Loading

Články

Středa - 7.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Resident Evil 7.png
Už v roce 2013 jsme Vám po prvé psali o Resident Evil 7, nebylo to oficiální, spíše detaily unikly. Každopádně od té doby utekly dlouhé 2 roky, a co na to tým vývojářů z Capcom? Konečně promluvili a ujistili, že hra mrtvá není, více v článku.
Středa - 7.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Sonic Lost World.png
Sonic: Lost World je už dva roky stará hra, vyjde zatím pouze na Wii U, teď míří na naše PC, konzole PlayStation nebo Xbox oznámené nebyly. Dobrou zprávou je, že Sonic nebudou pouhým portem, bude plně přizpůsoben PC platformě. Známe i datum vydání.
Středa - 7.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Satr Wars.png
Otevřený BETA test začíná už zítra (8.10. 2015), EA ale již spustili pre-load, což znamená, že si beta verzi můžete stáhnout už nyní, hrát ale půjde až během zítřka. Beta má velkých 10 GB, tak proč si je nepřipravit na zítra?
Středa - 7.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
mafia 3.png
Po nějaké době se vracíme zpět k "české" hře Mafia 3, která se dostala na hlavní stranu časopisu Game Informer. Gam Informer o hře napsal 12 stránkový preview, kde se dočteme spooouusty nových věcí a detailů. Jedním z nich je také to, že Mafia 3 naváže na druhý díl a my víme čím.
Středa - 7.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
STAR WARS Battlefront.png
Zajímá Vás, jak bude vypadat Váš Star Wars: Battlefront na ultra nastavení? Jeden z beta testerů pro GameSpot to pro všechny zjistil. Jen upozorňujeme, že záběry jsou z beta verze, finální vydání bude vypadat ještě trošku lépe. Video v 1080p při 60fps.
Úterý - 6.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Far Cry Primal.png
A je to konečně tady! Ubisoft slíbil, že brzy oznámí novou AAA hru, na kterou mimochodem teasoval dlouhých 24 hodin přes YouTube a Twitter. Pomalu ale jistě se dařilo zjišťovat, že půjde o nové Far Cry, nebo-li DLC, ale nene, Ubisoft oznámili plnohodnotný díl z doby kamenné.
Úterý - 6.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Ubisoft.png
Ubisoft si s námi pěkně hraje. Včera začal živě streamovat záběry, které pocházejí a mají lákat na novou hru. Dnes se podařilo zjistit, že by mělo jít o Far Cry: Primal (samostatné, velké DLC). Jenže stále to není oficiálně potvrzeno a Ubi láká dalšími videi, podívejte.
Úterý - 6.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Cyberpunk 2077.png
Už několik let čekáme na oficiální datum vydání, který tvůrci The Witchera z CD RED PROJEKT stále ne a ne oznámit, jedinou zprávu, kterou dodají je, že se zkrátka na Cyberpunk 2077 stále pracuje. Teď tu máme další, po dlouhé době oficiální vyjádření.
Neděle - 28.6. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
STAR WARS Battlefront.png
HW požadavky pro akční FPS hru Star Wars: Battlefront.  Hra vychází 18.11. 2015 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou vysoké na dnešní poměry.
Úterý - 6.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Far Cry Primal.png
Včera večer jsme Vás informovali o nové hře, kterou Ubisoft plánuje v těchto dnech oznámit. Vypadalo to na novou značku, měli jsme však jeden tip, který nejspíše opravdu vyjde. Tipovali jsme to na nový, popřípadě samostatný dlc pro Far Cry 4, ejhle, asi to tak bude, mrkněte na screen.
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one