Loading

Články

Středa - 19.4. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
StarCraft.png
Jedna z nejlepších strategií vůbec, Starcraft od Blizzardu už je nějakou dobu zcela zdarma ke stažení. Zatím však byl pouze pro zahraniční země, nyní už jej stáhnete oficiálně i pro Českou a Slovenskou Republiku. Odkaz ke stažení a informace o téměř 20 let staré hře v článku.
Středa - 19.4. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Playerunknowns Battlegrounds.png
Jedna z nejvíce hraných online her za poslední týdny, Playerunknown's Battlegrounds je stále na špičce hratelnosti Steamu. Dobrou zprávou jsou také časté aktualizace. Dnes se však zaměříme na něco jiného, možná na něco dost lákavého, jak se ve hře vydělat realné peníze?
Úterý - 18.4. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Playerunknowns Battlegrounds.png
Jedna z nejvíce obíbených a nejhranějších her za poslední týden, online survival Playerunknown's Battlegrounds dostalo konečně svou první, velkou měsíční aktualizaci. Ta přináší ne jen spousty novinek, ale také menší a větších oprav. Ty nejdůležitější v článku.
Úterý - 18.4. 2017           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Halo Wars Definitive Edition.jpg
Microsoft právě oznámil datum vydání remasteru, původní strategie Halo Wars v Definitive edici, která dokonce vyjde už tento týden. Ne jen že známe finální datum vydání, známe také HW požadavky, které pro Vás připravujeme v samostatném článku.
Úterý - 18.4. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Reset.jpg
Studio Theory Interactive právě vydalo nových 13 minut ze své připravované first-person puzzle hry RESET. Ta se chlubí celkem pohlednou grafickou stránkou nebo fyzikou, kterou dokázali postavit na zcela vlastním enginu Praxis. Na hře se pracuje už déle než 5 let.
Úterý - 18.4. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Halo 3.jpg
Společnost AMD se vydala do Korei, kde prezentovala hry, které se brzy objeví na PC trhu a jejich nejnovějším AMD Ryzen procesorech. S velkým překvapením se tam mihnul také artwork exkluzivního Xbox titulu Halo 3. Že by AMD prozradilo, co zatím nemělo?
Úterý - 18.4. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Halo Wars Definitive Edition.jpg
HW požadavky pro akční strategii Halo Wars (remaster) od Microsoftu. Hra vychází v 20.4. 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku Vám jako vždy prozradíme, že nároky hry jsou nízké na poměry roku 2017.
Úterý - 18.4. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Syberia 3.jpg
HW požadavky pro akční adventuru Syberia 3 od Microids studia. Hra vychází v 20.4. 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku  Vám jako vždy prozradíme, že nároky hry jsou průměrné na poměry roku 2017.
Pondělí - 17.4. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
FaltOut 4.jpg
HW požadavky pro závodní arkádu FlatOut 4: Total Insanity od Kylotonn. Hra vychází v 4.4. 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ...HW požadavky jsou průměrné na poměry roku 2017.
Úterý - 4.4. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Outlast 2.png
HW požadavky pro akční adventuru, OUTLAST 2 od Red Barrels studia. Hra vychází v 25.4. 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku, Vám jako vždy prozradíme, že nároky hry jsou nízké na poměry roku 2017.
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one