Loading

Články

Pátek - 11.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
PlayStation Store.png
Sony si připravili skvělou Vánoční nabídku. Nabízejí seznam her, z kterého když si vyberete hru, dostanete po zadání "slevového kódu" druhou hru zdarma. Vztahuje se to na přibližně 30 her pro PlayStation, kde najdete například Watch Dogs, The Order: 1886 nebo Until Dawn.
Pátek - 11.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Wolf DAYZ.png
DayZ je už více jak dva roky v alpha verzi, umělá inteligence zombíků a zveře se stále ne a ne opravit, ale už tu máme přidání nové zvěře, přesněji vlků, kteří nejsou zrovna přátelští. Přichází tedy nová hrozba, kdy zombie a online hráč nebude jediný nepřítel.
Pátek - 11.12. 2015          Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat
XCOM 2.png
XCOM 2 už měl být nějaký ten týden venku, jenže 2K jej bohužel odložili až na únor 2016. Každopádně asi udělali dobře, 60 minut záběrů vypadá suprově, uvidíte například výběr Vašich postav, důležitou úpravu zbraní, které si ponesete a chybět samozřejmě nemůže ani klasické hraní.
Čtvrtek - 10.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
GTA ONLINE.png
Rockstar Games dnes oficiálně představil svůj nový balíček pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Jmenuje se GTA Online: Executives and Other Criminals, nabídne nová drahá auta, luxusní jachtu, kde máte vrtulník nebo se otevřenou ke koupi vily ve Vinewood.
Čtvrtek - 10.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Jack the Ripper.png
Jack Rozparovač je přezdívka známého sériového vraha, který pobíhal a vraždil v chudých čtvrtích v Londýně v roce 1888. Zabíjel především prostitutky, které buď pořezal, podřízl nebo úplně vykuchal. Zkrátka hodně obávaný vrah, kterého potkat nechcete. Celý příběh v článku + video.
Čtvrtek - 10.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Star Wars 1313.png
O Star Wars světě teď slyšíme snad každý den, jednou to jsou mobilní hry, po druhý jde o film a pak zase o Battlefront. V tom další případě jde o Star Wars hry, které jsou ve vývoji, jenže teď přichází z Disney velmi dobrá zpráva. Star Wars: 1313 prý nemusí být mrtvou hrou.
Středa - 9.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Tempest.png
Čtvrtý díl Assassin's Creed IV s podtitulem Black Flag, kde jste mimo jiné také dost pluli na své lodi, se stal velmi úspěšným a jedním z nejlepších dílů série. Je tedy skoro jasné, kde si vývojáři z Lions Shade studia vzali inspiraci. Na první pohled to je skoro jasné, a nebo ne?
Úterý - 8.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Cyberpunk 2077.png
O Cyberpunk 2077 kolují nejrůznější informace už několik let. Podle mnohých vyjde hra opravdu až v roce 2077, protože nic nového se o hře stále neví a vědět asi jen tak nebude. Každopádně se teď objevil někdo, kdo trošku něco prozradil a že to je důvěryhodný zdroj.
Úterý - 8.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
FireWatch.jpg
Víkend sice už skončil, ale stále se objevují nová videa, tentokrát došlo na Firewatch, kterou tvoří tým bývalých tvůrců adventury The Walking Dead nebo několika lidí z Ubisoftu. Rádi připomenem, oč vlastně jde. 
Úterý - 8.12. 2015       Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
strom.png
Star Wars: Battlefront nabídlo hned několik easter eggů, my jich objevili už 11, jedním z nich, kterého jsme si však do dnes nevšimli, byl easter egg z filmu, přesněji z 4. epizody Star Wars. Pokud nevíte o čem je řeč, koukněte na video, kde se jeden ze Stormtrooperů praští do kebule.
Úterý - 8.12. 2015          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
overwatch blizz.jpg
Blizzard jde příklad všem vývojářům světa (opět), dnes totiž prozradili, že hrdinové, mapy nebo celkově celá DLC, budu zcela zdarma. To je co říct, na to dnes už nejsme zvyklí a že Blizzard do Overwatch přidá hodně, až nezvykle moc hrdinů. 
Úterý - 8.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Paragon.png
Epic Games před několika dny oficiálně představili svoji novou MOBA hru Paragon. Vidět jsme mohli všechny postavy a gameplay video. Nechybělo ani několik základních informací. Teď tu máme první trailer a poslední možnosti přihlášení se do BETA testu.
Pondělí - 7.12. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Far Cry Primal.png
Vítejte u speciálního článku, je věnovaný 10 nejočekávanějším hrám pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Zkusili jsme za redakci vybrat opravdu ty nejlepší oznámené hry. Najdete zde například Ghost Recon: Wildlands, Mafia 3 nebo Mass Effect: Andromeda.
Pondělí - 7.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
Ubisoft infomuje o svém The Division, datum vydání je překvapivě pořád stejný, zatím co BETA pro Xbox One byla odložena (upřímně, čekali jsem odklad hry na konec roku 2016). Kdy tedy slibovaná beta vyjde a kdo se do ní podívá?
Pondělí - 7.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
dl t f.png
Dying Light je tu s námi už nějaký ten měsíc, přesto jsme se dočkali nových a nových rozšíření. Tvůrci zkrátka viděli, ten obrovský zájem o hru. Jenže teď vyjde masivní update, který přidá buginy a vlastně, nabídne zcela novou mapu, větší, než tu původní.
Civilization VI ke stažení
Civilization VI ke stažení
Watch Dogs 2 PC DVD.png
Dishonored 2.png
Call of Duty Infinite Warfare PC DVD.png
Skyrim Special Edition PC DVD.png
Titanfall 2 PC DVD.jpg
Battlefield 1 ke stažení
Battlefield 1 ke stažení
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
casino 3.png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one