Loading

Články

Pondělí - 6.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
WWE2K17.png
HW požadavky pro bojovou hru WWE 2K17 od 2K studia. Hra vychází v 7.2. 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ...HW požadavky jsounízké na poměry roku 2017.
Pondělí - 6.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Nintendo Switch.png
Konzole Nintendo Switch je skoro už na denním pořádku. Téměř každý den se objeví něco nového, tentokrát se však novináři ptali legendi Hidea Kodžimy, co vlastně na konzoli Switch od Nintenda říká. Odpověděl, že tohle je sen hráčů, podle něj jde o evoluci.
Neděle - 5.2. 2017           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Mars 2030 Experience.png
Je to více než rok, co samotná NASA oznámila ve spolupráci s herním studiem hru MARS 2030: Experience. Už z názvu vám je asi jasné, kam nás připravovaní hra pro virtuální realitu pošle. Vůbec po prvé byly zveřejněny gameplay záběry, které prozradily, co od hry vlastně čekat.
Neděle - 5.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Battalion 1944.png
HW požadavky pro FPS válečné Battalion 1944 od Bulkhead studia. Hra vychází v Květnu 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ...HW požadavky jsou průměrné na poměry roku 2017.
Neděle - 5.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Battalion 1944.png
Přesně před rokem byla oznámena válečná hra Battalion 1944 z doby druhé světové války. Téměř od samotného začátku víme, že vyjde v předběžném přístupu, otázkou bylo, kdy. Nyní už se skoro jistotou víme, že vyjde v Květnu letošního roku. Připravujeme pro Vás také HW požadavky.
Neděle - 5.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
STEEP.png
Ubisoft před několika dny oznámil rozšíření (DLC) Aljaška pro sportovní titul STEEP, který vyšel teprve nedavno. Velkým překvapením je, že i tak velké prostředí dostaneme zcela zdarma a to jak na PC, tak konzole PlayStation 4 a Xbox One. Dorazí už za pár dní, tady je video.
Neděle - 5.2. 2017        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
GTR 3.png
Dlouho očekávaný třetí díl závodního simulatoru GTR je skutečností. Na oficiálním fóru to potvrdilo jak studio Sector 3, tak SimBim, které přidalo pár informací. Víme, jaký engine využijou, kdy přibližně hra vyjde, zda-li zanechají simulaci aut a máme první screeny.
Sobota - 4.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Styx Shadow.png
HW požadavky pro survival stealth RPG Styx: Shards of Darkness od Focus Home. Hra vychází 14.3. 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ...HW požadavky jsou vyšší na poměry roku 2017.
Pondělí - 31.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Resident Evil 7.png
Pojďte si zasoutěžit o parádní hororovku Resident Evil 7, kterou můžete získat za pouhé vyplnění formuláře. Hrajeme o PC verzi, kterou aktivujete na Steamu. Soutěž začíná už dnes 31.1. 2017, vyhodnocení a vyhlášení vítěze proběhne v pátek 3.2. 2017, to aby jste o víkend měli co hrát!
Sobota - 4.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Vampyr.png
Letošní rok nabídne opravdu slušnou sbírku her, jak těch nejvíce očekávaných, tak těch menších, která vydají menší společnosti, jako třeba Focus Home, které v roce 2017 vydá několik her, a to včetně Call of Cthulhu nebo Vampyr. Obě hororovky prý vyjdou ještě letos.
Sobota - 4.2. 2017            Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Husk.png
HW požadavky pro survival adventuru Husk od Imgn.pro. Hra vychází 3.2. 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ...HW požadavky jsou vyšší na poměry roku 2017.
Sobota - 4.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Resident Evil 7.png
Pokud jste už hráli hororový Resident Evil 7, pravděpodobně jsem zjistili, že nejde o zrovna jednoduchou akční hru, kde pistole je opravdu dobrý kamarád i na lehčí obtížnosti. Co ale hru dohrát na nejtěžší obtížnost Madhouse a to pouze s nožem? I to jde, podívete se sami.
Pátek - 3.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
FlatOut 4.png
Také se už nemůžete dočkat pořádných a bláznivých závodů s pořádnou destrukcí jménem FlatOut 4? Potom si zaškrtněte měsíc březen, v tu dobu totiž vyjde. Dnes to oznámilo vydavatelství + ukázali po dlouhých měsících gameplay trailer. Sleduj v článku.
Pátek - 3.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
For Honor.png
Nedostali jste se do uzavřené beta verze středověkého RPG For Honor od Ubisoftu? Nevadí, už 9.2. se servery opět spustí stím rozdílem, že půjde o otevřený test, do kterého se mohou zapojit naprosto všichni majitelé PC, PlayStation 4 a Xbox One. 
Pátek - 3.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Sniper 3.png
CI Games dnes spustí svou otevřenou beta verzi, ke které ale beztak potřebujete KLÍČ. Ten, pokud jste se stihli zaregistrovat na oficiálních stránkách už máte na emailu, pokud ne, nevadí, pár jich pro Vás máme. Beta začíná už dnes a poběží pouze do neděle.
For Honor PC DVD.png
Sniper Elite 4 PC DVD.png
99394118.jpg
WWE 2K17.png
HUSK PC DVD.png
Resident Evil 7 PC DVD.png
Civilization VI ke stažení
Civilization VI ke stažení
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
casino 3.png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one