Loading

Články

Úterý - 11.4. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
The Elder Scrolls Online.png
Není toho poslední dobou nějak moc zdarma? Například jsme nyní mohli hrát celý týden PayDay 2 od Overkillu, dnes to je na dalších 7 dní zdarma The Elder Scrolls: Online od Bethesdy. Dobrou zprávou je, že trial není kromě času nijak omezený. 
Úterý - 11.4. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Middle-earth Shadow of War.png
Po delší odmlce se vrací zpět Warner Bros se světem pána prstenů a ukazuje ve spolupráci s IGN zcela nové záběry. Tentokrát se podíváme do lidského města Minas Ithil, kde přesně leží uvidíte na mapě, kterou tvůrci zveřejnili. Vidět je také hned několik novinek.
Úterý - 11.4. 2017            Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Bulletstorm.png
Určitě jste už postřehli, že Gearbox si na tento měsíc naplánovali vydat remasterovaný Bulletstorm z roku 2011. Bulletstorm se umístila na špici hodnocených FPS akčních her a tak byl remaster jako jeden z mála vítaný. Jak si ale vede v porovnání se svým originálem?
Úterý - 11.4. 2017           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Get Even.png
Polské studio The Farm 51 ve spolupráci s Bandai Namco po dlouhých letech vydávají psychologický thriller Get Even. Marketingová část právě začíná a odstartoval ji příběhový trailer Loose Ends. Video má už klasicky parádní atmosféru, tohle vše už za pár týdnů.
Pondělí - 10.4. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
BF1.png
EA před pár dny představilo své plány pro Battlefield 1, mezi ty patřilo například DLC, které nás vezme do Ruska a jeho zasněžených map, dočkáme se ale i obsahu zdarma. Co ale nedostanou zdaleka všichni je právě oznámená noční mapa Nivelle Nights, většinu však zklame.
Pondělí - 10.4. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Battlegrounds.png
Je to už nějaký ten týden, co jsem Vám zcela novou multiplayerovou survival hru Playerunknown's Battlegrounds představovali, že její oblíbenost stoupá bylo jednoznačně vidět také ve statistikách například na Twitchi. Teď se její tvůrce pochlubil a prozradil, jak si daří v prodejích.
Pondělí - 10.4. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Ichi.png
Na japonské oficiální stránce herního studia Nippon Ochi Software se objevilo záhadné video, které láká na jejich novou hru. Podle teaseru však pravděpodobně půjde o úplně něco jiného, než doposud studio vytvářelo. Více v článku.
Pondělí - 10.4. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Far Cry 4.png
Špatnou zprávou jak pro nás hráče, tak celou společnost Ubisoft. Šéf vývoje akčního Far Cry 4 nebo třetího Assassin's Creed opustil po dlouhých letech Ubi a založil si vlastní studio. Zdá se, že Ubisoft dobře platil, zafinancovat takové studio stojí balík.
Pondělí - 10.4. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
The Surge.png
Deck 13 studio si pro nás připravilo další várku hodně zajímavých záběrů ze hry. Tohle hardcore RPG zatím vypadá velmi nadějně. Jde taky o velmi ostřílené vývojáře, kteří pracovali třeba na Lords of the Fallen nebo TransOcean a spousty dalších, menších her.
Pondělí - 10.4. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Uncharted The Lost Legacy.png
Tvůrci z Naughty Dog se na letošním předávání cen BAFTA rozpodívali o svém připravovaném DLC The Lost Legacy, které by mohlo vyjít ještě letos pro hru roku Uncharted 4. Například community manažer prozradil, jak dlouho nám DLC zabere herního času. Velké překvapení.
Sobota - 8.4. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
NBA Playgrounds.png
Hry jako FIFA Street jsou už asi minulostí, bohužel. Naštěstí jsou tu ale další studia, kteří v tom vidí potenciál, jako třeba indie studio Saber, které právě oznámilo kreslený pouliční basketball NBA: Playgrounds. Vyjde na všechny možné platformy, známe datum vydání a máme gameplay.
Sobota - 8.4. 2017          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Hellblade.png
Akční adventura Hellblade: Senua's Sacrifice je ve vývoji pěkných pár let, přesto tvůrci ze studia Ninja Theory moc neprozrazují. Naštěstí občas vydají nějaký ten vývojářský deníček, kde ukážou nové záběry ze hry. A ta chvále je právě nyní. Tady jsou minuty ze hry. 
Sobota - 8.4. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Escape from Tarkov.png
Studio Battlestate milují Call of Duty i Battlefield, chtěli však vlastní hru a tou je Escape from Tarkov, zatím vypadá celkem slušně, každopádně jde o simulátor, náročnost hry zaručena. Dnes po delší době můžeme vidět nové záběry z nových míst. Mrkněte na to.
Sobota - 8.4. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Squad.png
Podobně jako každý víkend, tak i tentokrát si pro nás Steam připravil dáreček v podobě hry zdarma. Tento víkend včetně pondělku si můžeme vyzkoušet taktickou akci Squad od tvůrců realistických módů pro BF zcela zdarma. Hrát ji můžete až do pondělí ráno, více info v článku.
Pátek - 7.4. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
lego.jpg
Sandboxové LEGO: City Undercover právě vyšlo na PC a konzole a tak samozřejmě nesmí chybět Launch trailer. Ten ukazuje skvělou "dětskou" akci, která by rozhodně neměla chybět ve Vaší knihovně. Pokud jste tedy fanoušci LEGA.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png

SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one