Loading

První pohled na novou konzoli od ATARI

ATARIBOX.jpg
Pamatujete ještě na článek, kde jsme Vás informovali o konzoli ATARIBOX od ATARI? Tak právě dnes můžeme vidět, jak vlastně taková konzole bude vypadat. Zachrání tahle konzole finanční problémy této společnosti nebo půjde o další kolabs? A co vlastně o konzoli víme?
Téměř mrtvá společnosti Atari před několika týdny oznámila práce na nové herní konzoli, což překvapilo každého. Otázkou však bylo pouze to, komu chce konzole konkurovat, má snad plány vytvořit handheld pro své staré a mobilní hry, chce konkurovat PlayStationu a Xboxu nebo spíše něčemu jako NES Mini od Nintenda (nová mini konzole, která přehraje všechny staré tituly Nintenda z dob dávných)?

Už od začátku přicházelo v úvahu spíše třetí varianta a to, že společnost ATARI plánuje vydat malou herní konzoli, která zkrátka přehraje staré tituly, které byy vydány přes dlouhými lety. Každopádně se dnes objevila tisková oficiální zpráva, která poskytla první informace a pohled na model konzole #ATARIBOX. Podle prvních informací to vypadá, že konzole přehraje jak staré tituly, tak některé nové, nabídne 1× HDMI port, 4× USB, slotem na SD kartu a slot pro Internetový kabel. Chybí však mechanika, tudíž připojení k internetu bude v případě online her či stahování nových her potřeba. 

Více informacísnad už brzy, zatím jde o zajímavý kousek.
5.jpeg
1.jpg
2.jpg
3.jpeg
6.jpeg
4.jpeg17.07.17 15:28
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one