Loading

Články

Pátek - 15.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
COD WWII.png
Nejdříve jsem si myslel, že jde o nějaký vtip, ale opak je pravdou, vydavatelská společnost Activision opravdu ve spolupráci se Sledgehammer studiem naplánovali otevřenou Beta verzi Call of Duty: WW II na PC, což je snad po prvé v historii série Call of Duty. 
Čtvrtek - 14.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
ACO.png
Ubisoft trailery rozhodně nešetří, pomalu každý týden tu máme desítky minut dlouhé gameplay záběry nebo nejrůznější trailery, které poukazují na detaily kolem. Například v čerstvém traileru Order of the Ancients, ten se zaměřil na vykradače hrobek, kteří se snaží získat sílu bohů.
Čtvrtek - 14.9. 2017          Autor: PR          Číst a komentovat
spite_czc-ps-cup-2017.jpg
Konec září se každoročně nese v duchu vydání nového ročníku populární hry FIFA. K příležitosti uvedení FIFA 18 si pro vás CZC.cz ve spolupráci s PlayStation připravili velkou zahajovací párty, resp. turnaj který se uskuteční 27. 9. 2017 tedy dva dny před oficiálním vydáním.
Čtvrtek - 14.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Ghost Recon Wildlands.png
Kdo by to byl čekal, že se do Ghost Recon: Wildlans brzy objeví nový PvP mód už víme, že ale vejde do Beta verze pro všechny hráče a to i nemajitele jediné kopie Wildlans, to už je celkem překvapení. Potřebuje Ubisoft nové hráče nebo jen milióny testerů? Více o PvP v článku.
Středa - 13.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Playerunknowns Battlegrounds.png
Tvůrce battle-royal hry Playerunknown's Battlegrounds právě informoval skrze oficiální účet na Twitteru, že nově zabanovali až 150.000 hráčů za cheating jen za poslední 2 měsíce, do kterého patří třeba i teaming nebo urážlivé nicky apod. Dokonce jen za posledních 24 hodin zabanovali 8 tisíc hráčů.
Středa - 13.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
PewDiePie.png
Pokud sledujete náš magazín častěji, pravděpodobně jste nepřehlédli ani zprávu, kde jsme psali o tom, že studio Campo Santo, stojící za báječnou adventurou Firewatch, nesnáší YouTubera Peweho za rasistickou nadávku, nechali smazat několik jeho videí, Pew se teď veřejně omlouvá.
Středa - 13.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Sky iPhone X.png
Společnost Apple včera oznámila nový model svých iPhonů, které zároveň oslavily 10. Výročí prvního iPhonu. A právě Apple se domluvil s tvůrci parádního Journey na spolupráci, na nové iPhone 8, iPhone 8 Plus a iPhone X vyjde právě oznámená hra Sky. První záběry v článku.
Středa - 13.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
FIFA 18.jpg
Pokud netrpělivě, stejně jako my čekáte alespoň na Demo verzi letošní FIFA 18, tak EA právě informuje, že je k dispozici všem regionům světa, přičemž mělo být už včera. Stahovat tak mohou hráči PC, PlayStation 4 i Xbox One verze. V článku ještě přehled toho, co nás v demu čeká.
Úterý - 12.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Fortine.jpg
No jasně, kdo by se nechtěl alespoň trochu přiživit na jedné z právě nejúspěšnějších her na světě, Playerunknown's Battlegrounds. Mezi další takové se právě přidalo Epic Games se svou rozpracovanou zombie hrou Fortnite, kam míří právě battle-roy mód. Podívejte na video.
Úterý - 12.9. 2017            Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Atomega.png
"Dlouho jsme" tu neměli žádné oznámení francouzského vydavatele Ubisoftu. Ubi právě oznamuje online akční retro střílečku ATOMEGA, která nás pošle do arén, kde se utákáme s dalšími realnými hráči. Atomega vyvíjí tým stojící za Grow Home nebo Grop Up. Trailer a info v článku.
7.5 / 10  State of Decay 2
8.5 / 10  Frostpunk
9.5 / 10  God of War
9.0 / 10  Far Cry 5
8.0 / 10  A Way Out
BLACK BIG.png
Podpora:

Kontakt
Reklama
FAQ
Připojte se:

Facebook
Twitter
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one