Loading

Články

BF2.png
Neděle - 19.11. 2017             Autor: Jakub Hergesell

Určitě jste postřehli informaci, která právě koluje internetem o tom, že DICE / EA muselo dočasně vypnout mikrotransakce. Nestáli zatím jen hráči, ale hlavně majitel značky Disney.
Biomutant.png
Neděle - 19.11. 2017             Autor: Jakub Hergesell

RPG hru BioMutant sice oznámilo THQ Nordic už před cca třemi měsíci, až nyní však studio Experiment 101 plně patří pod THQ. Má jít o velkou hru a silné spojenství.
Playerunknowns Battlegrounds.png
Sobota - 18.11. 2017           Autor: Jakub Hergesell

Jste velkými fanoušky Playersunknown's Battlegrounds? Potom si nenechte ujít další velký turnaj, který právě probíhá v Oaklandu. Vše živě streamuje ESL PUBG.
Wild West Online.png
Sobota - 18.11. 2017            Autor: Jakub Hergesell

Trochu i očekávané dobrodružství Wild West Online je již pár dní v předběžném přístupu, nikdo až do nyní popravdě nevěděl, co ho ve westernovém světě čeká.
PUBGdd.png
Sobota - 18.11. 2017              Autor: Jakub Hergesell

Že se do Playerunknown's Battlegrounds blíží zcela nová, pouštní mapa už všichni víme a nové obrázky od NVIDIA jen potvrzují, že bude skvělá! Podívejte na několik záběrů.
Black Mirror.jpg
Sobota - 18.11. 2017             Autor: Jakub Hergesell

Už za deset dní vychází nový díl hororové série Black Mirror. THQ Nordic prozatím tají spousty věcí, každopádně by nový trailer mohl něco málo prozradit. 
BattleTech.png
Sobota - 18.11. 2017             Autor: Jakub Hergesell

Prakticky nedavno oznámená tahová mech strategie BattleTech od studia Harebrained Schemes se ukazuje hned ve 25 minutách gameplay záběrů + přibližný datum vydání
Killer is Dead.png
Sobota - 18.11. 2017             Autor: Jakub Hergesell

Akční Killer is Dead v Nightmare Edici je zdarma, každopádně pozor, máte už jen pouhých 18 hodin na to, aby jste si hru přidali na Steamu do své knihovny. Více v článku.
Star Wars Battlefront 2.png
Pátek - 17.11. 2017           Autor: Jakub Hergesell

Velké a neupadající negativní názory hráčů vůči mikrotransakcím ve Star Wars: Battlefront 2 učinily za své, EA je dočasně vypnuli a řeší, co bude dál. 
Overwatch.jpg
Čtvrtek - 16.11. 2017             Autor: Jakub Hergesell

Že jste si ještě neudělali plán na víkend? To nevadí, venku je zima a k dispozici jsou zdarma dvě skvělé hry. Rainbow Six: Siege a Overwatch jsou na všech platformách free.
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one