Loading

Články

Pondělí - 5.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
MechWarrior 5.png
Na uplynulém Mech Conu 2016 byl oficiálně představen a oznámen nový díl do série MechWarrior, který oproti minulému dílu nabídne singleplayer. O hře jsme se zatím toho moc neodzvěděli, každopádně se můžete podívat na sedmi minutový gameplay, screeny a máme i datum vydání.
Neděle - 4.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Death Stranding.png
Před nějakou dobou jsme Vás informovali o cestách po celém světě, které udělal Hideo Kojima, šéf studio Kojima Productions, které pracuje na Death Stranding s tím, že údajně hledal vhodný herní engine. Zdá se, že už jej našel, leta se používal a jmenuje se Decima.
Sobota - 3.12. 2016           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Ace Combat 7.png
Téměř rok oznámené stihací stroje Ace Combat 7 dostaly konečně nový trailer věnovaný PlayStation Experience. Letadla jsou skoro jako dělaná na PlayStation VR, které také budou podporovat. Co však stále nevíme je datum vydání, každopádně to vypadá na rok 2017.
Sobota - 3.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
The Last of Us 2.png
Spekulace ohledně možného oznámení The Last of Us 2 jsou skutečností. Už v neděli minulého týdne o tom informoval známí uživatel pod přezdívkou Shinobi602, který přerdčil, že druhý díl bude oznámen na PSX 2016. No, a je to tady. Mrkněte na první trailer.
Sobota - 3.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Knack 2.png
V roce 2013 vyšel první díl Knack, který nevypadal špatně, nehrál se zase tak špatně, přesto prodeje nebyly tak vysoké, jak Sony plánovalo. Druhý díl tak v očekávání nebyl, každopádně, Knack 2 byl právě oficiálně oznámen na PlayStation Experience.
Sobota - 3.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Uncharted.png
Sony celkem překvapivě oznamuje něco, co jsme absolutně nečekali. Na právě probíhajícím PlayStation Experience byla oznámena nová akční hra série Unchrated. Zatím není jasné, zda-li jde o nový díl, DLC ke čtvrtému dílu nebo jen nějaký malý přídavek do série. Koukněte na gameplay.
Sobota - 3.12. 2016           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Prey.png
Letošní předávání cen video her The Game Awards 2016 před několika hodinami skončilo a ještě pomalu doznívají poslední videa a informace o hrách, které se tam ukázaly. Jednou z nich bylo Prey, které se představilo v traileru a vývojářském gameplay videu. To můžete vidět až nyní.
Sobota - 3.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
Pamatujete na pár dní starý článek, kde jsme citovali Ubisoft při výroku, kdy se údajně vrátil do The Division stejný počet hráčů, jako při samotném launchi hry v Dubnu? Nám i očividně Vám to přišlo dost divné, neexistuje snad hra, kam by se vrátil stejný počet hráčů jako při vydání.
Sobota - 3.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
PS Experience.png
Sony si na konec letošního roku připravilo ještě jednu konferenci, která se bude týkat jak konzolí PlayStation 4, tak her, které nás čekají. V posledních dnech se také dost mluvilo o několika oznámení, které by se na konferenci měly ukázat. Sledujte živě.
Čtvrtek - 1.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
The Game Awards 2016.png
Letošní The Game Awards 2016 (udělování cen a rozdávání herních "oskarů") bylo hodně očekávané. Ani ne tak kvůli vyhodnocení všech žánrů, jako o oznámení nových her nebo očekávaných gameplay záběrů, jako třeba z Mass Effect: Andromeda. Stálo to ale opravdu za to?
Sobota - 3.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
overwatch.jpg
Během včerejšího dne se na The Game Awards 2016 oficiálně udělovali herní "oskary". Konkurence byla letos celkem na vysoké úrovni, přesto dokázal Blizzard se svou zcela novou IP - Overwatch ovládnout ceny a získat hned několik ocenění, a to i to nejcennější - hra roku.
Pátek - 2.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Sniper 3.png
Velkolepé pokračování Sniper: Ghost Warrior se ukazuje na více než půlhodinových záběrech ze hry. Zasloužil se o to zahraniční Eurogamer, který si mohl vyzkoušet několik misí a mohl se rozhodnout, jak bude chtít mise projít, vybral si stealth, kde použil sniper a drona. 
Pátek - 2.12. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Battlerine.png
Podobně jako každý víkend, tak i tentokrát si pro nás Steam připravil dáreček v podobě hry zdarma. Tento víkend vetně pátku si můžeme vyzkoušet MOBA akční Battlerite od Stunlock Studios zcela zdarma. Hrát ji můžete až do pondělí 19:00, více info v článku.
Pátek - 2.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
LawBreakers.png
Již několik let je ve vývoji animovaná střílečka LewBreakers od ex-tvůrců Gears of War nebo Unreal Tournament, která by asi ráda konkurovala Overwatch. Dlouhé měsíce již mohou hráči testovat alpha/beta verzi, do jteré se mimochodem neustále můžete hlásit skrze oficiální stránky. 
Pátek - 2.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Halo Wars 2.png
Realtime strategie Halo Wars 2 od tvůrců série Total War dostala nový trailer, studio zároveň potvrdilo datum vydání a to už na Únor roku 2017. K dispozici bude pouze na Xbox One a Windows 10. 
Civilization VI ke stažení
Civilization VI ke stažení
Watch Dogs 2 PC DVD.png
Dishonored 2.png
Call of Duty Infinite Warfare PC DVD.png
Skyrim Special Edition PC DVD.png
Titanfall 2 PC DVD.jpg
Battlefield 1 ke stažení
Battlefield 1 ke stažení
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
casino 3.png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one