Loading

Články

Pondělí - 3.4. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Nintendo Switch.png
Podle analytiků byl největší problém konzole Nintendo Switch malý počet exkluzivních her. Podle nich si mělo Nintendo domluvit hned několik desítek her na úvodní rok. Bohužel tomu ale tak nebude. V letošním roce vyjde jen pár exkluzivních titulů.
Pondělí - 3.4. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Scorpio.png
Zatím celkem tajuplná konzole Xbox Scorpio od Microsoftu by se mohla ukázat už za pár dní. Podle tweetů, které sdílí například dnes už známí leaker Shinobi602 to vypadá, že se něco chystá už na čtvrtek tohoto týdne + se potvrdily 6 TFLOPS a 8 jádrový procesor.
Pondělí - 3.4. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Agents of Mayhem.png
Tvůrci série Saints Row představili svůj připravovaný titul Agents of Mayhem už před E3 2016, nic moc ale ke hře neřekli a tak je více méně až do dnes záhadou, o co vlastně půjde. Každopádně styl Saints Row nejde v novém traileru upřít. Tady jsou dvě minuty nových záběrů.
Pondělí - 3.4. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Spider Man.png
Pamatujete na exkluzivního Spider-Mana pro PlayStation 4 z minulé E3 2016? Prakticky až do dnes o něm Sony neřeklo ani slovo, udělal to však za ně víceprezident Marvelu, který možná prozradil něco, co ještě neměl. Podle něj vyjde Spider-Man už letos, datum vydání se asi dozvíme na....
Pondělí - 3.4. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Crysis mód.png
Pamatujete na nedavno oznámený Crysis mód pro Grand Theft Auto: V? Vaše reakce byly pouze pozitivní a tak Vás musíme informovat o tom, že je konečně k dispozici ke stažení zdarma. Máme pro Vás nové záběry, informace a především odkaz ke stažení.
Neděle - 2.4. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Zelda.png
Už po několikáte Vás informujeme o průběhu portování Wii U verze The Legend of Zelda: Breath of the Wild na PC. To vše díky emulátoru Cemu, který stále sílý a dnes si novou Zeldu zahrají plynule už i hráči s procesorem i5 a grafickou kartou GTX 970.
Neděle - 2.4. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Project Cars 2.png
Očekávané závody Project Cars 2 byly oznámeny už v roce 2015, potom se dlouho nic nevědělo a teď už víme, že hra vyjde v září. Po delší době tu máme konečně nové materiály, rovnou 10 nových záběrů v podobě in-game screenshotů. 
Neděle - 2.4. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
GTA TV.png
Během včerejška se na internetu objevil apríl snad uplně všude. Jedním z nich byl také údajný první trailer na seriál Grand Theft Auto od společnosti AMC, což znělo možná důvěryhodně, ne však v aprílový den. Dnes bylo potvrzeno, že šlo pouze o žert - naštěstí.
Neděle - 2.4. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Overlord.png
Když se řekne studio Codemasters, všichni si asi představíte závodní hry jako F1, GRID nebo DiRT 4. Jenže tohle vydavatelství přivedlo v roce 2007 RPG hru Overlord, která byla a snad i je nejlíp hodnocenou hrou studia. A právě tuhle hru rozdávají zadarmo.
Sobota - 1.4. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Call of Duty WW II.png
Na internet se dostala informace, která údajně prozradila datum oznámení letošního Call of Duty, které se podle uniklých plakátů jmenuje World War 2. Posledních pár let se aktuální díl oznámil v Dubnu a letos tomu nebude opět jinak. Už 29.4. 2017 poznáme, či se opravdu podíváme do druhé světové.
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one