Loading

Články

Úterý - 19.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Rambo.png
"Parádní" adventura Rambo: The Videogame z roku 2014 se opravdu nepovedla, možná dokonce litujeme všechny, kteří si to koupili. Hra se stala regulérně nejhorší hrou roku. S velkým překvapením dnes bylo oznámené DLC, naštěstí teda zdarma. V článku trailer.
Úterý - 19.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
MAFIA 3.png
Ačkoliv měl trailer vyjít až zítra v odpoledních hodinách, je tomu už nyní. Nový příběhový gamepay trailer prozradí trošku něco o ději + trailer prozradil, kdy oficiálně hra vyjde. Prozradíme vám, že to bude ještě letos na všechny hlavní platfromy, PC, PS4 a XONE.
Úterý - 19.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
MAFIA 3.png
Dnes odpoledne jsme se nečekaně dočkali nového příběhového traileru, ten prozradil, jak těžký život gansteři mají, jak brutální a odhodlaný je hlavní hrdina Lincoln. Teď tu máme ale absolutně nečekaně dlouhých 10 minut ze hry, exkluzivně díky serveru GamesRadar+.
Pondělí - 18.4. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Valley.png
Malé herní studio Blue Isle, tvůrci Slender: The Arrival včera oznámili zajímavou adventuru, zahrajete si na člověka, který rozhodne mezi životem a smrtí. Vaším úkolem bude oživit přírodu nebo zvěř kolem Vás. Budou ale kolem Vás také nepřátelé a hnusní démoni.
Pondělí - 18.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
1666.png
Ubisoft si před několika roky koupii zaregistrovali známku "1666", nikdo však nevěděl, o co by mohlo jít, tím ale vše skončilo a od té doby jsme se nic nového nedozvěděli. Jak se ale ukázalo, Ubisoft si před několika hodinami známku "1666" obnovili, o co by mohlo jít? Máme tipy.
Pondělí - 18.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Raiders.png
Tvůrci Castelvania: Lords of Shadow ze studia MercurySteam právě oznámili svoji nově připravovanou hru, jmenuje se Raiders of the Broken Planet a zatím jediné, co víme je, že to bude pouze multiplayrový titul. K dispozici je také první obrázek ze hry.
Pondělí - 18.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
DOOM 4.png
Beta DOOM 4 už běží několik dnů prostřednictvím Steamu nebo vašich PlayStation 4 a Xbox One konzolí. Vše mělo skončit už tuto neděli, Bethesda však hráče potěšila a oznámili, že testování multiplayeru ještě prodlouží. Tak kdo nestihl, stahujte!
Neděle - 17.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Escape from Tarkov.png
Escape from Tarkov stále překvapuje, ačkoliv je tenhle fps simulator stále v pouhé alpha verzi, vypadá úžasně. Dokazují to také nové screeny ze hry pořízené jen několik desítek hodin staré. A pokud se bojíte, že tuhle krásu nerozjedete, uklidníme vás, není to tak hrozné.
Neděle - 17.4. 2016           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Nier Automata.png
Nier: Automata bylo oznámeno na minulém E3, Square Enix ukázali pouze trailer a několik artworků, dnes, po skoro roce ale můžeme vidět prvních několik gameplay videí, které byly zaznamenány včera přes live stream. Záběry nejsou úplně v geniální kvalitě, zatím ale stačí.
Sobota - 16.4. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Minecraft.png
Minecraft, populární hra s otevřeným světem a prakticky neomezenou tvorbou takřka všeho. Dnes jsme si došláply na jeho statistiky, kolik kopií se prodalo, kolik lidí je současně online, v jakém věku se hra nečastěji hraje a kolik se denně prodá kopií? To budete překvapeni, vše oficiálně od Microsoftu.
Sobota - 16.4. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Out of Ammo.png
Hlavní tvůrce módu i samostatné hry DAYZ, Dean Hall před několika měsíci opustil české Bohemia Int. s tím, že si založí vlastní studio, jmenují se RocketWerz a tohle je jejich první připravovaná hra. Vypadá dost jednoduše a již je k mání přes předběžný přístup na Steamu.
Sobota - 16.4. 2016          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
RDR2.jpg
Poslední měsíce se docela aktivně zabývaly spekulacemi ohledně druhého dílu Red Dead: Redemption. Některé informace dorazily přímo nechtěně z Rockstaru, některé se jen tak někde objevily. Teď tu máme další věc a že velkou. Je tohle mapa Red Dead: Redemption 2?
Pátek - 15.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Ghostbusters.png
Video herní adaptace Krotitelů duchů dorazí už v Červenci letošního roku pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Dnes to oznámil oficiálně vydavatel Activision, kdy ukázal také první oznamovací trailer, kde byly ž části také gameplay záběry. Teď tu máme první screeny ve vysokém rozlišení.
Pátek - 15.4. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Oculus Rift.png
Asi největším lídrem co se týče virtuální reality byl a je stále považován Oculus Rift od Facebooku. Vývojáři se pyšnili, že bude levnější než konkurenční VR zařízení a že to jejich dostane desítky exkluzivních her. Jak se ale ukázalo, díky malé úpravě si je zahrajete také na HTC: Vive.
Pátek - 15.4. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Ghostbusters.png
Activision před několika hodinami potichu oznámili hru, kterou doprovodí film Ghostbusters (Krotitelé Duchů 2016). K dispozici je trailer a nějaké to základní info. Rozhodně ale nečekejte žádný AAA titul. Herní Krotitelé dorazí až v Červenci na PC a konzole nové generace.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png

SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one