Loading

Články

Walking Dead.jpg
Čtvrtek - 19.7. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Nehrne se na nás teď až moc The Walking Dead her? Tell Tale brzy vydají poslední řadu a čeká nás cooperační FPS akce od Overkill's. Saints and Sinners, ale bude jiné, cílí na Virtuální realitu. 
d.jpg
Středa - 18.7. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Máte rádi bláznivé hry? Potom by Vás mohlo zajímat Hungry Shark World, které právě vydal Ubisoft. Původně mobilní hra se nyní podívá i na konzole PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. 
Ronaldo.jpg
Středa - 18.7. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Jednou z největších událostí letošního roku (ve fotbale) byl rozhodně přestup Cristiana Ronalda do italského Juventusu. Není tak divu, že EA láká právě na něj a jeho zbytek týmu. V článku teaser trailer.
Uncharted.jpg
Úterý - 17.7. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Série Uncharted patří jednoznačně mezi nejlepší značky Sony exkluzivně pro PlayStation. Není tak k údivu, že se fanoušci série pokouší o filmy, tentokrát jde ale opravdu o skvělou podívanou. Film v článku.
Frostpunk.jpg
Úterý - 17.7. 2018              Autor: Jakub Hergesell

S celkem kuriózní situací se nyní potýká gigantický obchod Amazon. Podle několika uživatelů, se zde prodávali pirátské verze strategií Frostpunk a Survival Mars. Jak to je to možné? Lidé to popsali na Redditu.
Battlefield V.jpg
Pondělí - 16.7.2018            Autor: Jakub Hergesell

Do uzavřené beta verze se mohlo podívat jen několik málo pozvaných novinářů, streamerů či YouTuberů. Otevřená, tedy pro každého proběhne už první týden v Září. Těšit se už brzy můžeme na HW požadavky.
Ronaldo.jpg
Neděle - 15.7.2018             Autor: Jakub Hergesell

Sčím asi v Eletronic Arts nepočítali (a myslím, že ani my všichni) je přestup hvězdného Cristiana Ronalda z Realu Madrid do italského Juventusu. Řeší teď celkem velký, proč? Detaily v článku.
PUBG.jpg
Neděle - 15.7. 2018               Autor: Jakub Hergesell

PUBG Corp. právě představilo dvě novinky, do hry se už brzy podívá další DMR zbraň, dorazí konkrétně exkluzivně do mapy Sanhok. Společně se zbraní se dočkáme i nového pick-upu, též pouze pro Sanhok.
Vigor.jpg
Pátek - 13.7. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Českou multiplayerovou survival hru VIGOR jsme mohli poprvé spatřit na letošní E3 2018. Údajně exkluzivní Xbox One titul se nám dnes ukazuje v opravdu dlouhé ukázce. Tvůrci skrze Live stream předvedli hodinu.
Hacknet.jpg
Čtvrtek - 12.7. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Zahraniční obchod Steam právě přidal do nabídky her zdarma zajímavý simulátor Hackenet z roku 2015. Původně hru za 10$ můžete mít zdarma, pokud si ji přidáte do knihovny. Máte na to přesně 48 hodin.
Cyberpunk 2077.jpg
Čtvrtek - 12.7. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Ještě před zahájením E3 2018 v červnu, polské studio CD Projekt RED oznámilo, že si s sebou připravili trailer a gameplay záběry. Trailer jsme viděli, gameplay však ukázali pouze novinářům, proč?
Cyberpunk 2077.jpg
Čtvrtek - 12.7. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Další týden, další střípky informací. Posledně jsme Vás informovali o tom, že Cyberpunk 2077 mimo jiné nabídne i velmi propracovaný stealth režim. Ten sice využít budeme moct, ale zabít nepřátele také.
Remnant From the Ashes.jpg
Čtvrtek - 12.7. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Zdá se, že Gunfire Games studio má práce až až. Mimo očekávaného Darksiders 3 pracují ještě na právě oznámené, další akční hře Remnant: From the Ashes. Pojďme se společně podívat na trailer a info.
Twin Mirror.jpg
Čtvrtek - 12.7. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Tvůrci výborné adventury Life is Strange nebo nedavno vydaného Vampyra už nějakou dobu pracují také na tajemném titulu Twin Mirror. O tom stále víme velmi málo a jinak to není ani po dnešním traileru.
Spyro.jpg
Čtvrtek - 12.7. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Už koncem měsíce Září vyjde parádní trilogie oblíbeného Spyra v zatím hodně dobře vypadajícím remasteru. Insomniac Games teď ukázali delších 12 minut ze hry. Na záběrech uvidíme konkrétně druhý díl.
Darksiders 3.jpg
Čtvrtek - 12.7. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Uniklý datum vydání už potvrdili samotní tvůrci i THQ Nordic. Teď se ale pojďme zaměřit na nové gameplay záběry, které přinesl zahraniční server IGN. V článku můžete vidět dlouhých 11 minut ze hry.
Mars.jpg
Středa - 11.7. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Těšit se můžeme na další expanzi pro Far Cry 5. Tentokrát nás Ubisoft pošle do vesmíru, konkrétně na Mars. Celkem skok z Vietnamu, co? V článku už teaser trailer a datum vydání. 
Danger Zone 2.jpg
Úterý 10.7. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Oficiální a finální HW požadavky závodů Danger Zone 2, právě zveřejnilo studio Three Fields. Vychází už 13.7. 2018 na PC a konzole. Požadavky jsou průměrné na poměry roku 2018.
Monster Hunter.jpg
Pondělí - 9.7. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Oficiální a finální HW požadavky RPG hry Monster Hunter: World, právě zveřejnilo studio Capcom. Vychází už (pravděpodobně Září 2018) na PC a konzole. Požadavky jsou průměrné na poměry roku 2018.
Orange Cast.jpg
Pondělí - 8.7. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Menší indie studio Team Rezy oznámilo a představilo svůj nový akční RPG titul Orange Cast. Ten se na první pohled nechal inspirovat hrami jako Mass Effect nebo Warframe. V článku další info, trailer a screeny.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one