Loading

Články

Artifact.jpg
Čtvrtek - 2.8. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Pokud se těšíte na kartičkovou hru Artifact od Valve, máme pro Vás skvělé zprávy, hra vyjde ještě letos v Listopadu. V jakém stavu vyjde a další informace v článku.
Vigor.jpg
Čtvrtek - 2.8. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Máte konzoli Xbox One a láká Vás česká survival akce VIGOR? Potom máte šanci na vyzkoušení zcela zdarma v rámci trialu. Nečeká na Vás klasická hodina, ale rovnou dvě. Více se dozvíte v článku.
Egress.jpg
Středa - 1.8. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Už v Únoru letošního roku oznámená battle-royale hra Egress s Dark Souls prvky konečně spouští uzavřenou Beta verzi. A my Vám dnes dáme minimálně dva klíče pro Steam verzi (PC), v článku nový trailer.
Venom.jpg
Středa - 1.8. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Možná Vás překvapíme tím, že píšeme o dalším filmu a ne pouze o hrách, jenže i Venom se dříve objevil ve hře a my zkrátka máme pocit, že o něm napsat musíme. Podívejte na AAA trailer velkho AAA filmu Venom.
Vigor.jpg
Úterý - 31.7. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Česká survival hra, která pravděpodobně opravdu vyjde čistě jen na konzoli Xbox One, je odedneška v Game Preview (early access) verzi, kterou si můžeme všichni pořídit za celkem dost přijetalenou cenu.
V Rally 4.jpg
Úterý - 31.7. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Prakticky od oznámení jsme o závodech V-Rally 4 neslyšeli, teď, po více než čtyřech měsících dorazil trailer. Ten pravděpodobně neukazuje přímo gameplay záběry, jak tedy hra opravdu vypadá zatím stále nevíme.
Shadow of the Tomb Raider.jpg
Úterý - 31.7. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Square Enix přináší další oficiální trailer pro Shadow of the Tomb Raider. Tentokrát neuvidíme žádnou akci jako souboje, lezení či puzzle, ale podíváme se na krásy světy, který bude větší než v minulých dílech.
Call of Duty Black Ops 4.jpg
Úterý - 31.7. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Activision začíná pořádně lákat na Beta verzi Call of Duty: Black Ops 4, která začne exkluzivně pouze na PlayStation 4 a to už 3.8. 2018. Každopádně nesmutněte, příští týden se dočkají i hráči s PC a XONE
DENUVO.jpg
Neděle - 29.7. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Společnost a zároveň software DENUVO asi není potřeba představovat, program, který dlouho chránil hry před cracknutím je už nějakou dobu opět k ničemu. A můžou za to hackeři, ty teď řeší zákon a zatýká se.
Fallout 76.jpg
Neděle - 29.7. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Bethesda pomalu plánuje spuštění beta verze, sice si ještě pár měsíců počkáme, přesto už přibližní víme, kdy by se mohly spustit první servery, bohužel především pro předobjednavatele.
Devils Hunt.jpg
Neděle - 29.7. 2018           Autor: Jakub Hergesell

Vydavatelská společnost 1C Company právě oznámila ve spolupráci s vývojářským studiem Layopi Games svou novou značku Devil's Hunt. V článku Vám hru trošku přiblížíme, nechybí screeny ani trailer.
Resident Evil 2.jpg
Neděle - 29.7. 2018           Autor: Jakub Hergesell

Očekávaný remake oblíbeného druhého dílu Resident Evil se pomalu blíží, tvůrci na akci Hong kongu ukázali další nové záběry, a stejně jako minule nejde o nic krátkého. V článku už více než čtvrt hodiny gameplaye.
A Way Out.jpg
Sobota - 28.7. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Společnost Eletronic Arts se pochlubila prodejními čisli a financemi za další uplynulé měsíce. Došlo i na zmíňku cooperačního titulu A Way Out od menšího studia Hazelight. Hru si vyzkoušelo obrovských 2,6M hráčů.
Battlefield V.jpg
Sobota - 28.7. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Včera se na internetu objevila falešná zpráva ohledně očekávaného battle-royale režimu (Grand Operations) stím, že jej DICE nestačí dodělat do prvního dne vydání. EA nyní oficiálně potvrdilo, že datum vydání stihne.
Shadow of the Tomb Raider.jpg
Sobota - 28.7. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Tvůrci Shadow of the Tomb Raider právě zveřejnili nový trailer, ten se věnuje hlavně schopnostem jako lezení, slaňování nebo přeskakování. Jde o jednu z nejdůležitějších schopností ve hře, více v článku.
FIFA 19.jpg
Sobota - 28.7. 2018               Autor: Jakub Hergesell

EA SPORTS povolilo udělat vůbec první pravé gameplay záběry z letošního ročníku fotbalové série FIFA. Podívejte na deseti minutový záznam ze zápasu mezi Manchester City a Manchester United.
Fortnite.jpg
Sobota - 28.7. 2018          Autor: Jakub Hergesell

O čem je vlastně Fortnite? Každý řekne, přeci o stavění, skákání a brokovnicích. A právě tu pravděpodobně nejdůležitější část hry - stavění, se Epic Games rozhodlo nerfnout a to pořádně. Komunita zuří.
BFV.jpg
Sobota - 28.7. 2018              Autor: Jakub Hergesell

O proražení v battle-royale režimu se pokoušelo spousty studií, no největšími jsou stále nepřekonané PUBG a Fortnite. Zbytek pomalu, ale jistě po několika týdnech/měsíců skončí. EA to chce zkusit také.
NHL 19.jpg
Pátek - 27.7. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Majitelé konzolí PlayStation 4 a Xbox One se již od teď mohou zapojit do otevřeného Beta testu letošního ročníku NHL 19. K dispozici bude až do 2.8. 2018. Co všechno beta verze nabídne v článku.
Dakar 18.jpg
Pátek - 27.7. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Od samotného oznámení závodů Dakar 18 z ledna letošního roku, jsme neviděli jediné pravé gameplay záběry. Teď konečně přišla ta chvíle, k dispozici je rovnou čtvrt hodinová ukázka přímo ze hry.
BLACK BIG.png
Podpora:

Kontakt
Reklama
FAQ
Připojte se:

Facebook
Twitter
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one