Loading

Články

Halo Infinite.jpg
Neděle - 10.6. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Přesně dle okčekávání a nedavno "leaknutých" informací se opravdu dočkáváme oznámení pokračování série Halo, tentokrát s podtitulem Infinite. V článku oznamovací trailer.
Metro Exodus.jpg
Neděle - 10.6. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Ještě před E3 se na internet dostaly screenshoty z očekávané post-apokalyptické akce Metro: Exodus, pravděpodobně totožné obrázky uvidíme v gameplay traileru během některé z konferencí.
HITMAN 2.jpg
Neděle - 10.6. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Po třech dnech od oznámení se na internet dostaly debutové záběry z jedné z misí v Miami, kde je opravdu hooodně lidí. Nic konkrétního neuvidíme, přesto jsme rádi za každý střípek. 
xbox.jpg
Neděle - 10.6. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Dnes ve 22:00, se pokusí předvést gigant Microsoft, pokud Vás do teď jejich vystoupení nebavila, tak tentokrát by mohla. Phil Spencer a spol totiž ukážou více než 15 premier. 
ac odyseey.jpg
Neděle - 10.6. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Německý web GamePro.de si teď musí klepat pořádně na čelo, nejen, že ukázaly screenshoty z ještě neoznámeného Just Cause 4, teď zveřejnily i sadu z Assassin's Creed: Odyssey. V článku několik záběrů.
Just Cause 4.jpg
Neděle - 10.6. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Nejen, že obchody proflákly brzké oznámení Just Cause 4 ještě před oznámením, teď unikly i celkem dobře vypadající screenshoty, uvidíte jak jinak, než výbuchy a bláznivě akční svět. 
NBA LIVE 19.jpg
Sobota - 9.6. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Do celkem nepřevapivého seznamu her EA PLAY se dostalo i sportovní NBA LIVE 19, EA ukázalo první trailer, oznámilo datum vydání a platformy? Počítejme jen s PlayStation 4 a Xbox One.
Star Wars Jedi Fallen Order.jpg
Sobota - 9.6. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Pamatujete na dávno oznámenou Star Wars hru od Respawn studia? Asi ne, co? A není divu, EA o ní nezveřejnilo od oznámení ani zmíňku, naštěstí jsme se teď dočkali menších střípků.
Sea of Solitude.jpg
Sobota - 9.6. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Po Unravel 2 se dočkáme i další menší indie hry z EA Originals (grupa pro podporu menších, nadějných titulů). Eletronic Arts oznámilo temnou akční Sea of Solitude, v článku základní informace a trailer.
Anthem.jpg
Sobota - 9.6. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Dostalo se i na pravděpodobně kandidáta na hru roku 2019 - Anthem. EA společně a BioWare ukázali naprosto parádní cinematic trailer a gameplay záběry. Datum vydání však EA stále tají, často se ale mluví o Březnu.
Madden NFL 19.jpg
Sobota - 9.6. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Mezi velké hry se dostalo i čerstvě oznámené pokračování Madden NFL série. Vidět můžeme gameplay trailer. Vychází už 7.8. 2018 pro konzole PlayStation 4, Xbox One a PC.
Unravel 2.jpg
Sobota - 9.6. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Pokračování dostane i krásná a úspěšná plošinovka Unravel 2, EA na dnešní konferenci nejen prozradilo, že půjde hrát v kooperaci, ukázali i nádherné záběry, navíc si majitele "zaplaceného" Originu mohou hru zahrát.
FIFA 19.jpg
Sobota - 9.6. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Dostalo se dle očekávání i na oznámení pokračování série FIFA. Hlavní tváří dle předpokladů bude opravdu Cristiano Ronaldo. V článku první informace, trailer a datum vydání. 
Battlefield V.jpg
Sobota - 9.6. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Překvapivě EA odstartovalo svoji konfererci s Battlefield V, kde mimo gameplay a trailery oznámili i připravovaný battle-royale režim. Datum vydání se potvrdil na 19.10. 2018 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.
EA PLAY.jpg
Sobota - 9.6. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Už dnes ve 20:00 začne oficiální LIVE stream Eletronic Arts, které v rámci E3 2018 představí své plány na další rok. Dočkáme se odhalení FIFA 19, Battlefield V, Anthem a dalších. Dojít by mělo i na oznámení nové hry.
Serious Sam 4.jpg
Sobota - 9.6. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Nedavno oznámené pokračování brutálního Serious Sam nám toho moc neřeklo, více se dozvíme na E3 2018, do té doby musejí stačit vůbec první screenshoty ze hry. Vypadají překvapivě velmi dobře.
Twin Mirror.jpg
Sobota - 9.6. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Tvůrci úspěšné adventury Life is Strange studia Dontnod právě oznámili akční thriller Twin Mirror. Vcítíme se do třiatřicetiletého muže, který musí vyšetřit nejednu záhadu. V článku informace a trailer.
Assassin's Creed Odyssey.jpg
Pátek - 8.6. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Mimo názvu, prostředí a teaser traileru jsme se nic dalšího oficiálního nedozvěděli, naštěstí jsou tu "leakeři", kteří přinášejí další zajímavosti. V článku najdete seznam informací, které údajně najdeme v Odyssey.
Dead or Alive 6.jpg
Pátek - 8.6. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Další oznámení těsně před E3 2018, tentorkát se dostalo na pokračování bojovky Dead or Alive 6 od Team Ninja a Koei Tecmo. V článku už najdete první trailer, datum vydání až začátkem roku 2019.
BI new IP.jpg
Pátek - 8.6. 2018           Autor: Jakub Hergesell

České studio Bohemia Interactive stojící za sérií ARMA nebo DAYZ láká na něco nového, podle náznaků to vypadá, že půjde o exkluzivní, akční hru pro XBOX ONE. Více bychom se měli dozvědět na E3 Microsoftu.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one