Loading

Články

Neděle - 10.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Bloodborne.png
Bloodborne vyšlo před skoro rokem exkluzivně na PlayStation 4. Recenze nedopadly zrovna na výbornou, každopádně proč hru nemít také na PC? Časopisy lákají v tyto dny na akce herních notebooků, kde použili na obrazovce screen propagující Bloodborne, jde o chybu? 
Neděle - 10.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Half Life 3.png
Valve se může pyšnit skvělým dějem jak u Half-Life 1, tak Half-Life 2, oba scénáře totiž napsal skvělí spisovatel Marc Laidlaw bohužel však pro nás, Valve před několika dny opustil. Co ho k tomu vedlo a jak reaguje na otázky ohledně Half-Life 3?
Neděle - 10.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
From kharak.png
Homeworld: Deserts of Kharak se pomalu blíží svému vydání. Ve verzi PC se ji dočkáme už 20.1. 2016, zkouknout můžete hw požadavky i základní informace o hře. Teď už ale nový trailer, kde by snad nikdo na první pohled neřekl, že jde o real-time strategii.
Neděle - 10.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Moving Hazard.png
Zombie her není nikdy dost a vypadá to, že jim neodvzonilo ani v roce 2016. Byla čerstvě oznámena nová akční fps hra Moving Hazard. Celý svět je desítky let pokořen chodícími mrtvolami, zbyly snad jen vojenské základny, bude jim také konec?
Neděle - 10.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
VR porn.png
Brýle pro virtuální realitu (VR) jsou poslední měsíce opravdu žhavím tématem. Hlavně co se týče her, například Oculus Rift už spustil předobjednávky. Když ale zrovna nebude co hrát, můžete zkusit porno, zážitek to je převelice zajímavý, podívejte na video.
Sobota - 9.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Humble Bundle.png
Už nevíte co by jste si zahráli? Možná Vás potěší akce na Humble Bundle, kde je další skvělá akce, tentokrát na starší hry ze série Tom Clancy's od Ubisoftu. Pokud ale zaplatíte 10$, dostanete také Blacklist nebo Future Soldier.
Sobota - 9.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Paragon.png
Paragon od tvůrců Unreal Tournamentu ukazují dalších několik minut ze hry. Vše je stále z ALPHA verze a přihlášení do beta testu je stále aktivní, tak na nic nečekejte, tahle MOBA hra vypadá zatím opravdu skvěle. 
Sobota - 9.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
AC.png
Před několika dny jsme se snad celé hodiny věnovali nově připravovanému Assassin's Creed, který se má odehrávat v Egyptě a vyjít by měl až v roce 2017 stím, že si letos série odpočine a místo ní vyjde Watch Dogs 2. Jenže všechno bude asi jinak, jsou tu další spekulace.
Sobota - 9.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
everybodys.jpg
Když jsme Vám psali první článek o Everybody's Gone to the Rapture, zmiňovali jsme se i o PC verzi, kterou oznámila důvěryhodná zahraniční stránka, nikoliv oficiální cestou. Před několika měsíci už hra vyšla, bohužel však pouze na PlayStation 4. Teď to vypadá i na PC verzi.
Pátek - 8.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
ELEX.png
HW požadavky pro akční RPG ELEX.  Hra vychází začátkem roku 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou průměrné na poměry roku 2017.
BLACK BIG.png
Podpora:

Kontakt
Reklama
FAQ
Připojte se:

Facebook
Twitter
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one