Loading

Články

Středa - 20.9. 2017         Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
CCleaner logo.png
Jeden z nejoblíbenějších programů vůbec, CCleaner byl oficiálně napaden hackery. Přiznala to přímo společnost vyvíjející program. CCleaner asi znáte všichni, jde o program, který z počítačů maže zbytečné věci či registry, počet aktivních uživatelů překročil hranici 2 miliónů.
Středa - 20.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Need for Speed Payback.png
HW požadavky pro závodní hru Need for Speed: Payback od EA / Ghost Games Hra vychází v 10.11. 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku, Vám jako vždy prozradíme, že nároky hry jsou průměrné na poměry roku 2017.
Úterý - 19.9. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Forza Motorsport 7.png
Připravované závody Forza: Motorsport 7 si budeme moct všichni vyzkoušet ještě před vydáním, od dnešních 19:00 (19.9. 2017) by mělo být Demo k dispozici všem hráčům jak na PC Windows 10, tak konzoli Xbox One. V článku HW požadavky a další informace.
Úterý - 19.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Wolfenstein 2 The New Colossus.png
Tokyo Game Show 2017 nabídlo i pohled na připravovaný díl nového Wolfa, The New Colossus, záběry, které však uvidíte by jste asi nečekali. Co ten černoch, který souloží s tlušťouškou? Bethesda zkrátka vydala dost originální trailer, podívejte se.
Úterý - 19.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Project X.png
Bylo jisté, že se spousty společností ať už těch velkých, tak těch malých, pokusí vytvořit nové battle-royal hry. Jednou z takových her má být Project X od studia Uk Automaton,ti slibují mnohem propracovanější zábavu než je úspěšný Playerunknown's Battlegrounds.
Úterý - 19.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Monter Hunter World.jpg
Po dlouhé době tu máme další trailer z akčního RPG Monter Hunter: World, který Capcom ukázal na právě probíhajícím festivalu Tokyo Game Show 2017. Trailer neukázal pouze 101 trailer, prozradil také datum vydání. Připravte se na Leden 2018.
Úterý - 19.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Left Alive.jpg
Na právě probíhajícím Tokyo Game Show 2017 se objevilo také vydavatelské studio Square Enix, které při této příležitosti oznámilo novou akční hru Left Alive pro PC a PlayStation 4, zda-li se objeví i na Xbox One, to se časem uvidí. V článku prozatím najdete první teaser trailer.
Úterý - 19.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Tomb Raider 2018.png
Mladičká herečka Alicia Vikander se ukazuje v krátkém teaser traileru připravovaného filmu Tomb Raider, který dorazí už začátkem příštího roku. Plný trailer by měl vyjít ještě dnes odpoledne. Na náš názor se radši neptejte, upřímně se nám nová Lara Croft opravdu nezamlouvá.
Úterý - 19.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Forza Motorsport 7.png
Microsoft právě vydal zcela nový trailer ze singleplayerové části závodů Forza: Motorsport 7, která dorazí už 3.10. 2017. Forza sklízí každoročně velmi voská hodnocení a dle tohoto traileru to nebude pravděpodobně jinak. Všechny záběry jsou zachyceny konzolí Xbox One X ve 4K rozlišení.
Úterý - 19.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
COD WWII.png
Marketingová kampaň na Call of Duty: WW II právě začala, Activision má do vydání pouhých pár týdnů a tak se teď dočkáme mnohem více informací, než za posledních pár měsíců. Třeba teď se můžete podívat na nabušený příběhový trailer plný již známých efektů celé série. 
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one