Loading

Články

Středa - 2.8. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
FIFA 18.jpg
Už dříve série FIFA nabídla některé z legend, žádné však nikdy nebyly tak propracované, jako tomu bude v případě FIFA 18. Nově se mezi tyto hráče podívá oblíbený brazilský kouzelník Ronaldinho. Nebude však jediný, uvidíme i Henryho, Ronalda nebo Pellého. Více v traileru.
Středa - 2.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Midnight Club Remaster.png
A není to po prvé, co se mluví ohledně Rockstar Games o remasteru, nejdříve se často hovořilo o možném Red Dead Redemption, poté o detektivním LA Noire a nakonec to vypadá v závodní hru Midnight Club z roku 2008. Rockstar měly prozradit stránky Xboxu.
Středa - 2.8. 2017            Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Star Citizen.jpg
Zdárně nekonečný vývoj Star Citizen se opět prodlužuje. Už koncem srpna měla vyjít alpha verze 3.0, která zahrne spousty novinek, oprav či změn. Jedním z největších lákadel je bez pochyb nové vesmírné vozítko Tumbril Cyclone nebo opět vyšší částka na vývoj.
Úterý - 1.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Sea of Thieves.png
Po delší době jsme se podívali i na pirátskou hru Microsoftu Sea of Thieve, která právě vydala další vývojářský deníček. Ten se tentokrát zaměřil spíše na krásy velkého, kresleného světa. Tvůrci říkají, že "hratelnost je sice přednější, ale proč nehrát krásnou hru?"
Úterý - 1.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
PUBG.jpg
Další, v pořadí již 4. měsíční update pro Playerunknown's Battlegrounds se pomalu blíží, Bluehole konečně zveřejnilo kompletní changelog seznam. Potvrdily se tím nové skiny pro postavy, práce na lepší optimalizaci nebo příchod nové odstřelovací zbraně Mk 14 EBR. 
Úterý - 1.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
PES 18.jpg
HW požadavky pro sportovní simulátor PES 18 od Konami. Hra vychází 14.9. 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku, Vám jako vždy prozradíme, že nároky hry jsou průměrné na poměry roku 2017.
Pondělí - 31.7. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
ARK.png
Dinosauří hra ARK: Survival Evolved se pomalu blíží svému finálnímu vydání. Po několika měsících tak opustí early access a vyjde za plnou cenu v plné verzi. A to je navzdory tomu, že není absolutně něco takového podstoupit. A tak byla nečekaně odložena o pár týdnů.
Pondělí - 31.7. 2017            Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
bf1.jpg
Amazon už klasicky, a poněkolikáte zkazil radostné zprávy vývojářům, a zase to bylo EA. na stránkách Franzouszkého Amazonu se totiž náhle objevila Battlefield 1 Revolution edice, která má zahrnout všechny DLC a premium pass. Vyjít má pro všechny platformy.
Pondělí - 31.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
ufo.jpg
Tak tohle tady myslím ještě nebylo, sice existují modifikace, které Vám do Grand Theft Auto: V přidají mimozemšťany, ale aby jsme vyletěli raketoplánem do vesmíru, kde by jsme bojovali s ufo a jezdili vozítkem po planetách, to ještě ne.
Pondělí - 31.7. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
gif.jpg
Playerunknown's Battlegrounds by toho do svého finálního vydání v přibližně březnu mělo nabídnout ještě hodně. A to včetně nových animací, které se plánují přidat, jako třeba otevírání dvěří u auta, pití energy drinku či právě nově zveřejněnou animaci polehu. 
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one