Loading

Články

Pondělí - 30.5. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Elex.png
Postapokalyptické RPG v otevřeném světě Elex se ukazuje vůbec po prvé na gameplay záběrech. Ještě dnes jsme vám ukazovali nové screeny, které ihned vypadaly, že lákají na vůbec první trailer, že ale přijde ještě dnes, to jsme nečekali. Podívejte na tento zajímavý mix sci-fi, fantasy a další..
Pondělí - 30.5. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
MAFIA 3.png
E3 2016 se pomalu blíží a Mafia 3 je rozhodně jednou z nejočekávanějších her letošního roku. Větština lidí je zaručeně nejvíce zvědavá, zda si tvůrci dali pozor a opravili to, co po hrozném prvním gameplay videu zvorali - neustálé výbuchy aut a další nesmysly.
Pondělí - 30.5. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Agony.png
Když nové studio oznámí svou první hru a vy se dozvíte, že je pouze devíti členné, řeknete si, to je passe. Když se ale dozvíte, že ve studiu najdete tvůrce The Division, The Witcher 3, Sniper: Ghost Warrior 2 a další velké hry, potom už hra stojí za pozornost, představujeme Vám Agony.
Pondělí - 30.5. 2016         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
ELEX.png
Elex jsme Vám představovali už v Lednu letošního roku, pracují na ní tvůrci série Gothic a Risen. Pokud jste nebyli u oznámení, můžete to v článku napravit. Čerstvé screenshoty ze hry prozradily možná něco nového, bude to mix sci-fi a středověku?
Pondělí - 30.5. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Nyne.png
Doposud neznámé studio Define Human Studios se objevilo na KickStarteru, kde zahájili kampaň s žádostí o 40.000$. Tyto celkem malé peníze by měly zafinanocovat jejich čerstvě oznámenou multiplayerovou hru Island of Nyne: Battle Royale. Podívejte na základní info, screeny a video.
Sobota - 28.5. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Warhammer.png
Podobně jako každý víkend, tak i tentokrát si pro nás Steam připravil dáreček v podobě hry zdarma. Tento víkend vetně pátku si můžeme vyzkoušet akční hru Warhammer: End Times zcela zdarma. Hrát můžete až do pondělí ráno, více info v článku.
Pátek - 27.5. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Valley.png
Blue Isle Studios (tvůrci Slender: The Arrival) oznámili před necelými 14 dny velmi zajímavě vypadající adventuru v otevřeném světě. Vidět jsme mohli první trailer, který tak nějak prozradil, co hra vlastně obnáší. Něco takového tu dlouho nebylo. Podívejte na nové obrázky ze hry.
Pátek - 27.5. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
f1 2016.png
Codemasters klasicky oznamují další sezónu oblíbených závodů Formule 1. Ten samozřejmě přinese spousty novinek a hlavně, i novou trať Baku, která dorazí v nové sezóně. Podívejte na první vydané screeny, prvního gameplaye by jsme se mohli dočkat už příští měsíc.
Pátek - 27.5. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
XONE PS4.png
Nejnovější spekulace hovoří o tom, že se na letošní E3 2016 v Los Angeles dočkáme představení nových konzolí od Sony i Microsoftu. Poslední dny se o tom mluví stále více a více. Dokonace se objevila hodně zajímavá zpráva ohledně PS VR a aktuální PS4, prý budou nepoužitelné!
Pátek - 27.5. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
spite_thrustmaster.jpg
yznavači burácení motorů a vůně spálených pneumatik zpozorněte! Užívejte si rally, formule nebo kamionový simulátor na plno. Zatáčení na šipkách a řazení pomocí „A“ a „Y“ je pro nooby pořiďte si pořádné vybavení a získejte zdarma Need for Speed: Rivals.
Pátek - 27.5. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Cyberpunk 2077.png
Když se podařilo zjistit, že se CD Project RED chystá na letošní E3 2016, ihned asi všechny napadlo - Uvidíme Cyberpunk 2077! První kdo se zeptal byl zahraniční Eurogamer, odpověděl sám Marcin Iwinski, jakožto šéf polského studia.
Pátek - 27.5. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Rabbits heroes.png
Společnost Ubisoft před několika málo hodinami oznámila vlastní karetní hru Rabbids Heroes. Zdá se, že s kartami se rozthne pytel, celou slávu tomu nasadil Blizzard s Heartstone, po té stále připravované karty The Elder Scrolls: Legends. Podívejte na první trailer a info.
Pátek - 27.5. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
KCD.png
Je skoro polovina roku a že by se chystala vydat plná verze českého Kingdom Come: Deliverance to nevypadá. I ticho delší dobu trošku naznačovalo, že se něco asi děje, nebo spíš - neděje. Warhorse studio oficiálně potvrdilo, že se hry v plné verze dočkáme až v roce 2017.
Čtvrtek - 26.5. 2016           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
WRC 6.png
Kylotonn studio (tvůrci posledního WRC 5) dnes večer oznámili další díl, ke kterému toho ale moc neprozradili. Něco málo však řekli a jsou to samé plusy. Podívejte na základní informace, jako datum vydání, platformy nebo první screeny ze hry.
Čtvrtek - 26.5. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
ECHO.png
Ex-tvůrci HITMANa a zaměstnanci IO studia si před nějakou dobou založili vlastní studio, kde již nechtějí dělat hry, jako je HITMAN, chtějí něco více sci-fi a tak tady to je. Právě oznamují stealth sci-fi hru ECHO. Podívejte na základní informace, trailer nebo screeny.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one