Loading

Články

Středa - 11.6. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
se3.png
Nějaké ty kratší gameplay záběry jsme z pokračování Sniper Elite 3 už vidět mohli, tentokrát tu ale máme necelou půl hodinku z vývojářské demo verze. Uvidíte především stealth průchod noční Afrikou a samozřejmě nějaké ty ustřelené hlavy.
Středa - 11.6. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
division.png
Pokud jste se těšili na nové gameplay záběry z dříve oznámené survival MMO akce The Division, tak Vás potěšíme, Ubisoft totiž ukázal ne jen Far Cry 4 a další tituly, došlo i na The Divison a 5 minut ze hry. Tentokrát uvidíte průchod metrem a samozřejmě hodně kvalitní a taktickou přestřelku.
Středa - 11.6. 2014        Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
fifa 15.png
Letošní FIFA opět přijde s nějakou tou inovací. To mimochodem představí i nové a zároveň první gameplay trailerové video. Uvidíte například emoce hráčů, kontrolu míče a vedení míče, souboje o míče, opět vylepšené obličeje a detaily hráčů a novinkou je roztřesení branky a rohového praporku.
Středa - 11.6. 2014       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
crew.png
Po několika týdnech se o slovo přihlásily také závody The Crew of Ubisoftu, ty slibovaly otevřený svět, otevřený MEGA svět a podle zrychleného videa to tak i vypadá. Ubisoft ukázal více než 6 minut ze hry a výsledek je skvělý, to samý reakce lidí na konferenci.
Středa - 11.6. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
htr.png
Na Homefront: The Revolution, který byl před několika dny oznámen jsme se v našem týmu spite.cz hodně těšili a jaký byl výsledek z prvních gameplay záběrů? My jsme rozhodně nadšení, otevřený svět na CRYENGINU bude vždycky velká a skvělá záležitost. 
Středa - 11.6. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
cod.png
Xbox One předvedl na své přehlídce i Call of Duty: Advanced Warfare, které se odehrává v roce 2054. Sci-fi prvky jsou znatelné na první pohled a určitě je to zajímavá změna. Sice podle prvního videa není Call of Duty nějak extra next-genová hra, ale za zkouší asi stojí.
Úterý - 10.6. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
division.png
Pokračování série Tom Clancy's pokračuje podtitulem The Division, The Division bylo jedním z hlavních překvapení minulého ročníku E3 2013, kde Ubisoft hru představil. Až do dnešního dne jsme ale další videa neviděli, teď se můžete podívat alespoň na cinematic trailer.
Úterý - 10.6. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
rss.png
Tak tohle bylo opravdu překvapení ze strany Ubisoftu. Na konci přehlídky totiž ukázali dlouhé gameplay záběry z údajně zrušeného Rainbow Six. Očividně zrušené nebylo a vy máte jedinečnou možnost vidět necelých 7 minut gameplay záběrů ze hry a vypadají parádně!
Úterý - 10.6. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
dai.png
Dragon Age: Inquisition toho co se týče videí moc neukázal, dokonce ani na E3 2014 neukázal delší ukázku než 1 krátkou minutu. Za to ale uvidíte souboj s bossem, s obrovským drakem, který kdyby zkrátka chtěl, tak Vás usmaží, více ve videu.
Úterý - 10.6. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
di2.png
Hodně se spekulovalo, jestli právě Dead Island: 2 bude na E3, Techland měl v zásobě nějaké hry pro oznámení, ještě, když se zaregistrovaly nové domény Dead Island. Hra se právě stává skutečností a vy se můžete podívat na první trailer.
Úterý - 10.6. 2014      Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
me4.png
Oblíbená série Mass Effect třetím dílem rozhodně neskončila. Už začátkem měsíce Květen nás BioWare informovalo, že mají více jak polovinu hry hotovou. Dokonce prý mají už i hratelnou verzi hry. Dnes konečně můžeme vidět vůbec první ukázku z Mass Effect 4.
Úterý - 10.6. 2014       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
acu.png
Podívejte na očekávané demo z výstavy E3 2014 pro Assassin's Creed: Unity. Uvidíte více jak 4. minutovou ukázku a průchod hlavního hrdiny městem. Uvidíte samozřejmě souboje a pěkně vymodelované ulice, Unity by měl být nejlepším dílem posledních let.
Úterý - 10.6. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
me2.png
Parkourovka Mirror's Edge, která vyšla před několika lety se dočká svého pokračování. Poběží na Frostbite 3 enginu a my se dnes můžeme podívat na jedno z vůbec prvních videí. Tvůrci upozorňují, že nejde o finální vzhled a fyziku.
Úterý - 10.6. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
uncharted4.png
To, že se na Uncharted 4 pracuje víme už nějakou dobu, v Listopadu 2013 to oficiálně oznámilo Sony. Teď díky hernímu festivalu E3 2014 můžeme vidět hlavního hrdinu v prvním oficiálním traileru, hra opět samozřejmě vyjde pouze pro PlayStation 4 konzole.
Úterý - 10.6. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
mortal kombat x.png
Brutální rubačka, dlouhá série - Mortal Kombat přináší už desátý díl. Před několika dny byl oficiálně oznámený včetně teaser traileru, dnes tu máme první gameplay trailer věnovaný E3 2014 festovalu. Všimněte si, jak chytře postavy využívají okolí.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Hello, AMPsName
Email
Comment
Or visit this link or this one