Loading

Články

Úterý - 10.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Paragon.png
Epic Games právě vydalo tiskovou zprávu, ve které popisují jednotlivé body další aktualizace, která vyjde už 8.8. 2017, a půjde o jednu z největších aktualizací pro Paragon, které kdy vyšly. Hra se dočká rapidního vylepšení a to ne jen v grafické stránce. 
Úterý - 10.7. 2017          Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Star Wars Battlefront 2.png
EA právě oznámilo, kdy plánují spustit servery BETA testování Star Wars: Battlefront 2 od DICE. Prozradíme Vám, že se všichni dočkáme už 6.10. 2017, zatím co hráči, kteří si hru předobjednali si zahrají  už o dva dny dříve, tedy 4.10. 2017. Beta bude spuštěna na všech platformách.
Pondělí - 10.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Wild West Online.png
Konečně jsme se dočkali, dost často jsme v poslední době zmiňovali akční indie hru Wild West Online, která ve světě vzbudila velké nadšení i očekávání. Až do dnes jsme však neviděli jediné gameplay video. No, a je to tady, tvůrci ukázali rovnou 6. minutový gameplay trailer.
Pondělí - 10.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Playerunknowns Battlegrounds.png
Už před pár dny jsme Vás informovali, že do Playerunknown's Battlegrounds míří hned 50 dalších itemů a to jak těch, které si můžeme obléknout, tak maličkostí, jako například jablka a dalších tomu podobných potravinových věcí. Teď se podařilo většinu vytahat a tak známe jejich vzhled.
Neděle - 9.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Playerunknowns Battlegrounds.png
Možná jste postřehli informaci, kde šéf vývoje Playerunknown's Battlegrounds tvrdil, že hru plánují vydat ještě letos někdy během října. Po velkých ovacích však otočil a včera prozradil, že PUBG vyjde maximálně koncem Q4 2017, to znamená, že nejpozději na konci března 2018.
Neděle - 9.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Warframe.jpg
Free-to-play akce Warframe se opět rozšiřuje, tvůrci mají očividně ještě spousty plánů, nyní však vyzkoušejí něco, co jim bylo až do dnes cizím. V nejnovější aktualizaci se totiž dočkáme nové mapy, která nabídne otevřený "svět". Ta přijde spolu s expanzí Plains of Eidolon. 
Sobota - 8.7. 2017            Autor: Jakub Hergesell              Číst a komentovat
Suvarium.jpg
Free-to-play akce Survarium, která si až do vydání hrála na duchovního nástupce populární série STALKER se možná pomalu probouzí. Zatím co poslední dva roky nestály za moc nic, teď se tvůrci konečně trochu ukázali. Vyšla první singleplayerová mise a nové animace.
Sobota - 8.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Ryse Son of Rome.jpg
A máme pro Vás další skvělý dáreček! Tedy ne přímo my, ale zahraniční eshop GameSessions společně se společností AMD, kteří nabízejí teprve pár let starý, super RPG titul Ryse: Son of Rome od Cryteku. A pokud si hru přidáte a vyzkoušíte, zůstane Vám už navždy.
Pátek - 7.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
middle.png
Steam si pro nás připravil další skvělý dáreček, sice jen na víkend, ale proč si nevyzkoušet prakticky více než 50 hodinový trial parádního Middle-earth: Shadow of Mordor z roku 2014, který dostal recenze jako Velmi kladné. Připravte se na vydání druhého dílu, který dorazí už 10.10. 2017.
Pátek - 7.7. 2017          Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Items2.jpg
Po posledním updatu se pár lidí začalo hrabat v souborech, které ve hře nikdy dříve nebyly. Podařilo se díky nim zjistit, že do hry v nejbližší době dorazí hned 50 nových itemů. Mezi ty patří například nové kšiltovky, batohy, kalhoty, vesty nebo dokonce věci pro občerstvení, jablka.
BLACK BIG.png
Podpora:

Kontakt
Reklama
FAQ
Připojte se:

Facebook
Twitter
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one