Loading
NOVINKA! Právě teď jsme spustili vlastní TS3 server, chcete vlastní místnost? Kontaktujte nás.

Články

Čtvrtek - 5.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Project cars 2.png
Když jsme včera přinesli první záběry z Project Cars 2, bylo téměř jisté, že se chystá nějaké větší představení či pozvánka do beta testu. Netrvalo to ani 24 hodin a tvůrci, přesněji Ian Bell prozradil na oficiálním fóru, že Project Cars 2 vyjde v září 2017.
Čtvrtek - 5.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Beyond and.png
Po prvé v září 2016 se objevila první "zmíňka" o možném vývoji druhého dílu Beyond Good & Evil, který se potvrdil hned v říjnu oficiálním Instagram účtem vývojáře Michel Ancel. Bylo to však naposled, co jsme o hře slyšeli, teď, po pár měsících přišla špatná zpráva.
Čtvrtek - 5.1. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
windows 10.png
Obavy se naplnily. Pamatujete na článek z minulého týdne, kdy jsme Vás informovali o blížícím se Game Modu pro Windows 10? Ten má za úkol hry rozjet mnohem lépe, než doposud, jenže, jak se zdá, vliv to bude mít pouze na hry z Windows Store, nikoliv Steamu či Originu.
Čtvrtek - 5.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Mass Effect Andromeda.png
Dnes odstartovala každoroční akce CES, kam se herní branže podívá například BioWare či NVIDIA a právě na této akci nám byly přislíbené nové gameplay záběry z Mass Effect: Andromeda. Záběry sice mají pouze 2 minuty, jde ale o první PC pohled na hru + potvrzené datum vydání.
Středa - 4.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
sdsd.png
Hangar 13 studio umístilo na své oficiální stránky pracovní inzerát, kde nabízejí hned několik míst pro vývojáře na nejrůznější pozice s informací, že pracují na nové konzolové AAA hře. A my se báli, že to po neúspěchu Mafia 3 zabalej, 2K však studiu dále věří.
Středa - 4.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Project cars 2.png
Naprosto parádní závody Project Cars vyšly v roce 2015, neuběhlo ani pár měsíců a tvůrci ihned oznámili i dvojku. A od té doby jsme o hře neslyšeli ani ťuk. Teď však na povrch vypluly údajně uniklé obrázky z Project Cars 2 a vypadají skvěle. Podívejte na celou galerii.
Středa - 4.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Mass Effect Andromeda.png
Dlouho očekávané pokračování Mass Effect série je ve vývoji už nějaký ten rok, přesto se dlouho spekuluje o jeho datu vydání. Nejdříve se mluvilo o datu vydání 2016, to ale BioWare popřelo stím, že až v roce 2017. Pak začaly spekulace o tom, že v Březnu - a přesně to BioWare potvrdilo.
Středa - 4.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Mass Effect Andromeda.png
Nová konzole od Microsoftu – Xbox Project Scorpio, která byla oznámena během loňské E3 2016 má vyjít už za několik měsíců, přesto ještě vývojáři nedostali ani žádný testovací dev-kit. Zatím to tedy vypadá tak, že blížící se hry na Scorpio nevyjdou.
Středa - 4.1. 2017           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Alien.png
Do kin se pomalu blíží očekávaný film Alien: Covenant, který dostane svou premiéru už 19.5. 2017. Premiéru by však nemusel mít pouze film, studio Fox Innovation dnes oznámilo VR hru se stejným jménem, jako film. Očekáváme vydání ve stejné dny.
Úterý - 3.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
LC.png
Už Vás pomalu singleplayer v Grand Theft Auto: V nebaví a není už absolutně co dělat? Potom pravděpodobně budeme moct poděkovat móderů, kteří oznámili masivní rozšíření o další město, má jím být Liberty City ze čtvrtého dílu a datum vydání? Prý už brzy. Koukněte na trailer.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one