Loading
NOVINKA! Právě teď jsme spustili vlastní TS3 server, chcete vlastní místnost? Kontaktujte nás.

Články

Pátek - 4.11. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
COD IW.png
Tak tohle vydavatel Activision společně s distributorem Micosoft pěkně podělali. Pokud si koupíte Call of Duty: Infinite Warfare na Steamu a Váš kamarád ve Windows Store - nezahrajete si spolu. Každá společnost má totiž jiné servery. Čtěte dále!
Pátek - 4.11. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Forza Horizon 3.png
Microsoft konečně uvolnili demo verzi závodů Forza Horizon 3 také na Windows 10, hráči s Xbox One si ji mohou testovat již několik týdnů. A co takové demo nabídne? To už natočil jeden z majitelů demo verze na konzoli Xbox One. 
Pátek - 4.11. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Ghost Recon Wildlands.jpg
A beta testu se dočkáme také v pokračování série Ghost Recon: Wildlands, Ubisoft to dnes potvrdil, zároveň však nedokázali přesně říct, kdy by se testování mělo uskutečnit. jelikož ale hra vychází až v Březnu 2017, vidíme to na leden či únor. 
Pátek - 4.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
COD IW.png
Activision dnes vydalo očekávané, přesto dost hejtované Call of Duty: Infinite Warfare společně se starším, remasterovaným bratrem COD4: Modern Warfare. Po spuštění sci-fi novinky na nás vykoukli hned dva nové módy, YOLO a Specialist. Co nabídnou?
Čtvrtek - 3.11. 2016           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
maf2k.png
Před několika dny jsme Vás informovali o tom, jaké problémy jsou stále kolem česko americké hry Mafia 3 + kolik se údajně prodalo kopií a kolik se prodat musí, aby hra byla výdělečná. Vydavatelství 2K informuje, že Mafia 3 je jejich nejrychleji prodávájící se hrou v historii.
Čtvrtek - 3.11. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Pokémon GO.png
Halloweenský event včera na večer bohužel skončil, ovšem věřím, že všichni si nafarmili vše, co potřebovali. Každopádně nemusíme smutnit, další bonusy se na nás chystají s další aktualizací, která vyjde každým dnem. Podívejte, co si Niantic připravili.
Středa - 2.11. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Project Argo.png
HW požadavky pro akční FPS Project Argo od Bohemia Interactive. Hra vyšla 1.11. 2016 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ...HW požadavky jsou průměrné na poměry roku 2016.
Středa - 2.11. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Project Wight.png
Ex-tvůrci Battlefieldu ze studia DICE a bývalý ředitel hry PayDay 2 právě oznámili první hru Project Wight své herního indie studia The Outsiders. Připravované RPG nás vtáhne do alternativního světa Vikingů, kde se staneme lovnou zvěří, půjdou po nás vikingové a lehké to mít opravdu nebudeme.
Středa - 2.11. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
winter.png
Jedna z nejlépe ohodnocených her letošního roku, závody Forza Horizon 3 se dočkají prvního DLC, podle prvního obrázku je téměř jisté, že v vyprahlé Austrálie se podíváme do zasněžených, ledem pokrytých míst. Informace zatím nemáme, snad jen teaser obrázek.
Středa - 2.11. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Steam.png
Steam mění pravidla, pokud se pohybujete po obchodu Steam, určitě občas mrknete na obrázky ze hry, které najdete v galerii. Ty mohly často ukazovat pouze artworky nebo přerenderované obrázky, to by se nyní mělo změnit. Všechny hry musejí mít v galerii in-game záběry.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one