Loading

Články

Neděle - 7.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Battalion 1944.png
Battalion 1944, fps z 2. světové války se stalo celkem sledovanou hrou. Před několika dny studio Bulkhead oznámili svoji novou hru, kde vyžadovali peníze na vývoj, přesněji 100.000 Liber. Ty se vybraly za pár dní a díky vysokému zájmu, hra vyjde také na konzole současné generace.
Neděle - 7.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
RDR2.jpg
Parádní westernovka Red Dead: Redemption od Rockstar Games vyšla v roce 2010 pouze na konzole X360 a PS3. Bohužel jsme se nedočkali PC verze ani žádné remaster na současnou generaci konzolí. Vystačit si tak budete muset na Vašich XONE se starou verzí.
Sobota - 6.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Steam.jpg
Před několika desítkami hodin začaly obří slevy na eshopech Steamu a Originu. Pojďme se společně podívat, na ty nejlepší akce, které by Vás mohly oslovit. 50% slevu nabízí například Battlefront od DICE nebo 60% sleva na Far Cry 4.
Sobota - 6.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Black Death.png
Maličké studio Syrin oznamují survival hru ze středověku. Půjde o MMO samozřejmě v otevřeném světě, kde se můžete stát jedním z  mnoha důležitých postav. Můžete se stát obchodníkem, pomocníkem nebo farmář. V článku najdete gameplay záběry a screeny ze hry.
Sobota - 6.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Kallari Paragon.png
Epic Games představují dalšího, hodně zajímavýho hrdinu. Jmenuje se Kallari a je expertem na stealth. Jaké jsou však jeho přednosti? V novém videu to všechno uvidíte, Kallari se umí zneviditelnit nebo skákat tak akrobaticky, že Vás nikdo nedostane.
Čtvrtek - 13.8. 2015       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat
HITMAN 2015.jpg
HW požadavky pro akční TPS nového HITMANA.  Hra vychází 11.3. 2016 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou vyšší na poměry roku 2016.
Sobota - 6.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Homefront 2.png
Očekávaný Homefront: The Revolution je tady za pár měsíců, ovšem už dnes jsme se dozvěděli, že vyjde s českými titulky, bohužel však pouze na PC. Na Steamu se to zatím neukazuje, prozradil to však vydavatel pro českou republiku.
Sobota - 6.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
PES 16.png
Před několika měsíci jsme Vás informovali o tom, že Konami plánuje vydat free-to-play verzi svého Pro Evolution Soccer 2016. Do dnes si mohli tuhle ořezanou věc vyzkoušet pouze hráči na PlayStation 3 a PlayStation 4. Nyní ji najdete také pro PC na Steamu.
Pátek - 5.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Fallout 4.png
Hráči si stále stěžují na grafické podání Fallout 4. Po několika měsíčním vydáním ale Bethesda přispěchala s něčím, s čím už asi nikdo jen tak nepočítal. Přidali větší zničitelné prostředí pomocí nových efektů, ale si ale bohužel nevychutnáte všichni. Více v článku.
Pátek - 5.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
TrackMania Turbo.jpg
Ubisoft dnes zveřejnili nové video z arkádových závodů TrackMania: Turbo, které prozradilo také datum vydání. Prozradíme Vám, že už dlouho čekat nebudeme. Naše dobrodružství začne za měsíc. Podívejte také na nový trailer, který představí 4 různé tipy závodů.
Pátek - 5.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Battalion 1944.png
Před několika dny jsme Vás informovali o nově oznámené fps střílečce z 2. světové války. Jmenuje se Battalion 1944, ta bojovala na KickStarteru, kde tvůrci chtěli 100.000 liber, ty vybrali za pouhé 3 dny a peníze se stále načítají, kampaň je tak úspěšně vyhrána.
Pátek - 5.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Homefront 2.png
Homefront: The Revolution má pár měsíců před vydáním. Vývojáři tak ukazují další gameplay záběry z uzavřené beta verze na Xbox One. Video minimálně ukazuje, jak vysoko se dotáhnou FPS na XONE. Vidět jsou časté propady.
Čtvrtek - 4.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
gtav.jpg
Móderům se povedl další skvělý kousek, tenkrát si došlápli na The Last of Us a Grand Theft Auto: V, které spojili do jednoho, vlastně dali mapu z TLOU do GTA V. Jak to dopadlo? Podívejte se sami, popřípadě si mód stáhněte a vyzkoušejte, samozřejmně zdarma.
Čtvrtek - 4.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Mirrors Edge Catalyst.jpg
Hlavní hrdinka druhého dílu Faith se ukazuje v novém příběhovém traileru, který vypadá akčnější, než jsme si mysleli. Rozpadlé budovy, hodně výbuchů, dost hádek mezi hlavními postavami, to je Mirror's Edge: Catalyst. DICE také láká do uzavřené beta verze.
Čtvrtek - 4.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
O The Division toho víme prakticky už dost. Ovšem strom dovedností ještě nějak detailně představen nebyl. Vyzkoušet jsme si jej mohli například v alpha či beta testu, který ale 2.2. 2016 skončil. Mrkněte se na video, které Vás naučí ovládat nové dovednosti.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Hello, AMPsName
Email
Comment
Or visit this link or this one