Loading

Články

Středa - 24.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Keynote.png
Digital Extremes studio (tvůrci například Warframe nebo Unreal Tournament) právě oznámilo svou novou akční FPS hru Keystone. Podrobnosti si ale zatím nechávají utajené, ukázali prozatím jeden jediný obrázek, který nasvědčuje tomu, že půjde o další blíznivou střílečku. Přihlaste se do alphy.
Středa - 24.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Get Even.jpg
Hororová akce Get Even měla vyjít už za pár dní, přesněji 26.5. 2017, byla však odložena na červen, jako hlavní důvod odkladu uvedlo studio The Farm 51 teroristický útok Isámského Státu v Manchesteru při koncertu Americké zpěvačky A. Grande, kde zemřelo 22 lidí. 
Středa - 24.5. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
GTA V.jpg
Často to společnosti nedělají, výjimkou jsou ale vydavatelství, které pod sebou mají například Rockstar Games, protože jejich hry jsou revoluční! A to se ukazuje také na prodejních číslech, například Grand Theft Auto: V se prodalo už neuvěřitelných 80 miliónů kopií. A jak je na tom Mafia?
Středa - 24.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
spin.png
Co takhle další hru zdarma? Na Steamu se právě objevil vesmírný simulator Starpoint Gemini 2 od studia Little Green Man Games, který když si stihnete ještě dnes přidat do své knihovny, zůstane Vám navždy. Hra je venku už téměř 3 roky a její hodnocení není vůbec špatné.
Úterý - 23.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Playerunknowns Battlegrounds.png
Neustále populární beta verze Playerunknown's Battlegrounds dostane tento týden v pořádí už druhý velký update, který opět přinese nové věci a opraví spousty chyb. O nové zbrani, která s updatem dorazí jsme Vám už psali, teď ale tvůrci přidají také novou motorku. 
Úterý - 23.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Dragons Age.png
Že by mohl být ve výboji další díl povedené série Dragon Age od BioWare se spekuluje už nějaký ten měsíc. Tvůrci dokonce zveřejňovali indície, které měly teasovat právě další díl Dragon Age, nakonec vše nasvědčovalo tomu, že se oznámení dočkáme už na E3. Tam se ho ale nedočkáme.
Úterý - 23.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Red Dead Redemption 2.png
Rockstar Games v noci oznámili znepokojující zprávu, tedy hlavně pro konzolisty. Na svých stránkách oficiálně odložil westernovou akci Red Dead Redemption 2 až na rok 2018, přesný datum neprozradili. Jako omluvu vydali hned sedm, tentokrát pravých screenshotů ze hry.
Pondělí - 22.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
WoW Token.png
Na oficiálních stránkách Blizzardu se nyní objevila hodně zajímavá zpráva. Jelikož Destiny 2 patří pod Activision Blizzard, bude hra vydána exkluzivně na Battle.net klientu. To už víme, nás dnes ale zaujala zpráva, že Destiny 2 bude možné zakoupit skrze WoW Tokeny.
Pondělí - 22.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Far Cry 5.png
"Vítejte v Hope County", říká hned několik teaser videí, které právě Ubisoft oficiálně umístili na svůj YouTube kanál. Ty ukazují nádhernou přírodu jako vegetaci nebo široké vodní plochy. Nejprve se hodně mluvilo o westernové akci, dle teaseru to ale na čistý western nevypadá. 
Pondělí - 22.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Prey.png
Pokud jste majiteli akce Prey, pravděpodobně jste si už stáhli patch 1.2, ten měl opravit crafing glitch, který umožňovat hráčům vytvořit nekonečné množství materiálů. To sice 1.2 opravil, vytvořil však další. V podstatě funguje uplně stejně, jen jde o pomalejší postup.
Pondělí - 22.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Days Gone.png
Na tuhle hru jste už možná zapomněli, což je škoda, minulou E3 totiž všechny velmi mile překvapila. Sony má v rukávu hodně slibnou survival zombie akci, kterou plánuje na letošní E3 2017 pořádně předvést, dlouhých 12 měsíců totiž vývojáři mlčeli a neřekli ani ťuk.
Pondělí - 22.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Destiny 2.jpg
A zprávy ohledně připravované akce Destiny 2, která letos vyjde i na PC stále nekončí, tentokrát se zahraniční magazíny vyptávaly, jak je možné, že konzole dostanou uzamčených 30FPS. I na takové odpovědi se musí reagovat, Bungie přiznalo, proč PC dostane 60FPS, a konzole pouze 30.
Neděle - 21.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Destiny 2.png
Destiny 2, rozhodně hra, která se stane adeptem na hru roku 2017 se ukazuje na nejnovějších záběrech ze hry. Většinou přinášíme galerie pár screenů, které tvůrci ukazují, tentokrát toho ale Bungie ukázalo mnohem víc. Máme pro Vás více jak 30 screenů v parádním rozlišení.
Sobota - 20.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Star Citizen.png
Je tu skoro neuvěřitelné, ale je to tak, vesmírný simulátor Star Citizen už vybral neuvěřitelných 150 miliónů dolarů na vývoj a to hra stále oficiálně finálně nevyšla. A k této radostné zprávě také tvůrci oznámili, že již brzy vydají novou vesmírnou loď Eclipse. 
Neděle - 21.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Destiny 2.png
Jak už pár dní víme, Destiny 2 se na PC platformu trochu zpozdí, naštěstí to jen nasvědčuje tomu, že Activision chce dokonalou hru bez problémů s kterými se potýká dnes většina her. A to je například mizerná optimalizace apod. Jako omluvu ale musíme přijmou tyto super screenshoty ve 4K.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one