Loading

Články

Pondělí - 3.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Pokémon GO.png
Mobilní hra Pokémon GO je stále dost populární, tvůrci právě oznámili, že čistý zisk se pohybuje kolem jední miliardy dolarů a 750 miliónů stažení aplikace. Celkem vysoký nárůst hráčů zaznamenal především poslední, velký update, který přidal raidy a nové uživatelské rozhraní.
Pondělí - 3.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Spider-man Homecoming.jpg
Zatím co nejnovější film Spider-man s podtitulem Homecoming je již několik dní v kinech, herní adaptace pro VR zařízení Oculus Rift, HTC Vive i PS VR vychází až nyní a dokonace zcela zdarma, o tom už jsme Vás ale informovali. Mrkněte se na gameplay záběry nebo screeny.
Pondělí - 3.7. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Middle-earth Shadow of War.png
Tvůrci z Monolith studia ukázali nové gameplay záběry z očekávané akce Middle-earth: Shadow of War, tentokrát však z PC verze a rovnou na ULTRA nastavení, při 4K rozlišení a 60FPS. Každopádně, aby jste utáhli takovou sílu, potřebujete grafickou kartu GTX Titan X.
Neděle - 2.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Bluma.jpg
Modeři to s The Elder Scrolls V: Skyrim stále nevzdávají, i po letech od vydání se na hře pracuje. Tentokrát Vám představíme další obrovský mód, který přidá region z Oblivionu, přesněji část Cyrodiil, která nabídne spousty questů, desítky NPC postav a tisíce řádků dabingu.
Neděle - 2.7. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
LawBreakers.png
Pokud Vás studio Boss Key nevybralo do uzavřené BETA verze LawBreakers, nevadí, na Steamu se před pár hodinami spustily servery otevřeného testování, kam se může přidat kdokoliv z Vás. Navíc pro nás mají tvůrci nějaké ty novinky + přidali informaci, proč hra nevyšla pro Xbox One.
Sobota - 1.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Vavra.jpg
Zdá se, že nejsme jediní, komu investice Evropské Únie skrze dotace přišla zvláštní. Kreativní šéf studia Warhorse (tvůrci Kingdom Come: Deliverance), Daniel Vávra, se tvrdě pustil do studia Bohemia Interactive. Ty nařknul a rozčiloval se, jak mohlo něco takového být zaplaceno z dotací?
Pátek - 30.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Far Cry 5.png
Že nejnovější Far Cry nedostane běžnou minimapu ani už klasické radiové věže víme vlastně od začátku, Ubisoft však právě prozradil, proč tomu tak je. A zdá se, že jde o rozumný krok. Vždyť kdykoliv předtím stačilo obsadit věž a kus mapy se Vám odhalil sám....
Pátek - 30.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Steam.png
Popravdě jsme si v letošních letních slevách na Steamu ještě nic pořádného nevyhlédli. Jenže teď už možná vyhlédneme, co takhle úžasný Portal 2 za pouhé 2€ nebo vcelku vydařený Sniper: Ghost Warrior 2 za 2€ nebo Insurgency z roku 2014 za pouhé 1.59€. Více v článku.
Pátek - 30.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Past Cure.jpg
Malé nezávislé studio o pár lidech, Phantom 8 právě představilo svůj nový projekt, sci-fi thriller Past Cure, kde hlavním hrdinou bude lehce narušený Ian, který nedokáže rozeznat realitu od představivosti a snů. Taková situace je dost frustrující a deprese jsou pro zločiny jak dělané.
Čtvrtek - 29.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Playerunknowns Battlegrounds.png
Microsoft a Bluehole studio právě přišly se skvělou zprávou. Po vydání hry Playerunknown's Battlegrounds spojí servery s platformou PC a Xbox One. To znamená více hráčů, lepší optimalizce PC verze, neboť vyladit systém pro prakticky nenáročnou konzoli hraje do karet.
Spite inv 180.png
Podpora:

Kontakt
Reklama
FAQ
Připojte se:

Facebook
Twitter
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one