Loading

Články

Úterý - 22.12. 2015          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Paragon.png
Epic Games (tvůrci Unreal Tournamentu) ukázali na YouTube jeden z dalších testů, tentokrát tu máme necelých 5 minut komentovaných vývojáři. V dnešní ukázce se nám opět představí jeden z 5 hlavních hrdinů - jmenuje se Steel a tady jsou jeho schopnosti.
Pondělí - 21.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
GTA Online.png
Rockstar Games už klasicky připravili další aktualizaci zdarma, stejně jako minulý rok nám nadělí sníh do GTA: Online. Není to však jediná věc, kterou v balíčku najdeme. K dispozici jsou také nové oblečení, masky nebo Vánoční dekorace do Vašich bytů a domů.
Pondělí - 21.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Far Cry Primal.png
Ubisoft nabídl novinářům nové vývojářské demo, uvidíte nové záběry ze hry. Dozvíme se, jak silní jsou někteří nepřátelé, co nahradí pušky a bazuky ze série a kdo vlastně všechno půjde ochočit a jak to funguje? To vše v čtvrt hodině od JeuxActu.
Pondělí - 21.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
Videa z The Division alphy unikají dnes a denně, přesto, že ke zakázané něco natáčet či fotit, stejně to hráči nevydrží a zkrátka se pochlubí. Včera jsme Vám ukazovali více jak hodinu gameplayů, dnes tu máme co-operaci dvou hráčů v HD (720p).
Neděle - 20.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Dragons Dogma.png
HW požadavky pro RPG Dragon's Dogma: Dark Arisen.  Hra vychází 15.1. 2016 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou průměrné na poměry roku 2016.
Neděle - 20.12. 2015          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Division.png
Jak určitě dobře víte, jak Xbox One je několik šťastlivců, kteří se dostali do alpha verze hry The Division. V pravidlech při instalaci musíte potvrdit nějaké ty věci ohledně natáčení atd, je tam jasně psáno, že nesmíte natáčet ani screenovat hru. Samozřejmě se našel někdo, kdo to udělal.
Sobota - 19.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat
Star Wars The Force Awakens.png
Před méně než měsícem, Disney 3.0 oznámili video-herní adaptaci k filmu Star Wars: The Force Awakens, nic moc jsme se zatím nedozvěděli, tedy až na teď, spousty novinářů z videoherních zahraničních blogů se dostalo k vývojářskému demu, podívejte na 25 minut ze hry.
Sobota - 19.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Sebastien Loeb Rally Evo.png
Studio Milestone už nějakou dobu pracují na rally hře Sebastien Loeb: Rally Evo. Dnes po delší době ukázali také gameplay záběry, kde se Loeb řítí ve Wales. My jen doufáme, že jde o pre-alpha záběry, protože fyzika auta je otřesná. 
Sobota - 19.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
FireWatch.jpg
Před několika dny jsme mohli vidět 10 minut z prvního dne, kdy si parta teegenerů udělala párty, kde samozřejmně zanechali nepořádek. Například neuhasili ohěň atd, v novém videu se podíváme do druhého dne, kde budeme vyšetřovat a řešit další zajímavosti.
Sobota - 19.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Call of Duty Black Ops 3.png
Podobně jako každý víkend, tak i tentokrát si pro nás Steam připravil dáreček v podobě hry zdarma. Tento víkend si můžeme vyzkoušet multiplayerovku Call of Duty: Black Ops 3. Hrát ji můžete až do pondělí ráno, každopádně si připravte dost místa na HDD.
Pátek - 18.12. 2015          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
dogams.png
Další díl ze série Dragon's Dogma od Capcomu vychází už za méně jak měsíc pro PC. Nový trailer ukáže, co nás asi tak čeká, co je již jisté - budeme zachraňovat svět. Hra nabídne obrovský otevřený svět, je plný nebezpečí, ale také dobrodržství. 
Pátek - 18.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Call of Cthulhu.png
Call of Cthulhu je vývoji pěkných možná pár let, prioritní hrou studia Frogwares však byla advnetura Sherlock Holmes: Crime & Punishments, ten už je ale taky venku dobrý roky a tak byl čas se věnovat téhle hororovce. Podívejte na nové obrázky ze hry v podobě artworků.
Pátek - 18.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
mafia 3.png
A je tady zpráva, na kterou všichni netrpělivě čekáme. Bude nebo nebude MAFIA 3 podporovat také český dabing? Odpověď přišla ze Steamu, který jasně potvrdil, že se čeští hráči musejí spokojit pouze s titulky. Na jednu stranu, buďme rádi alespoň za to.
Pátek - 18.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
American Truck Simulator.png
HW požadavky pro simulator American Truck Simulator.  Hra vychází 3.2. 2016 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou nízké na poměry roku 2016.
Pátek - 18.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
American Truck Simulator.png
České společnost SCS Software po dlouhých letech vývoje oznámili datum vydání připravovaného simulátoru American Truck Simulator. Hned v úvodu Vám prozradíme, že vyjde už začátkem roku 2016 a to pouze pro PC. Hra je již na Steamu.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Hello, AMPsName
Email
Comment
Or visit this link or this one