Loading

Články

Čtvrtek - 21.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
STAR WARS Battlefront.png
EA unikl trailer, který prozradil ještě lednovou aktualizaci, která za několik dnů dorazí. Podle zahraničních magazínů se dočkáme nkvé mapy, nových obleků zdarma. Dočkat by jsme se ale měli prvního placeného DLC, které nabídne rozšíření kompletního obsahu.
Čtvrtek - 21.1. 2016       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Sebatien Loeb.png
Konzolisté se demo verze dočkali už před několika, možná týdny. Dnes, konečně vyšlo také pro PC (měly vyjít ve stejný den). Co vlastně demo nabídne a jak se hraje? To Vám mimochodem ukáže i samotná legenda rally, Sébastien Loeb.
Čtvrtek - 21.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Paragon.png
MOBA sci-fi Paragon od Epic Games se ukazuje v novém videu, kde zároveň představuje další 4 postavy. Už jsme se lekli, že hra nabídne pouze 5 hratelných postav. Video Vám trošku přiblíží, co každá z nich nabídne + udělejte kontrolu emailů, choděj pozvánky do bety.
Středa - 20.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Far Cry Primal.png
Ubisoft před několika hodinami zveřejnili další skvělý trailer, zaměřený na příběh. V něm už neuvidíte poklidný život kmenů a zvířat, ale krutý a brutální život, plný mučení, vražd a krve. 
Středa - 20.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
The Division.png
Uzavřený beta test The Division přijde už za několik dní a že je očekávanou BETOU! O testování hry už vlastně víme skoro vše, známe hw požadavky, známe velikost mapy, teď jsme se dozvěděli, kolik zabere Vašemu harddisku místa.
Středa - 20.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
snowball.png
Na strategickou hru Cities Skylines se ještě zdaleka nezapomnělo. Nejnivější expanze totiž přinese "lahůdku" v podobě zasněžení vašich měst a velkých světů. Nebude to ale pouze o vzhledu, sníh se potřeba uklízet, zvládnete tyto kalamity?
Středa - 20.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Division.png
HW požadavky pro akční TPS The Division.  Hra vychází 8.3. 2016 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou průměrné na poměry roku 2016.
Úterý - 19.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
Ubisoft nečekaně nabídl další skvělá videa z The Division. Tentokrát nejde o nic konkrétně ze hry či jiné informace. Dnes se podíváme na live akční filmečky, které jasně ukazují, jaký svět nás v The Division čeká a jak důležitý je tým agentů.
Úterý - 19.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Division.png
Velký svět, plný hledání nových zbraní, nábojů nebo potravin. V takovém světě je přeci normální, že mezi sebou hráči obchodují, něco si vymění nebo darují. Jak to ale bude v The Division? Oficiálně odpověděl šéf vývoje hry.
Úterý - 19.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Windows 10.png
Microsoft dnes oficiálně oznámili, kdy plánují ukončit podporu Windows 7, Windows 8 a Windows 8.1. Bude to celkem brzo, lidé budou pomalu nuceni přejít na nejnovější Windows 10 a novější (teprve přijde). Máme přesně datumy ukončení podpory.
Pondělí - 18.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Division.png
BETA verze The Division běží na plné obrátky, jde o dost sledovanou hru a nás potěší každá nová minuta ze hry. Teď tu máme více jak 50 dlouhých minut. Vše je zaznamenáno z Xbox One verze. Ukázka na nás působí dost chaoticky.
Pondělí - 18.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Cave.png
Dnes se na stránkách Ubisoftu, v podrubrice Far Cry: Primal objevila dost zajímavá soutěž. Myslíte, že máte na to přežít v jeskyni daleko v horách? Pojďte si o soutěži přečíst více + je k dispozici promo video.
Pondělí - 18.1. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Division.png
To, že bude ve hře Manhattan už víme dávno dávno, vlastně tam by měl celý příběh The Division začít. Proč ale mluvíme o Brooklynu? Vždyť ten se ve videu The Division ukázal jako první. V roce 2013 na E3 Ubisoft prezentovali gameplay - ten se odehrával právě tam.
Pondělí - 18.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Division.png
Hráči do dnes nevědí, jak velkou mapu nabídne připravované MMO od Ubisoftu, The Division. Teď jeden z hráčů vyfotil herní mapu z BETA testu, je dostatečně velká? Hráči se na internetu nemohou shodnout, zda-li je malá nebo dostačující, co myslíte vy?
Pondělí - 18.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Far Cry Primal.png
Očekávané Far Cry: Primal z doby kamenné se pomalu blíží, za několik týdnů vycházejí konzolové verze a tak není divu, že tu máme další informace. Tentokrát tu máme poklidný trailer, který Vám ukáže svět doby kamenné od zvířat, po krásy lesů nebo relaxujících kmenů.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png

SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one