Loading

Články

Středa - 30.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
World of Speed.png
Možná si ještě někteří vzpomenete na oznámení závodů World of Speed, na které pracovali Slighty Mad Studios (tvůrci Project Cars či některých Need for Speed her). Jenže od oznámení jsme se nedoslechli snad jediné novinky, ještě aby ano, vývoj byl ukončen. Teď vydavatel našel jiné vývojáře.
Středa - 30.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Mafia 1.png
V tyto dny je to přesně 15 let, co vyšla legendární MAFIA 1 pro PC. V dobrém na ni vzpomínáme samozřejmě my hráči, ale i samotní tvůrci a velcí herní společnosti. Pojďme si připomenout náročný vývoj hry nebo třeba to, že Mafia vůbec neměla být Mafia.
Úterý - 29.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
FIFA 18.jpg
Zatím co konkurenční PES 18 od Konami už prozradil svůj obsah demo verze, EA SPORTS se rozhodlo až pro dnešek. A vypadá to, že lákavější demo nabídne EA SPORTS, která přinese kluby jako Real Madrid, Chelsea, PSG nebo Juventus s Manchesterem United. Více info v článku.
Úterý - 29.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Rune Ragnarok.jpg
Vzpomínáte ještě na RPG hru Rune z roku 2001 (ano, tu téměř 17 let starou hru)? Tak právě ta dostane po dlouhých skoro 20 letech pokračování s podtitulem Ragnarok. Tvůrci z Human Head Studios slibují moderní zpracování nebo otevřený sandboxový svět. 
Úterý - 29.8. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
GOT.png
Dalo by se říci, mistři RPG her, Bethesda. Právě ti možná pracují na video-herní adaptaci oblíbeného seriálu Game of Thrones, alespoň to říká speciálně vytvořená stránka na stránkách Targetu. Bethesda zatím nijak nereagovala, uvidíme, co z toho nakonec vznikne, šance tady ale jsou.
Úterý - 29.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Xbox One.png
Microsoft právě rozeslal zprávu ohledně první verze Xbox One, oficiálně se přestává prodávat, k dispozici tak budou pouze zbytky, které najdete v obchodech všude možně. To samozřejmě znamená také ukončení výroby konzole Xbox One, které už ale trvá nějaký ten měsíc.
Pondělí - 28.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
PES 18.png
Na konzole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360 míří demo verze PES 18, co nabídne? To právě prozradilo Konami a jestli se už teď ptáte, co bude s PC verzí, tak popravdě netušíme, ale proč by sakra neměla být? Demo toho nabídne celkem dost, hned 12 týmů.
Pondělí - 28.8. 2017            Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Dead Alliance.png
HW požadavky pro akční FPS zombie hru Dead Alliance od Psyop Games. Hra vychází 29.8. 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku, Vám jako vždy prozradíme, že nároky hry jsou průměrné na poměry roku 2017.
Pondělí - 28.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Bez názvu.png
Letošní Gamescom 2017 byl velký, byl možná největší ze všech, zaměstnanci potvrdili, že šlo o Gamescom s nejvyšší návštěvností vůbec. Horší už to ale bylo s hrami, které jednotlivé společnosti ukázaly, nedočkali jsme se ničeho moc velkého, vše při starém. I když pár oznámení přeci jen bylo.
Neděle - 27.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Rise of the Tomb Raider.png
Popravdě, všichni jsme díky vábení Square Enix čekali oznámení nového dílu na Gamescom 2017, bohužel se však dostalo na starší díl Rise of the Tomb Raider, který stejně jako dalších přibližně 100 her vyjde na nabušenou konzoli Xbox One X. Jak bude vylepšená Lara vypadat?
BLACK BIG.png
Podpora:

Kontakt
Reklama
FAQ
Připojte se:

Facebook
Twitter
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one