Loading

Články

Středa - 19.4. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Playerunknowns Battlegrounds.png
Jedna z nejvíce hraných online her za poslední týdny, Playerunknown's Battlegrounds je stále na špičce hratelnosti Steamu. Dobrou zprávou jsou také časté aktualizace. Dnes se však zaměříme na něco jiného, možná na něco dost lákavého, jak se ve hře vydělat realné peníze?
Úterý - 18.4. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Playerunknowns Battlegrounds.png
Jedna z nejvíce obíbených a nejhranějších her za poslední týden, online survival Playerunknown's Battlegrounds dostalo konečně svou první, velkou měsíční aktualizaci. Ta přináší ne jen spousty novinek, ale také menší a větších oprav. Ty nejdůležitější v článku.
Úterý - 18.4. 2017           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Halo Wars Definitive Edition.jpg
Microsoft právě oznámil datum vydání remasteru, původní strategie Halo Wars v Definitive edici, která dokonce vyjde už tento týden. Ne jen že známe finální datum vydání, známe také HW požadavky, které pro Vás připravujeme v samostatném článku.
Úterý - 18.4. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Reset.jpg
Studio Theory Interactive právě vydalo nových 13 minut ze své připravované first-person puzzle hry RESET. Ta se chlubí celkem pohlednou grafickou stránkou nebo fyzikou, kterou dokázali postavit na zcela vlastním enginu Praxis. Na hře se pracuje už déle než 5 let.
Úterý - 18.4. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Halo 3.jpg
Společnost AMD se vydala do Korei, kde prezentovala hry, které se brzy objeví na PC trhu a jejich nejnovějším AMD Ryzen procesorech. S velkým překvapením se tam mihnul také artwork exkluzivního Xbox titulu Halo 3. Že by AMD prozradilo, co zatím nemělo?
Úterý - 18.4. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Halo Wars Definitive Edition.jpg
HW požadavky pro akční strategii Halo Wars (remaster) od Microsoftu. Hra vychází v 20.4. 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku Vám jako vždy prozradíme, že nároky hry jsou nízké na poměry roku 2017.
Úterý - 18.4. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Syberia 3.jpg
HW požadavky pro akční adventuru Syberia 3 od Microids studia. Hra vychází v 20.4. 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku  Vám jako vždy prozradíme, že nároky hry jsou průměrné na poměry roku 2017.
Pondělí - 17.4. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
FaltOut 4.jpg
HW požadavky pro závodní arkádu FlatOut 4: Total Insanity od Kylotonn. Hra vychází v 4.4. 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ...HW požadavky jsou průměrné na poměry roku 2017.
Úterý - 4.4. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Outlast 2.png
HW požadavky pro akční adventuru, OUTLAST 2 od Red Barrels studia. Hra vychází v 25.4. 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku, Vám jako vždy prozradíme, že nároky hry jsou nízké na poměry roku 2017.
Neděle - 16.4. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Denuvo.png
Zdá se, že protipirátské ochraně Denuvo asi odzvonilo. Jak jistě už víte, doposud jediná grupa CPY dokázala DRM ochranu prolomit a to stále za kratší dobu. Nejnovější verze, jmenující se "v4" už ale měla být těžší oříšek. Bohužel ale nebyl, horor 2Dark byl cracknut za pár hodin.
Neděle - 16.4. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
PS1.jpg
Nezávislým vývojářům se povedl další parádní kousek. V oficiálním Windows Store se objevila nenápadná aplikace WinPDFReader. Ta ve skutečnost ale skrývá něco mnohem vzácnějšího. Jde o emulátor, který dokáže na konzoli Xbox One spustit hry z PlayStation 1.
Neděle - 16.4. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Star Wars Battlefront 2.png
Už celé dva dny se snažíme nashromáždit co nejvíce informací o očekávaném Star Wars: Battlefront 2 studia DICE. Podařilo se nám zjistit spousty informací o ději, máme datum vydání, plnohodnotný trailer a parádní screenshoty ve vysokém rozlišení.
Sobota - 15.4. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Battlefront 2.png
Každoročně očekávané Star Wars: Celebration pomalu končí a dnes se můžeme těšit na plnohodnotný trailer dalšího dílu Star Wars: Battlefront od švédského studia DICE. A ta chvíle právě nastala. Dnes ve 20:30 se na něj můžete podívat třeba u nás v článku živě.
Sobota - 15.4. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Battlefield 1.png
Electronic Arts překvapilo. Dnes se nově v trial verzích na Originu objevilo parádní Battlefield 1, to znamená, že pokud jste do teď Battlefield nehráli, máte možnost. Zdarma je prvních 10 hodin zábavy, což na vyzkoušení hry rozhodně stačí. Hru už můžete stahovat nyní.
Sobota - 15.4. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
CS GO.png
Valve se před pár dny podívalo do Číny, kde představilo několik zajímavých novinek ohledně budoucnosti Counter Strike: Global Offensive, jakožto nejhranější hry na Steamu. Očekávat máme nové herní mapy nebo přechod na zcela nový Source 2 Engine.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png

SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one