Loading

Články

Čtvrtek - 17.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Medal of Honor Pacific Assault.png
Jak už je dnes u Originu zvykem, občas nabídne nějakou tu hru zcela zdarma. V sekci On The House už brzy najdeme starý, přesto parádní díl Medal of Honor: Pacific Assault. Pojďme si připomenou, kdy vyšel nebo jak vlastně vypadá.
Čtvrtek - 17.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Hellblade.png
Na YouTube kanále sonyplaystation se dnes objevil nový trailer nezávislé áčkové hry Hellblade: The Senua, který se začátkem nemusí moc zdát, ovšem z poloviny už Vám naskočí husí kůže, tenhle atmosferický trailer si musí užít každý ne jen fanoušek tohoto žánru.
Čtvrtek - 17.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Climb.png
The Climb od Cryteku se ukazuje na nových záběrech z GDC 2016. Graficky vypadá nádherně, pravděpodobně půjde o jednu z prvních her využívajících nově představený CryEngine 5. Podívejte na tu krásu z hor velkých Alp.
Středa - 16.3. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Project Porpheus.png
Včera Sony oficiálně oznámili datum vydání prodeje, cenu a také státy, kde se oficiálně headset pro virtuální realitu bude prodávat. Nechybí mezi nimi ani Česká Republika. Hned, co se ale oznámila nízká cena, se počet předobjednávek doslova zbláznil.
Středa - 16.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
TrackMania Turbo.png
Ubisoft prostřednictvím nového videa na YouTube oznámili plánovanou, otevřenou beta verzi závodního dílu TrackMania: Turbo. Bohužel se ale zatím mluvilo pouze o konzolích PlayStation 4 a Xbox One, PC hráči asi ostrouhají.
Středa - 16.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Oculus Rift.png
Na právě probíhajícím GDC 2016 se dnes mluví ve většině o virtuální realitě. Něco jsme se dozvěděli o HTC: Vive, něco o PlayStation VR. Došlo ale také na nejočekávanější headset Oculus Rift od společnosti Facebook. Těhle 30 her nabídne ihned po vydání.
Středa - 16.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Sniper Elite 4.png
Rebellion studio oznámilo před několika dny už čtvrtý díl série Sniper Elite, který nás zavede do Itálie, kde se chystá hrozba proti Evropě. K dispozici byl také první trailer, dnes tu ale máme vůbec první gameplay záběry a to hned více jak 7 minut.
Středa - 16.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Project Porpheus.png
Sony prostřednictvím GDC 2016 ukázali ne jen cenu jejich headsetu a datum vydání, ale také trailer, který Vám ukáže očekávané hry právě exkluzivně pro PlayStation VR + jeho příslušenství. Uvidíte například Robinson: The Journey, Eagle Flight nebo Golem.
Úterý - 16.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
CryEngine 5.png
Po dvou letech oficiálně Německý Crytek oznámili už pátý velký, oblíbený CryEngine. A má jednu novinku, bude zcela zdarma - a to díky konkurenci Unreal Engine 4 a Unity 5. Nový engine zcela podporuje DirectX 12.0 a virtuální realitu.
Středa - 16.3. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Star Wars VR.png
Na právě probíhajícím GDC 2016 se objevila také tématika Star Wars. Ani právě tato velká značka nevynechá hype ohledně virtuální reality. LucasArts ve spolupráci s dalšími studii oznámili zajímavý projekt Star Wars: Trials on Tatooine. Podívejte na první video.
7.5 / 10  State of Decay 2
8.5 / 10  Frostpunk
9.5 / 10  God of War
9.0 / 10  Far Cry 5
8.0 / 10  A Way Out
BLACK BIG.png
Podpora:

Kontakt
Reklama
FAQ
Připojte se:

Facebook
Twitter
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one