Loading

Články

Úterý - 27.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Titanfall 2.png
Tak tohle by jste asi nečekali, čerstvě oznámená konzole Xbox One X nabídne téměř nativní rozlišení 4K, o které se pokusí většina herních společností, pro Micrososft je to prioritou. Jenže teď se ozvalo EA stím, že Titanfall 2 nabíden až 6K rozlišení, je to vůbec možné?
Úterý - 27.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
expo.jpg
E3 2017 je definitivně u konce, vše potřebné jsme viděli a tak nezbýbá, než vyhlásit nejlepší hry, které ročník 2017 nabídl. Nominací je spousty, každopádně tento rok to ovládly akční hry Middle-earth: Shadow of War a Wolfenstein 2: The New Colossus. Více v článku.
Pondělí - 26.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
PUBGGG.jpg
Hráči Playerunknown's Battlegrounds, těšte se, do hry pomalu přichází další měsíční update, který toho sice nepřinese tolik co jindy, upraví však celkem důležité prvky hry nebo přidá novou zbraň na blízko, samopal Groza. Změny se týkají i lootu z air-dropů nebo vlastni zbraní.
Pondělí - 26.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
sub zero.jpg
Začátkem minulého měsíce Warner Bros oznámili brzký příchod dalšího bojovníka do Injustice 2. Legendární Sub-zero dokáže, že stále nepatří do starého železa, tyto gameplay záběry Vás přesvědčí. DLC se Sub-zerem dorazí už příští měsíc.
Pondělí - 26.6. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Hellblade.png
Senua Vám dost přesvědčivě ukáže, jak vypadá opravdová noční můra. V nejnovějším traileru si totiž tvůrci vyhráli opravdu bravůrně, z démona, který po hlavní hrdince vystartuje Vás prostě dostane. Škoda, že půjde o celkem krátkou hru, to však kompenzuje cena 30€.
Úterý - 20.6. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
E3.jpg
Minulý týden jsme se společně podívali na přehled oznámených her během E3 2017. V dnešním speciálu se mrkneme rozsáhle na to nejlepší, co letošní é trojka nabídla. A že toho není málo. Mile nás překvapilo například Far Cry 5, Hunt: Showdown, Spider-man nebo Anthem.
Neděle - 25.6. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Prey.png
Na světě je další rekord. Jeden z hráčů dokázal proběhnout celou kampaň za pouhých sedm minut. Je to vůbec možné? Je, šlo ale samozřejmě o využívání chyb ve hře, které zde najdeme i po spoustě opravných patchů. na celý průchod se můžete podívat v článku.
Neděle - 25.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Project Argo.png
Ještě před pár týdny bylo Argo pouhým projektem českého studia Bohemia Interactive, které však nakonec vyjde jako plnohodnotná free-to-play hra bez mikrotransakcí, ano slyšíte dobře. O tom už jsme Vás ale informovali. ARGO je venku a tady je startovní trailer.
Sobota - 24.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Final Fantasy XV.png
Už minulý rok na Gamescom 2016 to vypadalo, že Final Fantasy: XV konečně vyjde také na PC. Bohužel se tak nestalo. Druhou šanci by hra mohla dostat nyní, Square Enix opět láká na PC verzi, kde hra údajně běží na GTX 1080 Ti kartě od NVIDIA. Podívejte na trailer.
Sobota - 24.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
PS5.jpg
Prezident a CEO společnosti Sony se v rozhovoru s německým webem Golem rozpovídal možná více, než chtěl. V celkem rozsáhlém rozhovoru totiž prozradil, že Sony již neplánuje další upgrady pro PlayStation 4, další konzolí bude nová generace PlayStation 5. Kdy by mohla vyjít?
Katalog her spravuje:
Spite (3).png
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one