Loading

Články

Čtvrtek - 8.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
AC Origins.jpg
Ubisoft se stále nemá k tomu představit letošní díl Assassin's Creed, který má nést název Origins a vzít nás do krásy Egypta přesto, že unikají další a další materiály. Název Origins je již ale potvrzen, prozradila to například rezervační karta, kterou najdete už dnes v obchodech.
Čtvrtek - 8.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Wild West Online.png
HW požadavky pro akční MMO Wild West Online od 612 Games. Hra vychází v prosinci 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku, Vám jako vždy prozradíme, že nároky hry jsou průměrné na poměry roku 2017.
Čtvrtek - 8.6. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Death Stranding.png
Jedním z největších lákadel letošní E3 2017 na seznamu Sony mělo být jednoznačně Death Stranding od Kojima Productions, na kterou nás lákal několikrát i samotný Hideo Kojima. Teď se ae veřejně omlouvá stím, že hra na prezentování E3 ještě není připravena.
Čtvrtek - 7.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
NHL 18.jpg
Konzolisti pozor, EA Sports právě ukázalo vůbec první gameplay trailer pro letošní ročník NHL 2018. Celkem překvapivě EA neukázalo ani neprozradilo více, než těchto pár ukázek. Vše se dozvíme až po ukončení E3 2017, přesněji 21.6. 2017. 
Středa - 7.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Strange Brigade.jpg
Tvůrci série Sniper Elite a Nazi Zombies právě oznámili po dlouhých letech svou novou značku, Strange Brigade, která nabídne solo, popřípadě kooperační akci. Hra nás pošle do 20. let tohoto století, kde se britská armáda střetne s nadpřirozenými bytostmi, jako mumie nebo jinými obludami.
Středa - 7.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
cropsio.jpg
Microsoft letos čeká velká a důležitá konference na E3 2017, tam plně představí svou premiovou konzoli Xbox Project Scorpio, na kterou právě teasuje hned tři trailery s hráčkami a hráčem. Z trailerů jde opravdu husí kůže. Co však všechny ty záběry znamenají? To asi až za týden.
Středa - 7.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
teaser.jpg
Tvůrci akční série Sniper Elite včetně té Nazi Zombies dnes oficiálně oznámí svou novou hru, a další díl Sniper Elite to nebude. Údajně má jít o novou IP, která pravděpodobně nabídne něco podobného, tedy otevřený svět, střelné zbraně a pohled třetí osoby.
Úterý - 6.6. 2017         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Outland.jpg
Máme pro Vás další skvělou zprávu, na Steamu se objevila originální plná verze plošinovky Outland úplně zdarma a pokud si ji stihnete přidat do 48 hodin, zůstane Vám už napořád. Říkáte si zbytečnost? Nene, Outland dosáhl skvělého ohodnocení. Rozšiřte si svou knihovnu o další titul.
Úterý - 6.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Battleborn.png
Je tu něco, co jsme dlouho očekávali, jen se k tomu vydavatelství 2K nemělo. Téměř po roce od svého vydání se z Battlebornu stává free-to-play model, takže pokud jste se nemohli rozhodnout, zda-li do hry investovat nebo ne, tak jste právě asi rozhodli. Hrajte zdarma.
Úterý - 6.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
fifa vs fifa.jpg
Před pár dny vyšel první trailer letošního ročníku FIFA 18 od EA Sports. A hned se našel někdo, kdo ji srovnává s aktuálním ročníkem FIFA 17. Uživatel Cyru1 srovnal trailer z minulého roku stím letošním, jak si nová FIFA 18 vede? Je o třídu výše, minimálně.
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one