Loading

Články

Středa - 26.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Batman Tell Tale.png
TellTale Games mají za sebou slušnou sbírku nejrůznějších adventur těch největších značek, jako Game of Thrones, The Walking Dead, Minecraft nebo nyní nejnovějšího Batmana. A právě Batman, stejně jako Minecraft jsou po prvních epizodách zcela zdarma.
Středa - 26.10. 2016         Autor: PR         Číst a komentovat
spite_tennis-mania-pr.png
Snívali jste o velkolepé tenisové kariéře a nedopadlo to? Nebo vás prostě tenis zajímá a chcete zkusit něco jiného než jeho sledování? Nová hra TennisMania je tu právě pro vás. Hraje se v prohlížeči,nemusíte nic stahovat a instalovat. Kariéru můžete rozjet okamžitě.
Středa - 26.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Watch Dogs 2.png
U každé hry s otevřeným světem jsme všichni dost zvědaví na to, jak velkou mapu ve finále nabídne. Díky novým videím, které se pomalu objevují na YouTube si můžeme udělat dokonalý náhled na to, jak velká mapa to bude. No, zatím tak "velká" nevypadá.
Středa - 26.10. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
evolve.png
Evolve je přibližně rok a půl venku, hra měla konkurovat největším AAA hrám ze stejné kategorie. To se ale nepodařilo a tak se tvůrci z Turtle Rock studia rozhodli, že hru přetáhnou do free-to-play na PC. Jenže, jak se zdá, nepomohlo to. Oficiální podpora hry tak končí, co bude dál?
Středa - 26.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
XZONE cz.png
Nakupovali jste někdy přes český herní obchod Xzone.cz? Potom jste se museli pravděpodobně zaregistrovat. Stránka tak měla váš email i heslo, jak to ale vypadá, dost špatně zabezpečený. Hackeři podle všeho nechtějí Vás účet na Xzone, ale Váš osobní email. Změňte si tak co nejdříve hesla.
Středa - 26.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
GTA Online.png
GTA: Online je tu s námi už dlouhé tři roky od svého uvedení k provozu. Má se stále větší oblibě, hraje stále více hráčů, přesto jste si možná už řekli, není taková mapa na takovou dobu prostě malá? Je. A Rockstar Games stím prý hodlají něco dělat. V DLC přidají další města.
Středa - 26.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Emergency 2017.png
Emergency série vychází prakticky už několik let každý rok. Vždy toho samozřemě nabídne více, graficky to také vypadá "dobře". Letošní díl nás však překvapil asi ze všech nejvíce. Má hodně povedenou grafickou stránku. Jinak hru asi už netřeba představovat.
Středa - 26.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Claw Hunter.png
Začátkem října oznámilo české indie studio slibně vypadající online hru Claw Hunter, kde se střetneme s dinosaury a dalšími desítky realných hráčů. První záběry byly úžasné a to včetně informací o hře. Dnes tu máme exkluzivně další gameplay záběry.  
Středa - 26.10. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Steep.png
Nová akční hra s extrémními sporty od Ubisoftu už brzy spustí BETA verzi. Její záběry už nyní můžete vidět v novém gameplay traileru, který neukáže nic nového, jen připomene, že jde o zcela otevřený online svět v Alpách. Do bety se dokonce můžete zapojit i vy.
Středa - 26.10. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Rhe.png
V roce 2014 byla oznámena exkluzivní PlayStation 4 hra The Tomorrow Children (děti zítřka). Mělo jít o větší trhák, který se ale dvakrát zrovna nepovedl. Hra nakonec vyšla až před měsícem, přičemž už nyní přechází do free-to-play. Vypadá to, že hra bude horší, než to původně vypadalo.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one