Loading

Články

Úterý - 6.12. 2016           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Final Fantasy XV.png
Naštvalo Vás vydavatelství Square Enix tím, že nevydali poslední díl obří série - Final Fantasy XV na PC? Tak to potom nejste sami, ostatně i tak se dalo očekávat, že by se možná mohla časem objevit. Nejnovější uniklé informací hovoří o tom, že se dočkáme v roce 2018.
Úterý - 6.12. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Hitman christmass.png
Hitman už vydal všechny svoje epizody, kdo ještě nevyzkoušel, určitě čeká na kompletní verzi Hitmana, která dorazí už v Lednu 2017. Dříve než se ale dostane hra k Vám, můžete si zdarma stáhnout DLC s Vánoční tématikou s možností přispět na boj proti rakovině.
Úterý - 6.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Sniper Elite 4.png
HW požadavky pro akční TPS Sniper Elite 4 od Rebellion studia. Hra vychází 14.2. 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ...HW požadavky jsou průměrné na poměry roku 2016.
Úterý - 6.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Sniper Elite 4.png
Celkem dlouho jsme tu neměli nic o Sniper Elite 4 od Rebellion studia, hra má však těsně před vydáním a tak tu máme příběhový trailer, který se Vám pokusí story trochu přiblížit. Co už nějaký ten měsíc víme je, že hra nabídne otevřený svět a vše se odehrává v Itálii v letech 1943.
Úterý - 6.12. 2016           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
State of Decay 2.png
Letos během E3 2016 konference Microsoftu jsme se dočkali parádního oznámení i celkem neočekávaného pokračování zombie hry State of Decay. Za posledních šest měsíců jsme však o hře neslyšeli prakticky ani slovo. Teď, v nejnovějším rozhovoru ale konečně tvůrci něco prozradili.
Pondělí - 5.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Resident Evil 7.png
Pokud Vás zamrzelo, že demo verze hororovky Resident Evil 7 vyšla pouze pro PlayStation 4, tak pro Vás máme skvělé zprávy, PC hráči se dočkají také a to ještě před samotném vydání hry. Přesně 19.12. 2016 by se demo mělo objevit na Steamu, v den vydání budeme informovat.
Pondělí - 5.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Let it Die.png
Sony ještě o víkendu na PlayStation Experience 2016 oznámilo, že hru Let it Die dávají všem hráčům zcela zdarma. Najdete ji již nyní v sekci free-to-play. Let it Die je survival akční a brutálná rubačka od Japonského studia Grasshopper Manufacture. 
Pondělí - 5.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Bulletstorm.png
Je to pár dní i týdnů, co studio Gearbox Software lákali na nějakou novou hru, dost se mluvilo o možném oznámení Borderlands 3 nebo Brothers in Arms. Nakonec však došlo na oznámení remasterovaného Bulletstormu z roku 2011 pro PC a konzole současné generace.
Pondělí - 5.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
MechWarrior 5.png
Na uplynulém Mech Conu 2016 byl oficiálně představen a oznámen nový díl do série MechWarrior, který oproti minulému dílu nabídne singleplayer. O hře jsme se zatím toho moc neodzvěděli, každopádně se můžete podívat na sedmi minutový gameplay, screeny a máme i datum vydání.
Neděle - 4.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Death Stranding.png
Před nějakou dobou jsme Vás informovali o cestách po celém světě, které udělal Hideo Kojima, šéf studio Kojima Productions, které pracuje na Death Stranding s tím, že údajně hledal vhodný herní engine. Zdá se, že už jej našel, leta se používal a jmenuje se Decima.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one