Loading

Články

Čtvrtek - 28.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Conan Exiles.png
Jak už možná víte, společnost Funcom dostali práva na značku Barbara Conana. Tady je jejich další, velmi dobře vypadající hra, jmenuje se Conan Exiles, v článku si o ní povíme první informace, můžete se mrknout na screeny nebo první trailer.
Čtvrtek - 28.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
EA PLAY.png
E3 2016, asi nejočekávanější událost roku - co se týče herního průmyslu. Každoročně se na něj podívají desítky jak velkých, tak malých vývojářských studií. Jedním z nich byl také gigant EA, který se tam letos ale nechystá, prý budou mít něco vlastního - EA PLAY.
Čtvrtek - 28.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Rise of the Tomb Raider.jpg
Těšíte se na nové dobrodružství s Larou Croft v Rise of the Tomb Raider, které vychází už zítra na PC? Potom Vás v případě, že máte kartu NVIDIA potěšíme ještě o něco více, než hráče s AMD. Efekty pro GeForce karty dostanou lepší grafické efekty.
Středa - 27.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
Ubisoft dnes poskytl nové video, které nás dokonale seznámí s beta testem, který mimochodem začíná na Xbox One už zítra. Video Vám ukáže něco ze singleplayeru, ale také co-opu, uvidíte rozlehlou mapu nebo crafting.
Středa - 27.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Far Cry Primal.png
Far Cry: Primal se pomalu blíží svému vydání, není tak divu, že zde máme další video, tentokrát 10 minut z úvodu. Pokud opravdu plánujete vychutnat si další díl série, doporučujeme nekoukat. První minuty prozradí, jak se bojuje se zvěří nebo jak se craftí.
Středa - 27.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Planet Coaster.png
V novém vývojářském deníčku se objevily nové záběry ze hry. Ve videu můžeme vidět, jak jednoduché bude stavění zábavních parků. Dozvěděli jsme se ale také to, že bude možné naše jedinečné atrakce sdílet s ostatními lidmi.
Středa - 27.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Dangerous Golf.png
Tak takovej golf jste ještě asi neviděli. Ex-tvůrci Bornoutu pracují na dost destruktivním golfu. V tomto golfu se ale nepodíváte na klasické hřiště, jak by jste ale čekali, naším hřištěm budou pokoje a jiné části vašich bytů.
Středa - 27.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Homefront 2.png
Před několika hodinami se na oficiálním kanále Homefront na YouTube objevil nový příběhový trailer. O několik hodin později přispěchal také zahraniční eurogamer s dlouhými 12 minutami z online co-operace, která nyní vchází do uzavřeného beta testu.
Úterý - 26.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
Uzavřený beta test se pomalu, ale jistě blíží. Hráči Xbox One se dočkají už 28.1., zatím co PlayStation 4 a PC verze o den později (29.1. 2016). Kdy končí a jak velkou mapu už víme, ale dnes jsme se dozvěděli, jaký bude nejvyšší level nebo kolik toho bude oproti alphě nového.
Úterý - 26.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Quantum Break.png
Dost často se stává, tedy v případě Microsoftu, že "exkluzivity" pro Xbox One vyjdou později také na platformu PC. Už se tomu stalo mnohokrát, někdy byla PC verze oznámena na poslední chvíli, jindy vyšla později. Jak to bude s Quantum Break?
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one