Loading

Články

Pátek - 26.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Call of Duty Black Ops 3.png
Podobně jako každý víkend, tak i tentokrát si pro nás Steam připravil dáreček v podobě hry zdarma. Tento víkend si můžeme vyzkoušet multiplayerovku Call of Duty: Black Ops 3. Hrát ji můžete až do pondělí ráno. K dispozici je MP starter pack.
Pátek - 26.2. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Battalion 1944.png
Když jsme Vám po prvé představovali akční fps hru Battalion 1944 z 2. světové války, ptali jste se, zda nabídne také singleplayerovou kampaň. Teď už Vám na to s jistotou můžeme odpovědět, tvůrci i tom informují prostřednictvím KickStarteru.
Čtvrtek - 25.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Far Cry Primal.png
Far Cry: Primal už vyšlo na konzole PlayStation 4 a Xbox One, bohužel PC verze dorazí později včetně ochrany Denuvo. Pokud se ale nemůžete dočkat, máme pro Vás dlouhou podívanou, kanál MassiveG nabídl dlouhých 5 hodin záběrů.
Čtvrtek - 25.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
O The Division toho víme prakticky opravdu hodně, čeká nás bezpochyb obrovská značka. Čeká se už pouze na pár detailů, jedním z nich je maximální level ve hře. Ten prozradil server IGN, který již má k dispozici hraní hry několik dní, samozřejmě plné verze.
Čtvrtek - 25.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Alan Wakes Return.png
Už nějakou dobu se mluví o druhém díle Alan Wake, který potvrdili také sami výrobci hry, kteří zatím pracují na Quantum Break. Jenže Quantum Break je prý zcela hotové a tak se můžou vrhnout na další hru, vypadá to na konečně druhý díl Alana Waka.
Čtvrtek - 25.2. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Half Life 3.png
Nejsou všechny ty zprávy ohledně Half-Life 3, Left 4 Dead: 3 nebo Portalu 3 únavné? Možná ano, i pro nás, ale ne, pokud se objeví zmíňka o těchto hrách ve zdrojovém kódu Source 2 enginu. Vše prozradily nové VR brýle od HTC.
Středa - 24.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Division.png
The Division se ukazuje v dalším traileru, tentokrát se tvůrci vůbec po prvé zaměřili pouze na PC verzi, která samozře disponuje lepšími efekty než v případě konzolí PlayStation 4 a Xbox One. Podívejte na tu krásu ve vysokém rozlišení při 60fps.
Středa - 24.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Uncharted 4.png
Tvůrci společně se Sony dnes zveřejnili nový příběhový trailer z Unchrated 4: Thief's End, kde se nějakým způsobem objevil artwork, vytvořený exkluzivně pro Assassin's Creed IV: Black Flag. Co na to po několika hodinách Sony? Čtěte!
Středa - 24.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
E3 SPITE.png
Letošní E3 2016 se opět odehrává v Los Angeles, začíná už 13.6. 2016. Oficiální stránka E3 Expo zveřejnila loga herních společností, které se letos na E3 podívají, a že je se na co těšit. Přijedou například Ubisoft, Take-Two nebo Bethesda. Detailnější seznam v článku.
Středa - 24.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Division.png
A zprávy ohledně The Division stále nekončí, na YouTube se díky serveru IGN dostalo skoro půl hodinové video, kde hráči mají již 25 level, a že je to znát, damage i přes 25.000 je už silný kalibr. Podívejte na zcela nové záběry ve vysokém rozlišení.
Středa - 24.2. 2016          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Gears of War.png
HW požadavky pro akční TPS Gears of War: Ultimate Edition.  Hra vychází v průběhu roku 2016, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou průměrné na poměry roku 2016.
Středa - 24.2. 2016           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Techno.jpg
Konečně něco o postapokalyptickém The Technomancer. V novém traileru uvidíte, že "život na marsu" není jednoduchý, všude samé nepokoje, bitky o vodu, které je zde hodně málo. Všemu by měl pomoct právě náš Technomancer.
Středa - 24.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Division.png
Do kontaminovaných ulic New Yorku se podívalo bez mála 6.5 miliónů lidí. Jedná se tak o největší testování, jako kdy Ubisoft mělo. Ubisoft také prozradil, jak dlouho každý přibližně strávil ve hře času nebo kolik bylo posláno kontaminovaných balíčků z temné zóny.
Úterý - 23.2. 2016         Autor: Jakub  Hergesell         Číst a komentovat
Styx Shadow.png
V pořádí již druhý díl stealth adventury Styx jsme Vám představovali koncem minulého roku s tím, že by mělo jít o lepší díl, než v případě prvního. Základní informace stačili, obrázky či videa pro média však nebyly, pouze jeden screen. Dnes tu máme další várku screenů.
Pondělí - 23.2. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
STAR WARS Battlefront.png
Star Wars: Battlefront se nachází ve špatném stavu, hráčů rapidně ubývá a DICE s EA to chtějí samozřejmě napravit. Proto také vychází zcela nová mapa, kterou si hráči velmi pochvalují. Dočkali jsme se také například nového oblečení nebo survival mód.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png

SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one