Loading
NOVINKA! Právě teď jsme spustili vlastní TS3 server, chcete vlastní místnost? Kontaktujte nás.

Články

Úterý - 19.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Tomb Raider 2018.png
Mladičká herečka Alicia Vikander se ukazuje v krátkém teaser traileru připravovaného filmu Tomb Raider, který dorazí už začátkem příštího roku. Plný trailer by měl vyjít ještě dnes odpoledne. Na náš názor se radši neptejte, upřímně se nám nová Lara Croft opravdu nezamlouvá.
Úterý - 19.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Forza Motorsport 7.png
Microsoft právě vydal zcela nový trailer ze singleplayerové části závodů Forza: Motorsport 7, která dorazí už 3.10. 2017. Forza sklízí každoročně velmi voská hodnocení a dle tohoto traileru to nebude pravděpodobně jinak. Všechny záběry jsou zachyceny konzolí Xbox One X ve 4K rozlišení.
Úterý - 19.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
COD WWII.png
Marketingová kampaň na Call of Duty: WW II právě začala, Activision má do vydání pouhých pár týdnů a tak se teď dočkáme mnohem více informací, než za posledních pár měsíců. Třeba teď se můžete podívat na nabušený příběhový trailer plný již známých efektů celé série. 
Pondělí - 18.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Tannenberg.png
Téměř dva roky starý Verdun dostane nepřímé pokračování, tvůrci ze studia Blackmils Games a M2H právě oznámili další vojenskou FPS hru z první světové války, jmenuje se Tannenberg a ukáže nám další místo, kde se odehrála velká bitva na území Německa.
Pondělí - 18.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Ubisoft.png
Generální ředitel Ubisoftu, Yves Guillemot tvrdí, že nová Zelda: Breath of the Wild nebo akční Horizon: Zero Dawn od Sony dokonale okopírovaly otevřené světy a funkce z her Ubisoftu, třeba z Far Cry a další. Může snad potom někdo vysvětlit ten hate na poslední Far Cry či Assassin's Creed?
Pondělí - 18.9. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
The Last of Us.jpg
Remasterovaná edice The Last of Us na PlayStation 4 Pro dostala novou aktualizaci, která přináší lepší optimalizaci nebo vylepšení grafické stránky hry. Opraveny byly také menší chyby v singleplayeru i multiplayeru. V článku menší ukázka změn.
Neděle - 17.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Battleborn.png
Pokud jste věrnými hráči arénovky Battleborn, pak pro Vás nemáme dobré zprávy, ač se vlastně daly čekat, popravdě nás Gearbox překvapil, když se o hru staral až do teď. Battleborn už oficiálně nedostane žádné další aktualizace, tvůrci se přesunují na jinou hru. 
Neděle - 17.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
waraframe.png
Před pár měsíci tvůrci free-to-play akce Warframe z Digital Extremes oznámili masivní aktualizaci Plains of Eidolon, která přinese obří otevřený svět, nové zbraně, questy, postavy nebo novou létající loď. Expanze by měla dorazit až koncem tohoto roku, v článku malá upoutávka. 
Neděle - 17.9. 2017            Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Zombie COD WWII.png
Připravované Call of Duty: WW II od Sledgehammer Games nabídne rovněž zombie mód jako poslední díly. Tenhle by však měl být v něčem speciální. Vývojáři si nechali záležet, slibují pořádný hororový zážitek až pro čtyři hráče v kooperaci. Na jedny z prvních záběrů se podívejte níže.
Neděle - 17.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
FIFA 18.jpg
EA SPORTS poslední týdny zveřejňuje statistiky hráčů z FIFA 18. Konečně se dostalo také na TOP10, kde samozřejmě nechybí hvězdy jako Ronaldo, Messi nebo Suarez, co ale ten zbytek? Ten možná dost lidí překvapí, mezi nejlepší hráče světa se dostali také hráči jako Higuain nebo Hazard.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one