Loading

Články

Čtvrtek - 15.9. 2017            Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Call of Duty WW II.png
HW požadavky pro akční FPS hru Call of Duty: WW II od Activision. Hra vychází v 3.11. 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku, Vám jako vždy prozradíme, že nároky hry jsou průměrné na poměry roku 2017.
Pondělí - 25.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Left Alive.png
Nedavno oznámený survival s mechy od Square Enix se ukazuje opět na jen pár nových záběrech, tentokrát to však vypadá, jako by byly vystřižené z traileru, že by se blížil první pořádný gameplay? Uvidíme, prozatím nám musí stačit toto, přesněji menší galerie obrázků.
Pondělí - 25.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
everybodys.jpg
Špatná zpráva dnes dorazila z Velké Británie. studio The Chinese Room stojící za hrami Everybody's Gone to the Rapture nebo Dear Esther muselo skončit. Nešlo o nějak velké studio, i tak ale dvě desítky vývojářů přešli do Disney nebo Codemasters. Více info v článku.
Pondělí - 25.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Strange Brigade.jpg
Rebellion to konečně zkouší trochu jinak, než jen přes sérii Sniper Elite. Poslední čtvrtý díl vyšel teprve nedavno a tak by byla škoda hned oznámit pátý díl, který určitě bude. Rebellion trošku odkročili a to se TPS akcí Strange Brigade. A tady je více než 20 minut z EGX 2017.
Pondělí - 25.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Forza Motorsport 7.png
Rok 2017 se pomalu blíží a když se podíváme do katalogu ještě očekávaných her, uvidíme hned několik závodních her, které těsně po sobě vycházejí. První bylo WRC 7, teď vychází Project CARS 2 a Forza: Motorsport 7 a právě na ty se podíváme ve srovnávacím videu.
Pondělí - 25.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
WRC 7.png
Po delší době jsme se detailně podívali na recenze a nemohli jsme uvěřit vlastním očím, WRC 7 opravdu dostalo v průměru 6 bodů z celkových 10? Tady je něco špatně, poslední roky jsou co se závodní WRC série týče opravdu tragické. Pojďme se na recenze podívat trošku blíž.
Pondělí - 25.9. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Fortnite Battle-royal.png
Epic Games nás oficiálně pozvalo do připravovaného Battle-royale módu free-to-play hříčky Fortnite, my samozřejmě neváhali a vydali jsme se testovat. Vyzkoušeli jsme herní mechaniky a detailně se podívali na to, zda jde opravdu o okopírované PUBG do Fortnite světa.
Neděle - 24.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
The Evil Within 2.jpg
Zahraniční herní magazín Game Informer se dostal k plné verzi The Evil Within 2, kde s dovolením natočil něco málo přes 20 minut ze hry. K videu dokonce jeden z autorů prozradil, že by v budoucnu rád viděl hororovku také na konzoli Nintendo Switch, v tyto chvíle totiž míří pouze na PC..
Pátek - 22.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Middle-earth Shadow of War.png
Společnost NVIDIA právě tiskovou zprávou informovala, že vybere 50.000 náhodných, aktivních uživatelů služby NVIDIA GeForce Experience. Máte už jen pár dní na to, aby jste si program natáhli do počítače, stáhli nejnovější verzi (dnes vyšla) a pak už jen čekali, zda se na Vás dostane.
Sobota - 23.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Red Dead Redemption 2.png
Rockstar Games zaspamovalo snad všechny sociální sítě artworkem, který pouze informuje o dni, kdy se dozvíme něco ohledně Red Dead Redemption 2. Příspěvky jinak nedostaly ani slovo, i tak se ale jedná o událost týdne. Hráči už spekulují, co by Rockstar mohl ukázat, co myslíte?
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one