Loading

Články

Sobota - 2.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Escape from Tarkov.png
Před pár dny vyšel několika sekundový teaser z alpha verze Escape from Tarkov, teď můžeme vidět kompletní gameplay trailer a jak vypadá? No opět je to skvělá podívaná, tohle musí nadchnout všechny fanoušky fps akčních simulatorů.
Sobota - 2.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Amazon engine.png
V únoru letošního roku se ozval opět herní Amazon, který představil svůj vlastní engine Lumberyard postavený na aktualizovaném CryEngine. Jeho krásu jsme mohli vidět na prvních obrázcích a slabším promo videu, dnes tu však máme pořádné full HD video.
Sobota - 2.4. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Mass Effect Andromeda.jpg
V červnu letošního roku by jsme měli vidět několika minutový gameplay trailer z připravovaného Mass Effect: Andromeda. Možná právě z toho videa uniklo několik sekund ze hry, podívejte, jak vypadají in-game záběry. EA pomalu maže video za videem.
Pátek - 1.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Steam.png
Podobně jako každý víkend, tak i tentokrát si pro nás Steam připravil dáreček v podobě hry zdarma. Tento víkend si můžeme vyzkoušet strategickou hru Stronghold Crusader 2. Hrát ji můžete až do pondělí ráno.
Pátek - 1.4. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Dark Souls 3.jpg
Čekáte na Dark Souls 3 a bojíte se, že to opět bude hardcore hra? Nové video od Japonského hráče Vám ukáže, že hra lze proběhnout za velmi krátkou dobu. Celé proběhnutí a poražení bossů mu trvalo pouze 1 hodinu a 42 minut. Vše je zaznamenáno ve videu.
Pátek - 1.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
The Division.png
První očekávaný bezplatná, velká aktualizace pro The Division, označená jako Update 1.1 vyjde už za několik dní. Co nabídne? Například půjdou vyhazovat věci z inventáře, dočkáme se nového raidu, který bude opravdu těžký s mobama na vyšším levelu nebo nového gearu.
Pátek - 1.4. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
DOOM 4.png
Doom se pomalu blíží a tak očekáváme další nával materiálů, tentokrát se dostalo na fakt povedený cinematic trailer, snad nám zkrátí tu dobu, než vyjde. Doom 4 vychází až 13.5. 2016, bohužel asi bez českých titulek.
Pátek - 1.4. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
FFXV.png
Vývoj posledního Final Fantasy XV probíhá dobře, před pár dny jsme mohli vidět nové technologické demo, kde se tvůrci zaměřili na postavy a jejich vzhled. Nechyběla však ani zmíňka o PC verzi, kterou ještě zváží, využívat by měla DirectX 12.0.
Čtvrtek - 31.3. 2016          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Forza.png
A máme to tu oficiálně, všechny v budoucnu vydané díly Forza se dostanou na platformu PC i Xbox One. Jedinou ořezanou verzí by však měl být pouze očekávaný port Forza Motorsport 6: Apex, který vyjde už za několik týdnů jako free-to-play, podle EA jde o "demo".
Čtvrtek - 31.3. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
EA PLAY.png
Společnost EA se letos na E3 2016 bohužel nepodívá, o ale pořádnou dávku AAA her nepřijdeme. V ty samé dny se totiž EA rozhodlo udělat vlastní festival, kde ukážou gameplay z Battlefield 5, Mass Effect: Andromeda a další. Čeká nás také oznámení několika her.
Čtvrtek - 31.3. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Forza Motorsport 6 Apex.png
Jak už jist víte, Microsoft před několika týdny oznámili PC verzi Forza Motorsport 6: Apex. Mělo by jít o ořezanou free to play hru, kde najdeme snad jen pár aut a tratí, mělo by jít jen o takové ukázkové demo DirectX 12.0 a Windowsu 10. Podívejte na další gameplay trailer.
Středa - 30.3. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Paragon.png
Epic Games nás novinkami ohledně připravované MOBA hry Paragon opravdu nešetří. Máme tady další video, které oznámí a představí zcela novou postavu do hry. Jmenuje se Sevarog a jaký je jeho smrtící skill, na to se podívejte v novém traileru.
Středa - 30.3. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
tarkov.png
Escape from Tarkov se chystá na Twitch, kde chce předvést všou krásu postavenou na Unity 5 enginu. Prozatím tady máme takový malý teaser z připravovaného videa z uzavřené alpha verze. Tvůrci hry nás tímto zvou na jejich live stream, který proběhne už za pár dní, víme i přesný čas.
Středa - 30.3. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Shadow of Mordor.png
Před pár dny se ukázalo v profilu krásné kaskadérky Mary Kim Shadow of Mordor 2. Je to již několikátý náznak vývoje pokračování velmi povedeného prvního dílu, který již vyšel před 2 roky. Dnes se potvrdilo, že se dokonce blíží první oficiální trailer.
Úterý - 29.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Ubisoft.png
Ubisoft se pochlubili, že vytváří nové studio pro vývoj her, které se usídlí ve Filipínách. Podle oficiálních slov tam bude studio stojící za multiplayerovkou Ghost Recon: Phantoms. Prý ale dělají ještě jednu hru - největší AAA titul, který kdy Ubisoft dělal. Co by to mohlo být?
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
casino 3.png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one