Loading

Články

Neděle - 3.2. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
blacjklist.png
Podívejte se na nové záběry ze stealth akce Splinter Cell s podtitulem Blacklist. Poslední záběry jsme mohli vidět například z E3 nebo Gamescomu. Jedne z tvůrců Vám k tomu řekne více. Samozřejmě pouze pro pokročilé angličtináře.
Sobota - 2.2. 2013    Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat »
ps4.png
Poslední týdny se nejvíce mluví o další generaci konzolí. Podle všeho jsme se měli těšit na červen, kdy začíná E3 2013. Teď se na YouTube channelu objevilo video, které možná poukazuje na odhalení Playstationu 4. Video máme a i přesný datum!
Sobota - 2.2. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
redendigen3.png
Před pár dny jsme Vás informovali o možném oznámení třetího dílu The Witcher 3. Polská společnost stále detaily tají. Těšit se prý máme na 5.2. 2013, kdy nám vše prozradí. Zatím pouze informují o novém RedEngine 3, který je postaven na míru RPG hrám další generace.
Pátek - 1.2. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
rebellion 2.png
Před 2 dny jsme Vás informovali o tajné hororové válečné hře, kterou tvoří tým Sniper Elite: V2. Zatím stále nevíme an název hry a už tu máme druhé lákadlo! Prý se máme těšit na 14. února, kdy bude hra officiálně představena.
Pátek - 1.2. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
arma 3 header.png
Arma 3, asi největší a nejočekávanější česká hra všech dob. Ispiruje se skutečnými armádními místy a snaží se vytvoři nejlepší vojenský simulalátor. Zatím se to daří a výrobce Bohemia Interactive vydávají nové screeny s novou informací o ostrově.
Pátek - 1.2. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
steam.png
Steam stejně jako každý víkend nabízí buď slevy nebo hraní multiplayerů zdarma. Tentokrát se jedná o akční hru, která se absolutně nechytla. My si ji ovšem můžeme zkusit zdarma až do večera neděle. 
Pátek - 1.2. 2013    Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat »
gtav.png
Poslední týden přinesl velké informace o akci Grand Theft Auto V. Dozvěděli jsme se něco o oficiálním obalu hry, dostali jsme finální datum vydání, který se přesunul o pár měsíců a objevilo se GTA V v čínských obchodech? Čtěte už nyní!
Čtvrtek - 31.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
hawken pohysx.png
Hru Hawken můžeme nyní hrát v BETA verzi. Ovšem Nvidia se zapojila do hry a hře nabídla možnost efektu PhysX, který hře dodá nový efekt. Nevím, jestli je zrovna tohle dobrý nápad do takové hry, každopádně proč ne. Jinak Hawken bude co nevidět ve finále jako Free-to-play.
Středa - 30.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
bo2.png
Call of Duty: Black Ops 2 vyšlo už před pár měsíci a mělo konečně velmi dobré ohodnocení. Dokonce nejlepší od Modern Warfare 2. Nyní výrobce vydává první DLC pojmenované Revolution. Dostanete 4 nové mapy, bonusy a zombie úroveň. Podívejte se na officiální video.
Středa - 30.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
mc.png
Minecraft, svět kostiček, kde si lze postavit vlastně cokoliv. Někomu stačí luxusní vilka, farma nebo jeskyně. Jsou mezi námi i tací, co jim to nestačí. Důkazem jsou tomu tyto screeny od největších borců světa Minecraft. Podívejte se, co za města si lze postavit!
Středa - 30.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
gta v.png
A máme tu v pořadí už 3 mapu GTA V, jak by asi mohla vypadat? Dnes je tu další, která se také inspirovala obrázky z Traileru a mapy San Andreas. 
Středa - 30.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
Před pár měsíci jsme Vás informovali, že se studia Montreal Ubisoft unikly obrázky, které jsme nedokázali přířadit k žádné aktuální nebo dřívější hře. Jednalo se totiž o novou hru, kterou nám Ubisoft nyní představuje. Více info v článku.
Úterý - 29.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
Studio Rebellion, které má za sebou slušné hry jako je Sniper Elite: V2 nebo Alien vs Predator. Sniper se celkem povedl, ovšem je tu rok 2013 a my se máme těšit na 14. února, kdy nám prozradí více. Nyní máme pouze Teaser. Zatím není znám ani název - ovšem hned v officiálním popisu je "for PC fans!"
Úterý - 29.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
gtav.png
Na internetu se objevily důkazy, které jasně svědčí o tom, že se GTA V připravuje i na PC. Prozradily to informace o animátorovi, který na GTA pracuje od samého začátku.
Pondělí - 28.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
Crytek zveřejnil nové video, kde nás chce upozornit na právě probíhající BETA verzi, která je bohužel stále uzavřená. Hra se od jejího počátku hodně změnila. Ze začátku skluzi byly absolutně nereálné, animace střel byly dost divné - nyní hra vypadá velmi dobře, no aby ne, dělá jí Crytek. Jinak také nesmíme zapomenout na stále aktualizovaný CryEngine 3, která hra má! Warface bude Free-to-play.
Neděle - 27.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
shootmania BETA open.png
Ubisoft na E3 ukázal novou hru, kterou na místě hrál i král CS 1.6 SpawN. Shootmania měla vyjít v tomto týdnu, bohužel Ubisoft nestačil doladit vše, co potřeboval a datum vydání posunul o pár měsíců. Můžete se dokonce přihlásit i do otevřené BETA verze.
Neděle - 27.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
crysis 3.png
Už za necelé dva dny začne veřejná BETA Crysis 3. Výrobce Crytek nyní informuje, co vlastně ve zkušebním otevřeném testu uvidíme. Dozvěděli jsme se, jaké mody a mapy si vyzkoušíme. Byl upřesněn i datum od do testu. Zveřejnili také officiální obal Crysis 3.
Sobota - 26.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell   Číst a komentovat »
arma 2.png
Poslední dobou jsou lidé více a více překvapeni, když vidí Armu 2 jako Free-to-play. Český výrobce Bohemia Interactive opravdu udělal verzi Free-to-play, která nepostrádá svou kvalitu Army 2. Dokonce neobsahuje žádné minitransakce, VIP a další.
Sobota - 26.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat »
war z navod (1).png
Podívejte se společně s námi, jak si vedla hra The War Z v hodnocení zahraníčních TOP magazínů. Veškeré hodnocení je z recenzí dne 1. - 25.1. 2013. Třeba i takové hodnocení Vás přinutí si hru koupit, nebo naopak vůbec nepořizovat.
Sobota - 26.1. 2013    Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat »
dayzup.png
Vývojáři opět informují svět o tom, jak pracují na Dayz: Standalone. Uploadli nám nové screeny, ukázali, že Dayz bude graficky lepší než Arma 2 a popsali další věci ohledně oblečení, ras lidí a něco o serverch, které podporuje Valve!
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one