Loading

Články

Pátek - 21.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Nintendo Switch.png
Konzole Nintendo Switch byla oznámena před pár dny, přesto jsme se toho však moc nedozvěděli. Vidět jsme zatím mohli pouze krátký teaser, jediné co tedy víme je podoba konzole a několik vypsaných světových vývojářů, kteří podpoří konzoli. Teď tu ale máme spousty novinek!
Pátek - 21.10. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Real Life.png
Už máte dost těch sci-fi akčních her, které neustále vycházejí jak na běžícím páse a radši by jste nějakou odpočinkovou MMO hru? Potom by mohla být hra The Real Life právě pro Vás. Bude free-to-play, nabídne otevřený svět a bude jen na Vás, co ve světě budete dělat.
Pátek - 21.10. 2016          Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
RDR2.jpg
Nedavno oznámená služba PlayStation Now od Sony potěšila ne jednoho PC hráče. Díky této nové službě si budete moct zahrát The Last of Us, God of War, Uncharted a další exkluzivní PS3 tituly na PC! A pozor, brzy služba nabídne první díl Red Dead Redemption.
Pátek - 21.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Spider Man.png
Na letošní E3 2016 oznámený Spider-Man exkluzivně pro PlayStation 4 se dnes objevil na nových záběrech, kde se porovnává aktuaální verze PlayStation 4 stou očekávanou PS4 Pro. Grafický pokrok nebo ne? Podívejte, jak hra vypadá ve video-rozboru.
Pátek - 21.10. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Red Dead Redemption 2.png
Nedavno oznámená westernová akce Red Dead Redemption 2 nadchla snad každého hráče. O to více by nyní měla nadchnout také majitele konzole PlayStation 4. Sony se nyní pochlubilo tím, že na jejich konzoli se plánují exkluzivní obsah i předčasné výhody.
Pátek - 21.10. 2016           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Nintendo Switch.png
Včera (20.10. 2016) Nintendo oficiálně a dost překvapivě oznámilo svou novou herní konzoli Nintendo Switch. V první traileru jsme mohli vidět hned několik her, a to včetně Skyrimu. Ihned se tak objevilo tisíce hráčům kteří byli přímo nadšení. Skyrim do kapsy všude s sebou? Wow. Hm....
Čtvrtek - 20.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Red Dead Redemption 2.png
Nemohli jste se podívat na první trailer Red Dead Redemption 2? Potom pro Vás máme spoustu vytípaných obrázků přímo z traileru. Řeknete si, "nuda"? Kdepak, takové obrázky prozradí více detailů než samotné video.
Úterý - 18.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
RDR 2 play.png
Rockstar Games slíbili na dnešní den (20.10. 2016 - 18:00) odpublikování prvního traileru a informací z připravovaného Red Dead: Redemption 2, který vyjde už na podzim 2017. Trailer je tady, podívejte na tu parádu, která dorazí za rok pro PlayStation 4 a Xbox One. 
Čtvrtek - 20.10. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Nintendo Switch.png
Dlouhé roky byla ve vývoji herní konzole "Nintendo NX" Switch, u které proběhlo několik zajímavých úniků, které se nakonec ale ukázaly jako podvrh. Tady už je oficiální oznámení, cena a podoba konzole. Bude opravdu konkurovat PlayStation 4 Pro a Xbox One S?
Středa - 19.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
New Colossus.png
Pamatujete ještě na letošní E3 2016, která proběhla v Los Angeles, kde se vůbec po prvé ukázalo studio Bethesda? Hodně se tehdy mluvilo, že by tvůrci slavné série mohli oznámit další díl, to se ale nestalo, tedy ne tak úplně. Na konci se na chvíli objevit název New Colossus. Jde o ...
Středa - 19.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Titanfall 2.png
O akční střílečce Titanfall 2 od Respawn studia toho už víme prakticky dost. Většina z nás už jen čeká na vydání. Každopádně, zajímalo Vás, jak asi vypadá tahle titání akce v rozlišení 4K Ultra HD při 60 snímcích za sekundu? Božsky.
Středa - 19.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Lewis.png
Tohle by jste určitě nečekali. Skvělý pilot z Formula 1 Lewis Hamilton dostal svou roli v připravovaném Call of Duty: Infinite Warfare. A aby toho nebylo málo, dokonce nějakou další postavu nadabuje. Jak se k takové roli dostal a co přesně tam bude dělat?
Úterý - 18.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Red Dead Redemption 2.png
Téměř ihned po oznámení Red Dead Redemption 2 na konzole PlayStation 4 a Xbox One se strhla lavina negativních komentářů. Netrvalo to dlouho a za pár minut byla vytvořena "oficiální" petice, která by měla přimět Rockstar Games k oznámení PC verze. Podepište se také!
Úterý - 18.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Watch Dogs 2.png
HW požadavky pro akční TPS Watch Dogs 2 od Ubisoftu. Hra vychází 29.11. 2016 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ...HW požadavky jsou průměrné na poměry roku 2016.
Úterý - 18.10. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
film assassins creed.png
Po delší době na sebe konečně upozorňuje také filmová adaptace Assassin's Creed ve filmu. Podívejte na nový 2 minutový trailer. V něm uvidíte.... Film dorazí do kin už v prosinci
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
casino 3.png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one