Loading
NOVINKA! Právě teď jsme spustili vlastní TS3 server, chcete vlastní místnost? Kontaktujte nás.

Články

Pondělí - 28.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
PES 18.png
Na konzole PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360 míří demo verze PES 18, co nabídne? To právě prozradilo Konami a jestli se už teď ptáte, co bude s PC verzí, tak popravdě netušíme, ale proč by sakra neměla být? Demo toho nabídne celkem dost, hned 12 týmů.
Pondělí - 28.8. 2017            Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Dead Alliance.png
HW požadavky pro akční FPS zombie hru Dead Alliance od Psyop Games. Hra vychází 29.8. 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku, Vám jako vždy prozradíme, že nároky hry jsou průměrné na poměry roku 2017.
Pondělí - 28.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Bez názvu.png
Letošní Gamescom 2017 byl velký, byl možná největší ze všech, zaměstnanci potvrdili, že šlo o Gamescom s nejvyšší návštěvností vůbec. Horší už to ale bylo s hrami, které jednotlivé společnosti ukázaly, nedočkali jsme se ničeho moc velkého, vše při starém. I když pár oznámení přeci jen bylo.
Neděle - 27.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Rise of the Tomb Raider.png
Popravdě, všichni jsme díky vábení Square Enix čekali oznámení nového dílu na Gamescom 2017, bohužel se však dostalo na starší díl Rise of the Tomb Raider, který stejně jako dalších přibližně 100 her vyjde na nabušenou konzoli Xbox One X. Jak bude vylepšená Lara vypadat?
Neděle - 27.8. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Fear Effect 2018.png
Forever Entert dost potichu oznámili práce na remasteru hororovky Fear Effect, který vyšel na PlayStation 1 (později i PlayStation 3 a Vita) už v roce 1999. Teď se plánuje vydat na PlayStation 4. Xbox One, Nintendo Switch a PC. V článku základní informace a trailer.
Neděle - 27.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Destiny 2 (1).jpg
Přesto, že Destiny 2 BETA začne až zítra (28.8. 2017), už nyní si ji můžete začít stahovat do PC (pokud jste si hru předobjednali), můžete se tak předem připravit a ve správný čas spuštění už rychle naběhnout do hry mezi prvními. Informovalo o tom samotné Bungie skrze oficiální stránky.
Neděle - 27.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
bf1.jpg
Dle slov EA, přichází něco, co si hráči po celou sérii Battlefield hodně přejí, jsou to competitivní zápasy. Ty DICE právě představilo skrze oficiální stránky a vypadá to opravdu dost zajímavě. Vše ale vejde teprve do alpha verze, kterou si bude moct vyzkoušet několik hráčů.
Sobota - 26.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Half Life 2.png
Tak tohle by nás ani ve snu nenapadlo, autor do dnes nevydané epizody 3 pro Half-Life 2 zveřejnil příběh, který pro Valve napsal. Jenže, před rokem odešel a tak se asi třetího dílu ani epizody 3 nikdy nedočkáme. A napsal celkem rozsáhlý článek na svém oficiálním webu.
Sobota - 26.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Agony.png
Pekelné Agony se po dlouhých měsících mlčení konečně ukázalo s novými záběry. Tvůrci se pochlubili novým trailer na Gamescom 2017, přičemž tvůrci opět potvrdili datum vydání na konec roku 2017 pro všechny platformy, tedy PC, PS4 a XONE. 
Pátek - 25.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Xbox One X.png
Amazon právě zveřejnil zprávu, kterou by ani ve snu asi nikdo nečekal, o ještě nevydanou konzoli Xbox One X, která vyjde až na konci roku 2017 je velký zájem, dokonce větší, než v případě upgradované konzole, PlayStation 4 Pro. A to i ti nejvyšší analytici předpokládali pravý opak.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one