Loading

Články

Pátek - 28.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
PS PLUS.png
Možná jste se všichni divili, že by Sony opravdu darovalo v rámci služby PS Plus v Srpnu hry jako Just Case 3 nebo Assassin's Creed 4: Black Flag? Ano, opravdu to tak bude, jenže, by v tom háček, služba PS Plus bude od Srpna o něco dražší. Opravdu děkujeme, Sony.
Pátek - 28.7. 2017            Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Destiny 2.jpg
Konečně se dočkají i PC hráči, po ukončené prodloužené beta verzi pro konzole PlayStation 4 a Xbox One, Bungie konečně naplánovalo datum spuštění pro PC. Beta začne jak se tvrdilo v Srpnu, bohužel ale až koncem měsíce. V článku video průchod celou betou.
Pátek - 28.7. 2017         Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Destiny 2.jpg
HW požadavky pro akční MMO Destiny 2 od Bungie studia. Hra vychází 8.9. 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku, Vám jako vždy prozradíme, že nároky hry jsou průměrné na poměry roku 2017.
Pátek - 28.7. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
MK.jpg
Bluehole právě prozradili, jakou novou zbraň na nás chystají v měsíčním updatu, který dorazí už 3.8. 2017. Bude to poloautomatická puška MK14 verze EBR. Co o ní vlastně víme, jaké náboje střílí, jak moc jde vylepšit attachmentama nebo video z realu najdete v článku.
Čtvrtek - 27.7. 2017             Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
OW.jpg
Že Blizzard plánuje brzké spuštění oficiální Overwatch ligy už nějakou dobu víme, co nás však zajímalo, jsou ceny, pravidla nebo kdo se vlastně ligy bude moct zůčastnit. Teď už to všechno víme a musíme říct, že Blizzard se do toho pustil opravdu zhurta.
Čtvrtek - 27.7. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
GTA VI.jpg
Že je pro Rockstar Games prioritním titulem westernová akce Red Dead: Redemption 2 je jisté, jisté však i je, že se pracuje na pokračování legendární série Grand Theft Auto, které se prodává takřka samo a tady se zaspat nesmí. Prozradil snad jeden z herců pokročilý vývoj?
Čtvrtek - 27.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Wolfenstein 2 The New Colossus.png
Nedavno oznámený Wolfenstein 2: The New Colossus toho stále moc neukázal, naštěstí se najdou tací, kteří se dostanou k vývojářskému demu a nebojí se jej veřejně ukázat lidem. Jako třeba nyní, po pár krátkých trailerech tu máme rovnou hodinové gameplay video.
Čtvrtek - 27.7. 2017         Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Diablo 3.jpg
Z Diabla 3 se už stává celkem dědeček, hra je tu s námi více než 5 let, přesto si Blizzard našel chvilku a spustil trial, do kterého se mohou zapojit všichni hráči s konzolí Xbox One, samozřejmě to platí pouze pro hráče využívající službu Xbox Live.
Čtvrtek - 27.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Sims 4.jpg
Včerejší únik, který způsobil nějaký nedočkavec Administrátor oficiálního obchodu Xbox, dnes potvrdilo samotné EA, které právě oznámilo simulator života, The Sims 4 pro konzole Xbox One a PlayStation 4. Zároveň oznámili datum vydání a odpublikovali trailer.
Čtvrtek - 27.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Metro Exodus.png
Každé Metro herní série mělo svoji save zonu, do které se hlavní protagonista zahnízdil, po nějaké době však zase pokračoval dál. Teď se dočkáme změny, Arťom bude mít k dispozici rovnou mobilní základu, kterou se stane parní lokomotiva. První záběr na takový vlak můžete vidět v článku.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one