Loading

Články

Sobota - 16.4. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Minecraft.png
Minecraft, populární hra s otevřeným světem a prakticky neomezenou tvorbou takřka všeho. Dnes jsme si došláply na jeho statistiky, kolik kopií se prodalo, kolik lidí je současně online, v jakém věku se hra nečastěji hraje a kolik se denně prodá kopií? To budete překvapeni, vše oficiálně od Microsoftu.
Sobota - 16.4. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Out of Ammo.png
Hlavní tvůrce módu i samostatné hry DAYZ, Dean Hall před několika měsíci opustil české Bohemia Int. s tím, že si založí vlastní studio, jmenují se RocketWerz a tohle je jejich první připravovaná hra. Vypadá dost jednoduše a již je k mání přes předběžný přístup na Steamu.
Sobota - 16.4. 2016          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
RDR2.jpg
Poslední měsíce se docela aktivně zabývaly spekulacemi ohledně druhého dílu Red Dead: Redemption. Některé informace dorazily přímo nechtěně z Rockstaru, některé se jen tak někde objevily. Teď tu máme další věc a že velkou. Je tohle mapa Red Dead: Redemption 2?
Pátek - 15.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Ghostbusters.png
Video herní adaptace Krotitelů duchů dorazí už v Červenci letošního roku pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Dnes to oznámil oficiálně vydavatel Activision, kdy ukázal také první oznamovací trailer, kde byly ž části také gameplay záběry. Teď tu máme první screeny ve vysokém rozlišení.
Pátek - 15.4. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Oculus Rift.png
Asi největším lídrem co se týče virtuální reality byl a je stále považován Oculus Rift od Facebooku. Vývojáři se pyšnili, že bude levnější než konkurenční VR zařízení a že to jejich dostane desítky exkluzivních her. Jak se ale ukázalo, díky malé úpravě si je zahrajete také na HTC: Vive.
Pátek - 15.4. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Ghostbusters.png
Activision před několika hodinami potichu oznámili hru, kterou doprovodí film Ghostbusters (Krotitelé Duchů 2016). K dispozici je trailer a nějaké to základní info. Rozhodně ale nečekejte žádný AAA titul. Herní Krotitelé dorazí až v Červenci na PC a konzole nové generace.
Pátek - 15.4. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Rainbow Six Siege.png
Podobně jako každý víkend, tak i tentokrát si pro nás Steam připravil dáreček v podobě hry zdarma. Tento víkend vetně pátku si můžeme vyzkoušet taktickou akci Rainbow Six: Siege od Ubisoftu zcela zdarma. Hrát ji můžete až do pondělí ráno, více info v článku.
Čtvrtek - 14.4. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Catalyst.png
Mirror's Edge: Catalyst láká už dlouhé měsíce na možnost zahrát si uzavřenou beta verzi. Nám ani našim známým bohužel pozvání nepřišlo a tak nám nezbývá nic, než sledovat gameplay záběry od jiných hráčů. Dnes beta verze začala, tady je 20 minut, uvidíte všechny 3 dostupné levely.
Čtvrtek - 14.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Sherlock.png
Londýnské detektivní případy s Sherlockem Holmesem dorazí bohužel později, než bylo plánováno. Prozradil to dnes vydaný nový trailer PlayStation 4 verze. Naštěstí ale na The Devil's Daughter nebudeme čekat dlouho, datum se posunul pouze o pár týdnů.
Čtvrtek - 14.4. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
EA PLAY.png
EA dnes zvěřejnili, kdy přesně začne jejich očekávaná akce EA PLAY. Už od začátku jsme věděli, že začne někdy kolem E3 2016, nyní už přesně víme, že ji spustí už 12.6. 2016, tedy o den dříve, než začne E3 2016. A pokud Vás mrzí, že se koná v Los Angeles, můžete zkusit Londýn.
Středa - 13.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Gears of War 4.png
Očekávaný Gears of War 4 nabídne už za 5 dnů uzavřenou beta verzi multiplayeru. Někdo se ale do bety dostal trochu dřív a vše samozřejmě nahrál, na YouTube přes kanál GearsofWar France uniklo 13 minutové video.
Středa - 13.4. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Homefront The Revolution.png
Homefront: The Revolution již brzy spustí mutliplayerovou otevřenou beta verzi, kam nahlédneme všichni, co nás ale přesně čeká v singleplayerové části, která vypadá o poznání mnohem lépe, na to se můžete podívat v novém traileru Hearts and Minds 101.
Úterý - 12.4. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
No Mans Sky.png
HW požadavky pro fps adventuru No Man's Sky od Hello Games.  Hra vychází již 22.6. 2016  pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou vysoké na poměry roku 2016.
Úterý - 12.4. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Catalyst.png
Vydání Mirror's Edge: Catalyst od DICE se pomalu blíží svému vydání na PC a konzole. Není tak divu, že se ukazuje opět na nových screenech. Opět uvidíte pouze jednotlivé části otevřeného, futuristického světa. Jak ale moc bude otevřený, to uvidíme už 24.5. 2016.
Úterý - 12.4. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Division.png
Očekávaná velká aktualizace Incursions 1.1 pro The Division je konečně tady, všichni už by jste ji měli mít připravenou ve svých účtech. Co aktualizace nabídne už víme, dnes nám to ale Ubisoft ještě shrnul do samostatného videa. 
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one