Loading

Články

Pondělí - 19.12. 2016           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Just Cause 3.png
Bláznivá akční série Just Cause zatím nikdy nedostala oficiální multiplayer a to je velká chyba, je to typ hry, který takový mód potřebuje už jen kvůli zvýšení prodeje. Naštěstí jsou tu módeři, kteří udělali vlastní multiplayer pro Just Cause 3 a plánují spuštění beta verze.
Pondělí - 19.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
RE7.png
Je tu 19. Prosince a to znamená, že PC hráči můžou konečně, bohužel klasicky už jako poslední, stahovat demo verzi připravovaného hororu Resident Evil 7, který vyjde koncem ledna 2017. Demo bylo masivně aktualizováno a předěláno, je nyní lepší, než bylo před týdny na konzole.
Neděle - 18.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
sdsdsd.png
Jednou za čas se objeví hra, která stojí alespoň za zmíňku, tou se tentokrát stalo Save Our Souls od nového indie studia Relentless Games. Hra nabídne post-apokalyptický svět s pohlednými hlavními ženami. Pojďme si společně o hře říct více, mrkněte třeba na gameplay trailer.
Neděle - 18.12. 2016           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Old Time Hockey.png
PC hráče už roky trápí EA Sports svým NHL, které sice vychází každý rok, bohužel ale jen na konzole. PC hráči dostali poslední díl v roce 2009, což už je dlouhých 7 let. Jenže teď se může pomalu začít slavit, rok 2017 přinese PC i konzolím něco úplně nového. Představujeme Vám....
Neděle - 18.12. 2016           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Call of Duty.png
Vítáme Vás opět u našeho speciálu - Nahlédněme do historie a připomeňme si, jak šla evoluce nejznámějších, největších a nejoblíbenějších herních sérií vůbec. Tentokrát jsme pro Vás vybrali legendární sérii Call of Duty, která si za poslední roky kazí reputaci sci-fi válkama.
Sobota - 17.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Breakaway.png
Nové herní studio Amazon Game Studios oznámilo před několika měsíci hned tři své připravované hry. Breakaway, Crucible a hodně zajímavý New World. My se dnes zaměříme na první zmiňovanou multiplayerovku, kterou si nyní všichni můžete vyzkoušet v alpha verzi.
Sobota - 17.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
BF1 DLC.png
Battlefield 1 je tu s námi teprve nějaký ten týden, to, že EA plánuje vydat několik placených DLC víme už nějakou dobu, každopádně až dnes se můžeme podívat na vůbec první artwork z připravovaného DLC, které vyjde v Březnu 2017. Co všechno DLC nabídne?
Sobota - 17.12. 2016         Autor: PR           Číst a komentovat
spite_omen-csgo-road-to-iem-pr (1).png
Herní portál Grunex si ve spolupráci se značkou OMEN od HP pro fanoušky eSportu připravil prémiový online turnaj, který tě dostane až na Intel Extreme Masters do polských Katowic. Poskládej tým, se kterým budeš dominovat a přihlas se do OMEN CS:GO road to IEM.
Pátek - 16.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Black Ops 3.png
Studio Treyarch, které vytvořilo úspěšný díl Call of Duty: Black Ops 3 informuje, že díky neustále velkému zájmu hráčů prodlouží podporu pro hru a budou neustále vylepšovat a přidávat nový obsah do hry. Jelikož se Infinite Warfare moc nechytilo, možná Activision zachrání BO3.
Pátek - 16.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
sdsdsd.png
Podobně jako každý víkend, tak i tentokrát si pro nás Steam připravil dáreček v podobě her zdarma. Tento víkend si můžeme vyzkoušet akční TPS hru The Division a horor Dead by Daylight Hrát ji můžete až do pondělí ráno. Obě hry mají velmi dobré ohodnocení.
Pátek - 16.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
AGENT.png
Že jste o hře Agent ještě neslyšeli? Není divu, Rockstar Games tuhle hru oznámili v roce 2009 na E3 exkluzivně pro PlayStation 3, přičemž to bylo vůbec naposled, kdy o ní tohle legendární studio a společnost promluvilo. Dlouhých 7 let je skoro v zapomnění, přesto ji prodlužují životnost.
Pátek - 16.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Xbox One.png
Kdo by tomu byl věřil, že pouhý jeden update způsobí po 3 letech působení konzole Xbox One to, že hry se konečně dají stahovat až o 80% rychleji než kdy předtím. Doma ale logicky musíte mít kvalitnější internet, podle Microsoftu postačí rychlejší než 100  Mbps.
Pátek - 16.12. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Test Drive.png
Poslední díl Test Drive s podtitulem Ferrari vyšel už v roce 2012, od té doby jakoby se po hře slehla zem. Ferrari se prostě nepovedlo, PC verze byla otřesná – narozdíl od minulého dílu s podtitulem Unlimited 2, který hráče prostě bavil! Teď to vypadá, že by jsme...
Pátek - 16.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat
ARK Park.png
Před několika lety vydalo indie studio MMO hru ARK: Survival Evolved - svět dinosaurů před mnoha mnoha lety, kam vývojáři zakomponovali také sci-fi prvky. Dnes tito tvůrci oznámili další projekt, ARK: Park. Prozradíme Vám, že se blíží pouze pro PlayStation VR.
Čtvrtek - 15.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Seasson of Heaven.png
Nedavno oznámená adventura Season of Heaven na prvních screenech vypadala skvěle a hráčské komunitě se líbí, nám mimochodem také a tak pro Vám přinášíme vůbec první video-záběry přímo ze hry. Kreslená, údajně postapokalyptická hra vyjde exkluzivně pro NSwitch.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Hello, AMPsName
Email
Comment
Or visit this link or this one