Loading

Články

Pátek - 9.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
SW B.png
Pokud Vás beta test Star Wars: Battlefront opravdu baví a jste naštvaní (stejně jako já), že končí už zítra, tak nemusíte, EA oficiálně potvrdili, že BETA potrvá o jeden den déle. Chtějízkoušet dodatečné testy. Kdy BETA přesně končí v článku.
Neděle - 11.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
X360.png
Takhle při neděli velmi zajímavá a především oficiální zpráva od samotného Philla Spencera (šéf Xboxu). Ten v dnešním interview prozradil, že Microsoft společně s vývojáři XBOX 360 plánují zajímavou novinku, chtějí, aby hry ze staré generace fungovali na PC.
Neděle - 11.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Mafia 3.png
Včera jsem Vám psali menší preview z nových detailů od Game Informeru, přesněji z jejich fyzického časopisu. Dnes se konečně také můžeme podívat, jaké obrázky Hangar 13 studio přiložili do časáku, někdo je oskenoval a hurá, jsou veřejné všem.
Sobota - 10.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Mafia 3.png
Game Informer prozradil další várku informací ohledně očekávané MAFIA 3. Myslím, že tyhle informace většinu z Vás určitě potěší. Mafia 3 sice bude navazovat, minimálně příběhem na Mafia 2, i tak bude mnoho změn - velmi příjemných změn.
Sobota - 10.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Half Life 3.png
Valve zapoměli několik souborů v Dota 2 ze hry Half-Life 3 a není to po prvé. Chtějí tím dát schválně najevo připravovaného giganta nebo jsou opravdu tak naivní, že se v souborech nebude nikdo hrabat? Řekl bych, že spíš naivní. V článku nové důkazy o možném a pravém Half-Life 3.
Sobota - 10.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Need for Speed 2015.jpg
Jak jistě víte, EA sputili uzavřenou BETA verzi také pro Need for Speed, která vypadá velmi dobře. YouTube kanálu TuruncuLevye se podařilo kvalitně nahrát dlouhých 10 minut ze hry a nám se opravdu moc líbí. Sice pouze v HD, ale zatím stačí.
Sobota - 10.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Park.png
Nadějná hororovka The Park od tvůrců The Secret World byla oznámena teprve před několika týdny, vidět jsme zatím mohli pouze první teaser video nebo screenshoty, které toho ale moc neřekly. Každopádně premiérový gameplay trailer už něco prozradil + první info.
Pátek - 9.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
STAR WARS Battlefront.png
Měli jsme tu šanci, stejně jako většina z Vás, vyzkoušet si BETA verzi očekávaného Star Wars: Battlefront. Většina beta testů za moc nestojí, jak ale dopadlo Star Wars od DICE? Dle nás velmi dobře, v článku si povíme detaily co se líbilo a co se nelíbilo.
Čtvrtek - 8.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat
Fallout 4.png
HW požadavky pro akční / RPG hru Fallout 4.  Hra vychází 10.11. 2015 pro PC a konzole, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou vyšš na dnešní poměry.
Čtvrtek - 8.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Bez názvu.png
Máte rádi vesmír, už ale nemůžete ani vidět ty vesmíré simulátory, které každý měsíc vycházejí? My totiž ano, jenže teď vychází něco, co připomíná úspěšného Alien: Isolation. Mluvíme o připravované hře Pollen, je z pohledu první osoby a zameřuje se na prozkoumávání.
Čtvrtek - 8.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat
STAR WARS Battlefront.png
Jelikož už včera (středa 7.10. 15) měli někteří novináři možnost nakouknout do BETA verze Battlefrontu, udělali také rozbor toho, jak hodně se liší PC a PlayStation 4 verze. Extra velké rozdíly tam nejsou, ale přesto musíme opět říct, že PC verze nezklamala.
Středa - 7.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Resident Evil Umbrella Corps.png
Capcom před přibližně měsícem oznámili další díl série Resident Evil s podtitulem Umbrella Corps. Půjde o čistě multiplayerový zážitek, který se trochu odkloní od své značky Resident Evil. Dnes můžeme vidět vůbec první gameplay dlouhý 5 minut.
Středa - 7.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Call of Duty Black Ops 3.png
Další díl do série Call of Duty se pomalu blíží a tak tvůrci na nic nečekají a ukazují další videa, tentokrát uvidíte schopnosti, které nám nabízí exoskeleton, je jich hned šest a video nám je všechny detailně předvede. Takové zvracení nepřátel je dost vtipné.
Středa - 7.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Resident Evil 7.png
Už v roce 2013 jsme Vám po prvé psali o Resident Evil 7, nebylo to oficiální, spíše detaily unikly. Každopádně od té doby utekly dlouhé 2 roky, a co na to tým vývojářů z Capcom? Konečně promluvili a ujistili, že hra mrtvá není, více v článku.
Středa - 7.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Sonic Lost World.png
Sonic: Lost World je už dva roky stará hra, vyjde zatím pouze na Wii U, teď míří na naše PC, konzole PlayStation nebo Xbox oznámené nebyly. Dobrou zprávou je, že Sonic nebudou pouhým portem, bude plně přizpůsoben PC platformě. Známe i datum vydání.
For Honor PC DVD.png
Sniper Elite 4 PC DVD.png
99394118.jpg
WWE 2K17.png
HUSK PC DVD.png
Resident Evil 7 PC DVD.png
Civilization VI ke stažení
Civilization VI ke stažení
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
casino 3.png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one