Loading

Články

Úterý - 8.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
stock.jpg
Ubisoft se musí pyšnit, právě se jim podařilo získat posilu, která pomáhala dlouhá léta šéfovala ve švédském studiu DICE na hrách jako Star Wars: Battlefront, sérii Battlefield včetně starších Bsd Company, Mirror's Edge: Catalyst a další. Tohle je Patrick Bach a jeho nový příběh do budoucna.
Úterý - 8.8. 2017        Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
sdssd.jpg
Blizzard se pomalu připravuje na vydání remasterovaného StarCraftu, který je už téěř za rohem. A tak hráči neotálejí a přinášejí nové srovnávací videa. Jak vypadá remaster a jak stará verze z roku 1998, na to se můžete mrknout v článku, kde uvidíte ne jen prostředí ve hře, ale třeba i postavy apod.
Úterý - 8.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Rainbow Six Siege.jpg
Ubisoft dnes informoval ne jen o třetí sezoně For Honor, ale také o třetí pro taktickou fps akci Rainbow Six: Siege, která zároveň dostane možnost updatu, který Vám nainstaluje ULTRA HD textury. Pro takový update si ale připravte high-endové počítače a notebooky.
Úterý - 8.8. 2017         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
For Honor.jpg
Pokud Vás ještě středověký For Honor nezlákal, tak si alespoň můžete zkoušet jeho trial, který proběhne od čtvrtka 10.8. do neděle 13.8. 2017. Ubisoft chce pravděpodobně nalákat nové hráče, těch starých totiž neustále rapidně ubývá. Co trial nabídne a co prozradili o nové sezoně?
Úterý - 8.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Hunt Showdown.jpg
Přesně před 4 měsíci Crytek oznámil svoji novou hru Hunt: Showdown, tedy nástupce nevydařeného vývoje Hunt: Horrors of the Gilded Age, které nikdy nevyjde. Showdown by však mělo Crytek zachránit, pokud se tedy povede a hráče bude bavit, říká jeden z tvůrců v prvním deníčku.
Úterý - 8.8. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
ACO.jpg
Zahraniční web IGN se dostal k dalším záběrům očekávaného Assassin's Creed: Origins, o kterém včera šéf vývoje prohlásil, že bude na PC perfektní, jak však vypadá aktuální verze, o tom se můžete přesvědčit nyní sami. Uvidíte vedlejší misi ve vším všudy, tady je nových 18 minut.
Pondělí - 7.8. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Hobo.png
Možná si ještě vzpomenete na těch pár zmíněk ohledně českého simulátoru, který z Vás udělá opravdového bezdomovce. Jmenuje se Hobo: ToughtLife a více než rok se o něm tvůrci nezmínili. Teď z ničeho nic vyšel skrze předběžný přístup a vypadá mnohem líp než při oznámení.
Pondělí - 7.8. 2017            Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
ACO.jpg
Assassin's Creed stál poslední roky na PC opravdu za prd a Ubisoft to ví. Naštěstí teď Ubisoft slíbil opravdu opečovávanou PC verzi, naštěstí se tomu dá věřit, protože na hře pracují původní autoři pirtáského Assassin's Creed IV: Black Flag, které bylo dokonalé po všech stránkách.
Pondělí - 7.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Kingdom Come Deliverance.jpg
Zdá se, že Warhorse jak slíbilo, tak dodrží. Už 17.8. 2017 totiž skončít BETA verze Kingdom Come: Deliverance a sní i vyběr peněz na vývoj prostřednictvím oficiálních stránek. Jeden z tvůrců tvrdí, že poslední dlouho neaktualizovaná BETA se nemůže rovnat s aktuálním stavem.
Neděle - 6.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
The Last of Us 2.jpg
Skoro zapomenuté The Last of Us 2 se stalo terčem detailstů, Ti po několika měsíčním vydání jediného traileru ozvali stím, že přišli na to, kde bude pokračování úspěšného TLOU. Údajně má jít o americké město Seattle, minimálně ve srovnání s realnými fotkami to tak opravdu vypadá.
8.5 / 10  Frostpunk
9.5 / 10  God of War
9.0 / 10  Far Cry 5
8.0 / 10  A Way Out
6.5 / 10  Sea of Thieves
BLACK BIG.png
Podpora:

Kontakt
Reklama
FAQ
Připojte se:

Facebook
Twitter
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one