Loading

Články

Sobota - 26.11. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
No Man's Sky.png
Po dlouhých týdnech mučení studia Hello Games, kteří vydali životu asi nenávratné dobrodružství No Man's Sky se konečně ozvali a promluvili. Oznámili první rozšíření pro hru, které určitě potěší, k dispozici bude už brzy a bude zcela zdarma. Podařilo se nám také zjistit, co nás v ní čeká.
Pátek - 25.11. 2016          Autor: PR          Číst a komentovat
spite_acer-predator-monitor.jpg
Nestačí vám velikost jednoho monitoru, ale zároveň vám vadí nevýhody používání dvou či tří monitorů zároveň? Acer má pro vás moderní odpověď z řady Predator. Také se podíváme na monitor pro hráče s obnovovací frekvencí 144 Hz.
Pátek - 25.11. 2016         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
BorderlandsGearBox.png
Gearbox, tvůrci série Borderlands, Duke Nukem nebo novějších značek jako Homeworld či Battleborn plánují oznámit novou hru. Oznámení by mohlo proběhnout už příští měsíc, přesněji už za týden, kdy proběhne The Game Awards 2016. Co by Gearbox mohli oznámit?
Čtvrtek - 24.11. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Ubi30.png
Včera jsme Vám psali o netipickém adventním kalendáři, který nabídne Ubisoft v rámci oslav 30 výročí od založení společnosti. Jak jistě víte, není to jediná nadílka od Ubi, darují nám také 7 větších her zcela zdarma. Dnešní únik informací ohledně další hry zdarma Vás potěší.
Čtvrtek - 24.11. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Ubi30.png
Jak už nějakou dobu víme, Ubisoft slaví 30. narozeniny od svého založení a rozdává 7 her zdarma. Na tu poslední prosincovou ještě sice čekáme, radost Vám však možná udělá speciální adventní kalendář od Ubisoftu, který počínaje už dneškem a je na dalších 30 dnů.
Čtvrtek - 24.11. 2016          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
outlast 2.png
Celkem vtipnou kampaň na KickStarteru spustili Red Barrels, tvůrci parádní Outlast značky. Přes crowfundingovou stránku se pokoušejí vybrat 40.000$ na plenky ke hře, to prý proto, že je lepší si je při hraní Outlast 2 nasadit, pravděpodobně se totiž poserete strachy.
Čtvrtek - 24.11. 2016           Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Steam.png
Ve světě, ale i u nás začaly eshopy slyšet na Black Friday, velké slevy u her ale i konzolí jsou opravdu znatelné. Například největší obchod s digitálními hrami, Steam začal se slevami už před několika hodinami. Pojďme se společně podívat na nejzajímavější kousky. 
Středa - 23.11. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
FIFA 17.png
Nepamatuji si, že by EA někdy dalo FIFU zdarma i třeba na chvíli. Vypadá to na lepší časy, my samozřejmě hry zdarma uvítáme. Od zítra 24.11. bude FIFA 17 zcela zdarma, dostane se k nám kompletně vše, co mají hráči s plnou verzí a to až do 28.11. 2016.
Středa - 23.11. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Watch Dogs 2.png
NVIDIA před několika hodinami zveřejnili video, kde ukazují už klasickou spolupráci s Ubisoftem a vyladěním jejich her. Podobně jako u většiny her od Ubi i zde se vylepší několik detailů i efektů ve světě. Mimochodem, takhle vypadá Watch Dogs 2 na PC při nastavení ULTRA. 
Středa - 23.11. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Ubisoft.png
Dnešní praktiky velkých vývojářů, kdy Vám nabídnou hru za plnou cenu (59€) stím, že si užijete příběh, přičemž ale pokračuje v DLC balíčcích, které dohromady koupíte za dalších třeba 59€ jsou bohužel už normální, něco se stím pokusí udělat Ubisoft, který slibuje zásadní věc.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one