Loading
NOVINKA! Právě teď jsme spustili vlastní TS3 server, chcete vlastní místnost? Kontaktujte nás.

Články

Čtvrtek - 29.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
windows 10.png
Microsoft už při samotném vydání svého doposud posledního operačního systému Windows 10 sliboval, že půjde o nejlepší herní místo. Zdá se, že to pravé "herní" místo dorazí teprve nyní. První soubory pro "Game Mode" se objevily už v poslední aktualizaci systému.
Středa - 28.12. 2016           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Steam winter.png
Vánoční/zimní slevy na Steamu jsou téměř ve své polovině, doposud Steam nabídl zajímavé kousky i zklamání, každopádně dnes by jste si mohli vybrat asi všichni. Mezi slevy na nacpala série Far Cry od Ubisoftu nebo Call of Duty. 80% slevu nabízí i Portal 2 od Valve.
Pondělí - 26.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
2017.png
Rok 2016 je téměř za námi, přinesl nám spousty zajímavých her, ať už šlo o velká pokračování sérií, ta nových značek. Tohle všechno je nyní minulostí, nás už v tuto chvíli zajímá rok 2017. Pojďme se detailně podívat na velký preview nejočekávanějších her.
Úterý - 27.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Steam winter.png
Vánoční/zimní slevy na Steamu pokračují, máme za sebou už 5 dní, následuje ještě dalších 6. Vidět jsme doposud mohli zajímavé tituly jako DOOM, Dying Light, sérii DiRT a další. Dnes tu máme například Killing Floor 2, Mass Effect 2 nebo The Walking Dead od TellTale. 
Pondělí - 26.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Crytek.png
O finančních problémech kolem společnosti Crytek (tvůrci série Crysis) jsme Vás za poslední týdny informovali hned několikrát. Když už to vypadalo, že Crytek pomalu skončí, objevila se velká naděje, Turecká vládá chce údajně zainvestovat obrovských 500 miliónů do Cryteku.
Pondělí - 26.12. 2016           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Steam winter.png
Vánoční/Zimní slevy na Steamu pokračují, máme za sebou pár dnů ve slevách, ty nabídly celkem zajímavé kousky, slevy ale nebyly tak velké, jak se očekávalo. Překvapí alespoň čtvrtý den? Dnes Steam nabízí například Crysis, sérii Borderlands, Quantum Break nebo Armu 3.
Pondělí - 26.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Superman.png
Je to přesně 6 měsíců, co se tahle zpráva po prvé objevila mezi spekulacemi, kdy údajně tvůrci TPS série Batman: Arkham pracují na další sérii se superhrdinou od DC, a to Supermanem. Po delší odmlce to ale opět vypadá nadějně, Rocksteady studio prý hru brzy oznámí.
Neděle - 25.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
BMW i8.png
Playground Studios dnes na svém oficiálním Twitter účtě oznámili, že v Lednovém updatu dorazí nádherné BMW i8. A bude samozřejmě k dispozici jak v základní hře, tak v horách v posledním DLC. Mrkněte na videa, jak BMW i8 vlastně vypadá.
Neděle - 25.11. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
BF.png
Vítáme Vás opět u našeho speciálu - Nahlédněme do historie a připomeňme si, jak šla evoluce nejznámějších, největších a nejoblíbenějších herních sérií vůbec. Tentokrát jsme pro Vás vybrali skvělou FPS sérii Battlefield / DICE, která si napravila svou reputaci vydáním skvělého BF1.
Sobota - 24.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Steam.png
Vánoční/Zimní slevy na Steamu pokračují, máme za sebou pár dnů ve slevách, ty nabídly celkem zajímavé kousky, slevy ale nebyly tak velké, jak se očekávalo. Překvapí alespoň třetí den? Dnes Steam nabízí například Outlast, sérii Tomb Raider, CS:GO, sérii LEGO a další.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one