Loading

Články

Středa - 29.3. 2017           Autor: PR           Číst a komentovat
spite_acer-aspire-vx15.jpg
Na první pohled byste si mohli nový Aspire VX 15 splést se špičkovými notebooky Predator od stejného výrobce. Není divu, VX 15 si od výkonnějších kolegů půjčuje celou řadu designových prvků a také propracované chlazení.
Středa - 29.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Battlegrounds.png
Jednou za čas se objeví opravdu zajímavá survival hra, která stojí alespoň za zmíňku. Dříve to bylo například standalonové DAYZ, později H1Z1. Dnes je to Playerunknown's Battlegrounds, které mixuje obě hry, běží na Unreal Engine 4 a prodává se jedna kopie za druhou.
Středa - 29.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Vikings.png
Slovenské studio Game Farm už nějakou dobu připravovalo vlastní diablovku Vikings: Wolves of Midgard. Ta včera konečně vyšla a pokud Vás zajímá, jak dopadla v zahraničních recenzích, tak čtěte dále. Recenzenty rozhodně nezklamala.
Úterý - 28.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Destiny 2.png
Velké překvapení od Bungie, před pár minutami vypustili první a dost nečekaný trailer. Jde sice jen o cinematic filmeček, nás však nyní potěší každá maličkosti. První trailer se jmenuje "Last Call" a na samotném konci celého videa se dozvíme, kdy uvidíme první gameplay záběry.
Úterý - 28.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
MAFIA 3.png
Vydavatelství 2K se rozhodlo po několika měsících od vydání připravit demo verzi, která právě vyšla na všechny platformy, PC, PlayStation 4 a Xbox One. Zatím co vydali zkušebné demo, vyšlo i další DLC, "Faster Baby!". Demo už můžete stahovat.
Úterý - 28.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Final Fantasy XIV.jpg
Pár let staré Final Fantasy XIV vyšlo bohužel pouze na PC a PlayStation 3. Hra si bohužel nenašla tolik fanoušků a tak se Square Enix rozhodlo vydat demo verzi, která nám dovolila hrát online pouhých 14 hodin. To se však neosvědčilo a tak nyní můžeme hrát neomezeně až do 35 levelu.
Úterý - 28.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Tomb Raider.png
O připravovaném celovečerním filmu Tomb Raider už pravděpodobně víte, několikrát jsme o něm psali. Až dnes však máme první obrázky z filmu, na kterých se ukazuje nová Lara Croft, herečka Alicia Vikander. Víme také, kdy přesně bude mít film premiéru v ČR a na Slovensku.
Pondělí - 27.3. 2017        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Chivalry.png
Pokud jste někdy uvažovali o tom, že si pořídíte tuhle FPS hru ze středověku a nikdy jste se k tomu neodvážili, popřípadě jste hráli její trial a bavila Vás, tak máme dobré zprávy. Každý, kdo si hru přidá do své knihovny, zůstane mu zdarma navždy. Pozor, čas máte jen do....
Pondělí - 27.3. 2017        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Destiny 2.png
Už nějakou dobu se spekulovalo o možném a brzkém oznámení Destiny 2. Když před pár dny unikly plakáty na internet, Bungie tak už nezbývalo nic, než hru oznámit. A to právě udělali prostřednictvím Twitteru. Ukázali logo stím, že na další věci si ale musíme počkat.
Pondělí - 27.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Liberty City GTA V.png
Pákrát jsme Vám už o módu, který k velké oficiální mapě Los Santos v #GTA V přidá další město daleko za oceánem psali. Otázkou však bylo, kdy by takový, dost náročný mód mohl vyjít. Teď to vývojáři z nezávislého studia OpenIV prozradili a ukázali nové obrázky ze hry.
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one