Loading

Články

Čtvrtek - 15.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Metal Gear Survive.jpg
Konami už v sprnu na Gamescomu 2016 oznámilo pokračování série Metal Gear s podtitulem Survive, od té doby však o hře nemluvilim čekali jsme tak dlouhý rok na pouhé tyto, jednoduše řečeno, slabé screeny? To se Konami moc nepředvedlo. Že by chyběl Kojima?
Čtvrtek - 15.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Call of Cthulhu.png
Konečně se dostalo také na Focus Home Interactive, které hned po RPG hře Vampyr či akčním Insurgency: Sandstorm ukázalo také stále tajemnou hororovku Call of Cthulhu, která je naplánována ještě na letošní rok 2017. Mrkněte na nový E3 trailer.
Čtvrtek - 15.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Insurgency Sandstorm.jpg
Insurgency: Sandstorm studio Focus Home představilo už v únoru letošního roku, že by ke hře ale něco více řekli či ukázali gameplay záběry, to ne. A podobně jsme na tom i nyní. Vývojáři z NewWorld Interactive sice ukázali nový trailer, nás však zajímají gameplay záběry. 
Středa - 14.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Forza Motorsport 7.jpg
HW požadavky pro závodní hru Forza Motorsport 7 od Microsoft. Hra vychází v 3.10. 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku, Vám jako vždy prozradíme, že nároky hry jsou průměrné na poměry roku 2017.
Středa - 14.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Metro Exodus.png
Jedno z největších překvapení letošní E3 2017 bylo rozhodně oznámení nového dílu Metro od tvůrců studia A4 Games. Ty nejen že hru oznámili, ukázali také trailer a několik screenshotů. Lehce nám nový díl Exodus popsali a řekli, co nás vlastně čeká. Mluvili také o exkluzivním obsahu.
Středa - 14.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Call of Duty WW II.jpg
Activision se na E3 ukázal s multiplayerovým trailerem na Call of Duty: WW II, a aby toho nebylo málo, ukázal ještě pár multiplayerových screenshotů + naplánoval beta verzi, do které se dostanou pouze konzolisté, kteří si hru předobjednají. Přesně spuštění v článku.
Středa - 14.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Railway Empire.png
Budovatelská strategie zaměřená na dávné železnice se po dlouhé době od svého oznámení ukázala v gameplay traileru na E3, kde jej ukázalo Kalypso Media. Jde sice pouze o pár minutový trailer, něco málo nám však naznačí. Tvůrci prozradili přibližný datum vydání, letos to ale nebude.
Středa - 14.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Life is Strange 2.png
Čerstvě oznámené Life is Strange: Before the Storm se ukazuje ve 20 minutovém gameplayi. Tvůrci přiznali, že nejde o plnohodnotný díl, ale pouze o tří epizodový spin-off, na dvojku si ještě chvíli počkáme. Každopádně i tak budeme mít co hrát, pár hodin nám to rozhodně zabere.
Středa - 14.6. 2017         Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
AC Origins.jpg
Při oznámení Assassin's Creed: Origins, které přinesl Microsoft při své Xbox One X konferenci jsme se dozvěděli, že hra nabídne prakticky všechno, co hráči na této sérii milují. Přinese však jednu novinku, tou jsou soubojové arény. Jeden takový delší souboj s finálovým bossem přineslo IGN.
Středa - 14.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Pokémon RPG.png
Nintendo při konferenci E3 pozvalo prezidenta The Pokémon Company, který oznámil práce velké a rozsáhlé RPG hře Pokémon. Na té pracuje již zkušené Japonské studio Game Freak, které až do dnes přinášelo Pokémon hry na Nintendo 3DS. Tato hra však míří exkluzivně na Switch.
Středa - 14.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
LawBreakers.png
Na E3 se podíval i herní designer a zakladatel této značky Cliff Bleszinski, který ukázal pár gameplay záběrů a rozselal emaily, ve kterých zve do uzavřené beta verze kterou vlastně nabídl i nám a my Vám přineseme jedinečné dojmy. Má hra šanci prorazit v tak velké konkurenci?
Středa - 14.6. 2017            Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Xbox One X.png
Microsoft na press konferenci E3 předvedl svou novou konzoli Xbox One X, která vlastně jen potvrdila spekulace o tom, že nejde o novou generaci, nýbrž pouze premiovoku. Vidět jsme mohli také několik her ve 4K a 60FPS, konzole si se vším hravě poradila. Na kolik nás ale vyjde a kdy?
Středa - 14.6. 2017            Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Vampyr.png
Focus Home Interactive po pouhém traileru ze začátku konference E3 nakonec ukázali i 10 minutové demo. Jde vůbec o první pořádné záběry od oznámení této zajímavé hry. Vampyr nás pošle do temného Londýna v letech 1918, kde vládnou hnusné nemoci. Více v článku.
Úterý - 13.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Playerunknowns Battlegrounds.png
Bluehole studio právě vydalo nové video, které šokovalo snad všechny hráče, kteří ho viděli. Plánují snad z PUBG, které tak oblíbené udělat zombie survival hru? Vypadá to tak, v nejnovějším videu právě ukázali možný příchod zombie. Co na to říkáte vy?
Úterý - 13.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Genesis Alpha One.png
Menší vydavatelská společnosti Team17 má na svém seznamu spíše menší béčkové hry, jako třeba The Escapist nebo známou sérii Worms Armageddon. Teď však chystají něco většího, na E3 oznámili hodně zajímavou, vesmírnou akční hru Genesis Alpha One, určitě si přečtěte více.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one