Loading

Články

Sobota - 14.3. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
bf hardline.jpg
Říkáte si, co za nesmysl píšeme v nadpise? Tak Vám oznamujeme, že tohle nesmysl není, v jedné z map Battlefield: Hardline se dal najít první Easter Egg. Jmenuje se The American Dream a co dokáže, to by jste asi opravdu nečekali, veškeré info a video o prvním easter eggu v článku.
Sobota - 14.3. 2015         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
gtav.jpg
Jedna z největších Televizních stanic na světě plánuje společně s Make it Digital projekt, který by mohl zajímat všechny fanoušky a uživatele našich stránek. Před několika hodinami bylo oznámeno, že se nejspíše ještě letos dočkáme akčního filmu o vývoji série Grand Theft Auto.
Pátek - 13.3. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
cities skylines.jpg
Před několika dny vyšla simulace Cities: Skylines s podporou pro módery. Ti samozřejmě klasicky nezaháleli a ihned udělali několik módů. Jedním z nich je FPS mód, který nenabízí snad ještě žádná hra z této kategorie, dalším módem je Los Santos z Grand Theft Auto: V.
Pátek - 13.3. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
pa 13.jpg
Pátek třináctého přinesl jednu zajímavou zprávu, vzpomínáte na známého zabijáka Jasona Voorheese? Pokud ano, tak právě on bude jednou z postav připravované bojovky Mortal Kombat: X. V článku už video, které Vám postavu přiblíží trošku blíže.
Pátek - 13.3. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
hmefront.jpg
Crytek přichází se špatnou zprávou (jako by jich kolem Homefront: The Revolution nebylo už dost), hra byla odložena na neznámo v roce 2016. Na jednu stranu je to samozřejmě také dobrá zpráva, jediný důvod, proč se totiž hra odkládá je, že se nestíhá a tvůrci chtějí vydat skvělou bezchybnou hru.
Pátek - 13.3. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
we happy few.png
We Happy Few, adventura od tvůrců Contrast se ze začátku zdála být běžnou béčkovou hrou, teď se ale poslední dny nepíše o ničem jiném, než právě o téhle retro-futuristické adventuře v otevřeném světě (podivném Londýně). Dnes Vám ukážeme další obrázky ze hry.
Čtvrtek - 12.3. 2015         Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
siege.jpg
Jste fanoušci Rainbow Six série nebo Vás zaujal poslední připravovaný Siege? Potom na nic nečekejte a rychle se přihlašte do uzavřené ALPHA verze, která proběhne v průběhu letošního roku a jako překvapení nám Ubisoft zveřejnil HW požadavky, které alpha vyžaduje.
Čtvrtek - 12.3. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
star citizen.jpg
Tak vážení, začněte si pomalu umazávat místo na hard discích, protože za chvíli je tady gigantický simulátor Star Citizen a na Vašem HDD si vezme plus mínus 100 GB. Je to asi nejvíce, co kdy si jaká hra vzala. Časem se ale velikost hry ještě změní, více v článku.
Středa - 11.3. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
dai.png
Dragon Age: Inquisition dostalo velmi dobré hodnocení a stalo se hrou roku na TGA 2014 a to velmi zaslouženě. Teď, po pár měsících výdání je ale kompletně celá hra zcela zdarma na Xbox One, má to ale jedno velké ale, bohužel, více v článku.
Středa - 11.3. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
We happy few.jpg
Před týdnem jsme Vám představovali novou adventuru od tvůrců Contrast. K video ukázce ze hry ale nebylo dostatečné info a tak jsme až do dnes nevěděli, co si vlastně o hře myslet. Tvůrci se ale trošku rozpovídali a tak už víme základní informace, které znějí celkem zajímavě.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one