Loading

Články

Pátek - 25.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Xbox One X.png
Amazon právě zveřejnil zprávu, kterou by ani ve snu asi nikdo nečekal, o ještě nevydanou konzoli Xbox One X, která vyjde až na konci roku 2017 je velký zájem, dokonce větší, než v případě upgradované konzole, PlayStation 4 Pro. A to i ti nejvyšší analytici předpokládali pravý opak.
Pátek - 25.8. 2017        Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Tropico 6.png
Stavitelská strategie Tropico 6 se po dlouhých dvou měsísích konečně ukazuje na nových záěbrech. Jaké novinky nás čekají ale stále nevíme, jistotou je pokrok v grafickém kabátku a nové budovy a možnosti. Mrkněte na Gamescom 2017 trailer.
Pátek - 25.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
AC Origins.png
Není a nikdy nebylo tajemstvím, že Assassin's Creed: Origins (tvůrci Black Flag) pracují na hodně obrovském světě, který měl mimochodem i právě zmíněný Black Flag z roku 2014. Ubisoft se právě vychvaluje, že Origins dostane ten největší svět, který kdy série AC nabídla. 
Pátek - 25.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Xbox Live Gold.png
Tak tohle asi Sony nepřekoná, vzhledem k tomu, co Microsoft nabídne v záříjových dnech. Všichni předplatitelé služby Xbox Live dostanou hned dva ačkové tituly, jako Battlefield 3 a závody Forza Motorsport 5. Dále se dočkáme menších her, jako třeba adventury Oxenfree.
Pátek - 25.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Mass Effect Andromeda.png
Série prvních tří dílů Mass Effect byla skvělá, bezchybná a měla svou komunitu fanoušků o miliónech lidí. Jenže většina z nich po faktu, že na Andromedě pracuje jiný tým než dříve na hru zanevřela a nevěřila ji. A my se nedivíme, Andromeda prostě není ten Mass Effect, na který jsme byli zvyklí.
Pátek - 25.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
New bandai Namco.png
Studio Dontnod Entertainment (tvůrci Life is Strange) ve spolupráci s Bandai Namco oznámili práce na nové adventuře. O samotné hře toho ale moc neřekli, snad jen to, že je ve vývoji od roku 2016. Zdá se, že vývoj ještě není dalko a tak se teď asi nic moc nedozvíme.
Pátek - 25.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Biomutant.png
Biomutant je asi nejčastěji zmiňovaná, čerstvě oznámená akční open-world hra z Gamescomu 2017. THQ Nordic se pomalu ale jistě rozrůstají a Biomutant je poslední tajnou hrou, kterou do ještě minuléhé týdne tajili. Teď tu máme 11 minut gameplayů ze hry.
Čtvrtek - 24.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Trigger.jpg
Když už jsme viděli přímý přenos z Gamescom 2017 a tam logo Techland, první co nás napadlo bylo, nový Dead Island nebo Dying Light 2? Bohužel, ani toho ani toho jsme se nedočkali, ty roky mlčení celého studia opravdu byly kvůli právě oznámené hře God's Trigger?
Středa - 23.8. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Metal Gear Survive.png
Novinka série Metal Gear s podtitulem Survive hráče zrovna nepotěšila, alepsoň ne při samotném oznámení, které proběhlo přesně před rokem. Od té doby Konami nic neprozradilo a jinak tomu nebude ani nyní. Vidět můžeme jen pár nových záběrů v podobě screenů.
Úterý - 22.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
BRINK.png
Pamatujete ještě na tu akční hru Brink z roku 2011, která ihned po vydání snesla velkou vlnu kritiky a bylo na ni po pár týdnech zcela zapomenuto? Tak přesně ta dnes oznámila, že přechází na free-to-play režim. Hru už nyní můžete stahovat zdarma. My ji v tyto chvíle instalujeme a zjišťujeme, co se změnilo.
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one