Loading

Články

Úterý - 25.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
GTA.png
Halloween začíná už za několik málo dní a jak známe světové herní vývojáře, nemůžou se tohoto svátku nabažit a tak přidávají nové obsah a dělají halloweenské akce. Chybět nebude nový mód, spousty nový i známých vozidel, ale také pozor, jedna totálně našlapaná mašina Vortex.
Úterý - 25.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Overwatch.png
Zdá se, že poslední nová značka Blizzardu se chytla naprosto parádně, ne jen že ji hraje milióny hráčů v jeden moment nebo že všechny DLC obsah navíc bude zdarma, hra dokonce dostane vlastní profesionální e-sport ligu. Prozradil to sám vydavatel Activision.
Úterý - 25.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Dishonored 2.png
Dishonored 2 vychází už za necelý měsíc, nemůžou tak chybět další návnady, tentokrát Bethesda nabídla parádní cinematic trailer. Ten už vyšel před pár dny. Dnes jste nás však upozornili na Žatecký deník, který přinesl hodně zajímavé zprávy, filmeček se natáček v Čechách.
Úterý - 25.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
RE7.png
Vývojáři vůbec po prvé od oznámené hry z E3 2016 ukázali střelbu nebo možnost, jak se vyléčit. Zdá se, že Resident Evil 7 se opravdu vrací ke kořenům. Podívejte na další dva hodně povedené teaser trailery, které dokážou vyděsit. Nový kandidát na horor roku 2016?
Úterý - 25.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Counter Strike Global Offensive.png
Před pár dny oficiálně vyšlo pro všechny nové de_inferno pro Counter Strike: Global Offensive. Ihned se však na internetu začaly objevovat videa, kde hráči jezdí na motorce po mapě (na skůtru). Ihned se tak začalo řešit, jak je to sakra možné, zda-li to není pouze mód.
Úterý - 25.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Titanfall 2.png
Titání akci Titanfall 2 si již mohly vyzkoušet největší zahraniční magazíny. Recenze jsou tak venku ještě před samotným vydání hry, ptáte se, jak hra dopadla? Zatím si vede velmi dobře, uvidíme, co s výsledným číslem udělají ještě další recenze. Vy se nyní můžete podívat na ty první.
Pondělí - 24.10. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Pokémoni.png
Za několik málo dnů začíná halloween, u nás dušičky. Jelikož ale hra Pokémon GO nepochází od nás, bude se slavit halloween a to na plné pecky. Od 26.10. 2016 do 1.11. 2016 se ve hře začne ukazovat mnohem více duchů, jako třeba Gastly, Hanter nebo Gengar + další dobrá zpráva.
Pondělí - 24.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Robinson.png
Zatím úžasně vypadající VR titul Robinson: The Journey od Cryteku neměl jedinou chybu. Příběh bude zajímavý, to samé grafické provedení včetně ovládání hry. Jenže tohle kluci v Cryteku trošku přehnali. Hra za téměř 1.700 Kč Vám doma vydrží maximálně 5 hodin herního času.
Pondělí - 24.10. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Nintendo Switch.png
Každým dnem jsou tu alespoň malé střípky informací ohledně nově oznámené herní konzole Nintendo Switch, které toho o sobě stále moc neprozradila. Můžou to však místo Nintenda udělat jíní, asi jako právě teď. Opravdu unikly HW specifikace Switche? Vypadají realně.
Pondělí - 24.10. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Division.png
Už Vás The Division ze série Tom Clancy's omrzelo kvůli chybám hry, které i po skoro roce přetrvávají? Potom by jste se do hry mohli vrátit už zítra, vychází totiž masivní patch 1.4, který přinese obrovskou řadu novinek a úprav. Něco jsme si vypsali, mrkněte na to.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one