Loading

Články

Neděle - 6.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Tyccoon.png
HW požadavky pro stavitelský simulátor RollerCoaster: Tycoon World.  Hra vychází začátkem roku 2016 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou nízké na poměry roku 2016.
Neděle - 6.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Half Life 3.png
Má vůbec cenu ještě mluvit nebo psát o mrtvé sérii Half-Life, přesněji o Half-Life 3? Možná ne, ale dnes se podařilo určité skupině lidí najít Half-Life 3 v katalogu Steamu. Nenajdete jej přímo na stránkách steampowered.com, ale na testerských Valve stránkách. Podívejte na důkaz.
Neděle - 6.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Eagle Flight.png
Na právě probíhajícím PlayStation: Experience Ubisoft ukázali a oznámili novou hru pro VR (Virtuální Realitu), Eagle Flight. Díky nové této hře se podíváme z ptačí perspektivy, přesněji z orlí perspektivy, na velkou část paříže, nebál bych se říci celou. Mrkněte na gameplay.
Neděle - 6.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
HITMAN 2015.jpg
Před několika dny IO Interactive veselo hlásilo, že se dočkáme nového gameplay traileru už 5.12. 2015. Jestli jsme se ale měli těšit na tohle, tak to moc děkujeme. Video nám vlastně oznámí jen to, kdy začne BETA pro PlayStation 4. Více uvnitř.
Neděle - 6.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
GRUX Paragon.png
Epic Games (tvůrci Unreal Tournamentu či Shadow Complex) hru oznámili už začátkem minulého měsíce, jenže celý měsíc představovali pouze hlavní hrdiny, je jich pět, ty jsme Vám všechny ukázali. Ale až dnes víme o hře první kousky. Podívejte na gameplay.
Sobota - 5.12. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Naruto.png
HW požadavky pro akční bojovku hru NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 4.  Hra vychází 5.2. 2016 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou nízké na poměry roku 2016.
Sobota - 5.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat
XCOM 2.png
Tvůrci XCOMU 2 na nic nečekají, Únor se pomalu blíží a sním i datum vydání hry. I proto zde máme už třetí sadu screenů za poslední týden. Tentokrát se podíváme na divoký západ, fotky minimálně prozradí, že půjde o dost otevřené prostředí ve hře.
Sobota - 5.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
HL.png
Valve se stále nemá k tomu, aby oznámili Episodu 3 nebo Half-Life 3. Je to snad mrtvá série? To nevíme, každopádně se před mnoha lety pracovalo už na Episode 4 pro HL2, kterou ale Valve už klasicky zrušili - nebyla dost dobrá. Podívejte, jak vypadala.
Sobota - 5.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Walking Dead Michonne.png
Není to snad ani 24 hodin, co jsme Vám psali o tom, jak se ve studiu TellTale Games pracují za poslední rok na spousty nových sériích. Včera oznámili epizodickou sérii Batman a dnes oznamují další sérii The Walking Dead, nejedná se ale o 3. epizodu, nýbrž novou sérii s Michonne.
Sobota - 5.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
citizen.jpg
Star Citizen je ve vývoji pěkně dlouho, občas se možná i zdá, že se tvůrci pustili do něčeho, co zkrátka nepůjde do končit a když, tak za pekelně velkou dobu. Alpha 2.0 představená, podívejte na gameplay trailer, kde uvidíte ne jen vesmírné lodě, ale také FPS/TPS mód v chodu.
Sobota - 5.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Shadwen.png
Před několika měsíci vyšlo Trine 3, kterému jsme dali hodnocení 8 / 10, skvělá audiovizuálka, to samé fyzika a grafická fantasy stránka. Teď nám Ti samí lidé představují nový titul Shadwen, jde o akční stealth hru. Podívejte na první informace, screeny a gameplay trailer.
Pátek - 4.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
TellTalle Batman.png
TellaTale Games to poslední roky docela rozjelo. Pořádně se ukázali, když vytvořili epizodickou sérii The Walking Dead, Game of Thrones nebo poslední série Minecraft: Story Mode. Teď se trošku přeorientují, mají smlouvu s Warner Bros na značku Batman.
Pátek - 4.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Battlefield 5.png
Na internet unikají informace z dost důvěryhodného zdroje. Podle serveru IMDb se bude jmenovat Battlefield 5: Armageddon a vyjde koncem roku 2016 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Není to však jediná informace, kterou "prozradili", kde se děj bude odehrávat a co od hry očekávat?
Pátek - 4.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
mad max.jpg
Před několika dny vyšel český překlad od českého obchodu Xzone, jenže nenabídl kompletní český překlad a dokonce byl k dispozici pouze pro ty, kteří mají update 4 a ty, kteří si hru zakoupili u nich. Naštěstí překlad začala i jiná české grupa.
Pátek - 4.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
SC.png
Před několika dny jsme Vás infomovali, že dost dobře ohodnocená exkluzivita pro Xbox 360, Shadow Complex vyjde na PC. Vydání hry bylo dost rychlé a je překvapivě na PC zdarma. Bohužel však pouze na prázdnininy. Více informací v článku.
Civilization VI ke stažení
Civilization VI ke stažení
Watch Dogs 2 PC DVD.png
Dishonored 2.png
Call of Duty Infinite Warfare PC DVD.png
Skyrim Special Edition PC DVD.png
Titanfall 2 PC DVD.jpg
Battlefield 1 ke stažení
Battlefield 1 ke stažení
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
casino 3.png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one