Loading
NOVINKA! Právě teď jsme spustili vlastní TS3 server, chcete vlastní místnost? Kontaktujte nás.

Články

Čtvrtek - 7.4. 2016       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat
Battleborn.png
HW požadavky pro FPS akčňárnu Battleborn.  Hra vychází 3.5. 2016 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou průměrné na poměry roku 2016.
Čtvrtek - 7.4. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
image.jpg
Těšili jste se na pokračování série Resident Evil? Potom Vás zklamem, pokračování s podtitulem Umbrella Corps vyjde o měsíc později, než měl původně vyjít. Capcom při tomto oznámení přidali také trailer, který Vám ukáže, jak si můžete přizpůsobit zbraň, oblečení a vzhled celkově.
Čtvrtek - 7.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
TellTale new game.png
TellTale Games se proslavilo díky svým perfektním adventurám, jako byl Minecraft: Story Mode, Game of Thrones, The Walking Dead nebo The Wolf Among Us. Udělali si tak jméno, nahrabali zasloužené peníze, díky kterým založili další studio, to vytvoří právě známenou hororovku.
Středa - 6.4. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
The Bunker.png
Ex-tvůrci The Witcher, hororovky SOMA a Broken Sword se spojili, aby postavili kvalitní hororovou nadílku, jmenuje se The Bunker, tady je první trailer a základní informace o hře. Hra byla oznámena pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.
Středa - 6.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
DOOM 4.png
Bethesda oficiálně oznámili otevřenou beta verzi, která začne už za pár dní + jsme se dozvěděli o 3 plánovaných, placených multiplayerových DLC. Betu si budou moci zkusit všechny plánované platformy, PC, PlayStation 4 a Xbox One.
Středa - 6.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
mafia 3.png
GDC 2016 už dávno skončilo, přesto se stále na povrch dostávají nové věci. Tentokrát se dostalo na očekávanou Mafia 3 od 2K. Jsou odfocené jako momenty ze streamu, nečekejte tedy pořádnou kvalitní nálož, dokonce to vypadá, že jde o stejný in-game materiál, který jsme již viděli.
Středa - 6.4. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Quantum Break.png
S velkou slávou jsme Vás informovali o PC verzi, kterou před několika týdny oznámil Microsoft. Nenapadlo nás ale, že by jsme se portu měli nějak extra bát, no měli jsme, lidé i s více nadupaným PC mají velké problémy + video s nastavením na ultra.
Úterý - 5.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Realities.png
Stane se Realities nejrealističtější hrou současnosti? Nejspíše ano, hra je totiž postavena pro VR, kde tvůrci použili snímání okolí pomocí 3D technologií. A co že tahle "hra" nabídne? Podívejte se na základní informace o hře a neuvěřitelně krásné screenshoty ze hry.
Úterý - 5.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Climb.png
Horolezecká VR hra The Climb od Cryteku zatím vypadá opravdu úžasně, dokazuje to také nejnovější gameplay trailer v 360°. Krásy CryEngine 5 opět nezklamou. Video je doporučené spíše lidem s vyšším rozlišením, tedy až 4K.
Úterý - 5.4. 2016          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
outlast 2.png
Hororovka Outlast 2 se ukazuje v novém teaser traileru, který toho ale moc neprozradil. Nedočkali jsme se jediného nového záběru, pouze několika minutové nahrávky, která lidem, kteří angličtinu neovládají na 100% nic neřekne. Blíží se však první trailer.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one