Loading

Články

Čtvrtek - 23.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Battalion 1944.png
Válečné Battalion 1944 od Bulhead studia nás vezme do druhé světové války už brzy, kdy hru v předběžném přístupu vydá Square Enix. Dnes tu máme zcela novou sadu několika in-game screenshotů. No, nevypadaj zle. 
Čtvrtek - 23.3. 2017         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Assassins Creed Empire.png
Před téměř měsícem, pokud si pamatujete, údajně unikl první in-game obrázek letošního Assassin's Creed: Empire, který se Ubisoft teprve připravuje oznámit. Po delších spekulacích a reakcí na obrázek komunitou (že je hroznej), Ubisoft právě oznámil, že jde o podvrh.
Středa - 22.3. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
SPITE E3.png
Tohle se Sony líbit nebude. Na internet se totiž dostal jejich plán, který pravděpodobně patří E3 2017 konferenci. Už dnes, téměř tři měsíce před zahájením tedy víme, co by mohl tento gigant ukázat. Plán se zdá důvěryhodný. Je na něm například nový Assassin's Creed nebo Destiny 2.
Středa - 22.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentova
Quake.png
Očekávaný Quake: Champions od Bethesdy ukazuje další krátký gameplay trailer. I tyto záběry jsou zatím z pouhé alpha verzi, která ukazuje mapu Burial Chamber Arena, a že nevypadá vlbec špatně, co myslíte? Video v článku.
Středa - 22.3. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Crysis mode.png
Už dlouhé roky čekáme na pokračování oblíbené sci-fi série Crysis od německého Cryteku. Bohužel, studio je ve finannčních problémech a tak se asi jen tak neobjeví. Naštěstí tu máme šikovné módery a parádní GTA V. Podívejte na Crysis mód, nabízí vše kolem hlavní postavy.
Středa - 22.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Claw Hunter.png
Česká dinosauří adventura Claw Hunter se právě objevila na KickStarteru, kde žádá obrovských 800.000$, což je v přepočtu asi 20.000.000 Kč. Zdá se to moc, tvůrci na to ale mají ještě 37 dní, podaří se jim taková částka vybrat? Uvidíme. Každopádně tu máme spousty nových informací.
Středa - 22.3. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
FO4.png
Po dlouhých letech konečně, nebo bohužel? - vyšly závody FlatOut 4: Total Insanity. Na hře pracovalo několik let jiné studio než na legendárním druhém díle, jak se to studiu Kylotonn povedlo? Bohužel hůře, než jsme očekávali. Ale to už se více méně vědělo předem.
Úterý - 21.3. 2017         Autor: PR         Číst a komentovat
spite_lenovo-legion-y520.jpg
Lenovo dává do hromady novou legii herních notebooků, se kterými chce vybojovat přízeň hráčů. První dva kousky už vyrazily do boje a my vám představíme cenově dostupnější model z této dvojice – Lenovo Legion Y520. O herních noteboocích se píše a určitě také bude psát hodně a často.
Úterý - 21.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
RDR.png
O malé zpestření se snaží parta nadšenců, která už dlouhé dva roky pracuje na menším portu mapy westerového Red Dead: Redemption do Grand Theft Auto: V. Výsledek prý má stát za to a celý převod oficiální mapy by mohl být hotov ještě letos. Bude samozřejmě zdarma.
Úterý - 21.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
ME.jpg
Zahraniční recenze jsou pro Mass Effect: Andromeda venku. Hra nedopadla, jak se předpokládalo. Hra si celosvětově neodnesla ani 8 / 10, což asi nikdo nečekal. Každopádně, jen tak ze zajímavosti, udělalo zahraniční IGN video, kde porovnává 10 let starý díl s Andromedou.
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one