Loading

Články

Unknown.jpg
Středa - 3.10. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Dánské vývojářské studio Playdead se proslavilo především parádními plošinovkami Limbo a Inside, za zmíňku tedy stojí i jejich další projekt. Vyjde sice možná az za pár let, přesto nám něco prozradili.
Cehcc.jpg
Středa - 3.10. 2018             Autor: Jakub Hergesell

EA si všimlo menšího nedostatku, který koloval mimochodem i na naší Facebookové stránce, kde Petr Čech měl ochrannou helmu i při jednání o novém kontraktu. Podívejte, jak se ve FIFA 19 změnil.
4K.jpg
Středa - 3.10. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Určitě jste postřehli v posledních letech, jak společnosti, které vyrábějí TV, monitory nebo hry lákají na 4K rozlišení, otázka byla, stojí o to hráči nebo nás do toho tlačí právě reklamní kampaně? Odpověď mluví za vše.
Sapkowski.jpg
Středa - 3.10. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Pana Sapkowského, autora knich Zaklínače asi nemusíme představovat, vlastně to i díky němu vznikla skvělá trilogie The Witcher od polského studia CD Projekt RED, ten teď požaduje obrovských 350 miliónů!
The New World.jpg
Úterý - 2.10. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Dnes je to přesně dva roky, co Amazon Game Studios oznámilo hned tři multiplayerové hry, přičemž právě The New World vypadalo nejzajímavě a dost ambiciózně. Přesto jsme se ničeho nového až do dnes nedočkali.
WildStar.jpg
Úterý - 2.10. 2018              Autor: Jakub Hergesell

WildStar začínalo už v roce 2014, troufli si dokonce na nutné měsíční paushální poplatky, abyste vůbec mohli hrát. To se změnilo ve free-to-play model, který po třech letech skončí, kdy přesně budou servery offline?
DiRT Rally 2.jpg
Úterý - 2.10. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Debutové záběry z minulého týdne byly v zápětí smazány vydavatelem hry - nešlo totiž o oficiální gameplay video. To přichází až dnes, vidět můžeme rovnou 10 minut ze Zélandské trati s Golfem GTI.
Harry Potter.jpg
Úterý - 2.10. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Na intetnetu se objevily záběry, které doposud nikdo nikdy neviděl - údajně pocházejí z nově připravované hry ze světa kouzel Harryho Pottera, hru má vyvíjet Avalanche Software. Podívejte se v článku.
Red Dead Redemption 2.jpg
Pondělí - 1.10. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Rockstar Games zveřejnilo druhou část gameplay záběrů z Red Dead Redemption 2 a opět nezklamalo, nádherné záběry nadpřekrásné přírody, spousty dobrodružství a konfliktů - v článku už nové 4 minuty.
spite_predator-x27.jpg
Sobota - 29.9. 2018             Autor: PR

Cestování v čase. Takřka nekonečný námět řady filmů, knížek nebo samozřejmě her. Dočkáme se někdy skutečného cestování časem? Alespoň jedním směrem?
The Crew 2.jpg
Pátek - 28.9. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Pokud jste si ještě nepořídili arkádové závody The Crew 2 od Ubisoftu, máte vůbec první šanci vyzkoušet si je zcela zdarma v plné verzi a to v rámci trialu na Uplay. Více informací v článku.
Resident Evil 2 remake.jpg
Pátek - 28.9. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Hororvka Resident Evil 2, která vyjde v remaster edici už začátkem roku 2019 je pro Capcom, vzhledem k neúspěšným měsícům velmi důležitá. To je ale nyní vedlejší, podívejte na original vs. remaster.
Red Dead Redemption 2.jpg
Čtvrtek - 27.9. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Krabice s balením PlayStation 4 + Red Dead Redemption 2 prozradila další detaily, hra si vezme obrovských minimálně 105 GB volného místa na disku. To abychom pomalu přemýšleli, jakých her se zbavíme.
DiRT Rally 2.jpg
Čtvrtek - 27.9. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Včerejší oznámení DiRT Rally 2 od Codemasters dnes doprovázejí první gameplay záběry. V článku už uvidíte tří minutové video na trati v Argentině - a že se nám graficky opravdu dost líbí.
PS4 vs XONE.jpg
Středa - 26.9. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Zdá se to být neuvěřitelné, ale nadpis čtete správně! Sony v průběhu několika dalších dnů a možná týdnů bude testovat v BETA verzi hraní mezi PS4 a dalšími platformami, jako XONE, PC a další!
Razer Keyboard XONE.jpg
Středa - 26.9. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Microsoft právě oficiálně oznámil brzký příchod podpory klávesnice a myši pro konzoli Xbox One a to ve spolupráci se společností Razer. Kdy by mohla dorazit a jaké hry ji budou podporovat?
Stranger Things TT Games.jpg
Středa - 26.9. 2018              Autor: Jakub Hergesell

O smutném konci studia TellTale Games píšeme dnes a denně, a jinak tomu nebude ani tentokrát. Na internet se dostaly záběry, které ukazují, jak vypadala rozdělaná adventura Stranger Things.
DiRT Rally 2.jpg
Středa - 26.9. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Přesně podle plánu, Codemasters mělo na dnešek připravené oznámení "nějakého" titulu, nám a možná i Vám všem však bylo jasné vzhledem k partnerství s FIA, že půjde o pokračování DiRT Rally. A také, že ano.
Starlink Battle for Atlas.jpg
Středa - 26.9. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Ubisoft konečně informuje také o dalších svých značkách, tentokrát se dostalo na konzolové sci-fi dobrodružství Starlink: Battle for Atlas, které se předvedlo v krátkém příběhovém traileru.
Battlefield 1.jpg
Středa - 26.9. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Electronic Arts právě vydalo pro všechny PC a konzolové hráče menší dáreček. Odedneška (26.9. 2018) můžeme všichni zdarma stahovat Premium Pass k Battlefield 1 a Battlefield 4. Co obsahují a další info v článku.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one