Loading

Články

Neděle - 13.2. 2016        Autor: Redakce        Číst a komentovat
PR.png
V obrovsky širokém spektru počítačových her se jen málokdo orientuje, natož aby někdo všechny vydané hry byť jen v jednom z herních odvětví vyzkoušel. Najdou se ovšem i tací, kteří svůj život hraní počítačových her zasvětí, a to nejen v tom volnočasovém slova smyslu.
Úterý - 16.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
denuvo.jpg
Není to snad ani 14 dní, co čínská grupa 3DM tvrdila, že Denuvo se zdá být neprolomitelné, od prosince se totiž snaží prolomit Just Cause 3, což se až do dnes nepodařilo. Oznámili, že s crackováním her končí a objeví se za rok, jenže přišlo něco, co asi už nečekali.
Úterý - 16.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
The Division.png
Těšíte se na otevřenou betu The Division, ale máte pomalé internety či chcete hrát ihned po spuštění? Potom pro Vás máme skvělou zprávu. Stejně, jako před několika týdny, si můžete hru stáhnout už nyní a čekat na osudný den spuštění. V článku Vám povíme jak.
Pondělí - 15.2. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
HITMAN 2015.jpg
Reboot HITMANa se právě nachází v uzavření beta verzi, kterou si mohlo vyzkoušet jen uzký počet lidí. Naštěstí se klasicky našel někdo, kdo vše zaznamenal. Podívejte na dlouhých 40 minut z beta verze. 
Pondělí - 15.2. 2016       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Windows 10.png
Po velkém překvapení Quantum Break, které bylo oznámeno exkluzivně na Windows 10, se začíná mluvit také o dalších očekávaných hrách Xbox One, které by udájně mohly vyjít také na PC. Mluví se o Forza: Motosport 6 a Gears of War 4, v plánu je ale dalších několik het.
Pondělí - 15.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Battalion 1944.png
Před několika týdny jsme Vám oznamovali a představovali Battalion 1944, kde se v multiplayerové fps hře podíváme do 2. světové války. Tvůrci z Bulkhead studia se snažili zaujmout přes KickStarter, kde se jim povedlo vše a to rovnou o 200% líp. Tvůrci děkují.
Pondělí - 15.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Wild Eight.png
Pomalu snad každý týden Vám oznamujeme novou survival hru. Každá slibuje něco nového, The Wild Eight od malého studia 8 Points by ale opravdu mohla nabídnou něco nového. Podíváme se  na Aljašku a dočkáme se zcela jiné kamery, než jsme zvyklí.
Pondělí - 15.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Walking Dead Michonne.png
Očekávané pokračování epizodické adventury The Walking Dead, s podtitulem Michonne se jasně blíží. Podívejte na prvních 5 minut z první epizody, kde Michonne hledá nové a základní věci a další přeživší. Známa datum vydání i dalších epizod.
Pondělí - 15.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Quantum Break.png
Pokud jste se těšili na předobjednávku na Steamu popřípadě, že hru na Steamu uvidíte, zklameme Vás. Microsoft dnes oficiálně potvrdili, že Quantum Break PC verze vyjde pouze ve Windows 10 Store, co se digitální verze týče. Fyzickou kopii zajisté koupíte téměř všude.
Neděle - 14.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Dead Island.png
Brazilská ratingová společnost nejspíše prozradila další vývíjený titul. Tentokrát se dostalo na nějaký díl série Dead Island, bude to snad plnohodnotné pokračování FPS rubačky nebo jde o zcela jiný žánr? Pojďme zkusit vymyslet několik tipů.
Neděle - 14.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
DAYZ.png
DAYZ je ve vývoji dlouhé roky a že by se nějak blížilo k finálnímu vydání to tedy zatím nevypadá. Každopádně tu máme první ukázku z DAYZ na novém enginu. Na první pohled nic velkého nepoznáte, přesto se toho dost změnilo, včetně výkonu hry.
Neděle - 14.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
XBOX ONE.png
Microsoft chystá nějakou spolupráci s Valve, přesněji Xbox se Steamem. Začnou se snad prodávat Xboxové hry na Steamu nebo Microsoft plánují nějaké větší propojení? Zatím přesně nevíme, každopádně by nám odkaz na xbox steam mohl něco prozradit.
Sobota - 13.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Quantum Break.png
Před pár dny jsme se dozvěděli oficiálně o PC verzi, která přijde společně s tou Xbox One už za 2 měsíce. Uživatelský profil Xbox On se na YouTube dostal k několika minutovým záběrům ze hry, konkrétně uvidíte dlouhých 7 minut záběrů z Xbox One verze.
Sobota - 13.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
FIFA 16.png
Zahraniční magazíny přišly s velmi zajímavou zprávou, všimly si, že EA hledá vývojáře, kteří by se mohli postarat o "příběhový mód" do FIFA 17. Bude to snad letošním největším lákadlem? Ženské týmy se evidetně moc nepovedly. Čtěte více!
Sobota - 13.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Broken.png
Bývalí tvůrci Blizzardu se po letech opět spojili, založili vlastní nezásvislé studio Kollide Ent. Jejich první hrou by měla být epizodická hororovka Broken. Tedy ovšem pokud se podaří hře zabodovat na KickStarteru, kde tvůrci požadují velkých 275.000 $.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
casino 3.png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one