Loading

Články

Sobota - 9.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
everybodys.jpg
Když jsme Vám psali první článek o Everybody's Gone to the Rapture, zmiňovali jsme se i o PC verzi, kterou oznámila důvěryhodná zahraniční stránka, nikoliv oficiální cestou. Před několika měsíci už hra vyšla, bohužel však pouze na PlayStation 4. Teď to vypadá i na PC verzi.
Pátek - 8.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
ELEX.png
HW požadavky pro akční RPG ELEX.  Hra vychází začátkem roku 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou průměrné na poměry roku 2017.
Pátek - 8.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
ELEX.png
Studio Piranha Bytes - tvůrci série Gothic nebo Risen oznámili svou novou RPG hru, jmenuje se ELEX a podíváme se v ní do otevřeného světa, kde to podle prvních obrázků vypadá, že toho moc nezbylo, všechno je zlámané a rozbité. Podívejte na další zajímavé informace.
Pátek - 8.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Far Cry Primal.png
Ubisoft nabídl 2 dlouhé hodiny stream z Far Cry: Primal. Za takovou dobu určitě uvidíte vše, na co jste se možná ptali nebo Vás mohlo zajímat, například vůbec po prvé jsme si všimli, že půjdou vystřelit z luku až 2 šípy (je možné, že později i více).
Pátek - 8.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Minecraft 2.png
Na internetu a dokonce v oficiálním obchodě Google Play se objevilo údajné Minercaft 2, které má v popisku naslibované hory doly novinek. Za hru zaplatíte sice jen několik málo dolarů, dostane se k Vám ale jen animace, více informací v článku.
Čtvrtek - 7.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
plants vs zombies garden warfare 2.png
Pokračování oblíbené akční série Plants vs. Zombies se pomalu blíží, ovšem ještě než vyjde samotná hra si budeme moct všichni vyzkoušet otevřenou beta verzi. Ta odstartuje už 14.1. 2016 a potrvá do 18.1. 2016. Co beta nabídne?
Čtvrtek - 7.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Far Cry Primal.png
HW požadavky pro akční FPS Far Cry: Primal.  Hra vychází 1.3. 2016 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou průměrné na poměry roku 2016.
Čtvrtek - 7.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
adrift.jpg
505 Games - tvůrci například Sniper Elite 3 dnes oznámili finální datum jejich připravované, vesmírné a dobrodružné hry Adrift. Prozradíme Vám, že na ni nebudeme čekat dlouho a vyjde také na blížíci se Oculus Rift, kterému včera začaly předobjednávky.
Čtvrtek - 7.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
outlast 2.png
Úplně první oficiální zmíňka o Outlast 2 byla už v říjnu 2014, přesně po roce, říjen 2015 bylo hororové pokračování od Red Barrels oznámeno. Vidět jsme však mohli pouze jediný teaser trailer, kde hořel kříž, pokud pamatujete. Dnes tu ale konečně máme první screenshot.
Čtvrtek - 7.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
mafia 3.png
Rok 2016 přinese opravdu skvělé hry, mezi které patří jednoznačně áčkové tituly jako DOOM 4 nebo MAFIA 3. Předobjednávky jsou v plném produ, však obě hry mají do 6 měsíců vyjít, jsou tohle jejich oficiální a pravdivá data vydání? Mrkně te se.
Středa - 6.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Oculus Rift.png
Jak hry nebo konzole, tak i přístroje jako brýle pro Virtuální Realitu chtějí nějaký Váš hardware. A že si například Oculus Rift řeknou o pěknou část high-end PCs. Aby jste brýle, které na první pohled vypadají jako nenáročný přístroj mohli využívat, potřebujete minimálně tenhle stroj.
Středa - 6.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
denuvo.jpg
Denuvo, velká, nová a oblíbená proti-pirátská ochrana, která už byla prolomena, ovšem nikoliv ve všem případech, například FIFA 16 nebo Just Cause 3 se cracknout nepodařilo, cracková skupina 3DM tvrdí, že Denuvo je stále silnější a lepší.
Středa - 6.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
homefront.png
Už od začátku víme, že Homefront: The Revolution vyjde v první půlce roku 2016. Dost se spekulovalo o Dubnu, jenže teď je to asi více než jasné. Ve světě se totiž objevily první "předobjednávky", které prozradily datum vydání hry.
Středa - 6.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
escae.png
HW požadavky pro akční FPS simulator Escape from Tarkov.  Hra vychází na konci roku 2016 na PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou průměrné na poměry roku 2016.
Středa - 6.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Battlefield 5.png
Na internetu, přesněji na Redditu se objevila informace, která hovoří dost důvěryhodně, podle anonyma vyjde Battlefield 5 pouze na Xbox One, mohla by to prý být jen dočasná exkluzivita jako v případě již vydaného Rise of the Tomb Raider.
For Honor PC DVD.png
Sniper Elite 4 PC DVD.png
99394118.jpg
WWE 2K17.png
HUSK PC DVD.png
Resident Evil 7 PC DVD.png
Civilization VI ke stažení
Civilization VI ke stažení
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
casino 3.png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one