Loading

Články

Neděle - 10.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Origin Access.png
Electronic Arts na konec své press konference EA PLAY 2017 spustilo službu EA/Origin Access zcela zdarma pro všechny majitele PC a Xbox One. Hráči s PlayStation 4 konzolí to maj trošku složitější, přesto dostanou nějaké trial hry také. Více o akci a službě v článku.
Sobota - 10.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
FIFA 18.jpg
Letošní ročník FIFA 18 byl oznámen už před několika dny, bohužel nám toho EA moc neprozradilo, možná vlastně ani není co. FIFA nabídne zase něco navíc, rozdíly mezi FIFA 17 a FIFA 18 jsou na první pohled značné. V článku už můžete vidět nejnovější gameplay záběry.
Sobota - 10.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Madden NFL 18.jpg
EA PLAY konference již začala a první hru si EA Sports vybralo Madden NFL 18, které opět vyjde pouze pro konzole PlayStation 4 a Xbox One. Stejně jako FIFA, hra přechází na Frostbite 3 engine a nabídne The Journey stejně, jako již zmiňovaná FIFA. 
Sobota - 10.6. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
BF.jpg
EA právě zveřejnilo jeden z nejlepších gameplay trailerů, které kdy v historii udělalo. Tomuhle se říká nabušený trailer, kterému nechybí absolutně nic. První díl zdaleka tak dobře nevypadal. EA také potvrdilo spekulace, které hovořily o DLC zdarma, bude to tak. Všichni všechno free.
Sobota - 10.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
A Way Out.jpg
EA oznámilo další hru, po Anthem od tvůrců původních dílů Mass Effect se přihlásili o slovo vývojáři z Hazelnut studia (tvůrci Brothers in Arms) a oznámili po dlouhých letech novou IP. Je jím akční kooperace A Way Out, která nás pošle dolslova do basy, více v článku.
Sobota - 10.6. 2017         Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat
Need for Speed Payback.png
Jedním slovem, wow, tyhle gameplay záběry EA vyšperkovalo do detailu a proti těmto in-game záběrům nemáme snad jedinou vítku. Jasně, jde opět o arkádové závody, které občas člověka donutí chytnout se za hlavu, ale je to Need for Speed a zpomalené chvilky, které uvidíte, Vás dostanou.
Sobota - 10.6. 2017            Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Anthem.jpg
Tvůrci původní trilogie Mass Effect (BioWare) právě skrze konferenci EA PLAY 2017 oznámilo teaser trailerem svou novou IP, jmenuje se Anthem a jediné, co víme je, že půjde o sci-fi kooperační hru. Hra díky traileru připomíná Destiny či Halo. 
Sobota - 10.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
EA PLAY 2017.png
Už ve 21:00 začne přímý přenos z EA PLAY 2017, který poběží minimálně další dva dny, samozřejmě s přestávkami. EA plánuje odhalit velké věci, uvidíme záběry ze Star Wars, Need for Speed: Payback nebo FIFA 18. Chybět však nebude ani oznámení nových her.
Sobota - 10.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
ac.jpg
Ubisoft se stále nemá k oznámení dalšího dílu Assassin's Creed s podtitulem Origins, o kterém slyšíme každou chvíli něco nového. A zatím se to všechno zdá pravdivé. Na internet se dostaly informace, které poskytl prestižní herní magazín Game Informer, bohužel je poskytl dříve, než měl.
Sobota - 10.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
BF.jpg
Tak tohle je rána, v Electronic Arts teď asi nebudou nadšení, na internet se dostaly vůbec první gameplay záběry, které chtělo DICE ukázat až dnes večer (21:00) při zahájení EA PLAY 2017. Vy už je můžete vidět nyní s velkým předstihem, pokud si ale nechcete kazit zážitek, počkejte si.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one