Loading

Články

Středa - 8.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Get Even.png
Když jsme dnes navštívili oficiální stránky výrobce hry Get Even, nevěřil jsem vlastním očím, my se opravdu dočkáme vydání této zajímavé psycho hororovky? Už to tak opravdu vypadá, Get Even dorazí už letos v Květnu jak pro PC, tak konzole PlayStation 4 a Xbox One.
Středa - 8.2. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Final Fantasy XV.png
Jednou za čas se objeví statistiky, kterými se studia chlubí, jde samozřejmě většinou o takové hry, kterým se daří. Tentokrát se dostalo na nesmrtelné Grand Theft Auto: V, dost kontroverzní Mafia 3 nebo parádní a zatím poslední Final Fantasy XV.
Středa - 8.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Denuvo.png
Proti-pirátskou ochranu DENUVO od Rakouské společnosti Denuvo Software asi není třeba nějak představovat, dříve nepřekonatelná, nyní na pár dní. Rekordně cracknutá hra Resident Evil 7 způsobil poprask, CPY se to podařilo za pouhých 5 dní, vývojáři stím okamžitě začínají něco dělat.
Úterý - 7.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Fallout 4.png
Fallout 4, který vydala Bethesda v roce 2015 byl dlouhou dobu terčem záporných recenzí hlavně kvůli opravdu zaostalejšímu grafickému kabátku. Textury ve hře opravdu vypadaly staře. Nyní Bethedsa zdarma nabízí HD texture pack, který už je o ničem jiném, vypadá úžasně. 
Pondělí - 6.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
f1 2017.png
Codemasters se vůbec po prvé zmiňují o závodech F1 2017, a to dost tajně prostřednictvím blogu, který čte jen hrstka hráčů. A i díky Vám, můžeme informovat komunitu o příležitosti, která se neodmítá. Zkuste se zaregistrovat do beta testu, vybraných bude pouze pár stovek.
Pondělí - 6.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
de_dust 2.png
Valve se rozhodlo k zásadnímu kroku co se týče kompetitivních zápasů Counter Strike: Global Offensive. Oficiálně tam skončí legendární mapa de_dust 2, která je v 95% ta nejhranější vůbec. Nahradí jí aktualizované de_inferno, která se zároveň stává oficiální mapou hry.
Pondělí - 6.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
PS4.png
Je to neuvěřitelný, ale téhle dnes běžné věci, jako připojit si externí disk ke konzoli či PC bude konečně možné i na PlayStation 4, kde právě v tomto, konzole strádala oproti konkurenci Xbox One. Podle nejnovější aktualizace se podpory dočkáme už za pár dní. 
Pondělí - 6.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
WWE2K17.png
HW požadavky pro bojovou hru WWE 2K17 od 2K studia. Hra vychází v 7.2. 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ...HW požadavky jsounízké na poměry roku 2017.
Pondělí - 6.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Nintendo Switch.png
Konzole Nintendo Switch je skoro už na denním pořádku. Téměř každý den se objeví něco nového, tentokrát se však novináři ptali legendi Hidea Kodžimy, co vlastně na konzoli Switch od Nintenda říká. Odpověděl, že tohle je sen hráčů, podle něj jde o evoluci.
Neděle - 5.2. 2017           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Mars 2030 Experience.png
Je to více než rok, co samotná NASA oznámila ve spolupráci s herním studiem hru MARS 2030: Experience. Už z názvu vám je asi jasné, kam nás připravovaní hra pro virtuální realitu pošle. Vůbec po prvé byly zveřejněny gameplay záběry, které prozradily, co od hry vlastně čekat.
Neděle - 5.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Battalion 1944.png
HW požadavky pro FPS válečné Battalion 1944 od Bulkhead studia. Hra vychází v Květnu 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ...HW požadavky jsou průměrné na poměry roku 2017.
Neděle - 5.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Battalion 1944.png
Přesně před rokem byla oznámena válečná hra Battalion 1944 z doby druhé světové války. Téměř od samotného začátku víme, že vyjde v předběžném přístupu, otázkou bylo, kdy. Nyní už se skoro jistotou víme, že vyjde v Květnu letošního roku. Připravujeme pro Vás také HW požadavky.
Neděle - 5.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
STEEP.png
Ubisoft před několika dny oznámil rozšíření (DLC) Aljaška pro sportovní titul STEEP, který vyšel teprve nedavno. Velkým překvapením je, že i tak velké prostředí dostaneme zcela zdarma a to jak na PC, tak konzole PlayStation 4 a Xbox One. Dorazí už za pár dní, tady je video.
Neděle - 5.2. 2017        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
GTR 3.png
Dlouho očekávaný třetí díl závodního simulatoru GTR je skutečností. Na oficiálním fóru to potvrdilo jak studio Sector 3, tak SimBim, které přidalo pár informací. Víme, jaký engine využijou, kdy přibližně hra vyjde, zda-li zanechají simulaci aut a máme první screeny.
Sobota - 4.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Styx Shadow.png
HW požadavky pro survival stealth RPG Styx: Shards of Darkness od Focus Home. Hra vychází 14.3. 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ...HW požadavky jsou vyšší na poměry roku 2017.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Hello, AMPsName
Email
Comment
Or visit this link or this one