Loading

Další konzolí Sony bude PlayStation 5

PS5.jpg
Prezident a CEO společnosti Sony se v rozhovoru s německým webem Golem rozpovídal možná více, než chtěl. V celkem rozsáhlém rozhovoru totiž prozradil, že Sony již neplánuje další upgrady pro PlayStation 4, další konzolí bude nová generace PlayStation 5. Kdy by mohla vyjít?
Když už se očekávalo, že Microsoft nastartuje next-gen s konzolí Scorpio, ukázalo se, že jde pouze o premiovou konzoli, tedy upgrade Xbox One s názvem X, kde je prioritou 4K rozlišení. Další generace se tak nekonala, to by však mohlo změnit Sony. Prezident a CEO společnosti, který je důležitým článkem po boku nejvyšších prozradil, že další konzole od Sony už nebude pouhým upgradem, půjde o plnohodnotnou #PlayStation 5 konzoli. 

Redaktora webu Golem.de však zajímalo více detailů, například plánovaný datum vydání. Ten už padnul před pár měsíci, mluvilo se o konci roku 2018, Shawn Layden však více neprozradil. Vzhledem ke konkurenci Microsoftu by šlo o správný krok. Celý rozhovor sledujte zde.24.06.17 13:33
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one