Loading

Články

Deus Ex Mankind Divided.jpg
Pondělí - 27.11. 2017            Autor: Jakub Hergesell

Generální ředitel společnosti Square Enix prozradil, jak to bude s budoucností značky Deus Ex. Plánuje se další díl nebo ne? Je veřejně známe, že poslední díl se zrovna dvakrát....
Sea of Thieves.png
Pondělí - 27.11. 2017             Autor: Jakub Hergesell

Pokud se stihnete přihlásit do veřejného testování pirátské hry Sea of Thieves do 1.12, budete ji moct zkoušet od toho samého dne, každopádně doporučujeme to udělat co nejdříve.
Star Citizen.png
Pondělí - 27.11. 2017             Autor: Jakub Hergesell

Star Citizen už je nějakou dobu ve verzi 3.0, až však nyní můžeme vidět spousty nových gameplay záběrů,které pořídili sami hráči. Na jakém stroji takovou nádheru rozjeli?
Hunt Showdown.png
Neděle - 26.11. 2017             Autor: Jakub Hergesell

Studio Crytek po nějaké době streamovalo živě survival titul Hunt: Showdown. Vidět můžeme třeba jak se hra tvoří nebo gameplay záběry z alpha verze. 
The Witcher (1).png
Neděle - 26.11. 2017             Autor: Jakub Hergesell

V polsku vzniká delší fanouškovský film na motivy The Witcher. Připravuje jej nezávislé studio Alzur’s Legacy a musíme říct, že první trailer nevypadá vůbec zle.
Let Unlimited 2K16.png
Neděle - 26.11. 2017           Autor: Jakub Hergesell

Máte rádi letecké simulátory? Potom si pro Vás tvůrci připravili trial verzi, kterou můžete hrát bez omezení ještě následující čtyři dny. Něco málo o hře v článku.
ATARIBOX.jpg
Sobota - 25.11. 2017           Autor: Jakub Hergesell

Že ATARI pracuje na nové konzoli a pokouší se o vzkříšení není tajemstvím, co ale teď představili za ovladač ke konzoli, to byl asi hodně špatný vtip. 
Vreative Assembly.png
Pátek - 24.11. 2017            Autor: Jakub Hergesell

Britské studio Creative Assembly právě oznámilo práce na nové, prý velké AAA nejambicióznější hře, na které kdy dělali. Prý má jít o novou IP, pokračování Aliena se nekoná.
Total War Arena.png
Pátek - 24.11. 2017           Autor: Jakub Hergesell

Wargaming právě rozeslal tiskovou zprávu, kterou informuje o právě spuštěné BETA verzi strategie Total War: Arena. Ta poběží až do 4.12. 2017. Více informací v článku.
Sea of Thieves.png
Pátek - 24.11. 2017           Autor: Jakub Hergesell

Láká Vás Sea of Thieves of Microsoftu, ale do uzavřené ALPHA verze Vás nevybrali? Nevadí, teď máte pár dní na to, aby jste se přihlásili do seznamu, který si hru vyzkouší
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one