Loading

Články

Úterý - 20.6. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
E3.jpg
Minulý týden jsme se společně podívali na přehled oznámených her během E3 2017. V dnešním speciálu se mrkneme rozsáhle na to nejlepší, co letošní é trojka nabídla. A že toho není málo. Mile nás překvapilo například Far Cry 5, Hunt: Showdown, Spider-man nebo Anthem.
Neděle - 25.6. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Prey.png
Na světě je další rekord. Jeden z hráčů dokázal proběhnout celou kampaň za pouhých sedm minut. Je to vůbec možné? Je, šlo ale samozřejmě o využívání chyb ve hře, které zde najdeme i po spoustě opravných patchů. na celý průchod se můžete podívat v článku.
Neděle - 25.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Project Argo.png
Ještě před pár týdny bylo Argo pouhým projektem českého studia Bohemia Interactive, které však nakonec vyjde jako plnohodnotná free-to-play hra bez mikrotransakcí, ano slyšíte dobře. O tom už jsme Vás ale informovali. ARGO je venku a tady je startovní trailer.
Sobota - 24.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Final Fantasy XV.png
Už minulý rok na Gamescom 2016 to vypadalo, že Final Fantasy: XV konečně vyjde také na PC. Bohužel se tak nestalo. Druhou šanci by hra mohla dostat nyní, Square Enix opět láká na PC verzi, kde hra údajně běží na GTX 1080 Ti kartě od NVIDIA. Podívejte na trailer.
Sobota - 24.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
PS5.jpg
Prezident a CEO společnosti Sony se v rozhovoru s německým webem Golem rozpovídal možná více, než chtěl. V celkem rozsáhlém rozhovoru totiž prozradil, že Sony již neplánuje další upgrady pro PlayStation 4, další konzolí bude nová generace PlayStation 5. Kdy by mohla vyjít?
Sobota - 24.6. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Skull and Bones.png
Pirátské souboje z čerstvě oznámené akční hry Skulls and Bones od Ubisoftu se ukazují na pořádných PC záběrech ke kterým tvůrci něco málo prozradili. Jako například, že nepůjde čistě o multiplayerovou hru, Skulls and Bones nabídne i singleplayer. Více v článku.
Sobota - 24.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Call of Duty 4 Modern Warfare.png
Spekulace ohledně samostatného vydání remasterované verze Call of Duty 4: Modern Warfare se ukázaly jako pravdivé. Activision to nyní oficiálně potvrdilo. To je ta dobrá zpráva, horší je obrovská cena remasteru nebo dočasná exkluzivita pro PlayStation 4.
Pátek - 23.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Playerunknowns Battlegrounds.png
Myslím, že takový úspěch si přeje kdejaká early access hra v beta/alpha verzi, prodat za tři měsíce 4 milióny kopií, to je obrovské číslo, ještě pro tak doposud neznáme Bluehole studio. A společně stímto milníkem je tu také nový, týdenní update, který opraví věčné problémy ve hře.
Pátek - 23.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Agents of Mayhem.png
Tvůrci bláznivé série Saints Row ukázali svoji novou značku Agents of Mayhem hned ve 40 minutách ještě na E3 2017. Jde vůbec o první pořádné záběry, které prozatím ukázali. 
Pátek - 23.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Killing Floor.jpg
Co si takhle rozšířit knihovnu na Steamu o další klasiku? Co takhle třeba brutální Killing Floor z roku 2009 od studia Tripwire, které se ještě dnes dá hrát v co-operaci s kamarády? Pokud si hru stihnete aktivovat do 24 hodin, zůstane Vám už napořád.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one