Loading

Články

Neděle - 22.5. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Mirrors Edge Catalyst.jpg
Vždy, když očekáváme hru s otevřeným světem, zajímá nás, jak velký bude. Poslední dobou je to mezi hrami spíše příjemné překvapení, nota bere také u Mirror's Edge: Catalyst - ta nabídne, podle toho jak to vypadá, opravdu obrovskou mapu, podívejte na 3D zpracování.
Neděle - 22.5. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Batman Arkham Knight.png
Před několika dny vydavatelství Warner Bros Gaming oznámili remaster prvních dvou dílů Batman: Arkham City a Batman: Arkham Asylum, dozvěděli jsme se, že hlavním krokem bude přechod na jiný engine - Unreal Engine 4. Podívejte na porovnání staré a nové verze hry.
Neděle - 22.5. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
NASCAR.png
Série Nascar Heat nekončí. Tedy ne pro konzole současné generace PlayStation 4 a Xbox One a PC.  Pojďte se podívat společně s námi na první informace a menší oznamovací trailer - který toho mimochodem moc neoznámí ani neukáže.
Neděle - 22.5. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Half Life 2.png
Je tomu opravdu už dlouhých 10 let, kdy Valve oznámilo pokračování série Half-Life. Konkrétně poslední, tedy třetí epizoda. Na rok 2006 si možná ještě vzpomínáte, šlo o velkou věc, tvůrci na 3. epizodě opravdu pracovali, proč ale ani po 10 letech nevyšla?
Sobota - 21.5. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
fallout 4.jpg
Už Vás nebaví běhat vyprahlou pustinou ve Fallout 4? Potom by jste mohli zkusit nový mód Ressurection, který Vám nejen  udělá hru hezčí, změní jí skoro k nepoznání. Místo prachu vám celé okolí zezelná, vše obroste mechem a stromy plně obrostou listím.
Sobota - 21.5. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Hitman Blood Money.png
Poslední měsíce se kolem remasteru točí opravdu hodně. Před několika dny byl oznámen remaster prvních dvou dílů Batmana nebo od Activisionu Call of Duty 4: Modern Warfare. Dnes se ale mluví o nejlepším díle Hitmana s podtitulem Blood Money, který se prý možná dočká také.
Sobota - 21.5. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Elder Scrolls Legends.png
Bethesda už nějakou dobu pracuje na karetní hře The Elder Scrolls: Legends. Vidět jsme mohli až do dnes pouze pár krátkých záběrů ze hry, dnes tu máme ale něco mnohem lepšího, rovnou 40 minut z PAX East 2016. Nevypadá to vůbec špatně, vidět je překvapivě inspirace od konkurence.
Pátek - 20.5. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
witcher 3.png
Užili jste si parádní The Witcher 3, hru, která dostala nejvíce hodnocení v roce 2015 a stala se tak ve většině hrou roku? Potom se asi tedy ptáte, zda-li někdy bude další díl, tedy The Witcher 4. Na to odpověděl oficiálně šéf z CD Project Red.
Čtvrtek - 19.5. 2016         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Garn Turismo Sport.png
Sony dnes ukázalo parádní gameplay z očekávaného Gran Turismo: Sport, ukázali několik parádních screenů a oznámili datum vydání. Dle očekávání se hry dočkáme ještě letos. Tvůrci tvrdí, že hru s tolika detaily ještě neudělali. Podívejte se na tu parádu sami.
Čtvrtek - 19.5. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Hideo Kojima.png
Pokud sledujete toho týpka včetně jeho nového studia Kojima Production, tak jste pravděpodobně zaregistrovali všechny jeho kroky. Před několika týdny Kojima navštěvoval největší herní studia, otázkou bylo proč, hledal partnery nebo si udělal jen tak výlet? Známe oficiální odpoveď.
Čtvrtek - 19.5. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Maize.png
Jednou za čas se zkrátka objeví hra, u které zůstane rozum stát. Dočkali jsme se například dost divného simulatoru Kozy (Goat Simulator) nebo simulátoru Chleba. Tentokrát nejde úplně tak o simulator, pravděpodobně si ale zahrajeme za kukuřici v první osobě. Podívejte na screeny a video.
Čtvrtek - 19.5. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
HW.png
Studio Techland přiznalo, že právě pracují na dvou hrách, do kterých dali skoro rekordní počet investice. O jedné mluví jako o fantasy hře s otevřeným světem s RPG prvky, zatím co o druhé nemluví vůbec, jde však o studio, které udělalo první díl parkourovky Dying Light.
Čtvrtek - 19.5. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Rockstar Games.png
Take-Two před několika hodinami vedli, že se již brzy (očekáváme do několika týdnů) dočkáme oznámení nové hry. To jsme věděli už nějakou dobu, nyní bylo ale jasně potvrzeno, že půjde o hru od Rockstar Games, a tak jsme samozřejmě zbystřili. A co by mohlo jít? Hlasujte, komentujte.
Středa - 18.5. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Outlast 2.png
První díl hororovky Outlast nabídl hned několik brutálních záporáků. Porazili jste všechny? Druhý díl nabídne samozřejmě něco podobného, jednoho ze záporáků představuje postava Sullivan Knoth, zlý kněz plný zloby. Podívejte se na něj ve vysokém rozlišení.
Středa - 18.5. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Paragon Beta.png
Ještě jste neměli šanci zkusit si skvělou MOBA hru od Epic Games? Potom pro Vás máme skvělé zprávy. Od 26.5. do 30.5. 2016 se totiž spustí otevřená BETA verze pro platformy PC a PlayStation 4. O Xbox One stále ani zmíňky. Podívejte na oznamovací trailer.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png

SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one