Loading

Články

Středa - 11.10. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Assassins Creed Origins.png
Ubisoft jde s dobou, poslední měsíce, možná pár let zpět se do her dostala nová populární věc, tou jsou Loot boxy za in-game peníze, hráči díky nim mohou sehnat zajímavé, někdy až legendární předměty ve hře. Stejně tak to nabídne i očekávaný Assassin's Creed: Origins.
Středa - 11.10. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Code Vier.jpg
Bandai Namco před nedavnem oznámilo hardcore RPG hru Code Vein, tu teď můžeme vidět v anglickém gameplay videu v nových 13 minutách. Jak se Vám líbí post-apokalyptický svět po Japonsku, celkem dost podobný NieR: Automata? 
Středa - 11.10. 2017         Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
dudeee.png
Během včerejšího dne Valve informovalo o pracích na de_dust2 mapě, kterou už několik týdnů předělávají pro Counter Strike: Global Offensive. A až do včera nebylo jasné, jak ve finále bude vypadat. Dnes tu máme první pohled na plant "B" a změny jsou ihned znatelné.
Úterý - 10.10. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
PvP.png
Před nějakou dobou jsme se dozvěděli, že do Wildlands přibyde PvP mód (multiplayer), den D je právě dnes - 10.10. 2017. Ubisoft po dlouhé odstávce serveru zakomponoval PvP mód do hry. Pokud jste jej tedy nevyzkoušeli posledně v otevřené Beta verzi, budete mít šanci 12.10. 2017.
Úterý - 10.10. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Police Simulator 2018.png
Že jste o studiu BIGMOON Entertainment ještě neslyšeli? Není divu, třeba na Steamu ještě nemají vydanou ani jednu hru (jinak jich pár vydali). Změnit by to mohl policejní simulátor, který tu bude pro všechny, kteří chtějí pomáhat a chránit. V článku už samotné představení hry.
Úterý - 10.10. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
BF2.png
Pravděpodobně stejně jako vy, tak i my jsme si vyzkoušeli otevřenou Beta verzi Star Wars: Battlefront 2, která trvá už pár dní a končí zítra dopoledne. Jelikož jsme testovali i tu z roku 2015, máme sčím srovnávat, na výsledek našeho názoru či porovnání obou dílů se mrkněte v pokračování.
Úterý - 10.10. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Good 2.png
Na oficiálním blogu hry Beyond: Good and Evil 2 se objevil nový artwork, který sdílel sám autor značky Michel Ancel. Ač o něm neprozradil vůbec nic, fanoušci prvního dílu mají jasno, jde o piráta! Vlastně zmíňku pirát již použil autor menšího popisku na oficiálním webu. Jak se Vám líbí?
Úterý - 10.10. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Dust 2.png
Mapu de_dust2 už několik měsíců nenajdeme v kompetitivním módu a už možná známe ten pravý důvod. Valve nejdříve prohlásilo, že hráči hráli pouze jednu a tu samou mapu, jenže teď to vypadá, že si dala pauzu z jiného důvodu, bude upravena a brzy vyjde pro testování.
Úterý - 10.10. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Star Wars Battlefront 2.png
Ještě jste se nedostali k otevřené beta verzi nebo jste neměli čas na Star Wars: Battlefront 2? Pak pro Vás máme dobré zprávy, v Eletronic Arts se totiž rozhodli, že betu prodlouží o další dva dny, servery se tak vypnou ve středu dopoledne, přesný čas v článku.
Pondělí - 9.10. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Mortal Kombat X.png
Dnes je to přesně 25 let od vydání prvního dílu Mortal Kombat (1992). Tahle obří série se táhla až do minulého roku, kdy vyšel prozatím poslední díl XL. Pojďme si společně připomenout ty nejlepší díly nebo historii toho, jak šly jednotlivé díly a co nabídly.
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one