Loading

Články

PUBG XONE.png
Úterý - 31.10. 2017             Autor: Jakub Hergesell

Pro všechny netrpělivé majitele Xbox One konzole máme skvělé zprávy, Bluehole společně s Microsoftem konečně oznámili datum vydání v preview verzi. Co zahrne?
Neville.png
Úterý - 31.10. 2017            Autor: Jakub Hergesell

V dubnu letošního roku EA oznámilo příchod nové noční mapy Nivelle Nights, kterou si však prozatím užívají pouze majitelé Premium Passu. Teď bude pro všechny.
sdsd.png
Úterý - 31.10. 2017          Autor: Jakub Hergesell

Call of Duty: WW II vychází už za pár dní a tak Activision nelení a odhaluje první detaily o první expanzi. Podle reklamního videa by jsme se mohli podívat do Československa.
Far Cry 5.png
Úterý - 31.10. 2017            Autor: Jakub Hergesell

Bylo všem asi stoprocentně jasné, že i Far Cry 5 dostane kooperaci. Ubisoft o ni promluvil vůbec po prvé, a už klasicky rovnou vydal i působivý trailer.
Onrush.png
Úterý - 30.10. 2017             Autor: Jakub Hergesell

Profíci, co se závodních her týče, Codemasters (tvůrci GRID či F1) právě na vystoupení PlayStationu v Paříži oznámili novou "akční" závodní hru Onrush.
Detroit.png
Pondělí - 30.10. 2017           Autor: Jakub Hergesell

Jedna z mála her, která měla nadchnout, nám je stále taková "nesympatická". Přesto by se mohla skvěle prodávat. Realistická hra, která pokračuje tak, jak sami rozhodneme.
God of War 4.png
Pondělí - 30.10. 2017           Autor: Jakub Hergesell

Jedna z nejočekávanějších PlayStation 4 her je jednoznačně Kratos a čtvrtý díl God of War. Ten se nám právě ukazuje v necelých 2 minutách, nechybí ani syn Arteus.
Spider Man.png
Pondělí - 30.10. 2017             Autor: Jakub Hergesell

Akční Spider-man po dlouhé době v příběhovém traileru, tady se ukáže předvším nezamaskovaný hlavní hrdina Peter Parker a další hlavní protagonisté. 
The Last of Us 2.jpg
Pondělí - 30.10. 2017              Autor: Jakub Hergesell

Dočkali jsme se! The Last of Us 2 se opravdu na vystoupení Sony v paříži objevilo. Sice jsme se nedočkali přímo gameplay záběrů, ale alespoň trailer.
Ghost of Tsushima.png
Pondělí - 30.10. 2017            Autor: Jakub Hergesell

Když už jsme viděli, že se na Paris Games Week 2017 chystá i Sony s tvůrci InFamous, věděli jsme, že půjde o něco většího. A také, že ano. Otevřený svět plný samurajů.
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one