Loading

Články

Pondělí - 30.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Battle of Jakku.png
Jedna z věcí, na které EA neustále upozorňovali byla mapa nebo-li boj ve Star Wars: Battlefront o planetu Jakku (Battle of Jakuu). První pořádný gameplay EA slíbili na 30.11. 2015 - 20:00. No a to je právě nyní. Podívejte, EA již rozjelo stream na Twichi.
Pondělí - 30.11. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
di.png
Poslední roky bývá dost populární remasterovat již zaběhlé hry na nové generace konzolí. Dočkalo se už spousty her, teď podle několika obchodů dojde také na skvělé dva díl Dead Island a Dead Island: Riptide. Někde se píše Redux, někdo Definitive Edition, co by měly obsahovat?
Pondělí - 30.11. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Fallout 4.png
Fallout 4 je opravdu nabušený, co se týče obsahu, věcí se kterými lze hýbat nebo je přenášet. Zkrátka v žádném koutu tohodle světa to neni ochuzené a vše je propracované. Jak to ale vypadá pod mořem, kam se jen těžko podíváme z důvodu radiace? Máme screeny.
Pondělí - 29.11. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
RockStar Games.png
Jeden ze zaměstnanců Rockstar Games asi prozradil, úmyslně, že tvoří Red Dead: Redemption 2. Tedy, neřekl to přímo, ale dost to naznačil. Na Redditu se totiž lidé ptali, na čem aktuálně Rockstar Games pracují, co odpověděl včetně důkazu, v článku.
Neděle - 29.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
PS4.png
Konzole PlayStation 4 je bez pochyby nejlepší a nejvýkonější konzolí na trhu. Sony však posledním updatem nejlepíše odemkl další jádro pro vývojáře. V tyto chvíle mohli vývojáři her využívat 6 jáder, nový update však asi odemkl 7 jádro.
Sobota - 28.11. 2015         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Carter.png
Pamatujete na tu adventuru od vcelku neznámého studia Astronouts? Minulý rok vydali hru The Vanishing of Ethan Carter, která se mohla chlubit krásnou grafickou stránkou, využila foto-realistické technologie a Unreal Engine 4. Tak právě tito lidé pracují na něčem novém.
Sobota - 28.11. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
Ubisoft v posledních měsících prezentoval videa, kde bylo jasně viditelné snížení grafiky. Po novém screenu z Xbox One jdou však všechny downgrady stranou. Tenhle screen je úžasný, sice toho moc neprozradí, každopádně dělá naději, že si Ubisoft s grafikou ještě polepší.
Sobota - 28.11. 2015          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Dart Vader.png
Star Wars hry se za poslední měsíc snad množí. Každou chvíli slyšíme o Battlefrontu, včera Disney oznámili stejnojmenou hru s filmem a dnes tu máme jednu mobilní Galaxy of Heroes. Už podle názvu asi tušíte, co si pod hrou představit. Detaily a odkaz ke stažení v článku.
Sobota - 28.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Fallout 4.png
Patříte mezi většinu lidí, kteří si stěžovali na grafickou stránku Fallout 4? Potom pro Vás máme dobré zprávy, jak se dalo čekat, módeři hru vzali do vlastních rukou a začíná se s tvořením nového obsahu. Dnes tu máme vylepšení textur ve hře, které jsou dokonce méně náročné.
Sobota - 28.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Summer.png
Disater Report sérii možná neznáte, není divu, pochází z Japonska a k nám se jen tak nějaké informace nedostanou, popřípadě skoro nikoho nezajímají. Jenže tenhle čtvrtý díl s podtitulem Summer Memories vypadá dost k světu. Podívejte na základní info o hře a první gameplay trailer.
Sobota - 28.11. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
PES 16.png
Před několika dny jsme Vám psali o tom, že Konami plánuje asi nějakou free-to-play verzi Pro Evolution Soccer 2016. Prozradila to australská ratingová společnost. A naše domněnky se staly skutečností. Konami oznamuje free-to-play PES 16.
Pátek - 27.11. 2015          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Hitman 2.png
Square Enix slaví 15 let série Hitman + začíná Black Friday, není tedy nic lepšího, než lidem nabídnout lidem Hitmana zdarma. Došlo na bohužel jednoho z těch starších dílů, ale přeci. Nabízejí zdarma Hitman 2: Silent Assassin, jak vše udělat v článku.
Pátek - 27.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Escape from Tarkov.png
Po dlouhé době přichází nějaký, zatím dobře vypadající FPS simulátor. Že je už dost stříleček, jako je Call of Duty nebo Battlefield? Tak to máte pravdu, toho chce také využít Ruské studio, které pracuje na realistické střílečce Escape from Tarkov. Info a gameplay v článku.
Čtvrtek - 26.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Star Wars The Force Awakens Play Set.png
To, že bude mít film Star Wars: The Force Awakens svoji herní podobu bylo téměř jisté, každopádně jsme si tak trošku mysleli, že k tomu patří Battlefront od EA. Teď se ale ukazuje, že tím hlavním dílem bude stejně se jmenující herní podoba od Disney.
Čtvrtek - 26.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
XCOM 2.png
Před několika dny jsme Vám ukazovali lokace, které nás čekají v novém XCOM 2. Nebyly však ve vysoké kvalitě, teď tu máme další - nové obrázky ze hry, vypadají superově a jsou konečně ve vysokém rozlišení. 
Civilization VI ke stažení
Civilization VI ke stažení
Watch Dogs 2 PC DVD.png
Dishonored 2.png
Call of Duty Infinite Warfare PC DVD.png
Skyrim Special Edition PC DVD.png
Titanfall 2 PC DVD.jpg
Battlefield 1 ke stažení
Battlefield 1 ke stažení
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
casino 3.png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one