Loading

Články

Čtvrtek - 21.4. 2016          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Return.png
Tvůrci Quake a Doom se spojili, vytvořili herní studio Night Work Games a dnes po prvé lákají na novou hru. Lidé na YouTube si všimli, že by klidně mohlo jít o něco ze světa Star Wars. Předvěčte se sami. Oznámení by mělo proběhnout v pondělí 25.4. 2016.
Čtvrtek - 21.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Dark Souls desk.png
Deskových her už jsou desítky a i těch herních. Zaujme Vás svět Dark Souls? Tvůrci série představili prostřednictvím KickStarteru svou deskovku, jmenuje se Dark Souls: The Board Game a jak si na KickStarteru vede? Tomu asi neuvěříte, zaplatila se za 3 dny.
Středa - 20.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
MAFIA 3 (1).png
A zase ta Mafia 3. Nestačila Vám několika minutová videa nebo nový příběhový trailer? Tady je spousty nových screenshotů ze hry ještě z alpha verze. A jak vypadají? Jsou skvělé. Vývojáři myslí také na okolí a další detaily. No, podívejte se sami.
Středa - 20.4. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
PS4.png
O nově připravované konzoli, údajně o PlayStation 4 slyšíme poměrně často. Více hw deníků a jiných společností už potvrdily, že Sony něco opravdu plánují. Na internet nově unikly informace, které prozradily, jaký procesor, grafickou kartu nebo RAMek bude nová PS4.5 mít.
Středa - 20.4. 2016          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
MAFIA 3 (1).png
Očekávaná i obávaná Mafia 3 se včera dostatečně ukázala světu. Vidět jsme mohli příbhový, skvělý trailer a naprosto dostačujících 10 minut ze hry, ke kterým se dostal server GamesRadar+. Dnes tu máme ale něco ještě lepšího. GhostRobo ukázali dlouhých 23 minut.
Úterý - 19.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Catalyst.png
HW požadavky pro parkourovou akční fps hru Mirror's Edge: Catalyst.  Hra vychází 24.5. 2016 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou vyšší na poměry roku 2016.
Úterý - 19.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Rambo.png
"Parádní" adventura Rambo: The Videogame z roku 2014 se opravdu nepovedla, možná dokonce litujeme všechny, kteří si to koupili. Hra se stala regulérně nejhorší hrou roku. S velkým překvapením dnes bylo oznámené DLC, naštěstí teda zdarma. V článku trailer.
Úterý - 19.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
MAFIA 3.png
Ačkoliv měl trailer vyjít až zítra v odpoledních hodinách, je tomu už nyní. Nový příběhový gamepay trailer prozradí trošku něco o ději + trailer prozradil, kdy oficiálně hra vyjde. Prozradíme vám, že to bude ještě letos na všechny hlavní platfromy, PC, PS4 a XONE.
Úterý - 19.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
MAFIA 3.png
Dnes odpoledne jsme se nečekaně dočkali nového příběhového traileru, ten prozradil, jak těžký život gansteři mají, jak brutální a odhodlaný je hlavní hrdina Lincoln. Teď tu máme ale absolutně nečekaně dlouhých 10 minut ze hry, exkluzivně díky serveru GamesRadar+.
Pondělí - 18.4. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Valley.png
Malé herní studio Blue Isle, tvůrci Slender: The Arrival včera oznámili zajímavou adventuru, zahrajete si na člověka, který rozhodne mezi životem a smrtí. Vaším úkolem bude oživit přírodu nebo zvěř kolem Vás. Budou ale kolem Vás také nepřátelé a hnusní démoni.
Pondělí - 18.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
1666.png
Ubisoft si před několika roky koupii zaregistrovali známku "1666", nikdo však nevěděl, o co by mohlo jít, tím ale vše skončilo a od té doby jsme se nic nového nedozvěděli. Jak se ale ukázalo, Ubisoft si před několika hodinami známku "1666" obnovili, o co by mohlo jít? Máme tipy.
Pondělí - 18.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Raiders.png
Tvůrci Castelvania: Lords of Shadow ze studia MercurySteam právě oznámili svoji nově připravovanou hru, jmenuje se Raiders of the Broken Planet a zatím jediné, co víme je, že to bude pouze multiplayrový titul. K dispozici je také první obrázek ze hry.
Pondělí - 18.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
DOOM 4.png
Beta DOOM 4 už běží několik dnů prostřednictvím Steamu nebo vašich PlayStation 4 a Xbox One konzolí. Vše mělo skončit už tuto neděli, Bethesda však hráče potěšila a oznámili, že testování multiplayeru ještě prodlouží. Tak kdo nestihl, stahujte!
Neděle - 17.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Escape from Tarkov.png
Escape from Tarkov stále překvapuje, ačkoliv je tenhle fps simulator stále v pouhé alpha verzi, vypadá úžasně. Dokazují to také nové screeny ze hry pořízené jen několik desítek hodin staré. A pokud se bojíte, že tuhle krásu nerozjedete, uklidníme vás, není to tak hrozné.
Neděle - 17.4. 2016           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Nier Automata.png
Nier: Automata bylo oznámeno na minulém E3, Square Enix ukázali pouze trailer a několik artworků, dnes, po skoro roce ale můžeme vidět prvních několik gameplay videí, které byly zaznamenány včera přes live stream. Záběry nejsou úplně v geniální kvalitě, zatím ale stačí.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png

SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one