Loading

Články

11.7. 2012    » Spustit video
mohw.png
Medal of Honor tentokrát opravdu překvapil a ukázal se jako netypiční díl proti minulému vydání. Na vylepšeném Frostbite 2 dostal ocenění za nejlepší multiplayer na E3.
11.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
old republic is free.png
Ano, vidíte dobře. Dost se spekulovalo o tom, zda bude The Old Republic zdarma. Nejdřív o tom officiálně uvažovalo samo BioWare, nakonec to vyvrátilo. Nyní ale přece jen je tu.
9.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
dayz.png
Konal se celkem velký rozhovor s Českým výrobcem, který prozradil, že do DayZ připravujou stále nové věci, přijde velký opravný Update. Update přinese psy a medvědy.
9.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
Untitled.png
O novém Splinter Cellu jsme dlouho nic neslyšeli. Něco málo včetně traileru jsme mohli vidět na letošním festivalu E3. Teď se ale z ničeho nic objevil datum prodeje na eshopu Amazon.
9.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
the walking dead the game 2013.png
Určitě jste už slyšeli o značce The Walking Dead, je to serialové vydání do 5 epizod, které můžete sledovat i u nás v magazínu TWD. Nyní ale výrobce ohlásil, že vyjde i jako FPS střílečka.
9.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
rambo the game.png
Fanoušci filmové serie Rambo můžou slavit. Minulý rok (2011) nám výrobce oznámil vydání hry s vydáním na neznámo kdy. Teď už ale přesně víme, kdy uvidíme první video a info.
9.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
survarium header.png
Již dříve jsme Vám říkali, že se STALKER 2 zrušil, je to pravda, vyrobce se nedokázal domluvit na podmínkách a jméno STALKER již nedostali k dispozici a tak vyjde něco "podobného".
re6.png
6.7. 2012    » Spustit

Snad každý týden se na internetu objeví video z Resident Evil 6. Tentokrát vyšlo něco trošku většího.
5.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
ac3new.png
SOUTĚŽ: Vyhraj 3× originální verzi Assassins Creed: III. Stačí pouze vyplnit krátký formulář a čekat na vyhodnocení: Veškeré informace o soutěži najdeš uvnitř novinky.
5.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
acta.png
Určitě si vzpomínáte již dnes na docela zapomenutý problém se smlouvou ACTA, která chtěla dělat obrovskou barieru v internetu. Nyní je vše oficiálně vyřešeno, ACTA jednoznačně pokořena!
re6.png
4.7. 2012     » Spustit

Resident Evil se po posledním neúspěšném dílu vydal opět starou cestou, jak ho dobře známe z old dílů.
codo.png
4.7. 2012    » Spustit

Ano vidíte dobře, není to tak dlouho, co bylo prozrazeno pokračování Black Ops. Online je bohužel jen pro Asii.
3.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
assassinsc3.png
Určitě jste i Vy slyšeli o dnu nezávislosti, který byl 4. července v USA. Nyní Ubisoft pustil do světa další trailer, který je vytvořený právě pro tuto událost. Podívejte se na další trailer.
3.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
mw.png
Dlouho letá a bohatá serie Need for Speed nyní představuje chvilkové záběry z multiplayer módu. Hra běží na vylepšeném Frostbite 2 engine, takže o zábavu bude postaráno.
2.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
d3.png
Nejlepší hráč je v každé hře, Diablo 3 si po necelých 2 měsících vydání též našlo top hráče, kterého hodně lidí dobře zná. Jeho nick je Athene a ve videu ukazuje, jak silný dokáže být.
1.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
ghost recon.png
Update je velmi důležitý pro hraní Ghost Reconu. Možná jste doposud žádnou chybu neviděli, ovšem je toho opět plná hra. Update je také pro ty, kteří chtějí do hry Češtinu, kterou zde máme též.
1.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
ghost recon.png
Ghost Recon vyšel již před pár dny a určitě hodně z Vás má hru rozjetou na plné pecky. Teď ale vyšla i čeština, která by Vám mohla pomoct při ději a přeložením misí. No jen do toho.
30.6. 2012    Gamescom    Číst a komentovat
gamescomlogo.png
První trailer pro rok 2012 zveřejnil ukázky her, které můžeme očekávat. Asi 2 vteřiny jsme mohli zahlídnout i Grand Theft Auto: V, což by odpovídalo, když na GC bude Take-Two.
28.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
dishonored.png
Dishonored jako celkem zatím dobře vypadající titul dnes vydal video, které zachycuje záběry z mise pojmenované Golden Cat. Asi víte oč jde, no pojďme se podívat na video.
26.6. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
far cry 3.png
Akční střílečka na tropickém ostrově je odložena z důvodu neznámého. Ovšem jediné co víme, že v Americe na tom budou s datumem vydání ještě hůř než my v Evropě. Více v článku.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one