Loading

Články

2.png
26.1. 2012  Protože se náš web zapojil do veřejné demonstrace, dostáváme nyní email od officiální petiční stránky informaci. Zákony SOPA a PIPA jednoznačně poraženy! Jak vše bude pokrčovat si můžete přečíst dále.

1.png
25.1. 2012  Protože se Anonymous za pár dní proslavili, začala být jejich maska, kterou vidíte na obrázku velmi populární. Je z filmu "V jako Vendeta" a Anonymous ji používají jako logo a skrytí edintity. Nyní ji máme v eshopu.

se1.png
24.1. 2012  Tvůrce hry Sniper Elite V2 zveřejnil nové informace o tom, jak těžká bude hra a poradí nám, co v jaké situaci dělat. Hra bude stavěna na Vaší inteligenci a přemýšlení. Vžít se do role Snipera je důležité.

anonymous logo.png
24.1. 2012 Anonymous dnes brzo ráno zveřejnili zprávu o tom, že audionahrávka, která byla poslána na Youtube nebyla výrobou jejich. Potvrdilo se tak spekulování většiny občanů této planety. Více informací v pokračování.

Kód: 1
50 Kč
bez DPH 41 Kč
anonymous logo.png
23.1. 2012 Dnes se podle officiálních informací Anonymous rozrostl jejich tým o desítky hackerů z každého státu. Toho Anonymous ihned využili a hacknuli tak web Polského prezidenta a dnes padnul i český web! Více uvnitř.

megaupload logo.png
23.1. 2012 Podívejte se, jak si dopřál zakladatel a majitel největšího serveru na světě pro sdílení souborů www.MegaUpload.com. Pokud sledujete dnešní novinky a vše co se dělo, víte o čem bude dnes další článek. 

anonymous logo.png
21.1. 2012  Anonymous se opět ozvalo. Tentokrát to ale není žádný výhružný dopis či příspěvek na Twitter. Jde přímo o Audio nahrávku, kterou uložili na všechny největší "Video" servery na světě. My jsme našli přeložené do CZ.

» Číst celý článek  |  Komentář  |  Autor: Jakub Hergesell
anonymous logo.png
20.1. 2012 Dnes Vám přináším bohužel velmi špatnou zprávu. To, co většina považovala za nereálné a nepřispůsobivé se stalo skutečností. SOPA tvrdě zaútočila na stránky a bylo jich smazáno přes 100.000. My však víme více...

rec logo.png
Kategorie: HW požadavky
Kingdoms of Amalur: Reckoning je RPG, která vychází již v únoru roku 2012. Hru jsme měli možnost odzkoušet. Čtěte zde + stahujte DEMO.

rec logo.png
18.1. 2012  První dojmy ze Reckoning jsou překvapivé. Popíšeme Vám prvních deset minut hraní a co si myslíme o ovládání, animacích a další věci, co by Vás mohli zajímat. Vše si sami můžete vyzkoušet v právě vydaném DEMU.

d3 logo.png
14.1. 2012  Diablo 3, jedna z nejočekávanějších her roku 2012 je tu. Do dnes jste mohli zkoušet BETA verzi a přesvědčit se, zda Vám PC utáhne třetí díl Diabla. Ti co takové štěstí a BETU si nezahráli tu máme HW nároky.

d3 logo.png
14.1. 2012  Včera bylo officiálně prohlášeno, že Diablo 3 míří na trh. Každá hra musí být odsouhlasena úřady a dalšími testy. Diablo 3 nakonec dopadlo dobře, jen někteří si možná budou stěžovat, na co? To čtěte dále ...

bf3 logo.png
12.1. 2012  DICE právě dnes prohlásil, že byla vyrobena nová ochrana proti hackerům v Battlefield 3. Po pár hodinách se předčilo veškeré očekávání a opravdu to funguje. Jak můžete nahlásit hackera a jak pracovat v článku.

hitman.png
11.1. 2012 Dnes vyšlo nové video, v kterém uvidíme něco, co jsme ještě nemohli vidět! Nový Hitman přinese ne jednou vylepšení. Realné animace, skvělá grafika a hlavně novinka "předvídání" Vás určitě natchne. Pojďme se podívat...

cs logo.png
7.1. 2012 Další ze série Counter Strike je téměř za rohem a my si v dnešním článku ukážeme, jak se za tu dobu (12 let) věci změnily. Vše uvidíte ve videu, kde jsou sestříhané všechny díly Counter Strike. Tak do toho.

e3 2012.png
6.1. 2012 O tom, že přijdou nové generace konzolí se mluví již hodně dlouho. Vyšlo také pár obrázků. Co je ale teď skoro jisté, tak představení na herním festivalu E3 2012. Neví se toho mnoho, ale přece jen jsme něco získali.

anonymous logo.png
5.1. 2012 Anonymous opět promluvili. Zároveň na to podala firma Sony a Capcom oficiální prohlášení. Víme také jak se zachová Valve a EA. To vše čtěte již nyní. Něco Vás možná potěší, něco ne, každopádně to nevypadá dobře.

logo.png
5.1. 2012 Známé letecké simulátory od Microsoft byly dávno puštěny k vodě. Teď, po dlouhé době přichází konečně další s číslovkou 2012. Podle výrobce hry budeme létat nad Havajem a prý nevynechali žádné známe budovy.

gta v logo.png
3.1. 2012 Grand Theft Auto aneb jedna z nejlepších herní sérií na této planetě očekává další díl, to už ale víme. Dnes jsme se mohli dočíst další novinky co se týče nového dílu. Zatím jsou to jen dobré zprávy! Pojďme na to.

BLACK BIG.png
Podpora:

Kontakt
Reklama
FAQ
Připojte se:

Facebook
Twitter
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one