Loading

Články

Úterý - 9.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Amazon engine.png
Amazon dnes oznámili, že vytváření svůj vlastní engine, postavený na CryEngine 4. Měl by být vývojářům podávaný zdarma a první hry by na něm mohly vyjít už letos (2016). Podívejte na první obrázky s různým grafickým provedením nebo na video.
Úterý - 9.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Bliizard.png
Dnes je to přesně 25 let, kdy Blizzard oficiálně začal. K tomuto slavnému výročí, pro nás také připravili skvělý trailer. Pojďme si shrnout, co pro nás Blizzard udělal, jaké revoluční hry přinesl a jaké hry by do dalších let mohl vydat.
Úterý - 9.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Sherlock Holmese The Devil's Daughter.png
Další, slibně vypadající díl Sherlocka Holmese vyjde už za pár měsíců, nově s otevřeným světem! Od oznámení jsme neslyšeli nic nového, snad se to dozvíme v průběhu několika týdnů, pojďme si trochu připomenout, co nás čeká.
Úterý - 9.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
GT.png
GameTrailer.com, jedna z největších stránek s herním obsahem po 13 letech končí. Dnes to napsal jeden z hlavních tvůrců portálu. Pojďme si shrnout, kdy GameTrailer začalo, co světu přineslo a proč vlastně končí + oficiální prohlášení ze sociálních sítí.
Pondělí - 8.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Unravel.png
Zajímavá plošinovka s Yarnym sice vychází až zítra (9.2. 2016), už dnes se však objevily první recenze a že jich není málo. Každopádně jak si Unravel vedlo? Prozradíme Vám, že jsme čekali trošku lepší hodnocení, i tak je ale skvělé.
Pondělí - 8.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
HITMAN 2015.jpg
První epizoda Hitmana vyjde už v březnu, slibovaný, uzavřený test už za několik dnů. Video ukáže několik nových záběrů a prozradí přesný datum spuštění bety pro PlayStation 4 a o pár dní později také PC. Co beta test nabídne?
Pondělí - 8.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Homefront The Revolution.png
Už jsme Vám několik videí ohledně beta testu Homefront: The Revolution ukazovali, dnes tu ale máme něco trošku delšího. Autor videa natočil dlouhých 30 minut, kde ukazuje prakticky vše, co v uzavřené beta verzi najdeme - včetně častých bugů.
Pondělí - 8.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Visage.png
Zrušení demo verze P.T. pro PlayStation 4, které bylo mimochodem velmi úspěšné vyústilo v to, že další studia viděli šanci uspět, když se jej snažily napodobit. Jedním z nich je další hororovka, jmenuje se Visage a vezme Vás do hororového baráku, mrkejte.
Pondělí - 8.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
RDR2.jpg
Včera jsme Vám psali skvělou novinu, Red Dead: Redemption fungovalo díky zpětně kompatibilitě na Xbox One. Bohužel to ale netrvalo ani 24 hodin a Microsoft informují, že šlo o chybu, hru na XONE zpřístupnit nechtěli, dočkáme se jí v budoucnu?
Pondělí - 8.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
denuvo.jpg
Pokud stahujete hry z internetu, určitě jste se setkali s názvem crackerské, Čínské grupy 3DM, která si dokázala jako jediná poradit s proti-pirátskou ochranou Denuvo. Bohužel však ne s další aktualizovanou verzí, i to je důvod ukončení jejich prací. Čtěte více, možná se vrátí.
Neděle - 7.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Titanfall 2.png
Titanfall 2 ještě nebyl ani oficiálně oznánem, přesto se dozvíme už po několikáte nové informace o vývoji. Tentokrát oficiálně od samotného spisovatele, který pracoval také na prvním díle. Co všechno prozradil? Tady jsou nejnovější informace z první ruky.
Neděle - 7.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Battalion 1944.png
Battalion 1944, fps z 2. světové války se stalo celkem sledovanou hrou. Před několika dny studio Bulkhead oznámili svoji novou hru, kde vyžadovali peníze na vývoj, přesněji 100.000 Liber. Ty se vybraly za pár dní a díky vysokému zájmu, hra vyjde také na konzole současné generace.
Neděle - 7.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
RDR2.jpg
Parádní westernovka Red Dead: Redemption od Rockstar Games vyšla v roce 2010 pouze na konzole X360 a PS3. Bohužel jsme se nedočkali PC verze ani žádné remaster na současnou generaci konzolí. Vystačit si tak budete muset na Vašich XONE se starou verzí.
Sobota - 6.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Steam.jpg
Před několika desítkami hodin začaly obří slevy na eshopech Steamu a Originu. Pojďme se společně podívat, na ty nejlepší akce, které by Vás mohly oslovit. 50% slevu nabízí například Battlefront od DICE nebo 60% sleva na Far Cry 4.
Sobota - 6.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Black Death.png
Maličké studio Syrin oznamují survival hru ze středověku. Půjde o MMO samozřejmě v otevřeném světě, kde se můžete stát jedním z  mnoha důležitých postav. Můžete se stát obchodníkem, pomocníkem nebo farmář. V článku najdete gameplay záběry a screeny ze hry.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Hello, AMPsName
Email
Comment
Or visit this link or this one