Loading

Články

Pondělí - 14.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
MewTwo.png
Tak na tohle asi čekaj a čekali všichni hráči Pokémon GO, no řekněte, kdo jako dítě nemiloval nejsilnějšího "pokémona" Mewtwoa? Už brzy budeme mít všichni šanci jej získat, Niantic právě oznámilo, že už brzy po aktualizace jej budeme moct porazit a chytit v raidech po celém světě. 
Pondělí - 14.8. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
PlayStation Plus.jpg
Sony si pro své hráče využívající služby PlayStation Plus připravilo skvělou nabídku. Od Srpna nasadilo nové ceny i pro Českou Republiku, pravděpodobně jako kompenzaci, dostanou hráči s předplatným na rok, další 3 měsíce k tomu zdarma. Cena za rok se tedy protáhne až na 15 měsíců.
Pondělí - 14.8. 2017            Autor: PR            Číst a komentovat
spite_zowie-celeritas-ii.jpg
Mechanika vs. membránovka, RGB vs. jednobarevné podsvícení, bláznivý vs. střídmý design, numerický blok ano/ne? To jsou všechno otázky, které budete řešit při výběru klávesnice. Máme pro vás tip na jednu profesionální klávesnici pro eSport.
Sobota - 12.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Conan Exiles.png
Survival hra Conan Exiles, která se zprvu zdála jako velký fail se ale nakonec těší velké oblibě. Optimalizace hry je perfektní, to samé updaty, tvůrci se o hru zkrátka dobře starají a jak jsme se právě dozvěděli, v provozu je už i Xbox One verze, kterou můžete v hodinovém video vidět v článku.
Sobota - 12.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Dota sd.png
Zatím co se Valve musí vzpamatovávat z degativních reakcí na karetní Dota hru Artifact, druhý tým přímo patřící pod MOBA hru Dota 2 právě oznámil dva nové hrdiny, které se ve hře ukážou snad brzy. Šermíře a vílu  si můžete prohlédnout v novém traileru. 
Sobota - 12.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
AC ORIGINS.jpg
Ubisoft ve spolupráci se zahraničním IGN připravilo další gameplay video, které se tentokrát zaměří na překopaný soubojový systém, s kterým Ubisoft pracuje dlouhé roky. Takhle by měl vypadat ten letošní pro Origins. Osm minut dlouhé video Vám ukáže třeba souboje v aréně...
Sobota - 12.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Playerunknowns Battlegrounds.png
Bluehole studio nabídlo oficiální statistiky ze hry, které jsou více než monstrozní, jsou obrovské. Co všechno prozradily? Například jaká nejoblíbenější AR, SMG či sniper je u lidí, jaký byl nejdelší kill ve hře a jak vypadal (tohle Vás dostane) nebo jak často se umírá ve vozidlech.
Pátek - 11.6. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Playerunknowns Battlegrounds.png
Brendan Greene (tvůrce Playerunknown's Battlegrounds) se trošku rozpovídal o tom, jakým směrem půjde jeho budoucnost. Není prý žádným tajemstvím, že plánuje práce na nové hře, prý miluje survival hry a tak je jasné, co nás asi v budoucnu čeká. Každopádně slibuje, že dokud ..
Pátek - 11.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
s1.png
Steam tento víkend nabídne hned dvojí dáreček, zatím co o For Honor víme už pár dní, bláznivá akce Saints Row 4 o sobě dala vědět až dnes. Obě tyto akční hry můžete již stahovat na Steamu a hrát v nich kolik jen času chcete a to až do pondělí 19:00.
Pátek - 11.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Artifact.jpg
Pravděpodobně jste postřehli buď u nás nebo jinde novinky o tom, že Valve oznámilo novou hru, ano je to tak. A když už jsme viděli název Artifact a zajímavé logo hry, absolutně jsme nečekali zklamání, které následovalo. Jde totiž o karetní hru s hrdiny Dota 2. 
8.5 / 10  Frostpunk
9.5 / 10  God of War
9.0 / 10  Far Cry 5
8.0 / 10  A Way Out
6.5 / 10  Sea of Thieves
BLACK BIG.png
Podpora:

Kontakt
Reklama
FAQ
Připojte se:

Facebook
Twitter
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one