Loading

Články

Spyro.jpg
Čtvrtek - 12.7. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Už koncem měsíce Září vyjde parádní trilogie oblíbeného Spyra v zatím hodně dobře vypadajícím remasteru. Insomniac Games teď ukázali delších 12 minut ze hry. Na záběrech uvidíme konkrétně druhý díl.
Darksiders 3.jpg
Čtvrtek - 12.7. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Uniklý datum vydání už potvrdili samotní tvůrci i THQ Nordic. Teď se ale pojďme zaměřit na nové gameplay záběry, které přinesl zahraniční server IGN. V článku můžete vidět dlouhých 11 minut ze hry.
Mars.jpg
Středa - 11.7. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Těšit se můžeme na další expanzi pro Far Cry 5. Tentokrát nás Ubisoft pošle do vesmíru, konkrétně na Mars. Celkem skok z Vietnamu, co? V článku už teaser trailer a datum vydání. 
Danger Zone 2.jpg
Úterý 10.7. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Oficiální a finální HW požadavky závodů Danger Zone 2, právě zveřejnilo studio Three Fields. Vychází už 13.7. 2018 na PC a konzole. Požadavky jsou průměrné na poměry roku 2018.
Monster Hunter.jpg
Pondělí - 9.7. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Oficiální a finální HW požadavky RPG hry Monster Hunter: World, právě zveřejnilo studio Capcom. Vychází už (pravděpodobně Září 2018) na PC a konzole. Požadavky jsou průměrné na poměry roku 2018.
Orange Cast.jpg
Pondělí - 8.7. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Menší indie studio Team Rezy oznámilo a představilo svůj nový akční RPG titul Orange Cast. Ten se na první pohled nechal inspirovat hrami jako Mass Effect nebo Warframe. V článku další info, trailer a screeny.
Darksiders 3.jpg
Neděle - 8.7. 2018               Autor: Jakub Hergesell

THQ Nordic o RPG akci Darksiders 3 moc neinformuje, naštěstí to nevadí, do vydání totiž evidetně zbývá ještě několik měsíců, přesto s hrou stále počítají jak plánovali, na letošní rok. Přesný datum v článku.
Dead Island 2.jpg
Neděle - 8.7. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Pamatujete ještě na oznámení Dead Island 2 z roku 2014? Bylo parádní, trailer oslnil snad každého fanouška této velmi povedené série. Jenže vývoj nešel podle plánů a byl několikrát stopnut. Přesto se s ...
Cyberpunk 2077.jpg
Středa - 4.7. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Z Cyberpunku 2077 se klube prozatím opravdu skvělá, ambiciózní sc-fi hra, každá nová informace hru posune o další level. Tentokrát se na veřejnost dostalo, že hra nabídne i propracovaný stealth režim.
Assassin's Creed Odyssey.jpg
Středa - 4.7. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Ubisoft právě zveřejnil oficiální nahrávku hlavní skladby, kterou uslyšíme v Assassin's Creed: Odyssey. Vychází už letos 5.10. 2018 s českými titulky pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.
Dakar 18.jpg
Středa - 4.7. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Deep Silver toho o slibně vypadajících závodech Dakar 18 moc neřekli, přičemž je hra oznámena už od začátku letošního roku. Teď tu máme nový trailer, který prozradil mimo jiné i datum vydání.
GTA VI.jpg
Středa - 4.7. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Na internet, konkrétně do hry někdo, mělo se za to, že Rockstar umístili banner, ve kterém lákají na Grand Theft Auto VI pro rok 2019. Ukázalo se, že jde o práci hackera, nikoliv samotného Rockstaru.
Vigor.jpg
Úterý - 3.7. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Na oficiálmním kanále Bohemia Interactive se objevilo video, kde tvůrci fotí staré budovy a objekty, které následně přepracovávají do hry. Není úplně jasné do jaké, podle všeho jde ale o nový survival VIGOR.
Danger Zone 2.jpg
Úterý - 3.7. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Že se chystá oznámení druhého bláznivého dílu Danger Zone jsme věděli už během Května, kdy se hra objevila v seznamu Australského ratingu. Teď tu máme oficiální představení a datum vydání.
Session.jpg
Pondělí - 2.7. 2018             Autor: Jakub Hergesell

O skateboardové hře Session jsme po prvé slyšeli už v Listopadu 2017, později se ji však ujmul Microsoftu, který ji také představil na E3 2018, Po ani ne měsíci tu máme pár hodně pěkných screenshotů.
Bloodborne.jpg
Pondělí - 2.7. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Amazon je jedním z těch, který předčasně vyzrazuje už dlouhé roky očekávané nebo připravované velké tituly. Většinou se nemýlí a až 95% předčasně odhalených her opravdu vyjde. Bude to tak i nyní?
Turtle Rock Studios.png
Pondělí - 2.7. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Nadějný tým Turtle Rock má za sebou parádní dvoudílný zombie survival Left 4 Dead a méně úspěšné Evolve. Nevzdávají se a pracují na nové AAA hře, má být součástí světově známé série, Left 4 Dead 3?
Fallout 5.jpg
Pondělí - 2.7. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Možná jste se zalekli oznámení čistě multiplayerového pokračování Fallout série s číslovkou 76. Fallout však byl vždy singleplayerový a i nadále s výjimkou 76 bude, ubezpečil designér Bethesdy Todd Howard.
Amy-Hennig.jpg
Neděle - 1.7. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Několikrát oceněná veteránka Amy Hennigová před pár lety opustila Naughty Dog, aby pomohla EA se singleplayerovým Star Wars, ani ten ale nedokončí a odchází, chce vlastní menší indie studio.
Google.jpg
Neděle - 1.7. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Zahraniční server Kotaku přišel s hodně zajímavou zprávou a my se vůbec ničemu nedivíme. Google chce být totiž všude. Údajně chystá vlastní streamovací službu a konkurenční konzoli pro PS4 a XONE.
BLACK BIG.png
Podpora:

Kontakt
Reklama
FAQ
Připojte se:

Facebook
Twitter
 
SPITE.cz © 2011 - 2018, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one