Loading

Články

Čtvrtek - 11.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Conan Exiles.png
Na konci minulého týdne byla oznámena survival multiplayerovka Conan Exiles ze světa bojovníka Barbara Conana. Dozvěděli jsme se základní informace o hře a viděli první obrázky ze hry. Dnes tu máme další část screenů.
Čtvrtek - 11.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Watch Dogs 2.png
Ubisoft oficiálně potvrdili to, o čem dlouho mluvíme. Assassin's Creed oficiálně letos nevyjde, ne ten, na který jsme zvyklí. Dočkáme se už jen dalšího dílu z Chronicles série v Rusku. Nahradit by jej měla hackerská akce Watch Dogs 2, která už nyní víme, kdy by mohla vyjít.
Čtvrtek - 11.2. 2016          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Quantum Break.png
HW požadavky pro akční TPS Quantum Break.  Hra vychází 5.5. 2016 pro PC a Xbox One, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou vysoké na poměry roku 2016.
Čtvrtek - 11.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Quantum Break.png
Veškeré spekulace ohledně exkluzivity Quantum Break se potvrdily. Přesně jak jsme už několikrát psali, Quantum Break oficiálně potvrzen také pro PC. Obě platformy vyjdou ve stejný den, už víme kdy, máme pro Vás nový trailer a oficiální HW požadavky.
Čtvrtek - 11.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Quatnum Break.png
Remedy plánují zveřejnit na dnešek nějaké překvapení, to ale asi udělal dříve Německý herní magazín GameStar. GameStar tvrdí, že bude oficiálně oznámena PC verze, plus se dočkáme data vydání, podle nich vyjdou obě platformy ve stejný den.
Čtvrtek - 11.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Flayers of Fear.png
Hororů tu už máme celkem dost, ne ale tak bláznivých a psychologických, jako Layers of Fear, tahle hororovka od Bloober Team studia vypadá opravdu strašidelně. Podívejte na první, základní informace, máme screeny a první gameplay záběry, včetně data vydání.
Čtvrtek 11.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
Až do dnes jsme tu měli sice hodně záběrů ze hry, přesto všechny z jedné a té samé lokace, kterou jste si mohli mimochodem vyzkoušet také vy v uzavřené bety verzi - a ještě budete moct od 18.2. Dnes tu ale máme sestříhaný přechod další misí přímo od vývojáře Ubisoftu.
Středa - 10.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
IS Defence.png
O problémech, které panují světem ohledně Islámského státu asi netřeba moc představovat. Již dříve jsme mysleli, že hned jak IS začalo být žhavým tématem, budou vycházet a oznamovat se hry jak na běžícím páse. Nestalo se tak, představujeme Vám IS Defense.
Středa - 10.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Fallout 4.png
Už v listopadu minulého roku jsme Vám ukazovali textury, které nejen, že zlepší vizáž hry, ale ještě zmenší náročnost. Dnes tu máme další podobnou věcičku, která prakticky funguje stejně, ovšem zaměřuje se na více věcí ve hře. Podívejte, jak vypadá výsledek.
Středa - 10.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Division.png
Ubisoft nám dnes do emailu zaslali statistiky o tom, jak si vedla uzavřená beta verze The Division. Kolik si ji zahrálo lidí, kolik bylo vystřelených nábojů, kolik zavřených dveří u aut nebo kolik hodin strávil člověk nejdéle ve hře? Možná pro Vás máme info, které jste ani netušili.
Středa - 10.2. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Division.png
Na Redditu se objevily zajímavé informace od anonyma, který tvrdí, že se v jedné z misí podíváme na New Yorský ostrov Rikers. Tam je ve skutečnosti velké vězení, kde by jsme měli narazit na velký počet uprchlíků. V jakém levelu se na ostrov dostaneme a co více? Čtěte dále.
Středa - 10.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Falout.png
Nové módy pro Grand Theft Auto: V nás asi nikdy nepřestanou překvapovat. Ke stažení jich jsou snad už tisíce. Tentokrát tu máme mód, který Vám přidá Power Armor z Fallout 4. Stanete se tak nesmrtelným. Na výběr je hned pár různých obleků.
Středa - 10.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Division.png
Minulý víkend patřil kompletně uzavřené beta verzi The Division. Nyní to vypadá, že se vše zopakuje, čeká nás totiž otevřená beta verze, o které jsme se dnes dozvěděli nové informace. Dočkáme se například jiné příběhové, než minulý víkend + další novinky.
Úterý - 9.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
Ubisoft právě potvrdil zprávu, o které jsme před přiblizně týdnem psali. Tom Clancy's: The Division se dočká opět spuštěné beta verze, tentokrát však pro všechny. Výhodu mají opět hráči konzole Xbox One, zahrají si o den déle. Kdy to všechno začne a skončí?
Úterý - 9.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Far Cry Primal.png
Far Cry: Primal od Ubisoftu se pomalu blíží, vychází už za méně než 14 dní. Tady je vše, co potřebujete vědět, od lovu zvěře, ochočení nebo boji či craftingu. Video ukáže také několik nových záběrů, například uvidíte další, novou zbraň na dálku.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Hello, AMPsName
Email
Comment
Or visit this link or this one