Loading

Články

Úterý - 1.11. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Shadow of the Tomb Raider.png
Že se časem objeví další pokračování úspěšné série Tomb Raider je téměř jisté, jak to ale nyní vypadá, možná dokonce unikl název dalšího dobrodružství s mladou Larou Croftovou. Možná se totiž jmenuje Shadow of the Tomb Raider, prozradil to dokument, na kterém pracoval ....
Úterý - 1.11. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Resident Evil 7.png
A Capcom stále nekončí, ukázali další dva teasery na Resident Evil 7. Ty ukáží například tajemnou krabičku, ve které na nás něco čeká, co, to však teaser neukáže. V druhém teaseru uvidíte hrátky se stíny, zde nás čeká jaká si hádanka (puzzle). Jejich řešení ale také video neukáže.
Úterý - 1.11. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
fgdfdfdfdf.png
Před několika týdny jsme Vás informovali o skvělé zprávě, THQ je zpět, spojilo se s Nordic studiem a jejich seznam her se tak ihned rozsrostl. To samé platí nyní, THQ Nordic totiž nakoupilo hned několik zajímavých, už leta známých značek, jako například Delta Force a další.
Pondělí - 31.10. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
maf2k.png
Když se řekne 2K, určitě si mnozí z Vás ihned vybaví například studio 2K Czech. Které už ale bohužel není, každopádně 2K jako vydavatel má na svém seznamu destíky AAA her, kterým se ale za poslední roky silně nedaří, proč? Prý za to může naprosto neprofesionální přístup 2K.
Pondělí - 31.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Batman Origins.png
Akční pokračování Batman: Arkham Origins z roku 2013 je tu s námi pouhých pár let, přesto se vydavatelství Warner Bros rozhodlo ukončit multiplayer a vypnout tak servery ve hře. Multiplayer "nikdo" nehraje a je tak zbytečně se o online část starat. Kdy přesně dojde k vypnutí?
Pondělí - 31.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Origin.png
Poslední aktualizace na Originu rozhodně nepotěší hned několik zěmi z celého světa, díky updatu 10 se na Origin začaly vztahovat práva, která nedovolují používání služby. Česká Republika ani Slovensko se do seznamu naštěstí nedostaly. Každopádně tyhle země asi mají smolíčka.
Pondělí - 31.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Call of Duty 4 Modern Warfare.png
HW požadavky pro akční FPS Call of Duty 4: Modern Warfare. Hra vychází 4.11. 2016 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ...HW požadavky jsou nízké na poměry roku 2016.
Pondělí - 31.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Days Gone.png
O open-worldové survival hře se zombie Days Gone jsme neslyšeli vlastně od samotného oznámení v Červnu letošního roku, kde vše představilo exkluzivně Sony. Zatím naprosto parádně vypadající akce vypadá díky HDR snímkům ve 4K ještě lépe. Podívejte se sami.
Neděle - 30.10. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
audi.png
O populárních závodech Project Cars jsme neslyšeli poměrně dlouho, každopádně se na Steamu objevila edice, která má pravděpodobně nahradit demo verzi. Jmenuje se Pagani Edition a nabídne několik pár aut, to samé tratí. Hra navíc podporuje VR headsety a rozlišení ve 4K.
Sobota - 29.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
skyrim.png
Tak přesně tomuhle se říká vrchol lenosti, Bethesda totiž ani po pěti letech od vydání The Elder Scrolls V: Skyrim nedokázala až do dnes opravit většinu chyb, které si museli opravit sami hráči díky módům. Stejně tak to naštěstí jde udělat i s včera vydaným Remasterem.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one