Loading

Články

Úterý - 13.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Call of Duty WW II.jpg
Při konferenci Sony nechybělo ani očekávané Call of Duty, které se má vrátit ke kořenům, tedy do druhé světové války. Tvůrci ze Sledgehammer studia ukázali gameplay trailer, jak si debutové záběry vedly? Na to se už podívejte sami. Tvůrci ještě potvrdili finální datum vydání.
Úterý - 13.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Spider Man.png
Popravdě se přiznám, že by mě ani ve snu nenapadlo, že se dočkáme takhle brzy, takhle promakané hry, která se podívá na konzoli. Spider-man je zatím bez jediní chybičky, ale to už dokázal před rokem, kdy jej Sony oznámilo právě na E3. Podívejte na tyhle epické záběry.
Úterý - 13.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Starlink Battle for Atlas.png
A počet oznámených her na letošní E3 2017 stále nekončí, Ubisoft představil svou další zcela novou IP, dobrodružnou hru Starlink: Battle for Atlas, která připomíná No Man's Sky. Jde o menší hru pro konzole Switch, PS4 a XONE, PC verze se s překvapením všech neplánuje.
Úterý - 13.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Assassins Creed Origins.png
Assassin's Creed: Origins se objevil jak na konferenci Microsoftu při marketingu na Xbox One X, tak při vystoupení samotného Ubisoftu. Ovšem až nyní se podařilo dostat k záznamu streamu, který tvůrci na výstavě ukázali. A máme rovnou 30 minut ze hry, která je stále v alpha verzi.
Úterý - 13.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Beyond Good & Evil.png
O možném pokračování se autor prvního dílu, který vyšel před dlouhými 14 lety zmínil už minulý rok v září. S hrou se tedy začalo počítat jako s oznámenou, později to přiznal i sám Ubisoft, přesto jsme z oznámení hry hodně překvapení, proč? V článku detaily nebo trailer.
Úterý - 13.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Far Cry 5.png
Na tohle jsme byli hodně zvědaví, poslední díly Far Cry šly mírně směrem dolů a hráči jim věnovali stále méně času. Jak si Ubisoft chce napravit svou reputaci? Zdá se, že o to stojí a hodně. Pět minut ze hry ukazuje prakticky všechno, na co by jste se zeptali. Podívejte se sami.
Pondělí - 12.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Crew 2.png
Ubisoft už přibližně před měsícem naznačil, že během konference E3 2017 oznámí pokračování ne zrovna úspěšných závodů The Crew. Každopádně, snad se tvůrci poučili z chyb a udělají pořádnou akční hru, která se vyvaruje problémům z prvního dílu. V článku info, ...
Pondělí - 12.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Bez názvu.jpg
Pamatujete na ty parádní souboje na lodích, které jsme prováděli v Assassin's Creed: Black Flag? Tak právě něco podobného Ubisoft nabízí. Hra Skull and Bones nás vyšle na mořské dobrodružství jak singleplayeru, tak PVP multiplayeru. V článku trailer a další info.
Pondělí - 12.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Playerunknowns Battlegrounds.png
Playerunknown's Battlegrounds se na E3 2017 hodně předvedl! Ukázal, co nás čeká do budoucna a vše vypadá naprosto fantasticky. Zatím co současná beta toho moc nenabízí, tohle se zaručeně musí líbit každému, kdo tuhle právě oblíbenou akční hru hraje.
Pondělí - 12.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Minecraft.png
Microsoft se snaží udržet popularitu a aktivitu svého Minecraftu a vymýšlí další novinky. Ty hráče rozhodně potěší, plánuje se například propojení všech platforem, brzy vyjdou nové 4K textry a nový mód Super Duper, který můžete vidět ve 4K traileru v článku.
Spite inv 180.png
Podpora:

Kontakt
Reklama
FAQ
Připojte se:

Facebook
Twitter
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one