Loading

Články

Středa - 3.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
Autor videa Wolfboy natáčel The Division u jednoho místa celých 24 hodin. Chtěl tak všem ukázat, jak povedeně se ve hře mění počasí. Celých 24 hodin přetočil tak, aby se vešly do jedné minuty. Podívejte na výsledek, je uctyhodný!
Středa - 3.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Battalion 1944.png
Už dlouhé roky čekáme na hru, která nás vezme do nějaké světové války. Pár takových se sice objevilo, bohužel nebyly na tolik kvalitní, aby se o nich psalo také po vydání. Všechny skončily pomalu dříve, než vyšly. Co ale novinka Battalion 1944 od indie studia Bulkhead?
Úterý - 2.2. 2016       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
MW.png
Origin po dlouhé době nabízí hru, která rozhodně půjde na odbyt. EA prostřednictvím Originu nabízí Need for Speed: Most Wanted z roku 2012. Need for Speed: Most Wanted si odneslo z roku 2012 krásné hodnocení, dostalo až 8 / 10, což je na dnešní arkády až dost.
Úterý - 2.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Division.png
Beta test, který právě v The Division skončit ukázal, že cheatovat v naprosto nezabezpečené hře není nic těžkého. Už první den se totiž v Dark Zone (ta představuje PvP) objevilo několik zákeřných cheaterů, proti kterým je hrát samozřejmě nemožné.
Úterý - 2.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
AC Identity.png
Ubisoft dnes oznámili další mobilní pokračování Assassin's Creed série s podtitulem Identity. Oznámení doprovází skvělý trailer a několik základních informací. Kam nás nový díl zavede, na jaké mobilní operační systémy vyjde a kdy? V článku.
Úterý - 2.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Bethesda.png
E3 2016 festival začíná až za dlouhý půl rok, přesto už se začíná lákat na jednotlivé společnosti. Začala stím Bethesda, která se minulý rok ukázala na E3 vůbec po prvé. Ukáží prý nové hry, pravděpodobně půjde také o pokračování nějakého z vydaných dílů.
Pondělí - 1.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
Štvalo Vás, že jste se nedostali do uzavřené beta verze The Division? Popravdě se ani nedivím, každopádně Ubisoft nyní zveřejnili informaci, která jasně hovoří o tom, že The Division půjde v druhé polovině Února do otevřené beta verze. A nebude to jen na dva dny.
Pondělí - 1.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
BETA.png
Pokud jste se aktivně zapojili do beta testu Tom Clancy's: The Division, určitě jste si všimli errorů a různých problémů s připojením. Ubisoft se tak rozhodli, že kvůli rozsáhlím problémům prodlouží beta verze o jeden celý den, měla by tak skončit během 2.2. 2016.
Pondělí - 1.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
Tom Clancy's: The Division, asi jediná, opravu víkendová hra, která ovládla celý herní svět. O ničem jiném se nemluví, podobně jako před několika měsíci se Star Wars: Battlefront. My jsme si samozřejmě The Division vyzkoušeli v několika hodinách, máme screeny i video.
Neděle - 31.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
GTA V.png
Zprávy ze světa Grand Theft Auto: V jsou pořád mezi námi, i po bez-mála 3 letech od vydání. Mód a další hračičky vycházejí každou chvíli, jen však občas něco hodně zaujme. Nás tentokrát zaujmulo hned několik módů, které v jednom udělají parádní postapokalyptický svět.
Sobota - 30.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Division.png
Podobně jako u skoro každé hry, tak u The Division se porovnává grafická stránka hry. V dnešním videu se porovnají všechny plánované platformy, tedy PC, PlayStation 4 a Xbox One. Jaká je podle Vás nejlépe vypadající verze, a jak se Vám The Division líbí?
Sobota - 30.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Mars 2030 Experience.png
Nevěřili jsme nejdřív vlastním očím, NASA oznamuje hru? Ano je to tak, zafinancovali hru pro virtuální realitu, která nás dostane na Mars. Hru vyvíjí studio Fusion a ex-tvůrci studia Irrational Games. Pojďme si o nové vesmirné hře něco povědět.
Pátek - 29.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Uslens.png
Před několika hodinami jsme Vám psali o hrách zdarma, které najdete na Steamu tento víkend. Jednou z nich je vesmírná hra Fractured Space. Teď jsme se ale díky nové informaci na Steamu dozvěděli, že pokud si ji vložíte do knihovny, zůstane Vám navždy.
Pátek - 29.1. 2016       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Far Cry Primal.png
Jak jsme Vám už psali před několika měsíci, rok 2015 bude skoro finálním pro konzole staré generace Xbox 360 a PlayStation 3. Byl to především Ubisoft, který hlásil, že rok 2015 odzvoní a soustředit se budou především na PC, PlayStation 4 a Xbox One. 
Pátek - 29.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Uslens.png
Podobně jako každý víkend, tak i tentokrát si pro nás Steam připravil dáreček v podobě hry zdarma. Tento víkend si můžeme vyzkoušet multiplayerovku Fractured Space a singleplayerovku Sunless Sea. Hrát ji můžete až do pondělí ráno.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Hello, AMPsName
Email
Comment
Or visit this link or this one