Loading

Články

Středa - 17.8. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Battlefield 1.png
O střílečce Battlefield 1 toho už víme poměrně hodně, každopádně jsme až do dnes mohli vidět záběry ze zatím pořád jedné a té samé mapy v alpha verzi. Nyní se můžete podívat na více jak 60 minut z multiplayerové mapy Sinai Desert, kterou jsme až do dnes neviděli.
Středa - 17.8. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
FFXV.png
Desetiletý vývoj Final Fantasy XV se pomalu blíží svému vydání. Ač byl sice opět odložen, naštěstí pouze o pár týdnů. Dnes máme šanci nahlédnout na skoro hodinový záznam z úvodu hry. Za necelých 60 minut uvidíte několik spoilerů, pokud se na hru tedy těšíte, nekoukejte na to.
Středa - 17.8. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Gears of War 4.png
HW požadavky pro akční TPS hru Gears of War 4. Hra vychází 11.10. 2016 pro Windows 10, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou vyšší na poměry roku 2016.
Úterý - 16.8. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Titanfall 2.png
To, že bude otevřená BETA verze, jako v případě prvního dílu bylo téměř jisté. A to i z důvodu, že EA poslední dobou nabízí u většiny online her BETY. Právě byla potvrzená otevřená beta pro konzole PlayStation 4 a Xbox One. PC prý nebude. Studio vývojářů z Respawn vysvětlují proč.
Úterý - 16.8. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Harry Potter GO.png
Přibližně před 2 týdny jsme Vás informovali, že tvůrci Pokémon GO, Ninatic studio, pravděpodobně pracuje na další hře, ta by se mohla odehrávat ve světě Harryho Pottera. Název by klidně hra mohla nést Harry Potter GO. Teď fanoušci mobilní hry Pokémon GO udělali trailer pro HP GO.
Pondělí - 15.8. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Ubisoft.png
Tahle spekulace se objevila před několika hodinami na webu Neogaf, kde jsou úniky během her dost časté a to hlavně v případě, když zprávu zveřejní někdo, kdo má blízko Ubisoftu. Tentokrát se jedná o nový Splinter Cell, prý 100% pracuje na novém díle.
Pondělí - 15.8. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
FFXV.png
Ani deset let nestačilo studiu na výrobu finální podoby očekávaného Final Fantasy XV. Od včera se ve velkém spekulovalo o možném odkladu, dnes už to je oficiálně potvrzené. Známe finální datum vydání a naštěstí už to je pouze o pár týdnů, nikoliv let.
Pondělí - 15.8. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Battlefield 1.png
EA společně s DICE vyslali do éteru další teaser trailer, který má lákat na další trailer. Ten by se měl objevit už někdy během dneška. Teaser tak trochu naznačuje, čeho by jsme se mohli dočkat. Bude to přehled zbraní či klasický singleplayerový trailer?
Neděle - 14.8. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Deus Ex Mankind Divided.jpg
HW požadavky pro akční fps Deus Ex: Mankind Divided. Hra vychází 23.8. 2016 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou průměrné na poměry roku 2016.
Neděle - 14.8. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
MUTD.png
Juventus nebo Bayern Mnichov mají dalšího partnera do počtu, je jím Mancherster United z Premier League. Podívejte na dokonale vymodelované hráče, jako například útočného talenta Rashforda, Rooneyho nebo nejnovější posilu, Pogby. Nechybí ani detailně vymodelovaný stadion.
Neděle - 14.8. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
MAFIA 3.png
Už od samotného počátku víme, že veškeré dění v očekávané Mafia 3 se odehraje v Americkém městě New Bordeaux - místo, kde mafia řádila opravdu ve velkém stylu. Pokud ale nevíte, jaká specifická místa tohle město nabízí, tak Vám to poví vývojáři v novém traileru.
Neděle - 14.8. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Battlefield 1.png
Očekávaný Battlefield 1 se nezadržitelně blíží, důkazem je toho také nové video, které ukazuje kompletní přehled toho, jaké vozdila nás čekají hned po vydání v základní verzi. Chybět samozřejmě nebudou tanky, vojenské jeepy nebo letouny. Mrkněte na další povedený gameplay trailer.
Úterý - 9.8. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
PlayStation VR.png
Na oficiálním YouTube kanálu PlayStation se objevilo nové video, které ukazuje všechny hry pro rok 2016 určené především pro PlayStation VR od Sony. Nechybí zde například Robinson: The Journey od Cryteku, EVE: Valkyrie, BattleZone, Farpoint nebo Rigs.
Pondělí - 8.8. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
TITAN X.png
Doposud nejsilnější grafická karta GTX 1080 od NVIDIA, o které jsme věděli téměř vše už je ve stínu další. NVIDIA pravděpodobně brzy oznámí grafického giganta NVIDIA TITAN X. Podívejte na první srovnávací obrázky nebo jak grafika jede u určitých her.
Pátek - 5.8. 2016       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
BM.png
Před několika dny EA SPORTS představilo detailně italský Juventus, který bude jedním z hlavních partnerů FIFA 17. Dalším je německý Bayern Mnichov, který se stejně jako Juventus dočká dokonalého vymodelování a to včetně detailního 3D stadiónu Alianz Arény.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one