Loading

Články

Čtvrtek - 26.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Pillars of Eternity 2.png
V pořadí již pátá hra, dnes byla oznámena, tentokrát studie Obsidian (tvůrci Fallout: New Vegas). Oznámili pokračování své diablové RPG hry Pillars of Eternity, vlastně se jen potvrdily spekulace, o kterých jsme Vám před pár dny psali. Teď je to tu oficiálně, jak se screeny, tak trailerem.
Čtvrtek - 26.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
DiRT 4.png
Je to už dlouhé dva roky, co Codemasters po prvé a zároveň i naposled lákali na další díl DiRT série. Oficiální oznámení si stejně jako Milestone s MXGP 3 nebo Square Enix s The Avengers, Codemasters naplánovali na dnes. Tohle je nová rally DiRT 4. 
Čtvrtek - 26.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The sdsd.png
Během včerejška jsme četli hned několikrát zprávy od Square Enix, kteří lákali na dnešek stím, že oznámí novou úžasnou hru. A stalo se, Square Enix, Crystal Dynamics a Eidos Montreal oznámili zatím tajemnou hru The Avengers Project. Mrněte na působivý trailer.
Čtvrtek - 26.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Apocalypse Now.png
V roce 1979 vyšel parádní válečný film Apocalapse Now, který se dostal na špičku velmi dobře hodnocených, celosvětově si odnesl krásné hodnocení 9 / 10. Teď, po téměř 30 letech, se chystá herní adaptace, kterou si tvůrce filmu tolik přál a dokonce na ni i pracuje.
Čtvrtek - 26.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
MXGP 3.jpg
Studio Milestone dnes oznámilo pokračování série MXGP - Oficiálního zástupce videoherního motokrosu. Ten už klasicky slibuje pokrokya to jak grafické, tak fyzické. Dočkáme se například konečně dynamické změny počasí či dynamické změny tratí. Mrkněte na první screeny a trailer.
Čtvrtek - 26.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Ghost Recon Wildlands.jpg
Je dobře, že herní společnosti jako Ubisoft či EA nabízejí celkem pravidelně alpha/ beta testování svých her. Vyjímkou po dnešním spuštění For Honor nebude ani taktická akce Ghost Recon: Wildlands. Ubisoft dnes zveřejnil přesný datum zapnutí a vypnutí serverů bety.
Čtvrtek - 26.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
windows 10.png
Microsoft před několika hodinami oficiálně představili herní mód pro operační systém Windows 10. Díky nemuž by se mělo dostat více výkonu v PC do hry, znamená to tedy větší FPS v hrách. Pro uživatele programu Windows Insider bude tato funkce už dnes k dispozici pomocí aktualizace.
Čtvrtek - 26.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Scorpio.png
První novináři a herní vývojáři dostali informace ohledně specifikací prostřednictvím emailu. Netrvalo to ani pár hodin a někteří z nich se pochlubili, co v sobě za HW ukrývá project Scorpio, který oznámil Microsoft na E3 2016. Podle profesionálů ohledně HW jde o next-gen konzoli.
Středa - 25.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Prey.png
Bethesda před malou chvíli uvolnila nové gameplay záběry v traileru, který zároveň oznámil datum vydání pro všechny platformy. Prozradíme Vám, že se dočkáme už na jaře. Co se týče traileru, vypadá to parádně, zdá se, že "pokračování" Prey by mohlo dopadnout skvěle.
Středa - 25.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
For Honor.png
Očekávaná BETA verze RPG rubačky For Honor je téměř za rohem. To, že se spuštění dočkáme už zítra víme nějakou tu dobu. Ubisoft však ještě upřesnil i přesný čas spuštění u nás v České a Slovenské republice. Pokud svůj klíč do bety ještě nemáte, tak Vám ukážem jak na to.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one