Loading

Články

Sobota - 30.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
CS GO.png
Valve v posledních aktualizacích značně začíná opět bojovat proti cheaterům. Tentokrát přišli stím, že nově, si můžete v profilu, nebo-li v uživatelském rozhraní zakliknout "BETA primární účet". V článku Vám detailněji vysvětlíme, jak to všechno bude, pokud nová ochrana projde.
Sobota - 30.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Blackroom.png
Před několika dny nám Carmack a Romero ukázali se svým novým studiem Night Work Games svou první hru, jmenuje se Blackroom a měla nabídnout klasickou FPS ze starých dobých časů. Pro část vývoje chtěli využít KickStarter, kde vydělali za pár dní dost peněz, přesto výběr ukončili, proč?
Sobota - 30.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
T2.png
Take-Two jako majitel společností Rockstar Games nebo 2K si před několika hodinami zaregistrovali ochranou známku na nějakou novou hru. Jmenuje se "Judas", hned na to byla založena internetová stránka se stejnou doménou, o co by mohlo jít?
Pátek - 29.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Abselance.png
Bývalí zaměstnanci a tvůrci Destiny a série Halo založili vlastní studio, jmenují se Nilo a Asemblance je jejich první připravovaná hra. Překvapivě jde o psychologický horor (že jich je poslední dobou málo). Podívejte na základní informace a první trailer.
Pátek - 29.4. 2016        Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
The Division.png
Už v beta verzi začátkem roku se v The Division objevovali cheateři. A bylo jich samozřejmě více a více. Návody, jak se stát nesmrtelným nebo jak dostat nekonečno nábojů, najdete prakticky na každém zahraničním fóru. Podle zkušeného programátora Glenna F. cheateři nezmízí kvůli chybám Ubisoftu.
Pátek - 29.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Tomb Raider film.png
Už nějakou dobu víme, že film Tomb Raider je v přípravách, zatím jsme slyšeli pouze o režisérovi Roar Uthaugovi a scénáristovi Evan Daughertovi. Právě jsme se však dozvěděli také hlavní postavu filmu, o tu se postará oskarová herečka Alicia Vikander.
Pátek - 29.4. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Space Hulk.png
Warhammer 40K se svou Space Hulk: Deathwing se ukazuje konečně v dalším videu. Dle názorů hráčů na internetu jde o nástupce Left 4 Dead. Novinkou Space Hulk mají být otevřená prostředí, dříve jsme se podívali do úzkých uliček a místností.
Čtvrtek - 28.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Deus Ex Mankind Divided.jpg
Po dlouhé době se o slovo přihlásil také připravovaný díl Deus Ex: Mankind Divided, který vyjde už za pár měsíců. Nový trailer 101 vlastně představí kompletně hru takovou, jaká je. Uvidíte tak vše, od stealthu po střelbu a další.
Čtvrtek - 28.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Forza Motorsport 6 Apex.png
HW požadavky pro závodní arkádu Forza 6: Motorsport Apex. Hra vychází na Jaře 2016 pro Windows 10, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou průměrné na poměry roku 2016.
Čtvrtek - 28.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Forza Motorsport 6 Apex.png
Microsoft dnes oficiálně oznámili blížíci se otevřenou beta verzi závodů Forza 6: Motorsport Apex. Zúčastnit se jí tak mohou pouze lidé s operačním systémem Windows 10. Pojďme si shrnout vše, co beta test nabídne a kdy přesně se spustí servery.
Čtvrtek - 28.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Call of Duty 4 Modern Warfare.png
Včera jsme Vás vůbec po prvé informovali o velmi zajímavé spekulaci. Podle "uniklého" plakátu to vypadalo, že společně s letošním Call of Duty: Infinite Warfare vyjde také remaster Call of Duty 4: Modern Warfare, vlastně jeden z top dílů serie. Dnes to nepřímo potvrdili tvůrci.
Čtvrtek - 28.4. 2016           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Dark Souls 3.jpg
Úspěšný třetí díl Dark Souls byl asi bohužel posledním. Autor a hlavní tvůrce značky oficiálně potvrdil, že pracují společně s jeho studiem From Software na něčem úplně novém. A není to ani nový díl Dark Souls, ani druhý díl Bloodborn. Co řekl více, v článku.
Středa - 27.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
NHL 17.png
Oznámení NHL 17 a dalších her od EA jsme čekali až na někdy v červnu, kdy začíná EA PLAY i E3 2016. To ale přišlo už dnes a je to jedině dobře. V článku uvidíte první základní informace o hře + debutový trailer. PC verze opět neoznámena. Čtěte dále.
Středa - 27.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
BioWare.png
BioWare lákalo na jejich novou hru už na GDC 2016, nikdo si toho ale nevšiml (detaily v článku). Teď, po několika měsících začínají lidé z BioWare něco teasovat. Vidět však můžeme jen kraťounké video, které nic neprozradí. My máme tip, zkuste si také něco tipnout.
Středa - 27.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Bandyia.png
Arabské studio Semaphore se už jednou na scéně objevilo, před několika lety vydali adventuru Unearthed, která celosvětově dostala maximáln 2 / 10. Je to samozřejmě extrémní neúspěch. Nikdo ale nečekal, že by studio ještě někdy něco udělalo. No a je to tady. Představujeme Vám Badiya.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Hello, AMPsName
Email
Comment
Or visit this link or this one