Loading

Články

Pondělí - 22.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
WoW Token.png
Na oficiálních stránkách Blizzardu se nyní objevila hodně zajímavá zpráva. Jelikož Destiny 2 patří pod Activision Blizzard, bude hra vydána exkluzivně na Battle.net klientu. To už víme, nás dnes ale zaujala zpráva, že Destiny 2 bude možné zakoupit skrze WoW Tokeny.
Pondělí - 22.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Far Cry 5.png
"Vítejte v Hope County", říká hned několik teaser videí, které právě Ubisoft oficiálně umístili na svůj YouTube kanál. Ty ukazují nádhernou přírodu jako vegetaci nebo široké vodní plochy. Nejprve se hodně mluvilo o westernové akci, dle teaseru to ale na čistý western nevypadá. 
Pondělí - 22.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Prey.png
Pokud jste majiteli akce Prey, pravděpodobně jste si už stáhli patch 1.2, ten měl opravit crafing glitch, který umožňovat hráčům vytvořit nekonečné množství materiálů. To sice 1.2 opravil, vytvořil však další. V podstatě funguje uplně stejně, jen jde o pomalejší postup.
Pondělí - 22.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Days Gone.png
Na tuhle hru jste už možná zapomněli, což je škoda, minulou E3 totiž všechny velmi mile překvapila. Sony má v rukávu hodně slibnou survival zombie akci, kterou plánuje na letošní E3 2017 pořádně předvést, dlouhých 12 měsíců totiž vývojáři mlčeli a neřekli ani ťuk.
Pondělí - 22.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Destiny 2.jpg
A zprávy ohledně připravované akce Destiny 2, která letos vyjde i na PC stále nekončí, tentokrát se zahraniční magazíny vyptávaly, jak je možné, že konzole dostanou uzamčených 30FPS. I na takové odpovědi se musí reagovat, Bungie přiznalo, proč PC dostane 60FPS, a konzole pouze 30.
Neděle - 21.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
DiRT 4.png
HW požadavky pro závodní hru DiRT 4 od Codemasters. Hra vychází v 9.6. 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku, Vám jako vždy prozradíme, že nároky hry jsou nižší na poměry roku 2017.
Neděle - 21.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Destiny 2.png
Destiny 2, rozhodně hra, která se stane adeptem na hru roku 2017 se ukazuje na nejnovějších záběrech ze hry. Většinou přinášíme galerie pár screenů, které tvůrci ukazují, tentokrát toho ale Bungie ukázalo mnohem víc. Máme pro Vás více jak 30 screenů v parádním rozlišení.
Sobota - 20.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Star Citizen.png
Je tu skoro neuvěřitelné, ale je to tak, vesmírný simulátor Star Citizen už vybral neuvěřitelných 150 miliónů dolarů na vývoj a to hra stále oficiálně finálně nevyšla. A k této radostné zprávě také tvůrci oznámili, že již brzy vydají novou vesmírnou loď Eclipse. 
Neděle - 21.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Destiny 2.png
Jak už pár dní víme, Destiny 2 se na PC platformu trochu zpozdí, naštěstí to jen nasvědčuje tomu, že Activision chce dokonalou hru bez problémů s kterými se potýká dnes většina her. A to je například mizerná optimalizace apod. Jako omluvu ale musíme přijmou tyto super screenshoty ve 4K.
Neděle - 21.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Mount & Blade.png
Zahraniční obchod GOG.com si pro své "fanoušky" připravil další parádní dáreček v podobě hry zdarma. Tentokrát došlo na první Mount & Blade z roku 2008 který v recenzích nedopadl zrovna špatně. A proč si nerozšířit svou knihovnu o další parádní titul? Máte na to pouhé dvě hodiny.
Sobota - 20.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Rising Storm 2 Vietnam.jpg
Po uzavřeném beta testu studio Tripwire spouští také oteveřou beta verzi, do které se můžete zapojit všichni a hru si tak otestovat těsně před vydáním, to se plánuje na 30.5. 2017. Byla také oznámena delux edice za celkem symbolickou cenu. Více detailů v článku.
Pátek - 19.5. 2017         Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Wild West Online.png
Nedavno oznámený western Wild West Online od nasprosto neznámého studia 612 Games oslovil opravdu široké publikum lidí, takové hry tu zkrátka chybí. Každopádně, nebyl dostatek peněz a tak tvůrci mluvili o KickStarteru a early access. Oba kroky však nebudou nutné, našel se investor.
Pátek - 19.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Destiny 2.png
Celý svět včera sledovat oficiální představení Destiny 2 a zároveň stejně jako my, oslavili příchod PC verze. Dnes jsme se však dozvěděli ne zrovna ideální zprávy ohledně PC portu. Ne jen, že byla odložena na nevíme kdy, máme i další dvě špatné zprávy. Více v článku.
Pátek - 19.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
VSS.png
Všechny současné hráče Playerunknown's Battlegrounds asi potěšíme. Tvůrci právě prostřednictvím oficiální stránky oznámili novou blížící se zbraň do hry. Jde o další odstřelovací pušku, v článku si povíme detaily a trošku si ji popíšeme. Máme i první ofiko screen.
Čtvrtek - 18.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Destiny 2.png
Jak jste pravděpodobně už postřehli, na dnešek si Bungie naplánovali oficiální představení MMO akční hry Destiny 2. Více jak hodinový live stream toho prozradil hodně, vidět jsme mohli spousty záběrů ze hry a dozvěděli jsme se, jaké novinky nás vlastně čekají.
Katalog her spravuje:
Spite (3).png

SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one