Loading

Články

Úterý - 21.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Uncharted The Lost Legacy.png
Pokud Vám nestačil krátký trailer z dodatečného obsahu pro Uncharted 4, tak tady máte rovnou deseti minutové vývojářské demo, které tvůrci ukázali pouze vybraným osobám ještě na E3 2017. Popravdě, strašně připomíná nejnovější Tomb Raidery.
Úterý - 21.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Spider-man VR.jpg
Všichni fanoušci určitě vědí, že se do kin blíží další film Spider-man nebo na PS4 parádní exkluzivita od Insomniac studia. Právě ale byla oznámena další hra, tentokrát VR, která doprovodí filmovou adaptaci Homecoming, jako VR experience. V článku trailer a info.
Úterý - 21.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
HITMAN.jpg
Poslední díl HITMANa byl bohužel rozdělen na epizody, dle slov tvůrců z důvodu malého rozpočtu, který Square Enix připravilo. Ač nakonec Hitman nedopadl špatně, neprodával se dobře a možná to je důvod, proč už IO, jako indie studio nabízí první epizodu zdarma.
Pondělí - 20.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
The Evil Within 2.jpg
Po traileru z čerstvě oznámené hororovky The Evil Within 2 tu máme konečně gameplay záběry. Nejsou nic moc, ale alespoň to. Někomu se podařili nahrát na mobil počas konference E3 2017, kde si to zkrátka Bethesda neuhlídala. Každopádně si radši pospěšte, než videa zmizí.
Úterý - 20.6. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
ATARI.png
Společnost Atari ožívá, po 24 letech od vydání poslední herní konzole právě oznámili práce na nové konzoli. Detaily si zatím nechali pro sebe, jediné, co se dá veřejně dočíst je fakt, že půjde spíše o sestavený, speciální PC. Teď už jen spekulovat, komu plánují konkurovat.
Pondělí - 20.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Anthem.jpg
Anthem byla jedna z nejlépe vypadajících her letošní E3 2017, oznámilo ji EA společně s BioWare, bohužel o ní moc neprozradili, zato ukázali naprosto ohromující gameplay záběry z vývojářské demo verze. Teď, po pár dnech od ukončení konference tu máme ještě dva screeny.
Pondělí - 20.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Bez názvu.jpg
Je to téměř oficiální, po již oznámeném remasteru strategie StarCraft Blizzard plánuje nebo již pravděpodobně nějakou dobu vyvíjí také remastery klenotů jako Diablo 2 nebo Warcraft 3. Vše jde jednoduše vydedukovat z oficiálních stránek, inzerátů práce pro nové vývojáře.
Pondělí - 20.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
BF1.png
Chybějí Vám noční mapy v Battlefield 1? Tak pro Vás máme dobrou zprávu, EA už dnes vydá aktualizaci, která všem majitelům premium passu a prvního rozšíření They Shall Not Pass přinese právě očekávanou Nivelle Nights. V článku už první záběry na tuto nádheru!
Pondělí - 19.6. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Far Cry 5.png
Také Vás překvapil ten krátký trailer a gameplay z E3 2017, který Ubisoft ukázal? Byla to škoda, naštěstí se našli novináři, kteří natočili čtvrt hodiny z vývojářské demo verze. Jediná škoda je horší kvalita videa (zaznamenáno ze streamu) a to, že hru hraje nějakej "ostrostřelec" na gamepadu.
Pondělí - 19.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Call of Duty WW II.jpg
Zahraniční IGN se dostalo k vývojářské demo verzi, která nabízí například střelnici, kde si mohli vyzkoušet pravděpodobně všechny plánované zbraně nebo skiny postav. Video zachycuje v osmi minutách jak kulomety, tak pušky nebo samopaly.
Pondělí - 19.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Assassins Creed Origins.png
Už včera jsme Vás informovali, že očekávané hry jako Destiny 2 od Bungie nebo Need for Speed: Payback od EA nenabídnou 60FPS na připravované konzole Xbox One X, kterou Microsoft komentuje jako nejvýkonější na světě. Assassin's Creed je další hrou s uzamknutým frameratem.
Pondělí - 19.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
E3.jpg
Možná Vás po E3 napadlo, jaký oficiální trailer byl ten vůbec nejsledovanější. Všechny trailery byly nahrány na YouTube a tak samozřejmě není problém si videa najít a podívat se, jaký z nich byl nejsledovanější. Možná, že Vás některý z nich překvapí stejně jako nás.
Neděle - 18.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Shadow of the Tomb Raider.jpg
Ajaj, grafická společnost Takeoffla, která vyrábí loga pro herní i filmové společnosti teď asi omylem zveřejnila několik artworků z ještě neoznámeného Shadow of the Tomb Raider. Co obrázky prozradily nebo jak bude vypadat finální logo najdete už nyní v článku.
Neděle - 18.6. 2017            Autor: Jakub Hergesell              Číst a komentovat
Days Gone.png
Před pár hodinami se na YouTube kanálu PlayStationu objevilo nové video, které údajně zachycuje "The Hottest Trailers of E3 2017" samozřejmě pouze v podání Sony. Na tom by nebylo nic divného, kdyby se při záběrech na zombie hru Days Gone neobjevil datum vydání. Video bylo po několika....
Neděle - 18.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Need for Speed Payback.png
Možná Vás překvapí, že hry jako Destiny 2 nebo Need for Speed: Payback (o dalších zatím nevíme), poběží na nejsilnější konzoli světa pouze s 30FPS. Hráči jsou naštvaní a bombardují Microsoft s dotazy, proč jsou sakra uzamknuté na 30FPS, když slibují "něco více". Více v článku.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one