Loading

Články

1.png
14.3. 2012 - Nový DiRT bude rozhodně jiný než poslední díl DiRT 3. Včera bylo zveřejněno nové video z demoličního pole. Auta do sebe bourají a kusy ulítavají. Pojdte se sami podívat, co Vás čeká v nové závodní hře.

1.png
14.3. 2012 - Star Wars, hra i film, který má velké úspěchy se před pár měsíci dostal do rukou EA. Ti vytvořili veleúspěšnou MMO hru a hned si našla několik milionů přiznivců. EA a BioWare se nyní rozhodli, že hru...

1.png
14.3. 2012 - Ubisoft před dvěma dny zveřejnil video, kde nám ukazuje kousek z gameplaye a jak si budeme moct přizpůsobit zbran nebo vzhled našeho obličeje. Není to důležité, ale proč to nemít podle svých představ?

1.png
13.3. 2012 - Battlefield channel na youtube zveřejnil video ve full HD a na svůj web napsal, že jde o DLC, které vyjde v červnu. Máme video, které nám dokonale ukáže prostředí mapy, která bude v balíčku s FrostBite 2 engine.

1.png
13.3. 2012 - Activision jako výrobce hry Call of Duty Modern Warfare 3 oznámil, že můžeme očekávat nové mapy pro náš multiplayer. Přibyde také co-op s pojmenováním Spec Ops. Activision slibuje, že se nám to bude líbit.

1.png
12.3. 2012 - Už minulý rok 18.listopadu jsme Vás informovali, že EA chystá další díl FIFA Street. Tam se zdálo, že simulator vyjde na všechny platformy, bohužel jsme se nestalo a EA hru nabízí pouze pro Xbox 360 a PlayStation 3.

1.png
12.3. 2012 - Crytek ukázal další generaci svého engine CryEngine 3. Podle všeho engine bude nejžádanější pro další hry a generace. Rozhodně jsou chvíle, kdy nerozeznáte realitu od videohry. To se také ukáže na náročnosti.

1.png
10.3. 2012 - To, že vyjde nový Hitman většina z nás ví a už jsme Vás i pár novinkami zásobovali. Rozhodně bude patřit mezi TOP vydané hry pro rok 2012. Dnes ale přichází další video, které ukazuje průchod davem.

2.png
9.3. 2012 - Novinka Warface byla hodně velkým objevem. Ptáte se proč? To Vám povíme v pokračování. Prozačátek, koukněte se na skvělý gameplay trailer, jaký engine nás čeká a ta nejlepší informace? Ha to v novince !

statistic logo.png
Březen 2012 - Od dnešního dne, Vás každý měsíc budeme informovat jak se změnilo pořádní v počtu stažení her u nás na serveru. Předem upozornuji, že se jedná o kompletní SEZNAM stažení top 10 her na spite.cz.

gta v logo.png
9.3. 2012 - I když se o GTA V toho moc neví, na českém Googlu se tagy GTA V nebo Grand Theft  Auto 5 stále vyhledávají ve stovkách uživatelů denně. Dovolili jsme si tedy po nějaké době zase spekulovat. Řekněte i vy názor.

1 (2).png
8.3. 2012 - Čeština pro Mass Effect 3 s officiálním vydáním bohužel nepřišla. Proto se rozhodovalo zda ji někdo dodělá stejně jako u hry Alan Wake, kde náhodně přišla bez jakéhokoliv očekávání. Jak to bude už víme, čtěte dále.

2.png
8.3. 2012 - Před přibližně týdnem jsme Vás informovali o dalším díle Medal of Honor, který EA plánuje a zároven již vyrábí. Včera se objevil první Debut Trailer, který nás má nalákat na hru. Video můžete sledovat v pokračování.

1.png
7.3. 2012 - Ačkoliv je to hra zdarma, která bude tak i oficiálně vydána, tak vypadá stále lépe a lépe. Sehnali jsme pro Vás 30 minut ze hry Planetside 2, která vyjde již za pár týdnů. Stále se testuje ALPHA verze, ale už je skoro u konce.

1.png
7.3. 2012 - I když jsme Vám dali angličtinu ke stažení, stále nám píšete, že nevíte jak ji nahodit a hru máte stále v ruštině. Tento problém jsme za Vás vyřešili i s pomocí návštěvníků, kteří nám zasílali návody jak. Funguje to.

1.png
5.3. 2012 - Dnešní den bude jeden z našim nejdůležitějších. Dozvíme se pořádně informace z první Traileru Assassin's Creed: III. Najdete zde odkaz na odpočítávadlo. Večer kolem 18:00 přidáme Trailer na web a Facebook.

1.png
4.3. 2012 - Nové zdroje ukázali další a mnohem mnohem více zaujímavostí z dalšího dílu Assassin's Creed. Tolik informací se opět objevilo, že jsem je musel sepsat. Druhé pokračování informací můžete číst už nyní.

1.png
4.3. 2012 - Dnes vyšela první upoutávka na další díl Assassin's Creed 3. My jsme něco důležitého už zjistili a sepsali očem to asi tak bude. První video Teaser má pouze 10 vteřin, ale viděli jsme v něm věc, co se nám nelíbí. 

1 (1).png
3.3. 2012 - Na to, že nás Ubisoft upozorňoval, že Revelations bude poslední díl, tak se nejspíše na úkor fanoušků rozhodli udělat další díl. Vše co do dnešního dne víme jsme Vám sepsali do jednoho článku. Tenhle díl, bude pecka!

1 (1).png
2.3. 2012 - Vyšly první tři screeny ze hry nového Assassin's Creed: III. Našli jsme jich více, ale jedná se pouze o artworky, ty zmíněné screeny si můžete prohlédnout v pokračování článku. Také víme kdy bude zveřejněno více! Čtěte...

BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one