Loading

Články

Úterý - 10.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Scalebound.png
Microsoft dnes vydal oficiální tiskovou zprávu, kde oznámil ukončení dlouholetého vývoje, RPG hry s draky Scalebound, která byla vyjít letos na Xbox One a Windows 10 skrze Xbox Play Anywhere. Vývojáři smazali jak oficiální stránky, tak všechna videa z YouTube.
Neděle - 8.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Half Life 3.png
Možná si teď všichni oddychnete, podařilo se zjistit, díky nejnovějšímu podcastu Game Informeru, že Valve v plánu Half Life 3 samozřejmě mělo, jako koncepty však zkoušelo například strategii (RTS) či klikací adventuru s živými herci. Bože děkujeme, že jsi tohle nedopustil.
Neděle - 8.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
GeFroce Now.png
Veletrh CES 2017 je definitivně u konce, tam nechyběl gigant NVIDIA, který ne jen, že ukázal záběry z Mass Effect: Andromeda, představil také výrazně vylepšenou službu GeForce Now. Díky rapidně upgradované verzi si budeme moct už brzy zahrát nejnovější hry na ULTRA i na starých PC.
Sobota - 7.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
MAFIA1 remaster.png
První díl Mafie se hráčům zapsal hluboko do srdcí a jen tak na ní nedají dopustit, důkazem jsou toho údajně i špatné pokračování, které prvnímu dílu nesahají ani po kontníky. Dobrou zprávou by tak byl remaster prvního dílu, který zkouší fanoušci namodovat do Unreal Engine 4.
Sobota - 7.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Injustice 2 (1).png
Poslední dny jsme sledovali hned několik spejulací ohledně datu vydání bojovky Injustice 2 od Warner Bros Games. Vše ale konečně rozsekl jeden z vývojářů - Ed Boon, který prozradil, že hra již má oficiální datum vydání a to 16.5. 2017 jak pro konzole, tak iOS a Android.
Pátek - 6.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Square Enix Twitter.png
Oficiální Twitter účet vydavatelství Square Enix Europe hacknuli neznámí lidé. Místo, aby ale dělali, že se nic nestalo se pustili do výsměchu zabezpečení sítě a začali nadávat na hry od Eletronic Arts. Podívejte, co za nesmysly, zatím neznámý pachatel psal.
Pátek - 6.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
gifts.png
Vánoce i nový rok jsou za námi. A protože budeme brzy slavit své už 6 narozeniny, rozhodli jsme se mezi Vás rozdat několik her. Začneme hned s pěti náhodnými. My samozřejmě víme, jaké hry to jsou, vy je můžete získat jen díky Vaší pozornosti na našem Facebooku.
Čtvrtek - 5.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Lenovo VR.png
Zdá se, že společnost Lenovo už nechce konkurovat pouze mezi chytrými telefony, tablety, herními zařízeními a další elektronikou, pustili se také do virtuální reality, kterou dnes představili na probíhající akci CES 2017. Zatím neprozradili moc detailů, přesto známe přibližnou cenu.
Čtvrtek - 5.1. 2017        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
ME2.png
No konečně, EA se rozhoupalo po Vánočních svátcích a aktualizovalo svou sekci On The House na Originu. A jelikož se blíží Andromeda, nemůže zde chybět nic jiného než - správně, Mass Effect. Tentokrát ale druhý díl, doufejme, že do vydání v březnu přidají ještě třetí.
Čtvrtek - 5.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Project cars 2.png
Když jsme včera přinesli první záběry z Project Cars 2, bylo téměř jisté, že se chystá nějaké větší představení či pozvánka do beta testu. Netrvalo to ani 24 hodin a tvůrci, přesněji Ian Bell prozradil na oficiálním fóru, že Project Cars 2 vyjde v září 2017.
Čtvrtek - 5.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Beyond and.png
Po prvé v září 2016 se objevila první "zmíňka" o možném vývoji druhého dílu Beyond Good & Evil, který se potvrdil hned v říjnu oficiálním Instagram účtem vývojáře Michel Ancel. Bylo to však naposled, co jsme o hře slyšeli, teď, po pár měsících přišla špatná zpráva.
Čtvrtek - 5.1. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
windows 10.png
Obavy se naplnily. Pamatujete na článek z minulého týdne, kdy jsme Vás informovali o blížícím se Game Modu pro Windows 10? Ten má za úkol hry rozjet mnohem lépe, než doposud, jenže, jak se zdá, vliv to bude mít pouze na hry z Windows Store, nikoliv Steamu či Originu.
Čtvrtek - 5.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Mass Effect Andromeda.png
Dnes odstartovala každoroční akce CES, kam se herní branže podívá například BioWare či NVIDIA a právě na této akci nám byly přislíbené nové gameplay záběry z Mass Effect: Andromeda. Záběry sice mají pouze 2 minuty, jde ale o první PC pohled na hru + potvrzené datum vydání.
Středa - 4.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
sdsd.png
Hangar 13 studio umístilo na své oficiální stránky pracovní inzerát, kde nabízejí hned několik míst pro vývojáře na nejrůznější pozice s informací, že pracují na nové konzolové AAA hře. A my se báli, že to po neúspěchu Mafia 3 zabalej, 2K však studiu dále věří.
Středa - 4.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Project cars 2.png
Naprosto parádní závody Project Cars vyšly v roce 2015, neuběhlo ani pár měsíců a tvůrci ihned oznámili i dvojku. A od té doby jsme o hře neslyšeli ani ťuk. Teď však na povrch vypluly údajně uniklé obrázky z Project Cars 2 a vypadají skvěle. Podívejte na celou galerii.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Hello, AMPsName
Email
Comment
Or visit this link or this one