Loading

Články

Sobota - 5.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
STYX.png
Akční stealth akce s malym goblinem se právě dočkalo demo verze, a to vlastně po téměř 6 měsíci od svého vydání. Vyzkoušet si můžete přibližně hodinový trial, který zahrnuje tutoriál a pár misí. Hra se moc dobře neprodávala a už vůbec nedostala dobré hodnocení, i tak ale, proč si ji nezkusit?
Sobota - 5.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Death Stranding.png
Death Stranding je stále plné tajemství, Hideo Kojima si vše pečlivě hlídá a prozrazuje novinky opravdu jen po střípkách, jako třeba teď. Po dlouhých měsíchc se můžeme podívat na in-game záběry, které se zaměřily na dynimackou změnu počasí. 
Sobota - 5.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Destiny 2 (1).jpg
Pokud plánujete zakoupit si Destiny 2 od Bungie, tak pozor, hra Vás může vyhodnotit jako cheatera a to z jednoho primitivního důvodu. Stačí, aby jste měli zapnutý nějaký program, který se hře nelíbí a máte vystaráno. Jaké programy Vás mohou stát account, v článku.
Sobota - 5.8. 2017            Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Rainbow Six Siege.png
Taktickou FPS akci od Ubisoftu, Rainbow Six: Siege si už vyzkoušelo více než 20 miliónů hráčů, pochlubili se tvůrci. To však ale neznamená, že je i více než 20 miliónů majitelů, spousty hráčů si totiž vyzkoušelo pouhý trial na pár dní skrze Steam víkendovou nabídku.
Pátek - 4.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
PES.jpg
Konami vsází na jiný marketing, než EA, zatím co EA ukazuje novinky jako dribling či gólové oslavy, Konami se rozhodlo zaměřit na národní týmy. Dnes se detailně podíváme na národní tým Chile, před pár dny to byla Argentina. Trailer zahrnují i spousty nového gameplaye.
Pátek - 4.8. 2017            Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Destiny 2.jpg
Pokud jste čekali, že PC BETA verze bude naprosto stejná jako ta konzolová, která skončila před pár dny, tak nebude. Bungie studio právě oznámilo jak aktualizované HW požadavky pro BETU, tak pár detailů, jako třeba novou mapu. Více informací v článku.
Čtvrtek - 3.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
rdrdve.png
Rockstar Games a jejich hry, to je skutečná záruka té pravé kvality, které očekáváte a někdy i nad samotné vydání. A právě to vědí i giganti jako EA či Ubisoft. Obě společnosti veřejně prozradily a netají se tím, že jsou rádi za odklad Red Dead Redemption 2, které mělo vyjít koncem roku 2017.
Čtvrtek - 3.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Assassins Creed Origins.png
Šéf vývoje Assassin's Creed: Origins se lehce rozpovídal o oblíbených hrobkách, které můžeme znát ze starších dílů Assassin's Creed. Hrobky jako by zmizely a tak se tvůrci úspěšného Black Flag rozhodli přidat je do Origins. Co v nich na nás opravdu čeká? Budete nadšení.
Čtvrtek - 3.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Red Dead Redemption 2.png
Je jasné, že se vydavatelství Take-Two i samotní tvůrci z Rockstar Games potýkají téměř denně s otázkou, zda bude westernové pokračování Red Dead Redemption i na PC. Po dlouhé době se samo T2 rozhodlo otázku okomentovat, potvrzení jsme se ale nedočkali.
Čtvrtek - 3.8. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
vedma.jpg
Pamatujete na prsatou vědmu z Grand Theft Auto: Vice City, Auntie Poulet? Tak právě kvůli ní se na Rockstar Games valí žaloba a to jde o 15 let starou hru. Vše má na svědomí zahraniční televize Psychic Readers Network, kterým se nelíbí například podobnost jejich vědmi s tou ze hry.
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one