Loading

Články

Sobota - 29.8. 2015       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat
ZooTyccoon.png
Roller Coaster Tycoon World konečně nabízí první oficiální záběry. Do dnes jsme mohli vidět jen několik málo screenů a to ještě v ne moc úžasné kvalitě. Záběry pocházejí z PAX 2015, kde sami tvůrci poskytli demo hráčům pro vyzkoušení a jak to dopadlo? Mrkněte se.
Sobota - 29.8. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
doom 4.jpg
DOOM 4 nám ukazuje zcela nové záběry ze hry, video se tentokrát zaměřilo na brutální počínání ve hře, kde například nepříteli vytrhnete srdce, pěstí odpálíte hlavu nebo prostě urthnete čelist. To vše v nových záběrech v článku.
Sobota - 29.8. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
HITMAN 2015.jpg
Doposud jsme mohli vidět delší záběry snad z uniklých materiálů alpha verze. Teď už konečně oficiálně a hned 15 minut ze hry. Nám se ukázka opravdu líbí, doporučujeme pustit ve FULL HD kvalitě (1080p). 
Pátek - 28.8. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
LawBreakers.png
Před několika dny jsme Vám psali, že detailní představení hry, neboli projektu "Project Bluestreak" dojde v dalších dnech. A je to tady, vidět můžeme první gameplay trailer. A názor radši necháme na Vás, my očekávali zcela něco jiného.
Pátek - 28.8. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
mad max.png
Vždy se snažíme Vám ještě před vydáním dát vědět, jak velkou mapu (v případech s otevřeným světem) bude hra mít. Tentokrát se dostalo na Šíleného Maxe. A tuhle odpověď by jste asi nečekali - i nás dost zarazila.
Čtvrtek - 27.8. 2015       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat
ac movi.png
O Filmu Assassin's Creed toho stále moc nevíme, každopádně netrpělivě čekáme na první zajímavé informace, trailer nebo alespoň fotky z natáčení. A hurá, právě se jedna na internetu objevila. Je na ní v hlavní roli Michael Fassbender v obleku Assassína .- vypadá úchvatně.
Čtvrtek - 27.8. 2015       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat
ARK.png
Hrajete nebo plánujete hrát MMORPG s dinousary - ARK: Survival Evolved? Potom Vás možná potěší port, který přijde s velkou aktualizací do hry. Tvůrci totiž plánují podporu pro Windows 10 a jejich specialitku DirectX 12.0. Co všechno to ve hře změní? To už v článku.
Čtvrtek - 27.8. 2015      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat
Fable Legends.png
O dalším díle do série Fable se píše už sakra dlouho a né zrovna pozitivně. Další špatnou zprávou by pro mnohé mohl být fakt, že vyjde pouze na Windows 10, je to pravděpodobně z důvodu, že hra podporuje DirectX 12.0. Fable Legends vyjde jako Free to ply model.
Středa - 26.8. 2015      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
The Park.png
Tvůrci MMORPG The Secret World právě oznamují svůj nový projekt. Jde o hororový zážitek ze "zábavního" parku, který až tak zábavní nebude. Co nás však z toho všeho překvapilo nejvíce, hra vyjde už letos a to hned v říjnu, pravděpodobně pouze na PC. Video v článku.
Úterý - 25.8. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
BlueStreak.png
Už před rokem jsme Vám psali, že ex-tvůrci Unreal Tournamentu a Gears of War pracují společně na hře, kterou prozatimně pojmenovali jako Project BlueStreak. Jeho kvalitu jsme později mohli vidět v prvním teaser traileru z pre-alpha verze. Teď tu máme nový obrázek a představení hry.
Úterý - 25.8. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
SOMA.png
HW požadavky pro akční adventuru od tvůrců Amnesie, SOMA. Hra vychází 22.9. 2015 pro PC a konzole, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou průměrné na dnešní poměry.
Pondělí - 24.8. 2015      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
mafia 3.png
Nedavno byla celá MAFA 3 oznámena a detailně představena. Od začátku se také vědělo, že vyjde v roce 2016 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Dnes se ale na "největším" fyzickém obchodu objevil datum údajného vydání, je reálný? Dle mnohých určitě ano a je to dřív, než jste mysleli.
Pondělí - 24.8. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Metal Gear Solid V.png
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, akční hra s otevřeným světem od Konami již dorazila do prvních herních magazínů, kde mohly začít první recenze. Těch už je více než dost a my Vám přinášíme jejich výsledky. Jak si hra dařila? - velmi dobře!
Neděle - 23.8. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
GTA V.png
Obrázky, které v článku uvidíte jsou od autora "toddyftw", ten začal před nějakou dobou pracovat na módu, který vylepší Grand Theft Auto: V grafickou stránku ještě víc, než doposud má. A to se mu s fotorealistickým módem opravdu povedlo. Hezčí už to GTA asi fakt být nemůže.
Neděle - 23.8. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
PES 16.png
A je tu další seznam her, které nepoběží na konzoli Xbox One ve FULL HD, tedy na 1080p. Konami, tvůrci Pro Evolution Soccer 2016 (PES 16) a Metal Gear Solid V: Phantom Pain tvrdili, že hry poběží ve vysokém rozlišení. Vše se dnes ale změnilo, proč?
Civilization VI ke stažení
Civilization VI ke stažení
Watch Dogs 2 PC DVD.png
Dishonored 2.png
Call of Duty Infinite Warfare PC DVD.png
Skyrim Special Edition PC DVD.png
Titanfall 2 PC DVD.jpg
Battlefield 1 ke stažení
Battlefield 1 ke stažení
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
casino 3.png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one