Loading

Články

Středa - 28.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Just Cause 3.png
Jelikož už to není tak dlouho, co bude vycházet Just Cause 3, možná Vás zajímají i další věci, jednou z nich je také velmi zajímavá a důležitá informace, o velikosti světa. Ujišťujeme Vás, že se není čeho bát, mapa je opravdu obrovská. Podívejte se na celou mapu.
Středa - 28.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
DriveClub Bikes.png
Před několika dny jsme viděli náznaky toho, že by Sony mohli oznámit něco ohledně motorek. A také, že ano. Motorky se nově přidaly do závodní hry DriveClub. Bikes nabídnou multiplayer, singleplayer a několik výzev. Podívejte na gameplay.
Středa - 28.10. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Need for Speed 2015.png
EA včera zveřejnili svět Need for Speed prostřednictvím obrázků, uvidíme různé části, jako například tovární, zakouřenou a špinavou část města, kancelářskou část, kde jsou ve většině prosklené - velké baráky, jinde zase doky nebo dlouhátánské dálnice, kde ukážete svou rychlost.
Středa - 28.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Boundless.png
Paris Games Week 2015 prozradil další hru, vypadá to na inspiraci gigantického Minecraftu, jen v hezčím a možná propracovanějším světě. Boundless nabídne obrovský online otevřený svět, ve kterém se spojí jak hráči s PC, tak s PlayStation 4 dohromady.
Středa - 28.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Robinson The Journey.jpg
Tvůrci Far Cry a Crysis se spojili, aby vytvořili nějakou tu akční hru, které jim tak dobře jdou. Byla před nějakou dobou oznámena pro PC a PlayStation 4 s virtuální realitou. Teď, po dlohých 4 měsících můžeme vidět nový gameplay trailer, který se Vám určitě zalíbí.
Středa - 28.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Detroit.png
Před několika lety jsme mohli vidět zajímavé demo jmenující se KARA. Nešlo o žádnou hru, pouze o ukázku technologií ještě v tu dobu pro PlayStation 3. Každopádně hráče hodně zaujala a začali se ptát, jak demo končí, to přímělo vývojáře udělat hru, jmenuje se Detroit.
Středa - 28.10. 2015         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Horzion Zero Dawn.jpg
Tvůrci herní série Killzone včera ukázali nové záběry z očekávané, nové značky Horizon: Zero Dawn, která byla oznámena teprve nedavno. Tentokrát můžeme vidět opravdu nové záběry. Nově jsme se také dozvěděli něco o dopravování se po otevřeném světě.
Úterý - 27.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
WiLD.png
Sony před nějakou dobou oznámili survival hru s otevřeným světem WiLD. Vidět jsme toho zatím moc nemohli, asi nebylo moc co. Teď se ale Sony v Paříži dost vytáhlo, ukázali více jak 5 minut ze hry a zaručujeme Vám, že tohle se prostě musí líbit.
Úterý - 27.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Gran Turismo Sport.png
Pokud jste čekali, že další pokračování série Gran Turismo ponese číslovku 7, tak jste, stejně jako my na omylu. Sony dnes oznámili Gran Turismo: Sport, půjde prý o revoluční závodní díl. Číslování tak asi skončilo u staré generace konzolí. Podívejte na trailer.
Úterý - 27.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Fallout 4.png
Máte předobjednaný Fallout 4 nebo jej plánujete co nejdříve zakoupit? Potom pro Vás máme dobrou zprávu, Fallout 4 od Bethesdy dostane pre-load, můžete jej tedy stáhnout do počítače několik dní před vydáním, čekat pak ale bohužel musíte na spouštěcí soubory.
Pondělí - 26.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Darth Maul.png
Studio Red Fly před několika lety pracovali na akční hře Darth Maul pro LucasArts. Projekt byl však zrušen a tím šance, že tahle hra ze světa Star Wars nikdy nevyjde. Každopádně po několika letech se opět ozívá studio LucasArts a chce hru dokončit, to ale bez souhlasu Disney nepůjde.
Pondělí - 26.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Rise of the Tomb Raider.jpg
Pokud se nemůžete dočkat, stejně jako my adventury Rise of the Tomb Raider, tak tohle prostě musíte vidět. V dnešním videu se podíváme, jak celé dobrodružství Lary začalo. Pokud si však celou tuhle parádu chcete nechat jako překvápko, nedoporučujeme se dívat.
Pondělí - 26.10. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Park.png
Zaujala Vás hororovka The Park od Funcomu? Potom se určitě podívejte na nové screeny ze hry. Byl konečně oznámen také datum vydání. K dispozici jsou také HW požadavky, které jsou tak nějak průměrné. Nové obrázky vypadají opravdu dobře.
Pondělí - 26.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Park.png
HW požadavky pro adventuru The Park.  Hra vychází 27.10. 2015 pro PC  a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou průměrné na dnešní poměry.
Pondělí - 26.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Batman Arkham Knight.png
Batman: Arkham Knight byl z důvodu velmi špatné optimalizace a velkých herních chyb stažen z obchodů, především ze Steamu, kterému se nelíbilo chování vývojářů, že prý jak mohli vydat tak šílenou hru. Každopádně Batman se vrací, Warner Bros hlásí návrat PC opravené verze.
Pondělí - 26.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Moto Racer 4.png
Pamatujete ještě na staré arkádové motokrosové závody Moro Racer 3, které vyšly před dlouhými 7 roky? Pokud ne, nevadí, před pár měsíci bylo oznámené pokračování a dnes můžeme vidět vůbec první obrázky ze hry. Co na ně říkáte?
Sobota - 24.10. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
HALO 5.png
Velký halo je teď kolem exkluzivní hry Halo 5, která vychází už za pár dní na Xbox One, jak už dobře víme, spousty "exkluzivních" her pro Xbox One vyšlo později také pro PC. To ovšem nic neznamenalo až do včerejška, kdy šéf značky Halo řekl, že by rád viděl pětku i na PC, vše je ale jinak. 
Sobota - 24.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Fallout Logo.png
Máte rádi pivo nebo jste velcí fanoušci herní série Fallout? Potom nepřehlédněte tuto limitovano edici. Tvůrci hry se spoluprací jedním pivovarem udělali várku piv Fallout, vypadá to, že marketingová kampaň začala opravdu naplno. Víme cenu i kde pivo koupit.
Pátek - 23.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
Poslední dny se opět začíná mluvit o očekávaném The Division od Ubisoftu. Posledně se řešil downgrade grafické stránky, dnešní videa nahraná z Xbox One ale dokazují, že šlo pouze o nějaké testy, grafika je perfektní. V tomto článku se ale mrkneme na to, jak se přihlásit do bety.
Pátek - 23.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Planet Coaster.png
Tak to vypadá, že série a hlavně, připravovaný díl RollerCoaster Tycoon World má prvního, docela solidního konkurenta. Jmenuje se Planet Coaster, pracuje na něm studio Frontier, my se dnes můžeme podívat na první informace, trailer a na něco o vývoji hry.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one