Loading

Články

Pátek - 29.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Call of Thulhu.png
Očekávaná hororovka Call of Cthulhu od Focus Home Interactive byla z nutných důvodů odložena, je to za poslední týden už druhá odložená hra Focusu, před pár dny se dostalo také na RPG hru Vamypr. Proč asi nemusíme ani zmiňovat, tvůrci zkrátka nestíhají a potřebují více času.
Čtvrtek - 28.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Red Dead Redemption 2.png
Jak Rockstar Games slíbilo, tak dodrželo, na dnešní odpoledne byla naplánována další menší ukázka z druhého Red Dead: Redemption, které dorazí už na Jaře 2018 pro PlayStation 4 a Xbox One, PC verze stále bez jaké koliv zmíňky. 
Čtvrtek - 28.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
sdsd.png
Belgický hráč Michy Batshuayi, který právě působí v Londýnské Chelsea FC si silně postěžoval na Twitteru, ani trošku se mu nelíbí jeho ohodnocení a statistiky ve FIFA 18. Podle Michyho má navíc. Oficiálně dostal 80 bodů ze 100, tady by opravdu mohl dostat víc. Jak reagovalo EA?
Čtvrtek - 28.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Skyrim Survival.png
A módy pro The Elder Scrolls V: Skyrim pokračují, tentokrát se chystá spustit Beta verze zcela nového Survival módu, který dorazí jako první na PC skrze Creation Club, později také na konzole PlayStation 4 a Xbox One. Nutno podotknout, týká se to pouze Speciální edice Skyrimu.
Čtvrtek - 28.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
LawBreakers.png
O LawBreakers se poslední dobou píše dost, vždy jde ale o špatné zprávy a to především ohledně nízké aktivity hráčů, před pár dny bylo aktivích pouze 19 hráčů, což je extrémně málo. A tak se Boss Key studio rozhodlo, že zkusí sehnat nové hráče skrze víkend zdarma.
Středa - 27.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Atari BOX.png
Určitě Vám neuniklo, že téměř mrtvá společnost ATARI připravuje novou domácí herní konzoli. Psali jsme o ni několikrát, přesto toho moc nevíme. Nyní se ale objevil někdo, kdo tvrdí, že se dostal k oficiálnímu, ještě nevydaném Newslatteru, co zprávy o konzoli prozradily?
Středa - 27.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
BF2.png
HW požadavky pro akční FPS hru Star Wars: Battlefront 2 od EA / DICE. Hra vychází v 17.11. 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku, Vám jako vždy prozradíme, že nároky hry jsou vyšší na poměry roku 2017.
Úterý - 26.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
RL.jpg
Šéf slovenské Tipsport ligy se nechal s rozhovoru pro magazín Aktuality.sk slyšet, že udělá co bude moct, aby se nejvyšší hokejová liga na Slovensku dostala do příštího ročníku NHL. Sám oficiálně potvrdil, že již má naplánované schůzky s EA SPORTS. Jak vše dopadne Vás budeme informovat.
Úterý - 26.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
LawBreakers.png
Na akčním LawBreakers se pracovalo nějaký ten rok, jeho autor a ostřílený veterán ve videoherní branži Cliff Bleszinski do projektu vkládal velké naděje, jenže v tu dobu asi nečekal, že Blizzard vydá prakticky velmi podobnou hru Overwatch a sebere tak všechny hráče tohoto žánru.
Úterý - 26.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Call of Duty WW II.png
Pokud se pomalu chystáte na otevřenou Beta verzi Call of Duty: WW II, která se oficiálně spustí iž 29.9. 2017, tak si ji už nyní můžete stáhnout a připravit se tak na samotné spuštění. K tomu všemu ještě Activision konečně dodali i doporučené požadavky, které už tak nízké nejsou.
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one