Loading

Články

Středa - 16.11. 2016          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Watch Dogs 2.png
Watch Dogs 2 vyšlo oficiálně už včera na konzole PlayStation 4 a Xbox One, hráči tak mohou hrát už déle jak 24 hodin a za tu dobu určitě objevíte spousty věcí. Jednou z nich jsou naprosto nahé postavy ve hře. Jak muži, tak ženy. Sony Vás však za sdílení nahoty odmění banem.
Středa - 16.11. 2016         Autor: PR          Číst a komentovat
spite_zowie-mouse.jpg
Myš, příslušenství, bez kterého si práci a hraní na počítači nedokážeme představit. Už dávnou jsou pryč doby „kuličkových“ hlodavců zato najdeme na trhu bezdrátové, herní, obyčejné kancelářské a také profesionální myši pro eSport.
Středa - 16.11. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Elder scrolls online.png
Bethesda si pro PC a PlayStation 4 hráče připravila akci, kde si zdarma můžeme otestovat zatím poslední díl série Elder Scrolls s podtitulem Online. Zdá se, že hráčů ubývá a vývojáři se snaží dostat do hry další lidi. Jak dlouho event potrvá a co nabídne -  v článku.
Úterý - 15.11. 2016         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Watch Dogs 2.png
Těšili jste se na Watch Dogs 2, popřípadě jeho multiplayer? Potom Vám zkazíme chuť, Ubisoft má problémy a zdá se, že to nebude nic malého, vývojáři byli nuceni multiplayer odložit na zatím neznámo kdy. Vychutnat si tak mohou konzolisté zatím pouze singleplayer.
Sobota - 12.11. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Dishonored 2.png
Akční pokračování Dishonored 2  vyšlo včera, už dnes ale můžeme vidět první recenze, které překvapivě dopadly velmi dobře - překvapivě, neboť si hráči stěžovali na odfláknout optimalizaci ve hře, kdy ani GTX 970 nestačila. V článku už výsledky prvních recenzí.
Sobota - 12.11. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Sniper 3.png
HW požadavky pro akční FPS hru Sniper: Ghost Warrior 3 od CI Games. Hra vychází 4.4. 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ...HW požadavky jsou průměrné na poměry roku 2016.
Sobota - 12.11. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Watch Dogs 2.png
Akční Watch Dogs 2 od Ubisoftu se pomalu blíží, už za 3 dny si totiž všichni majitelé budou moct zahrát tuhle sandboxovou hackerskou akci. PC verze bohužel dorazí později, i tak už ale můžete shlédnout finální launchový trailer.
Sobota - 12.11. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Squad.png
Zdá se, že tento víkend je ve znamení taktické FPS akce. Od včera totiž můžete hrát zdarma Rainbow Six: Siege od Ubisoftu, stejně tak taktickou FPS akci Squad od tvůrců módu pro Battlefield 2: Project Reality. Squad je multiplayerová akce, kde se potká 50 vs. 50 hráčů.
Sobota - 12.11. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Warcraft 4.png
Warcraft 4 je něco jako Half-Life 3, na obě netrpělivě čekáme a ony stále nepřichází, naštěstí je Blizzard více komunikativní a o Warcraft 4 se samo rozpovídali. Nás ale samozřejmě zajímá, jestli vůbec někdy bude. Co na to šéf Blizzardu odpověděl?
Pátek - 11.11. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Rainbow Six Siege.png
Podobně jako každý víkend, tak i tentokrát si pro nás Steam připravil dáreček v podobě hry zdarma. Tento víkend vetně pátku si můžeme vyzkoušet taktickou akci Rainbow Six: Siege od Ubisoftu zcela zdarma. Hrát ji můžete až do pondělí ráno, více info v článku.
8.5 / 10  Frostpunk
9.5 / 10  God of War
9.0 / 10  Far Cry 5
8.0 / 10  A Way Out
6.5 / 10  Sea of Thieves
BLACK BIG.png
Podpora:

Kontakt
Reklama
FAQ
Připojte se:

Facebook
Twitter
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one