Loading

Články

Pondělí - 24.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Zelda.png
Prozatím poslední díl oblíbené série Zelda se pomalu blíží ke svému vydání, je to pravděpodobně nejočekávanější hra na konzole Nintendo vůbec. A tak není divu, že se ji společnost Nintendo snaží ukazovat stále častěji. Teď tu máme dlouhých 40 minut ze hry.
Pondělí - 24.10. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Skyrim remaster.png
"Nový" Skyrim se pomalu blíží, vychází už za 4 dny a nový trailer, který Bethesda právě vydala Vás dostane parádní grafikou i novými efekty. Obrovské grafické změny se však týkají především konzolí PlayStation a Xbox, kde progress uvidíte téměř ihned.
Neděle - 24.10. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Overwatch.png
Overwatch je venku pouhých několik měsíců, přesto zaznamenala hra obrovský úspěch i navzdory tomu, že podobných her je hromada nebo že jde o zcela novou IP. Blizzard si však poradil s vývojem poradil skvěle. Hru hrají desítky miliónů hráčů, věřím, že i právě vy. 
Neděle - 23.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Nintendo Switch.png
Před několika dny nám byla oficiálně oznámena a představena herní konzole Nintendo Switch (NX). Nějaké informace vypsané už máme, jak ale konzole vypadá detailně z boku, zepředu nebo zezadu nebylo z videa dost jasné. Naštěstí tu máme šikovné lidi, kteří pro nás udělali 3D.
Neděle - 23.10. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
BF1.jpg
Jedna z nejmenších postolí na světě Kolibri dostala své místo v Battlefield 1. K čemu tam taková zbraň je nevíme, každopádně ustřílet soupeře Vám dá sakra zabrat, jedna trefa ubírá třeba i jen 1 dmg. Podívejte na vtipné gameplay záběry s touto zbraní.
Neděle - 23.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
star citizen.jpg
Těšíte se nedočkavě na vesmírný simulator Star Citizen? Potom pro Vás máme skvělé zprávy. S unikátním kódem, který máme v článku, si můžete hrát zcela zdarma až do konce měsíce, tedy dlouhých 7 dnů. Dostanete loď F7C M Super Hornet s kterou ihned můžete vyrazit.
Sobota - 22.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Battlefield 1.png
Téměř každá velká AAA hra má po svém vydání problémy s připojením na servery, můžou za to stále oblíbenější masivní DDoS útoky od různých hackerských skupin. Sony a Microsoft se omlouvají za problémy, PC verze se zdá být v pořádku.
Sobota - 22.10. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Escape from Tarkov.png
Parádní ruská akční hra Escape from Tarkov se mohla pyšnit suprovou grafickou stránkou hry už ze začátku při oznámení. Místo, aby ale udělali downgrade stejně, jako ostatní studia, udělali upgrade a grafickou stránku ještě vylepšili. Podívejte na tu nádheru. 
Sobota - 22.10. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
BF1.png
Dlouho očekávaný Battlefield 1 je od včerejšího dne oficiálně venku. Chybět tak nesmí launch (startovní) trailer, který už klasicky ukazuje jen to nejlepší ze hry. Uvidíte brutální souboje nebo opět dost povedenou destrukci okolí, to vše za parádního hudebního doprovodu.
Pátek - 21.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Minecraft.png
Adventury od TellTale Games můžeme vidět snad všude, mají rozdělané největší herní značky, mezi které se před časem dostal také příběhový mód giganta Minecraftu. Vyšlo hned několik epizod, telltale však nabízejí první epizodu zcela zdarma. Oslavují tím vydání fyziké kopie.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one