Loading

Články

Pátek - 8.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
The Walking Dead TellTale.png
Že TellTale Games vytvořilo jednu z nejlepších video-herních adaptací komiksu The Walking Dead víme, že si ji ale můžete nyní zahrát a získat zcela zdarma, to už skvělá zpráva. Jde o první sezónu, tak proč zaváhat a nerozšířit si knihovnu o další titul?
Čtvrtek - 7.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
The Witcher 3.jpg
Popravdě nás trochu překvapilo, že Polské studio CD Projekt RED nevydalo The Witchera 3 s podporou 4K rozlišení už dávno, přeci jen je konzole PlayStation 4 Pro nějaký ten měsíc venku. Nebo snad čekají i na blížící se konzoli Xbox One X? PSkaři se mohou těšit o trochu dříve.
Čtvrtek - 7.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
LA Noire.png
Spekulace, které se poslední měsíce pohybovaly internetem právě Rockstar Games oficiálně potvrdilo. Tvůrci Grand Theft Auto či Red Dead: Redemption právě oznámili remasterované LA Noire pro PlayStation 4, Xbox One, Switch a VR zařízení HTC: Vive.
Čtvrtek - 7.9. 2017            Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Mirage Arcane Warfare.png
Už letoš v Květnu tvůrci Chivalry: Medieval Warfare vydali onlinovou kouzelnickou akční hru Mirage: Arcane Warfare, velký povyk však asi neudělala, protože už po téměř 5 měsících od vydání ji studio Tom Banner rozdává zceal zdarma, ale pozor, akce platí pouze pro dnešek.
Čtvrtek - 7.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Bethesda.png
Společnost Bethesda se celkem rozjela, na letošní rok má naplánovaných minimálně 8 her, z toho jednu ještě neoznámenou, prozradili to tvůrci na PAX WEST stím, že nechtějí prozradit, zda jde o pokračování série, což je více pravděpodobné nebo o zcela novou IP. 
Čtvrtek - 7.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell              Číst a komentovat
Mashinky.jpg
Česká budovatelská strategie Mashinky dostala po osmi letech od svého založení, datum vydání. Prozradil ho oficiálně sám autor hry Jan Zelený. Co budovatelská strategie "Mašinky" přinese je asi všem úplně jasné, pojďme se však podívat trochu více detailněji.
Středa - 6.9. 2017         Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Knack 2.png
v oficiálním obchodě PlayStationu se objevila menší chyba, Knack 2 hned po vydání byl zcela zdarma, a to hned ve dvou zemích, Nový Zéland a Australie. Hráči samozřejmě nelenili a hru si ihned pořídili, zda jim kopie pořízená touto chybou zůstane nevíme, uvidíme, co na to Sony.
Středa - 6.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
SteamUgg.jpg
Sekce On The House nebyla snad měsíce aktualizována, posledně jsme na Originu mohli najít stařičký Medal of Honor, teď zde najdeme SteamWorld Dig, akční plošinovku, která i po 4 letech od vydání nosí cenovku minimálně 10€ (250 Kč), může být Vaše zcela zdarma a už napořád.
Středa - 6.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
The Avengers Project.png
V lednu letošního roku Square Enix oznámilo práce na nové Avengers hře, kterou prozatím pojmenovali jako The Avengers Project. Tím však veškeré informace o hře končí, tedy až do dnes, na internetu totiž koluje nová zpráva, ta prozradila střípky detailů.
Úterý - 5.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Middle-earth Shadow of War.png
Middle-earth: Shadow of War se nezadržitelně blíží a pomalu kandiduje na akční hru roku. A stímto videem tomu jen pomáhá, Monolith studio právě vydalo gameplay trailer, kde představilo ty nejobávanější skřety ve hře, nazývají se Temný Kmen, proč se jich tolik bát? V článku.
8.5 / 10  Frostpunk
9.5 / 10  God of War
9.0 / 10  Far Cry 5
8.0 / 10  A Way Out
6.5 / 10  Sea of Thieves
BLACK BIG.png
Podpora:

Kontakt
Reklama
FAQ
Připojte se:

Facebook
Twitter
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one