Loading

Články

Neděle - 5.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Battalion 1944.png
Přesně před rokem byla oznámena válečná hra Battalion 1944 z doby druhé světové války. Téměř od samotného začátku víme, že vyjde v předběžném přístupu, otázkou bylo, kdy. Nyní už se skoro jistotou víme, že vyjde v Květnu letošního roku. Připravujeme pro Vás také HW požadavky.
Neděle - 5.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
STEEP.png
Ubisoft před několika dny oznámil rozšíření (DLC) Aljaška pro sportovní titul STEEP, který vyšel teprve nedavno. Velkým překvapením je, že i tak velké prostředí dostaneme zcela zdarma a to jak na PC, tak konzole PlayStation 4 a Xbox One. Dorazí už za pár dní, tady je video.
Neděle - 5.2. 2017        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
GTR 3.png
Dlouho očekávaný třetí díl závodního simulatoru GTR je skutečností. Na oficiálním fóru to potvrdilo jak studio Sector 3, tak SimBim, které přidalo pár informací. Víme, jaký engine využijou, kdy přibližně hra vyjde, zda-li zanechají simulaci aut a máme první screeny.
Sobota - 4.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Styx Shadow.png
HW požadavky pro survival stealth RPG Styx: Shards of Darkness od Focus Home. Hra vychází 14.3. 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ...HW požadavky jsou vyšší na poměry roku 2017.
Pondělí - 31.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Resident Evil 7.png
Pojďte si zasoutěžit o parádní hororovku Resident Evil 7, kterou můžete získat za pouhé vyplnění formuláře. Hrajeme o PC verzi, kterou aktivujete na Steamu. Soutěž začíná už dnes 31.1. 2017, vyhodnocení a vyhlášení vítěze proběhne v pátek 3.2. 2017, to aby jste o víkend měli co hrát!
Sobota - 4.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Vampyr.png
Letošní rok nabídne opravdu slušnou sbírku her, jak těch nejvíce očekávaných, tak těch menších, která vydají menší společnosti, jako třeba Focus Home, které v roce 2017 vydá několik her, a to včetně Call of Cthulhu nebo Vampyr. Obě hororovky prý vyjdou ještě letos.
Sobota - 4.2. 2017            Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Husk.png
HW požadavky pro survival adventuru Husk od Imgn.pro. Hra vychází 3.2. 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ...HW požadavky jsou vyšší na poměry roku 2017.
Sobota - 4.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Resident Evil 7.png
Pokud jste už hráli hororový Resident Evil 7, pravděpodobně jsem zjistili, že nejde o zrovna jednoduchou akční hru, kde pistole je opravdu dobrý kamarád i na lehčí obtížnosti. Co ale hru dohrát na nejtěžší obtížnost Madhouse a to pouze s nožem? I to jde, podívete se sami.
Pátek - 3.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
FlatOut 4.png
Také se už nemůžete dočkat pořádných a bláznivých závodů s pořádnou destrukcí jménem FlatOut 4? Potom si zaškrtněte měsíc březen, v tu dobu totiž vyjde. Dnes to oznámilo vydavatelství + ukázali po dlouhých měsících gameplay trailer. Sleduj v článku.
Pátek - 3.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
For Honor.png
Nedostali jste se do uzavřené beta verze středověkého RPG For Honor od Ubisoftu? Nevadí, už 9.2. se servery opět spustí stím rozdílem, že půjde o otevřený test, do kterého se mohou zapojit naprosto všichni majitelé PC, PlayStation 4 a Xbox One. 
Pátek - 3.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Sniper 3.png
CI Games dnes spustí svou otevřenou beta verzi, ke které ale beztak potřebujete KLÍČ. Ten, pokud jste se stihli zaregistrovat na oficiálních stránkách už máte na emailu, pokud ne, nevadí, pár jich pro Vás máme. Beta začíná už dnes a poběží pouze do neděle.
Čtvrtek - 2.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Hellblade.png
Už několik let slýcháme o adventuře Hellbalde: Senua's Sacrifice, kterou studio Ninja Theory plánuje vydat už skoro 2 roky. Bohužel se vždy dočkáme maximálně tak odkladu. Teď už by to ale konečně mohlo vyjít. Nejnovější zpráva tvůrců zní jasně. "Letos už se Hellblade opravdu dočkáte".
Čtvrtek - 2.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Oculus Rift.png
Prohrát soud, to většinu znamená i zaplatit nějakou tu částku, často nejde o malou částku. No v případě Oculus Rift to může být až likvidační částkou. Soud rozhodl ve prospěch ZeniMaxu, který žaloval Oculus a vyhrál. Oculus Rift musí zaplatit obrovských 395 miliónů dolarů.
Čtvrtek - 2.2. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Nintendo Switch.png
Nejvyšší šéf Nintenda prozradil, kolik přibližně zaplatíme za online služby Nintendo Switch, které vychází už za dva měsíce. Jak už nějakou dobu víme, online služba bude zdarma do konce roku 2017, pak už budeme muset platit. Na kolik nás to vyjde?
Čtvrtek - 2.2. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
FIFA.png
A ze včerejší konference EA s investory a novináři to není vše, EA SPORTS prozradilo, že stejně jako každý rok, tak i letos přinesou novou FIFU. A jediné, co jsme se z této sešlosti dozvěděli je, že  FIFA 18 nabídne příběhovou část "The Journey", kterou minulý rok začal Alex H.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Hello, AMPsName
Email
Comment
Or visit this link or this one