Loading

Články

Úterý - 13.9. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Death Stranding.png
Nově připravovaná hra od Kojima Production se pomalu blíží k plném rozjezdu vývoje. Hideo Kojima, zakladatel studia prozradil, že ho hra bude opravdu svobodná, v otevřeném světě, v rozlišení 4K a při 60FPS. Pravděpodobně půjde o exkluzivitu pro PS4 Pro.
Úterý - 13.9. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Mass Effect Andromeda.png
Před téměř týdnem jsme mohli vidět krásné gameplay záběry ve 4K na PlayStation Meetingu, který proběhl v New Yorku. Dnes se k nám dostaly další materiály, ovšem pouze jako screenshoty. Velkým fandům by ale mohly udělat radost. 
Pondělí - 12.9. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
ReCore.png
Už zítra vychází očekávaná adventura ReCore na Windows 10 a Xbox One, pár dní už ji ale hrají vybrané zahraniční magazíny, které během dneška vydaly hned několik recenzí. Ptáte se, jak si hra vedla? Prozradíme Vám - je to bída.
Pondělí - 12.9. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
MAFIA 3.png
HW požadavky pro akční TPS MAFIA 3 od 2K Games. Hra vychází 7.10. 2016 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou průměrné na poměry roku 2016.
Pondělí - 12.9. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
FIFA 17.png
Před několika měsíci EA oznámilo, že připravují také demo verzi FIFA 17, které vyjde už 13.9. 2016. Měli jsme k dispozici první informace o tom, co vlastně nabídne, nyní je ale všechno jinak. Teď už víme, co nás přesně čeká. Pojďme si společně projít detaily.
Pondělí - 12.9. 2016       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
NBA 2K17.png
Těšíte se na basketbalový simulator NBA 2K17 od 2K Sports? Potom na nic nečekejte a vyzkoušejte si těšně před vydáním demo verzi. Ta bohužel vyšla pouze na konzole PlayStation 4 a Xbox One, každopádně už v demo verzi můžeme běhat s vlastním hráčem - včetně našeho obličeje.
Neděle - 11.9. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Warcraft advvvv.png
Tak tohle se Blizzardu určitě líbit nebude. Před dlouhými 18 lety totiž tvůrci Warcraftu pracovali na klikací adventuře ze světa Warcraftu. Když ale hru dodělávali, vydavatelství vtom nevidělo potenciál a tak se vše zrušilo. Nyní někdo z Blizzardu dal hru volně ke stažení, stahujte!
Neděle - 11.9. 2016         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
MAFIA 3.png
Akční gangsterská akce Mafia 3 konečně v pořádně dlouhém gameplay videu. Tady už opravdu uvidíte všechno, honičky, přestřelky, změnu počasí. Uvidíte také řešení několika úkolů, kvůli spoilerům a potenciálním budoucím hráčům nedoporučujeme koukat na video.
Neděle - 11.9. 2016       Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Smash Grab.png
Tvůrci Sleeping Dogs už nějakou dobu pracují na akční onlinovce Smash + Grab, kterou oznámili před několika týdny. Hra pravděpodobně nahradí zrušené Triad Wars. Teď tu máme konečně první gameplay trailer, který ukáže, co nás ve hře vlastně čeká za blázinec.
Neděle - 11.9. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Mass Effect Andromeda.png
Po nedávném gameplay videu, které se překvapivě objevilo na PlayStation Meetingu v New Yorku tu máme nový screenshot. Trochu připomíná No Man's Sky, co myslíte? Každopádně je ve vysokém rozlišení a ukazuje naprosto jinou krajinu než jsme mohli doposud vidět.
Spite inv 180.png
Podpora:

Kontakt
Reklama
FAQ
Připojte se:

Facebook
Twitter
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one