Loading

Články

Neděle - 11.12. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Bulletstorm.png
HW požadavky pro akční FPS hru Bulletstorm (Remaster). Hra vychází 7.4. 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou nízké na poměry roku 2017.
Neděle - 11.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Film Assassins Creed.png
Premiéra filmu Assassin's Creed je téměř za rohem a Century Fox jakožto vydavatel filmu dnes zveřejnil finální trailer, v něm neuvidíte prakticky nic nového, více méně jde o záběry, které se k nám dostaly poslední měsíce. Rozhodně to ale vypadá na pořádnou asasínskou akci!
Sobota - 10.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
NFS 2015 MOBILE.png
Minulý rok EA vydalo mobilní Need for Speed s podtitulem No Limits, nešlo o nijak revoluční díl, zkrátka jsme dostali to, co každý rok od spousty společností. Jednu výjimku teď ale hra má, EA oficiálně hře přidalo podporu VR. Podívejte na gameplay trailer.
Sobota - 10.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Battlefront 2.png
Už příští rok v zimě se dočkáme pokračování Star Wars: Battlefront od EA a DICE, to už dlouho víme, co však je pro nás novinkou - druhý díl dostane plnohodnotný singleplayerový zážitek. Sám šéf osobně prohlásit, že Star Wars miluje a příběh zkrátka chce. 
Sobota - 10.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Titanfall 2.png
EA s Respawn studiem již od včera spustili double XP víkend nedavno vydané fps střílečky Titanfall 2. Využijte akce a nasbírejte si další zkušenostní body pro získání dalších věcí a přibližte se více vrcholu. Akce potrvá už pouze do zítra (11.12. 2016). 
Sobota - 10.12. 2016           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Wildlands.png
Když otevřený svět, tak pořádný, řekli si pravděpodobně tvůrci Ghost Recon: Wildlands. Vůbec po prvé od své bohaté série hra dostala open-world a zatím vypadá opravdu skvěle. Ubisoft před několika hodinami zveřejnil detailně dvě mapy, které prozradily několik detailů o hře.
Pátek - 9.12. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
FIFA.png
Vítáme Vás opět u našeho speciálu - Nahlédněme do historie a připomeňme si, jak šla evoluce nejznámějších, největších a nejoblíbenějších herních sérií vůbec. Tentokrát jsme pro Vás vybrali legendární sérii FIFA, která dá se říct, nemá dnes již pořádného konkurenta. 
Pátek - 9.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Elder scrolls online.png
Zdá se, že podpora ze pro The Elder Scrolls: Online od Bethesdy ještě zdaleka neskončila. Nová aktualizace totiž pravděpodobně potěší většinu hráčů. Nově budete mít možnost zakoupit si vlastní dům ve hře, ten si následně můžete vybavovat ať už zakoupením věcí nebo....
Pátek - 9.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
PewDiePie.png
Nejslavnější a nejvýdělečnější YouTube PewDiePie před několika dny slíbil, že smaže svůj YouTube kánal, pokud dosáhne 50 miliónu odběratelů. To za necelé dva tři dny zvládnul a před pár minutami informoval, že dnes večer ke smazání kanálu opravdu dojde. 
Pátek - 9.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Day.png
Days of War jsme Vám představovali 1. Března 2016 stím, že má jít o přímého konkurenta druhé akční vojenské FPS střílečky Battalionu 1944. Dnes tu máme po dlouhé době, ač kampaň na KickSrarteru nevyšla, nové gameplay záběry, které lákají na brzké vydání. 
Pátek - 9.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Bez názvu.jpg
Již několik let je ve vývoji česká středověká akce Kingdom Come: Deliverance od Warhorse Studios, že by se ale blížila ke svému vydání moc znát nebylo. Teď po delší době vývojáři zveřejnili video, v kterém popisují vývoj, jak to všechno jde, kdy by mohla hra vyjít a jaké jsou změny v plánech.
Pátek - 9.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
YouTube.png
YouTube podobně jako kadý rok zveřejňuje v prosinci prostřednoctvím kanálu YouTube: Rewind nejsledovanější videa za posledních 12 měsíců. Ani letos nechybí herní sekce, kdo se probojoval do nejsledovanějších herních trailerů 2016? Budete asi překvapeni.
Pátek - 9.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
remaster.png
Activision oznámilo, že do hry Call of Duty 4: Modern Warfare, remasterované edice přibyde dalších 6 map, tedy těch šest, které v základní hře před mnoha lety byly jako základní. Dosavadní remaster nabízí pouze 10 map. Kdy aktualizace dorazí?
Pátek - 9.12. 2016           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Seasson of Heaven.png
Francouzské indie studio AnyArt Production oznámili adventuru v postapokalyptickém světě Seasson of Heaven, kterou pravděpodobně uvidíme pouze na Nintendo Switch jako exkluzivitu hned při samotném vydání. Tvůrci prozradili pár detailů a ukázali několik screenů a ty vypadají úžasně.
Čtvrtek - 8.12. 2016          Autor: PR          Číst a komentovat
spite_lynx-grunex-pc-2017-pr2.jpg
Smutné oči provázejí poslední dobou pohled na rostoucí hardwarové požadavky nejnovějších her. Nezoufejte. Stále existují výkonné, stabilní počítače vyladěné odborníky za rozumnou cenu, které doma zapojíte do elektrické sítě, spustíte, nainstalujete hru a užíváte si hraní na maximum.
Civilization VI ke stažení
Civilization VI ke stažení
Watch Dogs 2 PC DVD.png
Dishonored 2.png
Call of Duty Infinite Warfare PC DVD.png
Skyrim Special Edition PC DVD.png
Titanfall 2 PC DVD.jpg
Battlefield 1 ke stažení
Battlefield 1 ke stažení
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
casino 3.png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one