Loading

Články

Pondělí - 21.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Star Wars Battlefront 2.jpg
Očekávané Hvězdné Války a pokračování Battlefrontu od švédského DICE konečně nabídnou tolik vytoužené vesmírné bitvy. Že jsme je měli vidět na Gamescomu se vědělo, že ale EA ukáže rovnou necelých 13 minut, to jsme nečekali. Tak šup do článku a užijte si to.
Pondělí - 21.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
FIFA 18.jpg
EA si na Gamescom samozřejmě přichystala i pokračování série FIFA. Tu stejně jako minulé trailery odprezentuje Cristiano Ronaldo. Těšit se opět můžeme na spousty vylepšení a to i včetně hlediště, fanoušci budou nejdetailnější co kdy byli a budou součástí oslavy gólu.
Pondělí - 21.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Far Cry 5.png
O parádních 8 minut gameplay záběrů z Far Cry 5 se postaral Ubisoft zatím co se právě všichni soustředí na online přenos Electronic Arts. V necleých devíti minutách uvídte opět téměř všechno, od létání letadlem po souboje či komunikaci mezi hlavní postavou a psím kamarádem.
Pondělí - 21.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Biomutant.png
Rozruh kolem této hry byl už včera, kdy omylem někdo zveřejnil reklamu dříve, než samotné THQ Nordic hru oznámilo. O hře jsme už tedy věděli pár detailů, dnes tu však máme navíc třeba filmeček, který přiblíží tak trochu, co nás ve hře čeká. A známe i přibližný datum vydání.
Pondělí - 21.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
PES 18.png
Ani Konami nechybělo na Gamescomu, stejně jako jiné studia se přidali ke stánku NVIDIA, kde ukázali samozřejmě PC záběry svých her. A Konami s sebou vzalo fotbalový Pro Evolution Soccer 2018, jsou to vůbec první záběry PC verze, které uvidíte. Jde opravdu o nejlepší verzi, která vyjde?
Pondělí - 21.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Gravel.png
Nová značka studia Milestone, off-roadové závody Gravel se po dlouhé době ukazují veřejnosti. Po více než půl roce se tvůrci rozhodli konečně něco ukázat, máme tu průměrný, minutový gameplay trailer, který popravdě ničím nenadchne. Milestone navíc oznámili přibližný datum vydání.
Pondělí - 21.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Playerunknowns Battlegrounds.png
Jak jistě víte, Playerunknown's Battlegrounds se ještě letos podívá i na konzoli Xbox One. Tvůrci z Bluehole to právě potvrdili na Gamescomu a přidali vůbec první záběry z konzolové verze. Možná Vás napadne, neomezí se nyní práce na PC verzi, která má stále velké nedostatky?
Pondělí - 21.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Final fantasy 15.png
Přesně jak už se nějakou dobu předpokládalo, tak se stalo. Square Enix na Gamescomu 2017 oznámilo PC verzi úspěšného Final Fantasy XV. Jak už bývá zvykem, půjde o definitivní edici, která zahrnuje všechny DLC balíčky, které vyšly, 4K textury a spousty dalšího, co konzole nemají.
Pondělí - 21.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Jurassic World Evolution.png
Tvůrci několika stavitelských strategií jako třeba Rollercoaster Tycoon 3, Elite Dangerous, Planet Coaster nebo Zoo Tycoon právě ve spolupráci s Microsoftem oznámili další podobnou hru, Jurassic World Evolution, jak Vás asi správně napadá, v rukou budeme mít svůj vlastní Jurský park.
Pondělí - 21.7. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Forza Motorsport 7.png
Asi největším klenotem Microsoftu je závodní série Forza, která se právě prezentuje s podtitulem Motorsport 7 v novém, nabušeném traileru. Navíc jsme se dozvěděli i spousty novinek, jako kolik tratí nás čeká nebo jak to vypadá s optimalizací hry. Upraven byly i ofiko HW požadavky.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one