Loading

Články

Čtvrtek - 12.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
SONI.png
Giganti Sony a Nintendo, před přibližně 20 lety spojovaly síly, vytvořily několik desítek konzolí, bohužel se finální prodej nevydařil a společnosti se staly velkými konkurenty. Ale díky stránce hkgolden.com se podařilo zjistit, jak vlastně konzole vypadá při hraní, podívejte.
Úterý - 10.11. 2015      Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Rainbow Six Siege.png
HW požadavky pro akční FPS hru Rainbow Six: Siege.  Hra vychází 1.12. 2015 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou průměrné na dnešní poměry.
Úterý - 10.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Warcraft Film.png
Před několika dny jsme na BlizzCon 2015 mohli vidět očekávaný a slibovaný první velký trailer k filmu Warcraft. Ten splnil očekávání a celkový překlad traileru z angličtiny do češtiny určitě nebyl problém. Každopádně i tak vyšel ten samý trailer s profesionálním českým dabingem.
Úterý - 10.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
sv.png
Plánujete nebo už máte zakoupenou kopii Star Wars: Battlefront? Tak potom by Vás mohla zajímat také přidružená aplikace, kterou dnes EA vydalo. V nové aplikaci pro Android i iOS nebudete jen hlídat statistiky nebo sledovat jiné ranky, půjde přes ní také tvořit.
Pondělí - 9.11. 2015       Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Fallout 4.png
Vítejte u magazínu "Jak dopadly recenze...", v tomto novém magazínu, Vám budeme od roku 2015 psát články o nejočekávanější hrách, jak dopadly v recenzích v největších herních magazínech v zahraničí. Tento magazín píšeme pouze v případě, že jsou recenze dříve, než vydaná hra.
Pondělí - 9.11. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
ROTTR.png
Vítejte u magazínu "Jak dopadly recenze...", v tomto novém magazínu, Vám budeme od roku 2015 psát články o nejočekávanější hrách, jak dopadly v recenzích v největších herních magazínech v zahraničí. Tento magazín píšeme pouze v případě, že jsou recenze dříve, než vydaná hra.
Pondělí - 9.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Borderlands Online.png
Koncem minulého roku 2K Games oznámili pokračování oblíbené kreslené fps hry Borderlands, tentokrát šlo o multiplayerový titul, který mělo nastarosti Čínské studio 2K China. Po nějaké době jsme mohli vidět i první gameplay trailer, teď vývoj ale definitivně skončil.
Neděle - 8.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Andromeda.png
N7 Days 2015 sice BioWare skončily, každopádně i tak se dozvídáme novinky. Tentokrát se můžeme podívat na nové dva obrázky, přesněji artworky, copak nám asi chtějí naznačit? Rádi uvítáme Vaše názory a doplníme do článku.
Neděle - 8.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Diablo 3.png
Blizzard na BlizzCon 2015 oznámil také velkou aktualizaci pro Diablo 3, už s velkou číslovkou 2.4.0. Bohužel jsme však čekali oznámení dalšího dílu - Diablo 4. Diablo 3 dostalo nové mapy, tam samozřejmě čekají nový nepřátelé nebo nové dungeony.
Sobota - 7.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Legion.png
BlizzCon 2015 ukazuje další a další věci. K dispozici byl už také očekávaný cinematic trailer, které Blizzardu tolik jdou. Včera jsme mohli vidět zatím poslední velké rozšíření, jmenuje se Legion a trailer vypadá opravdu pěkně. Více informací v článku.
Sobota - 7.11. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Mass Effect Andromeda.jpg
7. Listopadu, den, který si fanoušci každý rok zapišují do diáře. V tyto dny totiž BioWare informuje o všem, na čem zrovna pracují. Před několika dny jsme se dozvěděli, že 7.11. 2015 se všichni fanoušci dočkají překvapení. Bylo více než jisté, že půjde o trailer k připravovanému Mass Effect: Andromeda.
Sobota - 7.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
LOTV.png
Na BlizzCon 2015 toho bylo k vidění opravdu hodně, jednou z hlavních novinek je také poslední epizoda oblíbené strategické série StarCraft 2 s podtitulem Legacy of the Void. Podívejte na startovací trailer. Tím ale StarCraft 2 neskončí, plánujou se další věci na rok 2016.
Sobota - 7.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Blizzard.png
Na BlizzCon 2015 jsme se veřejně dozvěděli, že vydavatelství Activision Blizzard by rádi začali s filmem, popřípadě hraným akčním seriálem Call of Duty. Warcraft film se jim již točí, začnou potom s natáčením Call of Duty? Podle oficiálních informací prý už AB natáčí seriál Skylanders
Sobota - 7.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Overwatch.png
Blizzard už nějakou dobu pracuje na údajné free-to-play hře, která dost přípomíná například team Fortress 2. Dnes jsme se ale dozvěděli, že nebude free to play, že vyjde na více platforem než PC a známe konečně datum vydání. Nechybí ani nový trailer.
Sobota - 7.11. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Assassins Creed Syndicate.png
NVIDIA už dlouhá léta pomáhá svým věrným uživatelům / majitelům GeForce dělat ještě lepší zážitky z her, než hra nabídne při vydání. Nechybí ani letošní Assassin's Creed: Syndicate, kterému ovladače pro NVIDIU opravdu pomohly. Podívejte na video.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Hello, AMPsName
Email
Comment
Or visit this link or this one