Loading

VIDEO: První trailer pro Dishonored

Dishonored.png
Je to pár dní, co byla zveřejněna nová akční hra Dishonored. V dnešním článku si lehce přiblížíme oč jde, na jakém engine hra pracuje, kdy vyjde a všechny ostatní základní poznámky ke hře. Dishonored rozhodně bude patřit mezi ty ...
lépe graficky vypadající. Na hře pracuje hned několik veleúspěšných výrobců.

- Assassins Creed
- Deus Ex
- Half-Life 2

Ano, tito výrobci budou spolupracovat a vytvářet tuto hru společně. Deus Ex to bude připomínat asi nejvíce, toho si prý všimnete hned ve hře. Jen mimochodem, Deus Ex sklízel pouze chválu a pozitivní názory. To samé Assassins, ten ve hře vynikne hlavně díky pobíhání na střechách a animacemi postavy. 

Je tu také první trailer, který je teda velmi podařený a ukazuje co se ve hře bude dít. Ano sci-fi vtom vyniká, ale beztak ta grafická stránka dostane každého s nadupanou mašinou. 

Výrobce říká ,,Vašim úkolem bude vždy eliminovat cíle a zabíjet brutálně nepřátele s nadpřirozenými schopnostmi,,

Hra prý bude obsahovat několik zcela nově vyrobených efektů pro celou hru. To uvidíte v traileru, který nabídl hned několik efektů ohně nebo elektřiny. V traileru také dále uvidíte proč na hře pracují takový výrobci.

Hra vyjde na PC ještě letos!


Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7268"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jelikož jsem velikým fanouškem deus ex a celé serie assassins creed tak tuhle hru vidím jako kandidáta na hru roku i jakožto zastánce sci-fi.Doufám že hra bude obsahovat i parkour jak to bylo vidět v traileru.
26.04.12 17:45
Administrator
SPITE white.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2017
TOPlist
Připojte se:

Facebook
Twitter
Podpora:

Kontakt
Administratoři
Reklama
    
#:


 
Herní magazín SPITE.cz pro vás připravuje Ego café, píšeme výhradně o PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One a Xbox 360. Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
© 2017
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one