Loading

Články

Středa - 30.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
escae.png
FPS simulator Escape from Tarkov, který je čerstvě oznámený má zatím obrovsky dobré ohlasy. Lidem po celém světě se líbil úvodní trailer, později i gameplay o rabování paneláku. Teď tu máme screeny, které rozhodně nezklamou, zatím to vypadá opravdu nadějně.
Středa - 30.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Film Assassins Creed.png
Film Assassin's Creed je v plném proudu natáčení a z toho právě unikají nové, doposud nezveřejněné fotografie. Máme jich bohužel jen 3, každopádně fanoušky série a ty, kteří na film čekají, určitě potěší.
Pondělí - 28.12. 2015          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Film Assassins Creed.png
Trošku jsme předpokládali, že pokud Ubisoft bude hledat hlavní role pro Assassina a jejich právě natáčený film, budou vyžadovat alespoň to, aby z nich měl někdo zkušenost s hrou či podobně. Bohužel to tak ale není, mimochodem výborný herec Fassbender nikdy předtím nehrál ani jeden díl.
Pondělí - 28.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Bez názvu.jpg
Kingdom Come: Deliverance běží na skvělém CryEngine 4. Ten má stovky různého nastavování, možností nebo nasvicování a v tom je to kouzlo. Chcete lepší nasvěcení okolí? Potom zkuste zapnout funkci SVOTI. Co přesně s Vaší hrou udělá se můžete podívat v článku.
Neděle - 27.12. 2015        Autor: haXik        Číst a komentovat
PC vs. KONZOLE.png
Nekonečná válka mezi konzolisty a Pcčkáři. Zcela jistě mohu říct, že nejsem jediný, kdo každou chvíli narazí na nějakou světovou hádku, kde se do sebe pustí padesát lidí, začnou se navzájem urážet, nutit všem svůj názor a obhajovat si to svoje, ale dle mého názoru nemá ani jedna strana na vrch.
Neděle - 27.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Brutal Doom v20b.png
Že je klasický DOOM dobrou hrou? To ano, je, ale to jste ještě neviděli Brutal DOOM, který je vevývoji už pěkných pár let a neustále mu i přesto, že jde zcela zdarma, vycházejí aktualizace. Teď po delší době vyšla nová verze, která je ještě brutálnější, než ta předtím.
Neděle - 27.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
FC.png
První díl Far Cry nevyšel na CryEngine, ovšem vypadá na něm skvěle, několik móderů se už pokusilo o podobný remake, nikdo však nevydal žádné demo ani finální verzi. Ted se ale jeden z fanoušků série rozhodl, že to prostě dodělá, mrkněte na jeho výtvor, mapu si už můžete i stáhnout.
Neděle - 27.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
O The Division toho víme každým týdnem více a více, vždyť také za 3 měsíce vychází. Co je ale dost zajímavé, moc her to nenabízí a je to škoda, to v Ubisoftu na to mysleli a také to udělali. Husté sněžení stíží Vaši, ale i nepřítele viditelnost. Podívejte, jak taková situace vypadá.
Neděle - 27.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
ORIGIN.png
Ahoj přítelé, už od roku 2012 se na internetu objevují různé zprávy Českých i Slovenských hráčů, že jim někdo ukradl nebo hacknul ORIGIN účet. Nám se bohužel 26.12. 2015 stalo to samé a tak jsme stím začali něco dělat. Tady je návod, jak svůj účet získat zpět.
Neděle - 27.12. 2015          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Rise.png
Rise of the Tomb Raider vyšlo s časově omezenou exkluzivitou na Xbox One a Xbox 360. PC verze měla následovat někdy začátkem roku a PlayStation 4 verze asi až v Listopadu 2016. Každopádně už víme, kdy pokračování s Larou Croft vyjde.
Sobota - 26.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Steam.jpg
Velké slevy na Steamu způsobily velké problémy v systému. Nešlo ani tak o slevy, jako o návštěvnost, neustálé přihlašování miliónů lidí, neustálé platby a další a další slevy. Tohle všechno nestihly systémy Steamu a chyba byla na světě. Prozrazovala dost citlivé informace o účtech.
Čtvrtek - 24.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
The Technomancer.png
Post-apokalyptický RPG The Technomancer se ukazuje na nových screenech. Ty nám toho moc neprozradí, každopádně ukázou nové nepřátelé v podobě velkého létajícího hmyzu nebo červů. Screeny jsou u rozpracované verze.
Čtvrtek - 24.12. 2015          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Sebatien Loeb.png
Závodní DEMO Sébastiena Loeba je právě k dispozici na PlayStation 4 a Xbox One. PC verze nějak chybí, o té v tyto chvíle není ani zmíňka, bude nebo nebude? Každopádně to budeme sledovat a informovat. Více informací o demu v článku.
Čtvrtek - 24.12. 2015          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Triad Wars.png
Už v roce 2013 jsme Vás informovali o nové značce, která má být online pokračováním skvělé akce Sleeping Dogs. Dlouhé měsíce nyní probíhala BETA verze, která se ale asi bohužel neosvědčila. Tvůrci oznámili, že hra končí a nevyjde.
For Honor PC DVD.png
Sniper Elite 4 PC DVD.png
99394118.jpg
WWE 2K17.png
HUSK PC DVD.png
Resident Evil 7 PC DVD.png
Civilization VI ke stažení
Civilization VI ke stažení
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
casino 3.png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one