Loading

Články

Neděle - 21.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Mount & Blade.png
Zahraniční obchod GOG.com si pro své "fanoušky" připravil další parádní dáreček v podobě hry zdarma. Tentokrát došlo na první Mount & Blade z roku 2008 který v recenzích nedopadl zrovna špatně. A proč si nerozšířit svou knihovnu o další parádní titul? Máte na to pouhé dvě hodiny.
Sobota - 20.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Rising Storm 2 Vietnam.jpg
Po uzavřeném beta testu studio Tripwire spouští také oteveřou beta verzi, do které se můžete zapojit všichni a hru si tak otestovat těsně před vydáním, to se plánuje na 30.5. 2017. Byla také oznámena delux edice za celkem symbolickou cenu. Více detailů v článku.
Pátek - 19.5. 2017         Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Wild West Online.png
Nedavno oznámený western Wild West Online od nasprosto neznámého studia 612 Games oslovil opravdu široké publikum lidí, takové hry tu zkrátka chybí. Každopádně, nebyl dostatek peněz a tak tvůrci mluvili o KickStarteru a early access. Oba kroky však nebudou nutné, našel se investor.
Pátek - 19.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Destiny 2.png
Celý svět včera sledovat oficiální představení Destiny 2 a zároveň stejně jako my, oslavili příchod PC verze. Dnes jsme se však dozvěděli ne zrovna ideální zprávy ohledně PC portu. Ne jen, že byla odložena na nevíme kdy, máme i další dvě špatné zprávy. Více v článku.
Pátek - 19.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
VSS.png
Všechny současné hráče Playerunknown's Battlegrounds asi potěšíme. Tvůrci právě prostřednictvím oficiální stránky oznámili novou blížící se zbraň do hry. Jde o další odstřelovací pušku, v článku si povíme detaily a trošku si ji popíšeme. Máme i první ofiko screen.
Čtvrtek - 18.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Destiny 2.png
Jak jste pravděpodobně už postřehli, na dnešek si Bungie naplánovali oficiální představení MMO akční hry Destiny 2. Více jak hodinový live stream toho prozradil hodně, vidět jsme mohli spousty záběrů ze hry a dozvěděli jsme se, jaké novinky nás vlastně čekají.
Čtvrtek - 18.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
life is strange.png
A týden plný oznámení nových her stále nekončí. Dnes se opět ozvalo vydavatelství Square Enix společně s vývojáři studia Dontnod a oznámili práce na pokračování úspěšné advnetury Life is Strange. Na první detaily o hře si však musíme počkat, nemáme prozatím nic, možná E3.
Čtvrtek - 18.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Scalebound.png
V roce 2015 Microsoft oznámil zajímavou exluzivní hru s draky Scalebound, ta oslovila široké publikum hráčů, když už se pravděpodobně blížila nějaké té beta verzi, Microsoft oznámil zrušení porjektu. Už více než půl roku se na hře údajně nepracuje, přesto Microsoft udržuje značku žít.
Čtvrtek - 18.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Destiny 2.png
Už pomalu dva měsíc nás vydavatelství Activision láká na první gameplay záběry z očekávaného Destiny 2, které konečně vyjde také na PC platformu. Sledovat vše můžete prostřednictvím live streamu u nás na webu nebo na Twitch.tv. Celý přenos začne už v 19:00.
Čtvrtek - 18.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
CT.jpg
Už v roce 2012 jsme Vás informovali o zajetí dvou českých vývojářů z Bohemia Interactive, kteří byli zadrženi údajně za úmyslnou špionáž řeckých vojenských zařízení a základen. Jim však šlo pouze o to, nafotit materiál do Army. Jak dopadl soud, kde jim hrozilo až 20 let za mřízemi?
Čtvrtek - 18.5. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Ubisoft Avatar game.png
Zahraničnímu serveru IGN se podařilo oficiálně zjistit, jak je to vlastně s hrou Avatar od tvůrců The Division. Jelikož přišlo takové lehčí oznámení prací už letos v Březnu, očekávali jsme oznámení do několika let, možná max příští rok. Zdá se ale, že tohle se protáhne na mnohem déle.
Čtvrtek - 18.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Vendetta.jpg
Capcom ještě před uvedením filmového Resident Evil: Vendetta vydá jakési demo pro virtuální realitu zdarma. Tedy k dispozici bude zatím pouze v Japonsku, udělali by však chybu, kdyby tohle skvěle vypadající demo s nabušenou atmosférou nechali pouze tam. Mrkněte na gameplay.
Čtvrtek - 18.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Gwent.png
CD Project právě oznámili plánovanou beta verzi své karetní hře Gwent ze světa The Witchera. Dobrou zprávou je, že půjde o otevřenou beta verzi pro všechny platformy, tedy PC, PS4 a XONE. Také ale bohužel ozmámili, že všechny statistiky z minulých verzí byly smazány.
Čtvrtek - 18.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
E3 cover.png
Společnost, která každým rokem zajišťuje tu nejlepší herní akci - E3, právě oznámila oficiální časový plán a seznam společností, které jednotlivě vystoupí. S pomalu měsíčním předstihem tak víme, kdo vystoupí jako první a to v jaký čas (CETS), tedy u nás i na Slovensku.
Středa - 17.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
f1 2017.png
Codemasters je dalším studiem, které dnes oznámilo svou hru. I vtomto případě jde o závody, tentokrát méně populárnější, sérii F1. Ročník 2017 toho nabídne zase o něco více, potěší však ale například hlavně old-school hráče. Hra totiž přinese staré formule i závodníky. 
Katalog her spravuje:
Spite (3).png

SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one