Loading

Články

Úterý - 7.5. 2013     Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
metro.png
GameSpot měl jedinečnou šanci zkusit si očekávanou střílečku Metro: Last Light. Hra byla celkem dlouho odkládána, ovšem my se jí dočkáme už tento měsíc - za pár dní. Podívejte se na 28 minut ze hry.
Úterý - 7.5. 2013      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
splinter cell video.png
Ubisoft potvrzuje, že se v akční stealth hře dočkáme multiplayeru. Ten samozřejmě bude o něco akčnějších než hra pro jednoho hráče. Video Vám ukáže a multiplayer představí.
Úterý - 7.5. 2013     Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat »
level LOGO cz magazin.png
Před 3 dny jsme Vás informovali o konci herního magazínu LEVEL. Ten je tu s námi už od roku 1995. Právě vychází poslední číslo 230. Level byl prodán, a dnes už víme, že další měsíc vyjde ovšem se změnami.
Úterý - 7.5. 2013      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
star wars.png
Je tomu několik málo dní, co jsme se dozvěděli smutnou zprávu od společnosti Disney, která vlastnila značku Star Wars a její hlavní vývíjecí studio byl LucasArts. Zavřením tohoto studia skončily i hry, na kterých pracovali, teď to ale možný zachrání EA.
Úterý - 7.5. 2013      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
Image1.jpg
Před několika týdny jsme Vám ukázali první gameplay ze hry, dlouhý až 17 minut. Potom EA napsalo několik zajímavých informací a ukázalo ULTRA HD  screeny ze hry.
Úterý - 7.5. 2013      Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
new teaser.png
Před několika týdny nám společnost Betsheda představila svůji novou hru The Evil Within. Vypadá to na pořádnou survival hororovku, ovšem teď je tu opět něco nového, tentokrát to vypadá na něco s futuristickým podnětem, co to bude? Koukněte na obrázky.
Pondělí - 6.5. 2013     Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat »
Ethernal.png
Světem kolovaly informace o hře, které dnes ve videu potvrdil šéfdesigner titulu. Nová adventura bude obsahovat 12 epizod, pravděpodobně vyjdou v digitální podobě. Podívejte se na 9 minut ze hry.
Pondělí - 6.5. 2013      Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
the sims 4 release.png
Dnes EA  a MAXIS, výrobce SimCity oznámili na officiální stránce EA, že v roce 2014 můžeme očekávat The Sims 4. Víme na jaké platformy vyjde a co můžeme ve hře očekávat.
Pondělí - 6.5. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
rockstar.png
Jedna z opravdu oblíbených věci z dávného Grand Theft Auto: San Andreas byl strip bar. Mohli jste se jen tak procházet, něco si vyfotit nebo mít soukrokou show. Ovšem nesměli jste vzít do ruky zbraň či foťák. Strip bary se opět vrací do GTA V!
Pondělí - 6.5. 2013      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
prey 2.png
Prey 2 bylo před několika měsíci zrušené. Později se ukázalo, že je jen dočasně pozastavené. Jinak je na tom Homefront, který vyšel v roce 2011. Před několika měsíci značku Homefront koupila společnost Crytek. Podle Steamu budou pokračování.
BLACK BIG.png
Podpora:

Kontakt
Reklama
FAQ
Připojte se:

Facebook
Twitter
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one