Loading

Články

Pátek - 2.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Ashes of Creation.png
Intrepit Studios před několika týdny oznámilo zajímavou MMORPG free-to-play hru Ashes of Creation, kterou se už 30 dní snaží zafinancovat skrze KickStarter. A tam se ji nevídaně daří, tvůrci vyžadovali 750.000$, no do dnešního dne, kdy kampaň skončila mají na svém..
Pátek - 2.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
FIFA 17.png
Jestli že máte konzoli Xbox One, máme pro Vás skvělé zprávy, právě od dnešního dne můžete hrát FIFA 17 zcela zdarma po dobu celého víkendu. K dispozici bude prakticky všechno, co hra nabízí od základu a to i včetně The Journey (příběh mladého hráče Huntera), který určitě dohrajete.
Pátek - 2.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Project Argo.png
Čeští herní vývojáři z Bohemia Interactive už dávno představili svůj projekt, Project Argo, který těží z popularity Arma 3 jen na menších bojištích, do kterých se mimochodem dostaneme zdarma. Již dlouho se testuje, tomu by ale brzy měl být konec a Argo nakonec vyjde jako plná hra.
Čtvrtek - 1.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Ubisoft.png
Ubisoft je jedna ze společností, která každou E3 ukáže pořádnou jízdu a line-up her včetně překvapení, mezi které patřilo například The Divison, Ghost Recon: Wildlands nebo poslední STEEP. Sčím přijde letos? To možná trochu naznačí právě vydaný trailer věnovaný právě E3 2017.
Čtvrtek - 1.6. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Shadow of War.png
Warner Bros právě oznámili, že z důvodu zkvalitnění hry museli odložit Middle-earth: Shadow of War o přibližně 2 měsíce, hra vyžaduje ještě pár týdenní testování, než ji uvedou jako "GOLD", tedy hotovku. Talion se svým novým příběhem dorazí až v průběhu Října. 
Čtvrtek - 1.6. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Life is Strange Pre-Quele.png
Square Enix už oficiálně potvrdili vývoj druhého dílu skvělé adventury Life is Strange od Dontnod studia, více ale neprozradili. Teď se na internet dostaly obrázky, které prý pochází právě z pokračování, které by mělo být pre-quelem (údálosti dějící se před prvním dílem). 
Čtvrtek - 1.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
NFS.png
Už zítra, EA a Ghost Games studio oficiálně oznámí letošní závody Need for Speed, které nás podle teaseru vezmou do Las Vegas (nepotvrzeno). Na vše nyní láká včerejší, již odhalené Nissan Skyline s nápisem "představení hry už 2.6. 2017". U nás se celá událost odehraje v 15:00.
Středa - 31.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Ubisoft.png
Francouzská společnost Ubisoft právě ukázala své nové logo, je to už po čtvrté v historii Ubisoftu. Ubi jde s dobou a představuje minimalistické a hodně jednoduché logo, které připomíná to staré známé, tady už je ale bez barev a s méně křivkami. Nový je i font.
Středa - 31.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Playerunknowns Battlegrounds.png
Studio Bluehole právě oznámilo skvělé zprávy, tedy skvělé pro všechny doposud nevlastnící hráče kopie Playerunknown's Battlegrounds, hra totiž bude dočasně zcela zdarma. V článku si povíme detailněji od kdy do kdy a vlastně proč ta brzy. 
Středa - 31.5. 2017            Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Crossout.png
Akční vozidlové MMO Crossout od Targem Games právě vstoupilo do otevřené BETA verze, to znamená, že se již všichni můžeme zapojit do hry a plně si užívat prakticky kompletní hru. Crossout bude ve finále free-to-play hrou, takže pokud si nechcete kazit zážitek, počkejte si.
Úterý - 31.5. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
NFS.png
Electronic Arts láká na nové Need for Speed, které bude oznámeno co nevidět, pravděpodobně ještě před zahájením EA PLAY, které začne přibližně za týden. Ukázali však pouze dva obrázky, jeden z nich by mohl prozradit, kde se celý další díl odehraje, bude to Las Vegas?
Úterý - 30.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
ac.jpg
Na internet se opět dostal zajímavý obsah očekávaného Assassin's Creed: Origins, který má maximálně pár dní před oznámením. Veřejně se objevily jak nové informace, tak teaser trailer, který Ubisoft ukáže co nevidět. Ten prozrazuje opravdu Egypt, v teaseru přesněji město Thebes.
Úterý - 30.5. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Middle-earth Shadow of War.png
Tvůrci druhého dílu Middle-Earth: Shadow of.. před pár dny streamovali téměř hodinu a půl nových, doposud neviděných záběrů ze hry, bohužel však pouze pro hrstku hráčů. Teď už to můžeme vidět všichni. Celý průchod tohoto 88 minutového hraní Vám tvůrci okomentují.
Úterý - 30.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Cars 3.png
Film jak už nějakou dobu víme, obohatí také videoherní adaptace, která dorazí už 14.7. 2017, zatím co film měsíc předem. Nyní jsme se však dozvěděli, že hra dorazí i na Switch a s velkým překvapením také na Wii U, které už další novou hru dostat nemělo. Mrkněte na nový trailer.
Úterý - 30.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Wild West Online.png
Games 612 studio právě zveřejnilo další zajímavou sadu screenshotů ze svého online divokého západu. Jsou stejně jako minule dost podobné "konkurenčnímu" Red Dead Redemption 2 od Rockstar Games. Nové obrázky se tentokrát zaměřily na krásu okolí celého světa.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one