Loading

Články

Středa - 22.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Agony.png
Hororové Agony, od ex-tvůrců The Witcher, The Division nebo Sniper: Ghost Warrior 3 vypadá stále více zajímavěji. V nejnovějším traileru se podíváme na démony, které nás ve hře čekají, zdá se, že nepůjde o nic lehkovážného, ale o pořádnou brutalitu. 
Středa - 22.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Wildlands.png
Pokud jste nestihli uzavřenou beta verzi taktické akce Ghost Recon: Wildlands, která proběhla před několika týdny, tak to vůbec nevadí, už tento pátek, přesně 23.2. 2017 začne další testování, tentokrát však pro všechny, kteří mají účet u Ubisoftu. Připravte se na betu už teď.
Úterý - 21.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Pamela.png
HW požadavky pro FPS hororovou hru PAMELA od NVYVE studia. Hra vychází v Únoru 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ...HW požadavky jsou průměrné na poměry roku 2017.
Úterý - 21.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Lost Region.png
A už je to tady zase, další indie studio se snaží vytvořit survival hru, silně podobnou DAYZ či H1Z1. Studio Farom hru oznámilo před pár dny, přičemž až nyní vydali vůbec první záběry ze hry a spustili kampaň na IndieGoGo, kde k vývoji potřebují pouhých 20.000$.
Úterý - 21.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
FlatOut 4.png
Nový díl závodní série FlatOut byl oznámen už v roce 2015, od té doby se stále mluvilo pouze o konzoli PlayStation 4 a Xbox One, jakoby PC verze nebyla v plánu. Po téměř dvou letech hra dostala i svůj datum vydání, kde se bohužel také nikdo nezmínil o PC verzi - až do teď.
Úterý - 21.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Nintendo Switch.png
Nová konzole od Nintenda vychází už za pár týdnů, díky českému distrib. si však Switch můžeme vyzkoušet ještě pár dní před oficiálním zahájením prodejů. Pokud jste ze středních čech nebo Prahy, bude Vás to stát maximálně pár minut cesty. Switch už v sobotu v Praze!
Pondělí - 20.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Nintendo Switch.png
Konzole Nintendo Switch je téměř za rohem, první majitelé už mají své kusy doma a tak se k nám dostávají nové detaily ohledně zatím nezveřejněných věcí. Tentokrát jsme se dozvěděli, kolik si zaberou jednotlivé hry GB na HDD, který čítá pouhých 32 GB, z toho 6 GB operační systém.
Pondělí - 20.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Bethesda.png
Jedno z největších herních studií a vydavatelství právě oznámilo, že pracuje na hned sedmi projektech. Některé z nich byly dávno oznámeny a jsou těsně před vydání, o dalších ale nic nevíme. Každopádně se pojďme společně podívat, co asi Bethesda pro letošek plánuje.
Pondělí - 20.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Daymare 1989.png
Na KickStarteru se před několika dny objevila zajímavá hororovka Daymare: 1998, která se inspiruje sérií Resident Evil, důraz tomu dodává také fakt, že Invader studio pracovalo na neoficiálním remaku Resident Evil 2, který nevyšel a tak se rozhodli udělat vlastní hru. Ta právě bojuje..
Pondělí - 20.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Vikings.png
Pamatujete ještě, jak jsme Vám nedavno představovali zajímavě vypadající Slovenskou diablovku Vikings: Wolves of Midgard? Tak teď máme i datum vydání. Dobrou zprávou je, že na ni nebudeme čekat dlouho, vychází totiž už za téměř měsíc. V článku i nový trailer.
Pondělí - 20.2. 2017           Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Nintendo Switch.png
Před pár dny se na internetu objevily vůbec první záběry unboxing konzole Nintendo Switch, která vychází až začátkem příštího měsíce. Nejdříve to vypadalo tak, že se novináři dostali k prvním kusům, jak se ale ukázalo, šlo o kradenou konzoli, což už vyšetřuje také soud.
Neděle - 19.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
State of Decay 2.png
Pokračování zombie survivalu State of Decay vypadá stále slibněji. Po parádním traileru a několika obrázcích z minulého roku, nám Microsoft společně s Undead Labs ukazují dalších pár obrázků. Tentokrát se podíváme do jednoho z domů, na polo-rozpadlý most nebo na odlehlou stodolu.
Pátek - 17.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
LEGO Worlds.png
Pokud jste se těšili na sandboxové, gigantické LEGO: Worlds, tak pro Vás máme špatné zprávy, TT Games se rozhodli hru odložit, informuje blog oficiálního PlayStationu. Proč zatím nevíme, každopádně vyjádření přijde brzy. Nebude snad důvodem konzole Switch, která vychází v Březnu?
Sobota - 18.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Valve.png
Valve přichází o dalšího, velmi důležitého člověka ve své společnosti, je jím scénárista a producent Erik Wolpaw, který pracoval například na sérii Half-Life, Portal či Portal 2. Za přibližně rok je to další scénárista. Copak se jim ve Valve asi nezdá? To možná prozradí čas.
Sobota - 18.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Mass Effect Andromeda.png
Už za měsíc vychází očekávaný čtvrtý díl Mass Effect s podtitulem Andromeda a tak začíná silný marketing se strany tvůrců. Tím je například nové, několika minutové video zaměřené na souboje a jelikož jde o part 1, očekávat brzy můžeme pokračování.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Hello, AMPsName
Email
Comment
Or visit this link or this one