Loading

Články

Pátek - 18.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Catalyst.png
Parkourovka Mirror's Edge: Catalyst od DICE nám na novýcu screenech předvádí svůj barevný otevřený svět. Každý z obrázků, který uvidíte představuje jinou lokaci. Zatím co první ukáže nákupní střediska nebo disko kluby, druhý je plný firemních/pracovních budov nebo třetí.....
Pátek - 18.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Project Cars.jpg
Poslední dny patří jednoznačně virtuální realitě, a vypadá to, že to stále nebude jinak. Tentokrát se podíváme na úžasné záběry Project Cars hrané na Oculus Rift VR. Pokud ukázka někoho zláká, nebude muset čekat nějak dlouho, Oculus Rift se začne prodávat už za pár dní.
Pátek - 18.3. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Warcraft Film.png
Očekávaný film Warcraft se ukazuje v nové reklamní kampani, uvidíte v něm nové i "starší" záběry. Film Warcraft už za 3 měsíce v našich kinech!
Pátek - 18.3. 2016           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
hellraid.jpg
Společnost Techland, tvůrci Dead Island a Dying Light oznámili před 3 lety středověkou rubačku s mrtvákama, o které je ale slyšet méně a méně. Původně už měla dávno vyjít, vše se ale zkomplikovalo. Jak je na tom jeho vývoj nyní? Rozpovídal se sám ředitel firmy.
Čtvrtek - 17.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
CryEngine 5.png
Na právě probíhajícím GDC 2016 se ukázaly nejen virtuální reality, kterých bylo až až, ale také nejvíce oblíbené enginy dnešních áčkových her. Předvedl se úplně nový CryEngine 5, aktualizovaný Unreal Engine 4 a aktualizovaný Unity 5.
Čtvrtek - 17.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Medal of Honor Pacific Assault.png
Jak už je dnes u Originu zvykem, občas nabídne nějakou tu hru zcela zdarma. V sekci On The House už brzy najdeme starý, přesto parádní díl Medal of Honor: Pacific Assault. Pojďme si připomenou, kdy vyšel nebo jak vlastně vypadá.
Čtvrtek - 17.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Hellblade.png
Na YouTube kanále sonyplaystation se dnes objevil nový trailer nezávislé áčkové hry Hellblade: The Senua, který se začátkem nemusí moc zdát, ovšem z poloviny už Vám naskočí husí kůže, tenhle atmosferický trailer si musí užít každý ne jen fanoušek tohoto žánru.
Čtvrtek - 17.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Climb.png
The Climb od Cryteku se ukazuje na nových záběrech z GDC 2016. Graficky vypadá nádherně, pravděpodobně půjde o jednu z prvních her využívajících nově představený CryEngine 5. Podívejte na tu krásu z hor velkých Alp.
Středa - 16.3. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Project Porpheus.png
Včera Sony oficiálně oznámili datum vydání prodeje, cenu a také státy, kde se oficiálně headset pro virtuální realitu bude prodávat. Nechybí mezi nimi ani Česká Republika. Hned, co se ale oznámila nízká cena, se počet předobjednávek doslova zbláznil.
Středa - 16.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
TrackMania Turbo.png
Ubisoft prostřednictvím nového videa na YouTube oznámili plánovanou, otevřenou beta verzi závodního dílu TrackMania: Turbo. Bohužel se ale zatím mluvilo pouze o konzolích PlayStation 4 a Xbox One, PC hráči asi ostrouhají.
Středa - 16.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Oculus Rift.png
Na právě probíhajícím GDC 2016 se dnes mluví ve většině o virtuální realitě. Něco jsme se dozvěděli o HTC: Vive, něco o PlayStation VR. Došlo ale také na nejočekávanější headset Oculus Rift od společnosti Facebook. Těhle 30 her nabídne ihned po vydání.
Středa - 16.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Sniper Elite 4.png
Rebellion studio oznámilo před několika dny už čtvrtý díl série Sniper Elite, který nás zavede do Itálie, kde se chystá hrozba proti Evropě. K dispozici byl také první trailer, dnes tu ale máme vůbec první gameplay záběry a to hned více jak 7 minut.
Středa - 16.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Project Porpheus.png
Sony prostřednictvím GDC 2016 ukázali ne jen cenu jejich headsetu a datum vydání, ale také trailer, který Vám ukáže očekávané hry právě exkluzivně pro PlayStation VR + jeho příslušenství. Uvidíte například Robinson: The Journey, Eagle Flight nebo Golem.
Úterý - 16.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
CryEngine 5.png
Po dvou letech oficiálně Německý Crytek oznámili už pátý velký, oblíbený CryEngine. A má jednu novinku, bude zcela zdarma - a to díky konkurenci Unreal Engine 4 a Unity 5. Nový engine zcela podporuje DirectX 12.0 a virtuální realitu.
Středa - 16.3. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Star Wars VR.png
Na právě probíhajícím GDC 2016 se objevila také tématika Star Wars. Ani právě tato velká značka nevynechá hype ohledně virtuální reality. LucasArts ve spolupráci s dalšími studii oznámili zajímavý projekt Star Wars: Trials on Tatooine. Podívejte na první video.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Hello, AMPsName
Email
Comment
Or visit this link or this one