Loading

Články

Sobota - 30.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Mars 2030 Experience.png
Nevěřili jsme nejdřív vlastním očím, NASA oznamuje hru? Ano je to tak, zafinancovali hru pro virtuální realitu, která nás dostane na Mars. Hru vyvíjí studio Fusion a ex-tvůrci studia Irrational Games. Pojďme si o nové vesmirné hře něco povědět.
Pátek - 29.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Uslens.png
Před několika hodinami jsme Vám psali o hrách zdarma, které najdete na Steamu tento víkend. Jednou z nich je vesmírná hra Fractured Space. Teď jsme se ale díky nové informaci na Steamu dozvěděli, že pokud si ji vložíte do knihovny, zůstane Vám navždy.
Pátek - 29.1. 2016       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Far Cry Primal.png
Jak jsme Vám už psali před několika měsíci, rok 2015 bude skoro finálním pro konzole staré generace Xbox 360 a PlayStation 3. Byl to především Ubisoft, který hlásil, že rok 2015 odzvoní a soustředit se budou především na PC, PlayStation 4 a Xbox One. 
Pátek - 29.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Uslens.png
Podobně jako každý víkend, tak i tentokrát si pro nás Steam připravil dáreček v podobě hry zdarma. Tento víkend si můžeme vyzkoušet multiplayerovku Fractured Space a singleplayerovku Sunless Sea. Hrát ji můžete až do pondělí ráno.
Pátek - 27.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
STAR WARS Battlefront.png
EA řeší menší problém, Star Wars: Battlefront, coby největší AAA hra minulého roku (pro Eletronic Arts) ztrácí hráče, a dost ve velkém. Podle nových statistik hraje Battlefront pouze 100.000 online aktivních lidí, součet všech patforem a to je sakra velký propad.
Čtvrtek - 28.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Division.png
Za několik hodin začíná beta test pro PC a PlayStation 4, dnes se ale po dlouhé době pobavíme o obsahu, který vyjde až za několik měsíců. The Division v plné verzi, pro všechny platformy vyjde až 8.3. 2016, po vydání se objeví také 3 placená DLC, co nabídnou?
Čtvrtek - 28.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Conan Exiles.png
Jak už možná víte, společnost Funcom dostali práva na značku Barbara Conana. Tady je jejich další, velmi dobře vypadající hra, jmenuje se Conan Exiles, v článku si o ní povíme první informace, můžete se mrknout na screeny nebo první trailer.
Čtvrtek - 28.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
EA PLAY.png
E3 2016, asi nejočekávanější událost roku - co se týče herního průmyslu. Každoročně se na něj podívají desítky jak velkých, tak malých vývojářských studií. Jedním z nich byl také gigant EA, který se tam letos ale nechystá, prý budou mít něco vlastního - EA PLAY.
Čtvrtek - 28.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Rise of the Tomb Raider.jpg
Těšíte se na nové dobrodružství s Larou Croft v Rise of the Tomb Raider, které vychází už zítra na PC? Potom Vás v případě, že máte kartu NVIDIA potěšíme ještě o něco více, než hráče s AMD. Efekty pro GeForce karty dostanou lepší grafické efekty.
Středa - 27.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
Ubisoft dnes poskytl nové video, které nás dokonale seznámí s beta testem, který mimochodem začíná na Xbox One už zítra. Video Vám ukáže něco ze singleplayeru, ale také co-opu, uvidíte rozlehlou mapu nebo crafting.
Středa - 27.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Far Cry Primal.png
Far Cry: Primal se pomalu blíží svému vydání, není tak divu, že zde máme další video, tentokrát 10 minut z úvodu. Pokud opravdu plánujete vychutnat si další díl série, doporučujeme nekoukat. První minuty prozradí, jak se bojuje se zvěří nebo jak se craftí.
Středa - 27.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Planet Coaster.png
V novém vývojářském deníčku se objevily nové záběry ze hry. Ve videu můžeme vidět, jak jednoduché bude stavění zábavních parků. Dozvěděli jsme se ale také to, že bude možné naše jedinečné atrakce sdílet s ostatními lidmi.
Středa - 27.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Dangerous Golf.png
Tak takovej golf jste ještě asi neviděli. Ex-tvůrci Bornoutu pracují na dost destruktivním golfu. V tomto golfu se ale nepodíváte na klasické hřiště, jak by jste ale čekali, naším hřištěm budou pokoje a jiné části vašich bytů.
Středa - 27.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Homefront 2.png
Před několika hodinami se na oficiálním kanále Homefront na YouTube objevil nový příběhový trailer. O několik hodin později přispěchal také zahraniční eurogamer s dlouhými 12 minutami z online co-operace, která nyní vchází do uzavřeného beta testu.
Úterý - 26.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
Uzavřený beta test se pomalu, ale jistě blíží. Hráči Xbox One se dočkají už 28.1., zatím co PlayStation 4 a PC verze o den později (29.1. 2016). Kdy končí a jak velkou mapu už víme, ale dnes jsme se dozvěděli, jaký bude nejvyšší level nebo kolik toho bude oproti alphě nového.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Hello, AMPsName
Email
Comment
Or visit this link or this one