Loading

Články

Čtvrtek - 16.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Claw Hunter.png
Po delší době se objevily konečně také informace ohledně české hry Claw Hunter, která mění svůj žánr z multiplayerové survival hry na singleplayerové RPG. Zároveň se k nám dostal oficiální datum spuštění kampaně, kde se tvůrci pokusí nasbírat nějaké ty finance na vývoj.
Čtvrtek - 16.2. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Origin Access.png
Při čtvrtku pro Vás máme skvělé zpráva, EA se rozhodlo nabídnout službu Origin Access (PC) svým uživatelům zcela zdarma a to na celý týden. Co to vlastně znamená? Zdarma si můžete hrát klidně 20 originálních her, které v této službě najdeme. Jaké to například jsou máte v článku.
Čtvrtek - 16.2. 2017           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Prey.png
Zahraniční server DualShockers se dostali k plné verzi Prey, ze které nahráli hodinu hraní bez jakého koliv komentáře či otravných vsuvek. Ze začátku si všimněte výběru hlavní postavy, za kterou budeme hrát, obě se mimochodem jmenují stejně. Záběry jsou v HD při 60FPS.
Sobota - 11.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Greenlight.png
Sekce Greenlight na Steamu už slouží nějaký ten rok a ve Valve si řekli, upravíme to a doděláme. Greenlight brzy skončí a nahradí jej téměř to samé, jen přepracované a s novým názvem - Steam Direct. Novinka potěší spíše vývojáře menších titulů, které by bez tohodle nikdy nevyšly.
Sobota - 11.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Valve.png
Není to ani měsíc, co samotný a mocný Gabe Newell odpovídal na otázky hráčů prostřednictvím Redditu (AMA), kde zkusil zodpovědět všechny otázky. Mezi všemi jeho odpovědi se našlo pár těch hodně zajímavých, například, že Valve pracuje na několika hrách, jsou to právě tyhle pro VR?
Čtvrtek - 10.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Take On Mars.png
Překvapivé, ale potěšující. Bohemia Interactive po více než třech letech vydalo finální produkt Take On Mars, který byl až do včerejšího dne v early access (předběžný přístup). Pokud jste za ty léta pořádně nepostřehli, o jakou hru vlastně jde, tak čtěte dále.
Čtvrtek - 10.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Playground Games.png
S hodně zajímavou zprávou nyní přišlo herní studio Playground Games (tvůrci parádní série Forza Horizon), kteří oznámili, že pracují na nové značce, to znamená, že nepůjde o pokračování Forzy, dokonce přiznali, že nepůjde ani o závodní titul, což je překvapením, právě to jim jde nejlépe.
Pátek - 10.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Destiny 2.png
V nejnovější tiskové zprávě vydavatelství Activisionu se objevilo hned několik statistik a informací o naložení financí. Zpráva vlastně potvrdila co už bylo téměř jisté, i letos se dočkáme nového Call of Duty, spekulace ohledně možného Destiny 2 se potvrdily - nepřímo, také.
Čtvrtek - 9.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Project Cars 2.png
Jste milovníci závodů? Potom Vás možná potěšilo Bandai Namco oznámením Project Cars 2, které jak jsme se dnes dozvěděli, bude plně podporovat rozlišení 12K. Takže pokud máte 3 monitory o rozlišení 4K, užijete si nesmírně parádní zážitek připravovaného simulatoru. 
Čtvrtek - 9.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
For Honor.png
Pokud jste se nedostali do uzavřené bety, která skončila minulý týden, nevadí, Ubisoft slíbil na 9.2. 2017 spuštění otevřené beta verze, která již běží. Zdá se, že vše šlape bez problémů i přes obrovský zájem lidí. Hru si můžete stáhnout jak přes Uplay, tak Steam.
Čtvrtek - 9.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
GreedFall.png
Spiders studio společně s Focus Home Interactive oznámilo nové RPG ze světa fantasy, které nás pošle do 17. století na tajemný ostrov, který ukrývá mnoha tajemství a záhad. Na oficiálních stránkách se také objevil přibližný datum vydání a platformy, na které GreedFall vyjde.
Čtvrtek - 9.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Insurgency Sandstorm.png
Že Focus Home pracují na zatím, do dnes dost tajemné hře Insurgency: Sandstorm víme nějaký ten týden, věděli jsme však prd. Naštěstí se dnes vydavatelství rozhodlo podat menší preview, ve kterém ukázal koncepty, prozradili několik informací a ukázali obrázky ze hry.
Středa - 8.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Project cars 2.png
HW požadavky pro závodní simulator Project Cars 2 od Bandai Namco. Hra vychází v Září 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ...HW požadavky jsou vyšší na poměry roku 2017.
Středa - 8.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Project cars 2.png
Je to bohužel už více než týden, co jsme se neoficiální cestou dostali k dnes oznamovacímu traileru. Zatím není jisté, jak se na internet dostal, teď to všechno ale máme oficiálně, Bandai Namco ukázalo parádní trailer a spousty obrázků ze hry. Hra se objevila také na Steamu.
Středa - 8.2. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Get Even.png
HW požadavky pro akční hororové Get Even od Bandai Namco. Hra vychází v 26.5. 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ...HW požadavky jsou průměrné na poměry roku 2017.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Hello, AMPsName
Email
Comment
Or visit this link or this one