Loading

Články

Čtvrtek - 20.11. 2014         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
chivalry.jpg
Tento víkend si pro nás Steam připravil další hru pro hraní zdarma. Od pátku až do pondělí ráno si můžete úplně zdarma zahrát RPG - Chivalry: Medieval Warfare. Ta dostala celkem dobré ohodnocení i celosvětově, vyhoupla se na krásných 7.9 / 10. 
Středa - 19.11. 2014         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
gtav.jpg
Rockstar posledně přidal bonus, který do dnešního dne ještě nikdo nevyzkoušel, bude to překvapivá novinka i pro všechny velké fanoušky Grand Theft Auto: V. Novinka spočívá v halucinacích, zkuste sníst bonusovou rostlinu, která Vás změní na nějaké ze zvířat. Více v článku.
Středa - 19.11. 2014       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
gtav.jpg
Stejně jako vždy, se nejočekávanější next-genové hry porovnávají mezi sebou. Dnes je na tom jednoznačně lépe PlayStation 4, kde uvidíte rozdíl na první pohled o oproti Xbox One. Máme pro Vás jednoduché srovnání dvou obrázků vegetace a video srovnání.
Středa - 19.11. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
denuvo.jpg
Pravděpodobně jste už slyšeli o zcela nové verzi proti-pirástské (DRM) ochrany DENUVO, která zatím úspěšně chrání 3 vydané hry ze 3. Jenže jak se ukázalo, taková ochrana Vám může pěkně oddělat Vaší RAM nebo SSD disky. Více si o tom povíme v článku.
Úterý - 18.11. 2014         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
yeti far cry 4.jpg
Pokud už jste nějakou hoďku hráli Far Cry 4, určitě jste zavítali do velkých promrzlých hor, kde je sotva vidět na cestu, o to hůř, když tam možná někde běhá Yeti, minimálně trailer něco trošku zachycuje, mrkněte se na video nebo napište, kde jste jej potkali.
Pondělí - 17.11. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
gtav.jpg
Očekávaná next-gen verze parádního Grand Theft Auto: V právě dorazila, redaktoři ze zahraničí měli tu šanci si GTA už zahrát, opět samozřejmě vyzkoušeli celou hru a to včetně nového FPS modu, hledání nových zvířat a další. Jenže jak oznámkovali hru? Na to se podívejte v článku.
Pondělí - 17.11. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
fc4 (1).jpg
Mnoho hráčů se setkalo s problémem, neukládají se Vám pozice ve hře a nejde zobrazit mapa, je zkrátka černá, my pro Vás máme to nejjednodušší řešení, které je 100% funkční a odzkušené. Stačí Vám k tomu jeden download a malá úpravička ve spouštění aplikace.
Pondělí - 17.11. 2014       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
fc4.jpg
Nejsou v tom žádné čáry máry, ani bug ani nic podobného, je to oficiální cesta, kterou připravil Ubisoft pro "zvědavce", proč zvědavce se dozvíte v článku. Máme pro Vás samozřejmě také video, které celých 15 minut zahrnuje, tak pozor na spoilery, ať někomu z Vás nezkazíme překvápko.
Pondělí - 17.11. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
dai.jpg
Bez jakého koliv upozornění, EA vydává Dragon Age: Inquisition s proti-pirátskou ochranou DENUVO, která je zatím opravdu neprolomitelná, zvýrazněme "zatím". Co na to ale řeknou samotní hráči, kteří si hru koupili nevíme, každopádně každá DRM ochrana je otravná, více v článku.
Pondělí - 17.11. 2014       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
GoT.jpg
Před několika měsíci jsme Vás informovali o akční adventuře, kterou plánují tvůrci adventury The Walking Dead z TellTale studia. O hře se zatím neví absolutně nic, snad jen, že vyjde klasicky na několik epizod. Dnes ale můžeme vidět několik prvních obrázků přímo ze hry.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one