smazali jak oficiální stránky, tak všechna videa z YouTube.
#Scalebound bylo oznámeno v roce 2014 na E3 japonskými vývojáři studia Platinum, přičemž už v tu dobu se na hře pracovalo minimálně dva roky. Vývoj však nešel podle plánu a bylo tam několik pauz, do toho odešlo několik klíčových vývojářů, což pravděpodobně způsobilo velké problémy. Microsoft tak po minimálně čtyřech letech vývoje hru zrušil a nikdy ji nevydá. 

Scalebound mělo nabídnout obří otevřený svět s dinosaury a rozsáhlými možnostmi jak s dinosaury, tak s hlavní postavou. Microsoft zrušil jak oficiální stránku s hrou, tak všechna videa. Naštěstí tu máme třetí strany, které vše uchovávají. Níže se můžete podívat na poslední videa.

10.01.17 11:16
Administrator
Civilization VI ke stažení
Civilization VI ke stažení
Watch Dogs 2 PC DVD.png
Dishonored 2.png
Call of Duty Infinite Warfare PC DVD.png
Skyrim Special Edition PC DVD.png
Titanfall 2 PC DVD.jpg
Battlefield 1 ke stažení
Battlefield 1 ke stažení
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
casino 3.png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one