Loading

Články

Úterý - 6.5. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
destiny.png
Akční FPS hra Destiny toho poslední dobou prozradila už celkem dost, tentokrát se můžeme podívat na video trailer, který ukáže zbraně a brnění. Deníček vývojářů hovoří o tom, že zbraní bude velké množství s velkými úpravami, zbraně se také rozdělují do několik tříd, něco o tom v článku.
Pondělí - 5.5. 2014         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
aw.png
Už několik let po sobě vycházejí další a další díly Call of Duty. Jinak tomu nebude ani v budoucnu, teď má další díl na starost Sledgehammer studio, které tvrdí, že tohle bude úplně jiné Call of Duty, než jej známe z minulých dílů. Tvůrci i vypsali věci, které to mají dokazovat, čtěte dále.
Pondělí - 5.5. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
bordersland.png
Další díl neponese číslovku 3, celé jméno hry je Tales from the Borderlands. Informace o hře zatím nejsou, ovšem dnes se můžeme podívat na vůbec úplně nové a první obrázky ze hry, které nás mají nalákat na brzké odhalení prvních informací, zatím ani platformy nejsou známé.
Pondělí - 5.5. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
nhl15.png
EA dnes odpoledne oznámili další ročník oblíbené série NHL, která se ale poslední roky podle fanoušků zrovna ničim skvělým neukázala. Teď se to ale samozřejmě má změnit a to především kvůli next-gen konzolím PlayStation 4 a Xbox One, na které se především ukáže "next-gen". Koukněte na trailer.
Pondělí - 5.5. 2014         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
cod.png
Zdá se to být neuvěřitelné, ale opravdu se nejspíše dočkáme nového enginu pro Call of Duty. Pravda, slýchali jsme něco podobného i minulý rok, ovšem šlo jen o mírné úpravy, to by se zde ale mělo opravdu změnit. Podívat se můžete také na dalších 10 screenů ze hry, které ukazují, co engine umí.
Neděle - 4.5. 2014         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
UE14.png
Epic Games se možná chystají oznámit nový Unreal Tournament. Určitě každý z Vás ví, o jakou hru se jedná a o čem se píše. Už minulý rok v červenci jsme Vám psali zprávu, že se možná něco kutí v kancelářích Epic Games, teď to máme oficiálně přímo z Twitteru tvůrců.
Sobota - 3.5. 2014          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
elysium.png
Hned po zveřejnění nového Call of Duty: Advanced Warfare se začala šířit informace, že hra vypadá stejně jako například film Elysium, hra Ghost Recon nebo dokonce Crysis. Všechny tyto díla mají něco společného, velmi podobné kombinezy a vlastnosti, pojďme se podívat blíže.
Pátek - 2.5. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
defiance.png
Trion Worlds studio oznámilo, že jejich MMO hra Defiance bude Free-to-play, stane se tak už v létě letošního roku. Týká se to všech platforem, PC, PS3 a X360. Že jste ještě o hře neslyšeli? Nevadí, koukněte na záznam více jak 42. minut ze hry. 
Sobota - 3.5. 2014          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat »
aw.png
Nedavno oznámené Call of Duty: Advanced Warfare zatím ukázalo pouze jeden jediný screeny a oznamovací trailer. Dnes máme tu možnost nahlédnout na 3 nové screenshoty ze hry a 3 artworky, které tak trochu připomínají i jiné hry, mrkněte na to.
Sobota - 3.5. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
bbf.png
HW požadavky pro hru Bound by Flame. Hra vychází 9.5. 2014 a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje pro minimální a doporučené požadavky. Hned za začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW nároky jsou nízké na dnešní poměry.
Pátek - 2.5. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
sw1313.png
Přesně před rokem jsme se doslechli velmi špatnou zprávu. Star Wars: 1313 bylo zrušeno a to přesto, že to jako jeden z mála Star Wars her měl velmi dobře našlápnuto. Star Wars: 1313 mělo vyjít koncem roku 2014, ovšem kvůli rozpadu LucasArts se hry nedočkáme, tak alespoň obrázky ze hry.
Pátek - 2.5. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
codg.png
Podobně jako každý víkend, tak i tentokrát si pro nás Steam připravil dáreček v podobě hry zdarma. Tentokrát si můžeme vyzkoušet zatím poslední díl ze série Call of Duty: Ghosts. Zahrát zdarma si můžete až do pondělí ráno, a to se vyplatí!
Pátek - 2.5. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
cod.png
Sice se nové Call of Duty mělo oznámit až za 2 dny, přišlo to ale dříve, než jsme mysleli. Sledgehammer představuje futuristické Call of Duty: Advanced Warfare. Podívejte se na první informace a hlavně oznamující trailer pro Advanced Warfare.
Čtvrtek - 1.5. 2014         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
wod.png
Znáte upíří hru Vampire: The Masquerade? Tak přesně z toho si bohužel zrušený projekt World of Darkness bral inspiraci skoro ve všem. Podívejte se na uniklé screeny. Hru bohužel tvůrci museli z nějakého důvodu shodit ze stolu. Třeba někdy. 
Čtvrtek - 1.5. 2014          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
cod.png
Na oficiálním webu Call of Duty se založila nová Teaser stránka, která odpočítává oznámení pro nový díl 2014 od Sledgehammers studia. Zatím to vypadá na 4.5. 2014 a dost možná se vše potáhne i přes Game Informer, jelikož před několika minutami ukázali první screen ze hry.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
casino 3.png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one