Loading

Články

Čtvrtek - 24.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
tarkov.png
Před necelým měsícem oznámilo neznámé studio Battlestate fps akční online simulator Escape from Tarkov. Ohlasy hra měla perfektní přesto, že šlo o první a ještě pre-alpha verze záběry. Dlouho jsme čekat nemuseli a máme tu další nové 4 minuty.
Středa - 23.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Sebastien Loeb Rally Evo.png
HW požadavky pro závodní hru Sebastien Loeb: Rally EVO. Hra vychází 29.1. 2016 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou nízké na poměry roku 2016.
Středa - 23.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Sebatien Loeb.png
Už nevíte co hrát a máte rádi Rally? Potom pro Vás máme dobrou zprávu, rally hra věnovaná jezdci Sébatian Loebovi nám totiž na Štědrý Den nabídne demo verzi. V té najdeme několik aut a trať San Romolo. Více informací v článku.
Úterý - 22.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Fallout 4.png
Dnes se už může stát opravdu všechno, tenhle případ se stal v Rusku, kde si 28 letý muž pořídil Fallout 4, to ještě není nic divného, hru dnes má skoro každý. Každopádně mladému Rusovi se to trošku vymklo z rukou, stal se na hře tak závyslím, že ztratil ženu, přátele i práci. Tady je jeho příběh.
Úterý - 22.12. 2015          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
steam 1.png
Očekávané Vánoční slevy na Steamu jsou tady. Ve slevách najdete i zcela nové a čerstvě vydané pecky. Sleva se dotkla například Metal Gear Solid V, Just Cause 3, Mad Max, Grand Theft Auto: V, Dying Light, Arma 3 nebo Wolfenstein: The New Order.
Úterý - 22.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Division.png
Jelikož je The Divison masivně multiplayerová hra, čeká nás v ní také dlouhý příběh, nikde ale nebylo až do dnes řečeno, co nás na konci čeká, skončí celá hra, naběhnout titulky a? Přesně na to odpověděli chlapci z Ubisoftu. Sledujte jejich reakce a odpovědi.
Úterý - 22.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
TR2N.png
Film i videoherní adaptace Tronu již vyšly. Film perfektní, hra už tolik ne, každopádně jsme se mohli dočkat ještě něčeho horšího. Disney totiž před několika lety, žádali několik herních studií, aby jim ukázali, jak si představují hru TRON podle filmu. Disney později vybrali, tohle je jeden z projektů.
Úterý - 22.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
AGENT.png
Rockstar Games byl podle oficiálních stránek měli pracovat na akční hře Agent, má jít o exkluzivní hru pro PlayStation 3, ovšem o hře jsme prakticky nikdy nic neslyšeli. Až do dnes, jeden z bývalých tvůrců Rockstaru ukázal několik screenů a artworků ze hry.
Úterý - 22.12. 2015          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Paragon.png
Epic Games (tvůrci Unreal Tournamentu) ukázali na YouTube jeden z dalších testů, tentokrát tu máme necelých 5 minut komentovaných vývojáři. V dnešní ukázce se nám opět představí jeden z 5 hlavních hrdinů - jmenuje se Steel a tady jsou jeho schopnosti.
Pondělí - 21.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
GTA Online.png
Rockstar Games už klasicky připravili další aktualizaci zdarma, stejně jako minulý rok nám nadělí sníh do GTA: Online. Není to však jediná věc, kterou v balíčku najdeme. K dispozici jsou také nové oblečení, masky nebo Vánoční dekorace do Vašich bytů a domů.
Pondělí - 21.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Far Cry Primal.png
Ubisoft nabídl novinářům nové vývojářské demo, uvidíte nové záběry ze hry. Dozvíme se, jak silní jsou někteří nepřátelé, co nahradí pušky a bazuky ze série a kdo vlastně všechno půjde ochočit a jak to funguje? To vše v čtvrt hodině od JeuxActu.
Pondělí - 21.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
Videa z The Division alphy unikají dnes a denně, přesto, že ke zakázané něco natáčet či fotit, stejně to hráči nevydrží a zkrátka se pochlubí. Včera jsme Vám ukazovali více jak hodinu gameplayů, dnes tu máme co-operaci dvou hráčů v HD (720p).
Neděle - 20.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Dragons Dogma.png
HW požadavky pro RPG Dragon's Dogma: Dark Arisen.  Hra vychází 15.1. 2016 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou průměrné na poměry roku 2016.
Neděle - 20.12. 2015          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Division.png
Jak určitě dobře víte, jak Xbox One je několik šťastlivců, kteří se dostali do alpha verze hry The Division. V pravidlech při instalaci musíte potvrdit nějaké ty věci ohledně natáčení atd, je tam jasně psáno, že nesmíte natáčet ani screenovat hru. Samozřejmě se našel někdo, kdo to udělal.
Sobota - 19.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat
Star Wars The Force Awakens.png
Před méně než měsícem, Disney 3.0 oznámili video-herní adaptaci k filmu Star Wars: The Force Awakens, nic moc jsme se zatím nedozvěděli, tedy až na teď, spousty novinářů z videoherních zahraničních blogů se dostalo k vývojářskému demu, podívejte na 25 minut ze hry.
Sobota - 19.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Sebastien Loeb Rally Evo.png
Studio Milestone už nějakou dobu pracují na rally hře Sebastien Loeb: Rally Evo. Dnes po delší době ukázali také gameplay záběry, kde se Loeb řítí ve Wales. My jen doufáme, že jde o pre-alpha záběry, protože fyzika auta je otřesná. 
Sobota - 19.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
FireWatch.jpg
Před několika dny jsme mohli vidět 10 minut z prvního dne, kdy si parta teegenerů udělala párty, kde samozřejmně zanechali nepořádek. Například neuhasili ohěň atd, v novém videu se podíváme do druhého dne, kde budeme vyšetřovat a řešit další zajímavosti.
Sobota - 19.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Call of Duty Black Ops 3.png
Podobně jako každý víkend, tak i tentokrát si pro nás Steam připravil dáreček v podobě hry zdarma. Tento víkend si můžeme vyzkoušet multiplayerovku Call of Duty: Black Ops 3. Hrát ji můžete až do pondělí ráno, každopádně si připravte dost místa na HDD.
Pátek - 18.12. 2015          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
dogams.png
Další díl ze série Dragon's Dogma od Capcomu vychází už za méně jak měsíc pro PC. Nový trailer ukáže, co nás asi tak čeká, co je již jisté - budeme zachraňovat svět. Hra nabídne obrovský otevřený svět, je plný nebezpečí, ale také dobrodržství. 
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one