Loading

Články

Pondělí - 12.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Forza Motorsport 7a.jpg
Jeden z největších klenotů Microsoftu, série Forza dostala pokračování s dílem Motorsport 7, která nabídne nejvíce realistické prostředí, jaké kdy série měla. Závody poběží ve 4K při 60FPS a to i na konzoli Xbox One X. V článku trailer, gameplay záběry a datum vydání.
Pondělí - 12.6. 2017        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Ashen.jpg
Microsoft při své konferenci oznámil i zatím skvěle vypadající RPG hru Ashen od doposud ne moc známého studia Aurora44, které funguje zatím jen pouhé 3 roky. Podle oficiálního webu jde o jejich první připravovanou hru, jak tohle malé studio oddebutuje s hrou Ashen?
Pondělí - 12.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
State of Decay 2.png
Dočkala se i zombie hra State of Decay 2, o které se tvůrci nezmínili jak je rok dlouhý, a to doslova. Naštěstí je dlouhé mlčení pryč a my si můžeme vychutnat zcela nový gameplay trailer, který prozradil i datum vydání, ten moc nepotěší, letos se hry nedočkáme.
Pondělí - 12.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Life is Strange 2.png
Oblíbená adventura Life is Strange opravdu dostane pokračování, teď už to je oficiálně. Square Enix jako vydavatel hru představil na E3 a vlastně potvrdil spekulace, o kterých jsme nedavno psali. Celkem vyjdou tři epizody, z toho první už letos v Srpnu. Trailer a info v článku.
Pondělí - 12.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Wolfenstein 2 The New Colossus.png
Bohužel, žádné překvapení, o novém Wolfovi jsme věděli už pár dní dozadu, kdy ho prozradil zahraniční obchod Amazon. Každopádně teď to máme oficiálně, v článku najdete datum vydání, který se plánuje už na letošní rok nebo delší gameplay trailer. Vše zatím působí velmi dobře.
Pondělí - 12.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Assassins Creed Origins.png
A je to konečně tady, dlouho očekávaný Assassin's Creed je zpět, Ubisoft ho představil na konferenci Microsoftu, kde ukázal hodně nadupaný trailer, screeny nebo delší průběh hrou v 7 minutovém videu. Známe také datum vydání a platformy, na kterých se Origins objeví.
Pondělí - 12.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
The Evil Within 2.jpg
Bethesda, jak se očekávalo, oznámila pokračování hororovky The Evil Within, která před pár lety dostala skvělé hodnocení. Druhý díl pojede ve stejném stylu stím rozdílem, že dostane mnohem lepší grafickou a fyzickou stránku. V článku už plnohodnotné představení s trailerem a screeny.
Pondělí - 12.6. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Metro Exodus.png
Ukrajinské studio  A4 Games představilo skrze konferenci Microsoftu nový díl série Metro s podtitulem Exodus. Jde o jedno z největších překvapení E3 2017. Že je další díl ve vývoji víme oficiálně nějakou dobu, každopádně oznámení jsme nečekali. Podívejte na trailer.
Pondělí - 12.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Anthem.jpg
Včera oznámená akční hra Anthem od BioWare (EA) studia nabídla pouze teaser trailer stím, že si máme počkat na dnešní gameplay, který poběží na čerstvě oznámené konzoli Xbox One X (Project Scorpio). A záběry jsou naprosto ohromující a fantastické. V článku celé šesti minutové demo.
Pondělí - 12.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Xbox One X.png
Microsoft na své press konferenci E3 2017 představil ji oznámenou konzoli Project Scorpio, které dal nakonec jméno Xbox One X. Nejde tak čistě o další generaci, ale pouze o prémiovou konzoli, která zkrátká dá 4K a dostane výkon, jaká žádná jiná, třeba 12 GB RAM.
BLACK BIG.png
Podpora:

Kontakt
Reklama
FAQ
Připojte se:

Facebook
Twitter
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one