Loading

Články

Středa - 23.11. 2016           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
dead island 2.jpg
Hurá, vydavatelský dům Deep Silver konečně promluvil o budoucnosti značky a série Dead Island, přičemž řekl, že Dead Island hraje pro budoucnost velkou roli. Potvrdili také, že hra je konečně opět ve vývoji, toho se nově ujmulo studio Sumo Digital (tvůrci Forza Horizon 3 či Crackdown 3).
Úterý - 22.11. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Blizzard.png
Na oficiálních stránkách Blizzardu se můžeme dočíst, že společnost hledá pomocníky, pro zatím neoznámený FPS projekt, konkrétně na pozici "Zkušený inženýr pro herní engine". Zdá se, že Blizzard plánuje po značném úspěchu Overwatch další FPS střílečku.
Úterý - 22.11. 2016          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Pokémon GO.png
Vypadá to, že Niantic se snaží co nejvíce nabrat zpět hráče, kteří hru opustili a tak v rámci "oslav" a jako poděkování komunitě spustí event, který zajistí dvojité XP vaší postavy a StarDust. Celá akce začne už 23. Listopadu a potrvá do do 30. Listopadu 2016. 
Pondělí - 21.11. 2016          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
space hulk.png
Warhammer 40K se svou Space Hulk: Deathwing se ukazuje konečně v dalším videu. Dle názorů hráčů na internetu jde o nástupce Left 4 Dead. Novinkou Space Hulk mají být otevřená prostředí, zatím co dříve jsme se podívali do úzkých uliček a místností.
Pondělí - 21.11. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Watch Dogs 2.png
Zdá se, že hráči už Ubisoftu nevěří, ne natolik, aby si kupovali jejich hry od prvního dne vydání. Tady však šlo i o zklamání z prvního dílu Watch Dogs, kde jsme hráli za Aidena Pierce. Nejnovější statistiky ukazují, že druhý díl téhle akce se prodává o 80% hůře.
Pondělí - 21.11. 2016          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
PlayStation VR.png
Prestižní zahraniční magazín Time.com zveřejnil zprávu, kterou asi všechny překvapí, podle něj je totiž headset PlayStation: VR od Sony vynálezem roku. A proč zrovna ten od Sony, když má HTC či Oculus o něco lepší zážitek z virtuální reality? Odpověď je celkem jasná.
Pondělí - 21.11. 2016           Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Titanfall 2.png
Studio Respawn se nízkým prodejem jejich poslední hry Titanfall 2 netají, hra dostala relativně skvělé recenze, ale ani to nepomohlo prodeji. Může za to Battlefield 1 nebo Call of Duty: Infinite Warfare? A přemýšlí se vůbec o dalším díle, když ten druhý nevydělá tolik, kolik by měl?
Pondělí - 21.11. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
GTA V vs WD 2.png
Na internetu, přesněji na YouTube se objevilo video, které porovnává více jak 3 roky staré Grand Theft Auto: V s právě vydaným Watch Dogs 2. Po porovnání jasně uvidíte fakt, kdy Ubisoft s Watch Dogs 2 stále nemá graficky ani technicky na GTA V od Rockstar Games. 
Neděle - 20.11. 2016         Autor: PR          Číst a komentovat
spite_ballistix-ram.jpg
Operační paměti jsou nedílnou a důležitou součástí vašeho počítače a vyberete-li nesprávně, mohou být příčinou nejednoho problému s vaším PC. Nejlevnější modely no-name výrobců dokáží uživatele pořádně potrápit a naopak hi-end modely v levných deskách, jsou zbytečnou investicí.
Neděle - 20.11. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
XBOX ONE.png
Pokud vlastníte konzoli od Microsoftu, tedy Xbox 360 nebo Xbox One, potom doporučujeme zajít na oficiální stránky, kde právě začal Black Friday (černý pátek). Najdete zde obrovské slevy jak pro uživatele Gold účtu, tak pro běžné hráče. Detaily o slevách v článku.
Pátek - 18.11. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
overwatch.jpg
Láká Vás neustále novinka od Blizzardu Overwatch a stále přemýšlíte, zda si hru koupit? Potom můžete využít první víkend, kdy je hra zcela zdarma až do pondělí 21.11. 2016. K dispozici by již měla být i poslední aktualizace, která přinesla do hry hrdinku Sombru.
Pátek - 18.11. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
cod.png
Už před nějakou dobou se k nám dostala informace, že SledgeHammer studio plánuje nějakou dobu díl, který nás vrátí do minulosti - to hráči chtějí už léta. Zdá se, že nový díl pro rok 2017 by nám to mohl konečně dopřát, údajně se podíváme do Vietnamu, čtěte další info!
Pátek - 18.11. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
BioWare.png
Před více než půl rokem lákali BioWare na nějakou novou hru, s jistotou můžeme říct, že absolutně nešlo o připravovaný Mass Effect, nýbrž to stále více vypadá na nový díl Dragon Age série. napovídá tomu také dnešní "teaser" obrázek, který přidali BioWare na sociální sítě.
Pátek - 18.11. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Dishonored II.png
Pokud vlastníte jednu z kopií Dishonored 2, mohli jste si všimnout špatné optimalizace především na kartách od AMD. To by nový patch, který právě vyšel prostředcnitvím BETA Steamu, hráči si opravdz všímají lepšího výkonu, FPS jsou větší, to samé rychlost hry.
Čtvrtek - 17.11. 2016            Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Bethesda Pinball.png
Bethesda a Zen studio spojili síly, aby vytvořili zcela novou Pinballovou hru, k dispozici máme první teaser trailer a informace. Známe také datum vydání nebo platformy, na které se tahle "stolní" hra chystá. Prozradíme Vám, že vyjde ještě letos!
For Honor PC DVD.png
Sniper Elite 4 PC DVD.png
99394118.jpg
WWE 2K17.png
HUSK PC DVD.png
Resident Evil 7 PC DVD.png
Civilization VI ke stažení
Civilization VI ke stažení
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
casino 3.png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one