Loading

Články

Úterý - 24.1. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Tekken 7.png
HW požadavky akční bojovku Tekken 7 od Bandai Namco. Hra vychází 2.6. 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ...HW požadavky jsou vyšší na poměry roku 2017.
Úterý - 24.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Tekken 7.png
Bojovka Tekken 7 dostala konečně svůj datum vydání na všechny tři platformy. Bandaic Namco to včera oznámili prostřednictvím nového traileru na YouTube. Ten mimo jiné také prozradil, že PC verze vyjde pouze skrze digitální distribucí Steam. Video v článku.
Pondělí - 23.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
RE7.png
Velkolepé pokračování a nastartování série Resident Evil? I tak by se to dalo říct, vůbec po prvé jsme dostali pohled z první osoby, který z hry dělá realistický a opravdu hororový zážitek. Hru si v tyto chvíle již pochvalují recenzenti ze zahraničí. Hra si vede velmi dobře.
Pondělí - 22.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Switch.png
Zdá se, že Nintendo si se svou handleldovou konzolí hodně věří, podle nejnovějších zdrojů chtějí prodat více než 40 miliónů kusů za téměř tři roky, což je mnohem více, než prodal Xbox One za více než tři roky. Podaří se to Nintendu? To asi rozhodnou exkluzivity.
Sobota - 21.1. 2017           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
EA PLAY.png
Už druhým rokem se Eletronic Arts rozhodli nejít na tradiční a největší herní festival E3, udělají si vlastní show EA PLAY, která začne skoro ve stejný datum jako E3, změní se pouze místo konání. EA vše uskuteční v Hollywoodu. Na řadě jsou spekulace, co by mohli ukázat?
Sobota - 21.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Zelda.png
Pokud se chystáte na Nintendo exkluzivitu The Legend of Zelda: Breath of the Wild, tak už o ní víte pravděpodobně téměř všechno. Co až do dnes bylo záhadou, je velikost otevřeného světa. Báli jste se, že mapa bude malá? Tak nemusíte, bude několikrát větší než ve Skyrimu.
Sobota - 21.1. 2017        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
For Honor.png
HW požadavky akční RPG hru For Honor od Ubisoftu. Hra vychází 14.2. 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ...HW požadavky jsou průměrné na poměry roku 2017.
Pátek - 20.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Wii U.png
Pokud vlastníte konzoli Nintendo Wii U, máme pro Vás velmi smutné zprávy, The Legend of Zelda: Breath of the Wild bude poslední hrou pro tuhle konzoli, která je v prodeji od roku 2012. Bohužel pro Nintendo, konzole se prodalo pouze něco přes 13 miliónů...
Pátek - 20.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Nintendo Switch.png
Nová konzole Switch od Nintenda o sobě dává vědět poměrně často, aby ne, lidem se líbí, jsou se vším spokojení, a to jak s line-upem her, tak celkově s konzolí jako takovou a to včetně nás v redakci SPITE. Co už nás ale netěší jsou ceny za příslušenství či her. Detailně v článku.
Čtvrtek - 19.1. 2017        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Pokémon GO.png
Herně úspěšný rok 2016 je dávno za námi, přesto stále doznívají poslední statistiky, které prozradily nejprodavanější tituly, nejlépe a nejhůře hodnocené hry roku 2016. Pravděpodobně poslední statistiky se týká mobilních zařízení. Tam si bez pochyb vedl nejlépe Niantic se svým Pokémon GO.
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one