Loading

Články

Pondělí - 12.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Xbox One X.png
Microsoft na své press konferenci E3 2017 představil ji oznámenou konzoli Project Scorpio, které dal nakonec jméno Xbox One X. Nejde tak čistě o další generaci, ale pouze o prémiovou konzoli, která zkrátká dá 4K a dostane výkon, jaká žádná jiná, třeba 12 GB RAM.
Neděle - 11.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Ninetdno fifa.jpg
Jak jistě víte, EA SPORTS plánuje rozšířit svůj klenot série FIFA na další platformy. Jde o novou konzoli Nintendo Switch, která vyšla teprve v Březnu letošního roku. První detaily o této verzi EA podalo až teprve na dnešek, co nabídne verze pro tento handheld?
Neděle - 11.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
The Evil Within.png
Pokračování hororové série The Evil Within by opravdu mohlo pokračovat, už dlouho se o dvojce spekuluje, teď ji hloupě prozradila sama Bethesda na PlayStation webu, kde spustila oficiální reklamu na The Evil Within 2. V článku se podívejte sami. Oznámení očekáváme na E3 2017.
Neděle - 10.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Origin Access.png
Electronic Arts na konec své press konference EA PLAY 2017 spustilo službu EA/Origin Access zcela zdarma pro všechny majitele PC a Xbox One. Hráči s PlayStation 4 konzolí to maj trošku složitější, přesto dostanou nějaké trial hry také. Více o akci a službě v článku.
Sobota - 10.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
FIFA 18.jpg
Letošní ročník FIFA 18 byl oznámen už před několika dny, bohužel nám toho EA moc neprozradilo, možná vlastně ani není co. FIFA nabídne zase něco navíc, rozdíly mezi FIFA 17 a FIFA 18 jsou na první pohled značné. V článku už můžete vidět nejnovější gameplay záběry.
Sobota - 10.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Madden NFL 18.jpg
EA PLAY konference již začala a první hru si EA Sports vybralo Madden NFL 18, které opět vyjde pouze pro konzole PlayStation 4 a Xbox One. Stejně jako FIFA, hra přechází na Frostbite 3 engine a nabídne The Journey stejně, jako již zmiňovaná FIFA. 
Sobota - 10.6. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
BF.jpg
EA právě zveřejnilo jeden z nejlepších gameplay trailerů, které kdy v historii udělalo. Tomuhle se říká nabušený trailer, kterému nechybí absolutně nic. První díl zdaleka tak dobře nevypadal. EA také potvrdilo spekulace, které hovořily o DLC zdarma, bude to tak. Všichni všechno free.
Sobota - 10.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
A Way Out.jpg
EA oznámilo další hru, po Anthem od tvůrců původních dílů Mass Effect se přihlásili o slovo vývojáři z Hazelnut studia (tvůrci Brothers in Arms) a oznámili po dlouhých letech novou IP. Je jím akční kooperace A Way Out, která nás pošle dolslova do basy, více v článku.
Sobota - 10.6. 2017         Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat
Need for Speed Payback.png
Jedním slovem, wow, tyhle gameplay záběry EA vyšperkovalo do detailu a proti těmto in-game záběrům nemáme snad jedinou vítku. Jasně, jde opět o arkádové závody, které občas člověka donutí chytnout se za hlavu, ale je to Need for Speed a zpomalené chvilky, které uvidíte, Vás dostanou.
Sobota - 10.6. 2017            Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Anthem.jpg
Tvůrci původní trilogie Mass Effect (BioWare) právě skrze konferenci EA PLAY 2017 oznámilo teaser trailerem svou novou IP, jmenuje se Anthem a jediné, co víme je, že půjde o sci-fi kooperační hru. Hra díky traileru připomíná Destiny či Halo. 
Spite inv 180.png
Podpora:

Kontakt
Reklama
FAQ
Připojte se:

Facebook
Twitter
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one