Loading

Články

Neděle - 26.3. 2017         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
StarCraft.jpg
Jste milovníci strategie StarCraft a především prvního dílu z roku 1998? Pokud ano, tak pro Vás máme skvělé zprávy, Blizzard právě oznámili remasterovanou verzi, která nenabídne jen "lehce" vylepšenou grafickou stránku, nabídne dokonce podporu 4K rozlišení.
Neděle - 26.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Zelda.png
Pokud nás pravidelně čtěte, tak jste si určitě všimli o již zmiňovaného PC verzi nejnovější Zeldy, díky emulátoru CEMU. Ještě před pár týdny to byla prakticky nehratelná verze. No po třetím updatu už to vypadá mnohem lépe. Podívejte na nové záběry, co Update 3 opravuje?
Sobota - 25.3. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Call of Duty WW II.png
A je to tady, oznámení nového Call of Duty se pomalu blíží a jak to tak vypadá, určitě potěší většinu hráčů, podle právě uniklého plakátu by jsme se měli opět podívat do druhé světové války, alespoň to je na plakátu vidět. Zároveň se tim pravděpodobně odhalil i název letošního dílu.
Pátek - 24.3. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Total War 2017.png
Zdá se, že se na nás něco chystá. Oficiální web zastupující sérii strategie Total War totiž odpočítává pravděpodobně oznámená nového dílu. Podle prvního obrázku, který jsme vyhrabali ze zdroje stránky to vypadá, že se podíváme do Mexika, proč?
Pátek - 24.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
KF2.png
Podobně jako každý víkend, tak i tentokrát si pro nás Steam připravil dáreček v podobě her zdarma. Tento víkend si můžeme vyzkoušet akční FPS hru Killing Floor 2 a fotbalový simulátor 2017. Hrát je můžete až do pondělí ráno. Zalíbí se Vám jedna z těchto nových her?
Čtvrtek - 23.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Absu.png
Zdá se, že po delší době tu máme oznámené hodně zajímavé RPG od doposud neznámého indie studia Sloclap. Jmenuje se Absoluver a nepůjde jen tak o klasickou RPG, jak jí všichni známe. Tahle hra totiž nabídne krásně vizuální svět plný bojového umění. Více v článku.
Čtvrtek - 23.3. 2017         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Xbox Live Gold.png
Předplatité služby Xbox Live Gold bude příští měsíc řádně odměněni. Oficiální stránky Xboxu totiž prozradili, jaké hry v Dubnu dostaneme a že to nejsou žádné malé hry, ale čtyři peckové AAA hry, jako například Assassin's Creed: Revelation nebo Ryse: Son of Rome a další.
Čtvrtek - 23.3. 2017        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
pokémon go.png
Hrajete aktivně Pokémon GO a ještě nemáte Gyaradose, Omastara, Blastoise nebo další vývoje druhé generace, jako třeba Octillery, Mantine nebo Lanturna? Potom zapněte hru a vyražte do ulic, tvůrci z Niantic studia totiž právě spustili Water Festival 2017, co všechno nabídne, v článku.
Čtvrtek - 23.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
V Sleepwalker.png
Kolem Sony je toho poslední dny celkem dost. Nejdřív unikl plán E3 2017 konference, dnes marketingový plakát na Destiny 2 s datem vydání a teď se mluví o nově zaregistrované značce pro Evropu. Jde o "Sleepwalker" a záhadné logo s písmenem "V". O co by mohlo jít?
Čtvrtek - 23.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Destiny 2.png
Že se letos alespoň zmíní Destiny 2 od Bungie se vlastně tušilo, že by ale mohlo vyjít ještě letos, o tom už se jen spekulovalo. Ovšem podle plakátu, který právě unkl, pravděpodobně z některého zahraničního obchodu prozradil BETU a datum vydání finální hry.
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one