Loading

Články

Neděle - 6.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
GRUX Paragon.png
Epic Games (tvůrci Unreal Tournamentu či Shadow Complex) hru oznámili už začátkem minulého měsíce, jenže celý měsíc představovali pouze hlavní hrdiny, je jich pět, ty jsme Vám všechny ukázali. Ale až dnes víme o hře první kousky. Podívejte na gameplay.
Sobota - 5.12. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Naruto.png
HW požadavky pro akční bojovku hru NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 4.  Hra vychází 5.2. 2016 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou nízké na poměry roku 2016.
Sobota - 5.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat
XCOM 2.png
Tvůrci XCOMU 2 na nic nečekají, Únor se pomalu blíží a sním i datum vydání hry. I proto zde máme už třetí sadu screenů za poslední týden. Tentokrát se podíváme na divoký západ, fotky minimálně prozradí, že půjde o dost otevřené prostředí ve hře.
Sobota - 5.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
HL.png
Valve se stále nemá k tomu, aby oznámili Episodu 3 nebo Half-Life 3. Je to snad mrtvá série? To nevíme, každopádně se před mnoha lety pracovalo už na Episode 4 pro HL2, kterou ale Valve už klasicky zrušili - nebyla dost dobrá. Podívejte, jak vypadala.
Sobota - 5.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Walking Dead Michonne.png
Není to snad ani 24 hodin, co jsme Vám psali o tom, jak se ve studiu TellTale Games pracují za poslední rok na spousty nových sériích. Včera oznámili epizodickou sérii Batman a dnes oznamují další sérii The Walking Dead, nejedná se ale o 3. epizodu, nýbrž novou sérii s Michonne.
Sobota - 5.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
citizen.jpg
Star Citizen je ve vývoji pěkně dlouho, občas se možná i zdá, že se tvůrci pustili do něčeho, co zkrátka nepůjde do končit a když, tak za pekelně velkou dobu. Alpha 2.0 představená, podívejte na gameplay trailer, kde uvidíte ne jen vesmírné lodě, ale také FPS/TPS mód v chodu.
Sobota - 5.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Shadwen.png
Před několika měsíci vyšlo Trine 3, kterému jsme dali hodnocení 8 / 10, skvělá audiovizuálka, to samé fyzika a grafická fantasy stránka. Teď nám Ti samí lidé představují nový titul Shadwen, jde o akční stealth hru. Podívejte na první informace, screeny a gameplay trailer.
Pátek - 4.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
TellTalle Batman.png
TellaTale Games to poslední roky docela rozjelo. Pořádně se ukázali, když vytvořili epizodickou sérii The Walking Dead, Game of Thrones nebo poslední série Minecraft: Story Mode. Teď se trošku přeorientují, mají smlouvu s Warner Bros na značku Batman.
Pátek - 4.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Battlefield 5.png
Na internet unikají informace z dost důvěryhodného zdroje. Podle serveru IMDb se bude jmenovat Battlefield 5: Armageddon a vyjde koncem roku 2016 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Není to však jediná informace, kterou "prozradili", kde se děj bude odehrávat a co od hry očekávat?
Pátek - 4.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
mad max.jpg
Před několika dny vyšel český překlad od českého obchodu Xzone, jenže nenabídl kompletní český překlad a dokonce byl k dispozici pouze pro ty, kteří mají update 4 a ty, kteří si hru zakoupili u nich. Naštěstí překlad začala i jiná české grupa.
Pátek - 4.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
SC.png
Před několika dny jsme Vás infomovali, že dost dobře ohodnocená exkluzivita pro Xbox 360, Shadow Complex vyjde na PC. Vydání hry bylo dost rychlé a je překvapivě na PC zdarma. Bohužel však pouze na prázdnininy. Více informací v článku.
Pátek - 4.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Far Cry Primal.png
Far Cry: Primal měl dnes premiéru co se týče gameplay videa. Vidět jsme mohli naprosto skvělých 10 minut ze hry, kde nám hlavní hrdina prozradil některé schopnosti. To už se ale můžete podívat sami. Teď tu máme úchvatné screeny ze hry ve vysokém rozlišení.
Pátek - 4.12. 2015          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Quatnum Break.png
Studio Remedy si s Quantum Break hraje nějaký ten rok, i proto se mimochodem ne a neoznamuje Alan Wake 2. To je ale teď fuk, dnes tu máme další, nový cinematic trailer. Tvůrci jej ukázali na The Game Awards 2015. Prozradili také datum vydání.
Pátek - 4.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Far Cry Primal.png
The Game Awards 2015 právě začíná, na veletrhu nechybí Ubisoft, který slíbil první gameplay z Far Cry: Primal. A jak už to bývá u Ubisoftu zvykem, ukáží vždy minimálně 10 minut ze hry, a také, že ano. Podívejte na ten skvost, vypadá to nádherně!
Čtvrtek - 4.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
GRUX Paragon.png
4. Listopadu 2015, Epic Games (tvůrci Unreal Tournamentu) oznámili free-to-play akčňárnu Paragon, o které ale neřekli nic více, než že poběží na Unreal Engine 4 a bude Free-to-play. 3.12. 2015 však byl představen poslední hrdina, jmenuje se Grux a ukazuje se ve videu.
Civilization VI ke stažení
Civilization VI ke stažení
Watch Dogs 2 PC DVD.png
Dishonored 2.png
Call of Duty Infinite Warfare PC DVD.png
Skyrim Special Edition PC DVD.png
Titanfall 2 PC DVD.jpg
Battlefield 1 ke stažení
Battlefield 1 ke stažení
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
casino 3.png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one