Loading

Články

Úterý - 14.6. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Spider Man.png
Sony oznámilo další exkluzivní hru, tentokrát se dostalo na Marvelovského hrdinu Spider-Mana. Peter Parker - alias pavoučí muž se podívá do otevřeného světa New Yorku. O hře toho více nevíme, dokonce ani datum vydání, snad jen, jde o exkluzivitu.
Úterý - 14.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Days Gone.png
Wow, jendím slovem, wow, Sony oznámilo exkluzivní hru Days Gone, která nás postaví do otevřeného světa plného zombies. Tvůrci si rozhodně zakládají na realističosti (pokud nekoukáme na to, kolik má hrdina nábojů). Představujeme vám survival hru Days Gone.
Úterý - 14.6. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Death Stranding.png
Hideo Kojima překvapil, objevil se jako hrdý partner na konferenci Sony, kde představil svoji první hru studia Kojima Production. Jmenuje se Death Strending a v hlavní roli uvidíme nečekaně oblíbeného herce Normana Reeduse. Podívejte na oznamovací trailer.
Úterý - 14.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Sniper Elite 4.png
Poslední díl Sniper Elite 3 se moc nepovedl a tvůrci z Rebellionu jsou si toho dobře vědomi. Možná i proto právě odložili čtvrtý díl, na počest tomu ukázali nové, parádní E3 2016 screeny. Mohly by být vytípány z traileru, který se pravděpodobně ukáže na E3.
Pondělí - 13.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Steep.png
Ubisoft představil nový žánr her, právě představili svou poslední hru, jmenuje se Steep, hra nás postaví do otevřeného, promrzlého online světa, kde hlavním děním jsou bláznivé, extrémní sporty, jako lyžování nebo snowboard na vrcholcích Alp.
Pondělí - 13.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Watch Dogs 2.png
Ubisoft samozřejmě nezapoměl propagovat svoje velké lákadlo v podobně hackerské akce Watch Dogs 2. K ukázce tvůrci použili další, doposud neviděné záběry z dalšího vývojářského dema, má 11 minut a ukáže Vám prakticky vše, odpoví na veškeré otázky. Máme i datum vydání.
Pondělí - 13.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
South Park.png
Ve vývoji je už delší dobu další díl South Park s podtitulem The Fractured but Whole. Ten nabídne opět parádní zábavu a v novém díle si zahrajeme na superhrdiny, podle hlavního tvůrce hry, jsme prý.. "Všichni jsme jako malý chtěli být superhrdinou". 
Pondělí - 13.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
For Honor.jpg
For Honor Ubisoft prezentuje už dlouhé měsíce, vlastně tuhle rubačku ukázali po prvé na minulé E3, kde se představila jako multiplayerová hra. Časem byl ale oznámen také singleplayer, který můžete vidět v právě čerstvých gameplay záběrech.
Pondělí - 13.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Eagle Flight.png
Eagle Flight je exkluzivní hra pro virtuální realitu, kde si proti sobě zahráli 3 vs. 3. Hlavním úkolem bylo ulovit králíka a odnést jej do svého hnízda. Podívejte na vůbec první gameplay záběry z této hry. Vyjde ještě letos pro všechny VR platformy.
Pondělí - 13.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Star Trek.png
Ubisoft před několika dny oznámil svou další hru pro virtuální realitu. Je to vesmírný Star Trek s podtitulem Bridge Crew. Ve hře se spojít s dalšími 3 hráči (co-op pro 4 hráče), kteří dostanou jinou úlohu než vy, důležitá tak bude spolupráce. Podívejte na první záběry.
Pondělí - 13.6. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Ghost Recon Wildlands.jpg
Ghost Recon: Wildlands je rozhodně jednou z nejočekávanějších her od Ubisoftu (z těch, které známe). Nové gameplay záběry dokážou pořádně navnadit. Moderátoři z vývojářů nemuseli dlouho tahat datum vydání. Známe přesný den a měsíc vydání. 
Pondělí - 13.6. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Vampyr.png
Tvůrci úspěšné adventury Life is Strange a méně úspěšnějšího Remember Me oznámili RPG s upíry. O té už základní informace máme, dokonce jsme viděli jeden trailer. Dnes tu však máme několika sekundovou ukázku, moc toho neřekne, jako pohled na věc ale stačí.
Neděle - 12.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
E3 SPITE.png
Sledujte veškeré dění E3 2016 živě na našich stránkách. Vše začíná už 12.6. 2016, kdy vystoupí EA se svými hrami, jako Titanfall 2, Battlefield 1, FIFA 17 nebo Mass Effect: Andromeda. Vidět by jsme měli i oznámení nových her. Následuje Bethesda, Microsoft, Ubisoft, Sony nebo Nintendo. Uvidíme však xxx dalších her od dalších společností. 
Pondělí - 13.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Tekken 7.png
Opravdu nečekaně Microsoft odhalil detailněji bojovku Tekken 7, která nabídne propracovaný singleplayer s vlastním příběhem, cut-scéna nás hodí přímo na bojové pole, kde už asi víte, co bude následovat. Oznámený byl také multiplayer, Tekken 7 až v roce 2017.
Pondělí - 13.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Sea of Thieves.png
Jedna z her, kde Microsoft překvapil je kreslená pirátská hra o které se až do odhalení nic nevědělo. Teď už víme, že jde o online akční hru, kde spolupráce bude tou nejhlavnější úlohou. Podívejte na první gameplay trailer.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png

SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one