Loading

Články

Pondělí - 18.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Far Cry Primal.png
Očekávané Far Cry: Primal z doby kamenné se pomalu blíží, za několik týdnů vycházejí konzolové verze a tak není divu, že tu máme další informace. Tentokrát tu máme poklidný trailer, který Vám ukáže svět doby kamenné od zvířat, po krásy lesů nebo relaxujících kmenů.
Neděle - 17.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Wiing Putt.png
Bandai Namco před nějakou dobou potichu oznámili golfovou, multiplayerovou free-to-play hru Winning Putt. Ještě hra nebyla ani pořádně oznámena a už tu máme otevřenou BETA verzi, zahrát si tedy můžete všichni PC hráči. Podívejte na první info a gameplay trailer.
Neděle - 17.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
The Division BETA se pomalu blíží na všechny platformy, někteří už mají i šanci BETU hrát - jsou to spíše zahraniční novináři. Ovšem jeden z nich nám ukázal, jak vypad hra na LOW, co všechno si lze na PC nastavit a připsal, na jaké sestavě to hrál.
Sobota - 16.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
The Division.png
Po více než půl roce jsme si pro Vás připravili skvělou soutěž o klíče do BETA verze očekávaného The Division ze série Tom Clancy's. Opět Vás nebude čekat nic složitého, prostě "lajknete" obrázek, budete jej sdílet a my vybereme jednoho z Vás. Více info v článku.
Sobota - 16.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
The Division.png
Před několika dny vypluly na povrch informace o možných mikrotransakcích, které uváděl PlayStation: Store. Byly to však pouze domněnky, na které dnes odpověděli Ubisoft. Dozvěděli jsme se také nějaké novinky ohledně BETA verze nebo craftingu, nechybí nová gameplay videa.
Pátek - 15.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
The Division.png
Přesně jak jsme už několikrát říkali, BETA test pro The Division začne koncem Ledna, na Xbox One začne o den dříve, než PlayStation 4 a PC. Bohužel Vás ale nepotěší časová délka uzavřeného testu. Více informací v článku.
Pátek - 15.1. 2016          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Call of Duty.png
Série Call of Duty si může libovat v počtu prodaných kopií. Od roku 2003 totiž prodalo neuvěřitelných více jak 250 miliónů. Pojďme si trošku připomenout, jak, kdy a kým vlastně hra vznikla. Podíváme se na jednotlivé díly a něco si ukážeme.
Čtvrtek - 14.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
HITMAN 2015.jpg
Před dvěma dny jsme Vás informovali o zrušení předobjednávek HITMANA, dost nás to vylekalo, že by se něco stalo? Nene, tvůrci jen naslibovali něco, co nebude nebo bude jinak. Například cena a obsah hry. Vypadá to, že tvůrci nestíhají a tak se dočkáme mnoho epizod.
Čtvrtek - 14.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Division.png
Na internet unikla další zajímavost o přicházejícím The Division, podle "zatím" neoficiálních informací, bude hra nabízet neoblíbené mikrotransakce. S něčím podobným už přišel Ubisoft například s hrami Assassin's Creed, spekulace se tedy nedá vyvrátit.
Čtvrtek - 14.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Snoop Dogg.png
Microsoft včera zasáhly problémy, nějakou dobu nešly servery na Xbox Live, za to se také omluvili přes oficiální profil na Twitteru. Jenže rappera Snoop Dogga to naštvalo natolik, že natočil video, kde dal jasně najevo svou nespokojenost, podívejte, co řekl Microsoftu.
Čtvrtek - 14.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Unravel.png
Unravel, jednoznačně dobře vypadající plošinovka, kterou brzy vydájí EA má hlavní postavu z klubka. Jmenuje se Yarny a díky novému videu, si jej můžete jednoduše vytvořit sami doma. Potřebujete červené klubko a několik lehce ohýbacích drátů.
Čtvrtek - 14.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat
Mafia 3.png
Vývojáři Mafia 3 v novém rozhovoru se zahraniční stránkou Prankster101 prozradili, že datum vydání neznají ještě ani oni, natož nějaké malé eshopy. Každopádně se prý hře věnují na 100% a než oznámí finální datum vydání, budou hru stovky hodin testovat.
Čtvrtek  - 14.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
Už několik dní se spekuluje o tom, že by Ubisoft mohl spustit uzavřený beta test v Lednu, ted už tento měsíc. Mluvilo se přesně o 29.1. 2016, což přesně nevíme, každopádně podle oficiálních stránek Ubisoft Club to vypadá na "prostě Leden". 
Středa - 13.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
HITMAN 2015.jpg
Měli jste předobjednaného HITMANa, ale byla Vám zrušena předobjednávka? Žádný stres, podle vývojářů nejde o nic závažného, datum vydání je stále stejný, mění se pouze obsah balení, tedy toho, co za cenu hry dostanete. Detaily v článku.
Středa - 13.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat
Fallout 4.png
Už Váš nebaví běhat ve Fallout 4 ve stále stejném období? A co by jste řekli na zasněžený Fallout 4? Právě takový mód nyní vzniknul a je volně ke stažení na Nexusu. Balíček obsahuje všechny roční období, mód se bude i dále rozšiřovat.
Civilization VI ke stažení
Civilization VI ke stažení
Watch Dogs 2 PC DVD.png
Dishonored 2.png
Call of Duty Infinite Warfare PC DVD.png
Skyrim Special Edition PC DVD.png
Titanfall 2 PC DVD.jpg
Battlefield 1 ke stažení
Battlefield 1 ke stažení
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
casino 3.png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one