Loading

Články

Pondělí - 23.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Project Porpheus.png
Stejně, jako dnes většina herních vývojářů a ne jen těch, se připravuje na virtuální realitu, tak i Sony. Ti již nějakou dobu tvoří brýle jmenující se Project Morpheus. To už víme, ale to, že poběží minimálně při 90 snímcích za sekundu, to se až do dnes nevědělo. 
Pondělí - 23.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
STAR WARS Battlefront.png
Pokud hrajete Star Wars: Battlefront od DICE, možná jste si v online bitvách všimli, že tam běhají lidé, kteří ne a ne umřít. Bohužel však nejde o cheatery, jak se mnozí domnívali, jde o velkou chybu, kterou vývojáři vydali společně s hrou. Podívejte, jak takovou nesmrtelnost "získat".
Pondělí - 23.11. 2015         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Just Cause 3.png
HW požadavky pro akční FPS hru Just Cause 3.  Hra vychází 1.12. 2015 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou vyšší na dnešní poměry.
Pondělí - 23.11. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
XCOM 2.png
2K před několika měsíci, tedy přesněji 1.6. 2015 oznámili pokračování XCOM série. Ukázali první trailer, několik obrázků a celkově představili hru. Bohužel jsme se však 31.8. 2015 dozvěděli, že hra byla odložena na rok 2016. Dnes tu po delší době máme zprávu, která ukzauje lokace ve hře.
Neděle - 22.11. 2015         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
PES 16 f2p.png
EA jednou přišlo s FIFA: World, což byla FIFA online zdarma, mohli jste hrát FIFU jak se Vám zlíbilo přes Origin, dosrávali jste dovednostní body atd. Jenže EA FIFU po nějaké době zrušilo a ihned se ozval hlavní konkurent Konami, pracují na F2P verzi PES?
Neděle - 22.11. 2015         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Ylands.png
Před 10 dny jsme Vám psali o nové hře Ylands od českých tvůrců ARMA 3. První dojmy z oznámení nebyly vůbec špatné, hra již ale vstoupila do early access (předběžný přístup) a tak se na internetu objevují první video. Teď tu pro Vás máme dlouhých 80 minut ze hry.
Pátek - 20.11. 2015          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Steam magazine.png
Podobně jako každý víkend, tak i tentokrát si pro nás Steam připravil dáreček v podobě hry zdarma. Tento víkend si můžeme vyzkoušet českou hru Space Engineers, která je zatím v early access. Zahrát zdarma si můžete až do pondělí ráno.
Čtvrtek - 19.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Sparrow.png
Už nějakou tu dobu víme o připravované hře Paragon od Epic Games, Ti nám hru představili už začátkem Listopadu, bohužel však neprozradili, o jakou herní kategorii půjde, o co vlastně půjde nebo co vlastně čekat. Jen mám pomalu představují hrdiny ze hry, dnes došlo na Sparrowa.
Čtvrtek - 19.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
New World.png
Jste fanoušky post-apokalyptických her, jako například STALKERA nebo Falloutu? Potom by Vás čerstvě oznámené MMO Pangaea: New World mohlo zajímat. Vývojáři se inspirovali právě zmiňovanými hrami, do toho ještě přidali kus Lineage a EVE. Podívejte na záběry z alphy.
Čtvrtek - 19.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Rainbow Six Siege.png
Mrzí Vás, že jste se nedostali do uzavřené BETY před několika týdny v očekávané taktické akci Rainbow Six: Siege? Potom pro Vás máme, nebo vlastně, Ubisoft pro Vás má skvělé zprávy, již brzy bude spuštěna otevřená beta, kam se můžete připojit naprosto všichni.
Čtvrtek - 19.11. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Deus Ex Mankind Divided.jpg
Fanoušky série Deus Ex bohužel dnes nepotěšíme, zatím poslední vývíjený díl Mankind Divided byl odložený o dlouhý půl rok. A jaké mají důvody? Tomu určitě neuvěříte, více v článku.
Středa - 18.11. 2015         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Quatnum Break.png
Pokud to ještě nevíte, tak Alan Wake je hra, kterou vytvořili vývojáři z Remedy studia, jenže Ti samí lidé nyní dodělávají hru Quantum Break, který měl být původně Alan Wake 2. nyní to potvrdil Sam Lake, což je jeden z tvůrců obou her.
Středa - 18.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
PC.png
Hodně se při beta verzi Star Wars: Battlefront mluvilo o tom, na jakém rozlišení a FPS hra poběží na jednotlivých platformách. Zatím co na PC ji rozjedete i ve 4K při 60fps, tak na PlayStation 4 pouze na 900p při 60fps. Xbox One jede poměřně hůř, pouze v HD, tedy 720p při 60fps.
Středa - 18.11. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Fallout 4.png
Je to neuvěřitelné, ale skoro 15% hráčů, kteří si zakoupili Fallout 4 na Steamu, ještě neopustilo Vault 111 (bunkr, kde vlastně vše začíná). Těžko říct, na co hráči čekají, zda se seznamují s hrou, prozkoumávají základnu nebo umírají při setkání se šváby - lol.
Středa - 18.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Imperium.png
Star Wars: Battlefront pomalu vychází a my jsme svědky toho, že EA vydalo opravdu úžasně designovou a detailní hru za poslední dobu. Dnes se podíváme na Endor a jeho krásné detaily přírody nebo na dost detailního vojáka Imperium.
For Honor PC DVD.png
Sniper Elite 4 PC DVD.png
99394118.jpg
WWE 2K17.png
HUSK PC DVD.png
Resident Evil 7 PC DVD.png
Civilization VI ke stažení
Civilization VI ke stažení
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
casino 3.png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one